EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: adam1226 » środa, 9 maja 2018, 10:46

Spoiler:
Do tego sa boty do zakladania kont na telegramie.. np mozna kupić sobie czlowieka za kilka satoshi - nie sadze, by ktoś recznie za tyle konto zakladal
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: koparki » środa, 9 maja 2018, 22:10

mediabooker pisze: udało mi się kupić 40% poniżej ceny ico.
Pamięta ktos moze ile wynosiła przeciętna cena ico w przeliczeniu do $ ?
---

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » środa, 9 maja 2018, 23:09

@koparki
1 EFX = $0.07 plus bonus 10% przez pierwsze 24 godziny, o ile dobrze pamiętam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 maja 2018, 12:37

to obecnie cena jest po 0,056 $ więc w sumie jak ktoś się nie załapał na ICO to i tak można kupić.
Ja kupiłem pod wejście na giełdy bo narazie jest tylko na switcheo więc licze że cena skoczy potem. Mam nadzieje że górę a nie w dół "skoczy" :D

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » środa, 6 czerwca 2018, 14:25

Effect Force oficjalnie uruchamia prywatną alfę we współpracy z Lobster - gigantem stockowych zdjęć. Lobster to rynek licencjonowania treści tworzony przez użytkowników, który wykorzystuje sztuczną inteligencję i inżynierię algorytmiczną do lokalizowania i sprzedaży wysokiej jakości, dopasowanych zdjęć lub filmów. Obecnie w testach alfa Effect.AI ma wewnętrzny zespół dziesięciu osób pracujących nad pierwszymi zadaniami dla Lobster. Po wersjach alfa i beta, Effect Force zapewni 4000 zarejestrowanym użytkownikom dostęp do ponad 20 milionów zadań klasyfikacji obrazów.



sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » piątek, 8 czerwca 2018, 18:13

Kolejne duże partnerstwo, tym razem z projektem blockchainowym Civic. Effect.AI wykorzysta Platformę Civic Secure Identity aby zapewnić dodatkową warstwę ochrony swoim usługom.
Chris Dawe, CEO Effect.AI pisze:Jedną z wielu korzyści płynących z współpracy z Civic jest to, że ich protokół faktycznie pozwala na weryfikację np. dyplomów szkół średnich i innych certyfikatów związanych z profilami użytkowników. Dzięki temu możemy zarezerwować pewne zadania na platformie Effect Force dla zbioru pracowników, którzy są najbardziej wykwalifikowani do tego rodzaju pracy. A to dopiero początek.

https://www.civic.com/blog/effectai/

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » czwartek, 14 czerwca 2018, 18:55

Effect.AI zostanie dodany do Bitmart, niedawno otwartej giełdy z obrotem dziennym ok 5-7 milionów dolarów. EFX będzie tam pierwszym tokenem NEP-5. Depozyty będą możliwe od 18 czerwca, a handel ruszy 3 dni później.



Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: koparki » czwartek, 14 czerwca 2018, 19:40

@sud, czyli jest tylko na switcheo i bitmart ?

Dodano po 2 minutach 1 sekundzie:
ok jest na coinmarketcap więc wszystko wiadomo ;) obecnie wyceniany na 1/3 wartości ico
---

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » czwartek, 14 czerwca 2018, 23:27

@koparki
No tak, chłopaki się nie spieszą z wchodzeniem na większe giełdy :roll: Ja czekam aż ruszy ich beta i zaczną płacić ludziom w EFX, może wtedy zobaczymy jakiś sensowny wolumen.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: koparki » czwartek, 14 czerwca 2018, 23:30

istnieje cos ZAUFANE w stylu myetherwalet ale na neo? chciałbym zapoznać sie ze switcheo na szybko , bez instalowania jakiegos softu na kompie
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » czwartek, 14 czerwca 2018, 23:49

@koparki,

Neon to chyba nawet lite wallet wiem że mi praktycznie od razu działał. Niby zwykle ledgerem sie podpinałem ale właśnie pod kupowanie na switcheo założyłem na nim wallet bo switcheo jeszcze nie obsługuje Ledgera.
Ale tak jak na wallecie Myetherwallet raczej wiekszych ilosci bym nie trzymał, to tak po drodze do kupienia i stamtad od razu wysyłka na ledgera tak robiłem.

