EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » niedziela, 25 marca 2018, 17:40

@diamanti
Kupować można tylko jak jesteś wpisany na whitelistę, a teraz już nie dasz rady się zarejestrować niestety... Ja nie wykorzystałem swojego limitu a widzę że dziś raczej się nie skończy, więc jakby co to pisz priv.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » poniedziałek, 26 marca 2018, 19:01

Zebrane zostało już ponad 12 000 000 dolarów w ciągu pierwszych 48 godzin. Z uwagi na duże zainteresowanie i zbliżający się hard cap, uruchomiona została procedura ekspresowej weryfikacji KYC dla wszystkich, którzy nie załapali się na whitelistę. Jeszcze tylko przez niecałe dwa kolejne dni będzie można zainwestować w projekt i kupić tokeny EFX, z limitem zwiększonym do 75 000 EUR.

Obrazek
https://www.effect.ai/

28 marca o godzinie 3PM CET sprzedaż tokenów zostanie zakończona.
Ostatnio zmieniony środa, 28 marca 2018, 14:05 przez sud, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: NocnyGosc » środa, 28 marca 2018, 11:45

Wrzuciłem w to 20 NEO. Zobaczymy co przyniesie czas. Na razie projekt jest ładnie promowany, mam nadzieję, że to się utrzyma po sprzedaży tokenów.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » środa, 28 marca 2018, 19:26

@NocnyGosc
No zobaczymy, token jest typowo użytkowy a rynek aktualnie niepewny, więc nie liczę na szybkie zyski, ale może być różnie, bo faktycznie hype był. Na razie z giełd jedynie Switcheo jest oficjalnie zapowiedziane, czekamy na więcej info.

Dodano po 25 minutach 58 sekundach:
Sprzedaż tokenów zakończona, ostateczna zebrana kwota to €11 037 191 czyli ok. $13,6M

Obrazek
https://effect.ai

Gratulacje dla zespołu Effect.AI za świetnie zorganizowane ICO, tak trzymać!

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: NocnyGosc » wtorek, 17 kwietnia 2018, 11:39

Sud@ Ty ogarniasz chyba te tematy. W jaki sposób mogę otrzymać jakieś potwierdzenie zakupu tokenów EFX w formie Ico?
Pytam, bo chyba przyda się to później do rozliczenia w kwestii podatków, dlatego chciałbym mieć jakieś potwierdzenie zakupu.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » wtorek, 17 kwietnia 2018, 17:52

@NocnyGosc
Według mojej wiedzy jedyne potwierdzenie jakie możesz mieć to szczegóły txid z explorera, gdzie widać ile przesłałeś NEO ze swojego adresu na adres tokensale Effect (każdy miał wygenerowany własny adres o ile dobrze pamiętam). Wklej swój adres NEO na https://neoscan.io/ i po dacie transferu powinieneś widzieć swoją transakcję.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:02

Obrazek

Już jutro, czyli w poniedziałek 23.04 o godzinie 10 rano czasu CET tokeny EFX pojawią się na giełdzie Switcheo. Jest to pierwsza zdecentralizowana giełda do handlu tokenami NEP-5 (NEO), a docelowo ma umożliwiać również transakcje między różnymi blockchainami.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 12:30

Pojawił się. I udało mi się kupić 40% poniżej ceny ico. Połowę już sprzedałem. Świetny projekt, ale póki będzie tylko na switcheo, to cena tokena będzie podlegać dużym wahaniom:D

@sud W neo, ale teraz trzyma się stabilnie, czuję pompkę w powietrzu:D

@Rumcajs
Giełda Switcheo nie obsługuje ledger. Widzę, że się wybudziłeś ze snu zimowego:P
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 kwietnia 2018, 09:54 przez mediabooker, łącznie zmieniany 2 razy.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 19:16

@mediabooker
40% mniej w NEO czy $? Nie miałem czasu dziś nawet spojrzeć jak EFX wystartowało, teraz widzę że jest ok. centa taniej niż w ICO, więc chyba nie tak najgorzej (w NEO pewnie gorzej to wygląda, nie mam teraz jak sprawdzić). Odnośnie innych giełd to na razie żadnego info nie podali, czyli pewnie trochę poczekamy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:44

@sud,

da sie podłączyć do tego switchneo Ledgerem ? Patrzyłem ale nie bardzo widziałem zeby gdzieś było logowanie ledgerem.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:29

@Rumcajs

Jeszcze tego nie rozpracowałem, wiem tylko że trzeba się spiąć swoim adresem NEO. Sprawdzę w wolnej chwili to dam znać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:38

@sud,

z tego co mediabrooker napisał to nie obsługują Ledgera. Jak patrzyłem wczoraj sam to dało się zalogować tylko na 3 sposoby, plik json, privkey i eeee niepamietam trzeciego :)
Ale to bezsensu bo te sposoby to zabijają cały sens posiadania Ledgera.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » wtorek