Dodano po 1 minucie 36 sekundach:
Nawet ja dałem rade to ogarnąc i to szybko więc nie powinienes miec problemów :)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » piątek, 15 czerwca 2018, 08:18

koparki pisze: istnieje cos ZAUFANE w stylu myetherwalet ale na neo? chciałbym zapoznać sie ze switcheo na szybko , bez instalowania jakiegos softu na kompie
Nie wiem czy jest zaufany, za to jedyny jaki znalazłem na NEO bez instalowania czegokolwiek - https://neowallet.cn/ . Do sprawdzenia Switcheo na jakimś tokenie chyba da radę, ale lepiej tam nie trzymać za dużo.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » czwartek, 28 czerwca 2018, 19:54

Dzisiaj ruszyła wesja beta platformy Effect Force, dla wybranych kilkuset osób. Akurat udało mi się załapać, więc wklejam kilka screenów jak to wygląda. Na razie jedyne zadania polegają na oznaczeniu zdjęcia czy jest to selfie czy nie, później mają dojść kolejne kategorie. Tak na szybko oznaczyłem kilkadziesiąt zdjęć i wpadło mi ok. 20 tokenów EFX.






sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » wtorek, 3 lipca 2018, 08:11

Effect.AI z radością ogłasza, że ponad 200 000 zadań klasyfikacji obrazu zostało ukończonych w mniej niż dwa dni. Biorąc pod uwagę, że w prywatnej becie było tylko 600 pracowników, jesteśmy podekscytowani faktem odzewem i entuzjazmem wszystkich uczestników. Pracownicy wykonali zadania niezwykle szybko i sprawnie, nie napotkali większych problemów. Dane, które zebraliśmy, są nieocenione i chcemy wyrazić naszą wdzięczność wobec pierwszej grupy pracowników, którzy uczestniczyli w testowaniu platformy. Tych 600 pracowników wspólnie uzyskało ponad 20 000 EFX za wykonanie zadań, a co ciekawe, transakcje z tym związane zdołały podczas startu maksymalnie zutylizować blokchain NEO.



sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » środa, 18 lipca 2018, 09:26

Kolejny miesiąc i kolejne klepnięte partnerstwo. Tym razem Effect nawiązał współpracę z Quadrant Protocol, który od rządu Singapurskiego otrzymał zlecenie precyzyjnego zmapowania i skategoryzowania map. Oznacza to nowe zadania dla użytkowników platformy Effect Force. Więcej szczegółów znajdziecie w poście na medium.

Obrazek

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 20:26

O kurczę, dawno tu nic nie pisałem. W sumie od uruchomienia bety dla 2000 osób to odnośnie platformy Effect Force niewiele się zmieniło - nadal jest zamknięta bo nie ma jeszcze wystarczającej ilości zadań od requestorów. Wygląda na to, że team musi zdobyć klientów zanim to ruszy dla wszystkich. Cena jaka jest każdy widzi, szoruje sobie po spodzie od paru miesięcy bez większych ruchów. Volumen malutki, giełd poważnych brak. Hmmm... nie brzmi to jak pozytywna opinia projektu, ale wg. mnie tragedii nie ma bo są postępy. Razem we współpracy z UN budują HUB w Gruzji gdzie stale zatrudnieni będą pracownicy wykonujący zadania na platformie. Effect wszedł w partnerstwo z projektem Karma, któy buduje social network na blockchainie EOS i planuje użyć platformy do stowrzenia algorytmu AI, który będzie moderował ich treści. No i chyba najważniejsze, rozpoczęła się integracja z ekosystemem i społecznością EOS, a 30 kwietnia zacznie się swap EFX z blockchaina NEO właśnie na EOS. Już na nowym chainie nastąpi kilka zmian, np. EFX będzie można stake'ować. A ja chciałem dać znać, że w związku z tym wydarzeniem można wygrać trochę darmowych tokenów.
Dla mnie najważniejsze, że Chris i spółka cały czas coś robią i mam nadzieję że efekty ich pracy jeszcze mnie zaskoczą.

BTW ich nowa stronka warta sprawdzenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » czwartek, 2 maja 2019, 00:17

@sud

Hey robiłeś już może tego swapa ? Lub ktoś robił ?
To działa w ten sposób że EFX z tokena Neo jest zamieniany na token na EOS'ie ? Nie mam jeszcze walleta na EOSie i nigdy tego nie uzywałem nawet, da sie użyć Ledgera i na nim założyć wallet EoSa i zrobić swapa z ledgera na ledgera?
Czytałem też że można lokować do stakowania na ich platformie te EFX ale z tego co widziałem za stakowanie nie będzie sie dostawało też EFX tylko jakieś NFX ? jaki jest % ROI tego POSa wie ktoś może ? co prawda tam coś z edge coinow kombinowali do tego posa ale czy w ogole jest sens sie bawic w stakowanie tego zamiast po prostu trzymać na Ledgerze na Eosie ? Ten NFX ma sluzyc do jakiegos głosowania czy cos wiec nie wiem czy w ogole bedzie miał jakas realną wartość a to już byłby kolejny coin który musiałbym trzymać nie u siebie tylko po jakiś platformach i zapominam potem haseł albo żeby to pilnować.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » czwartek, 2 maja 2019, 18:43

@Rumcajs
Swapa zrobiłem, też pierwszy raz miałem styczność z blockchainem EOS więc uczyłem się od zera - utworzenie konta za EOSy wysłane z giełdy oraz zalinkowanie go do portfela desktopowego Scatter (jak chcesz używać Ledgera to chyba najlepsze wyjście) gdzie już miałem zaimportowane klucze z Ledgera, a na koniec przypisanie tym kluczom ownership do mojego adresu (a po drodze jeszcze trzeba przydzielić część coinów na zasoby CPU i NET)... uff, nie było to super łatwe. Swap z adresu Ledgera NEO da się zrobić, ale od strony EOS tylko podajesz nazwę swojego konta ręcznie.

Odnośnie stakowania to nie jest tradycyjny PoS - blokujesz tokeny EFX na dashboardzie Effect za co dostajesz tokeny NFX, które mają służyć do głosowania przy zarządzaniu całą platformą. Na razie za dużo nie wiadomo jakie inne możliwości będą dawać NFX, ale połeczność będzie mogła dawać pod głosowanie różne pomysły. Do logowania się na ten dashboard możesz użyć Scatter'a połączonego z Ledgerem, czyli jest spoko. Odnoście ROI i szczegółów technicznych to sam jeszcze nie zbadałem tematu, więc podam tylko linki:



A tu pdf z dokładnym opisem mechanizmu: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/prd- ... king-2.pdf

Na pewno NFX ma też być dostępny na giełdach, więc nie powinno być problemu z jego sprzedawaniem, a jaka będzie wartość to ciężko oszacować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » piątek, 24 maja 2019, 21:48

Ja nie umiem zrobić tego swapa.
2 różne wallety podłączone z ledgerem generują mi te same klucze publiczne, zwykły i "Owner"
Ledger nie chce zorbić tak jak na filmie z youtube widziałem żeby pierwszy był inny od drugiego. Ani ten Fairy wallet ze strony ledgera nie chciał ani ten Scatter, w ogole scatter mi kazał hasła zakładać, podawał seeda nie wiem po co skoro miałem ledgera właczonego i nie chciałem zakładać walleta na Scatterze tylko na ledgerze, do tego w ktoryms momencie trzeba na założenie konta wysłać troche EoS z giełdy żeby zapłacić za założenie konta. Masakra jakaś nienawidze tego p****go EoSa.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » sobota, 25 maja 2019, 21:08

@Rumcajs
No opłata jest niestety nieunikniona, ale część i tak od razu idzie na resources, więc tak dużo nie wychodzi. Scatter jest dziwny fakt, hasło które kazał Ci zrobić jest po prostu na aplikację (tak jak Ledger Live też ma hasło do uruchomienia), a klucze z Ledgera można zaimportować w opcjach i później je przypisać do już stworzonego konta EOS (account name).

Tzn. na czym się przy swapie zatrzymałeś? Nie wykrywa Ci adresów NEO z Ledgera? Czy nie masz w ogóle konta EOS jeszcze?

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości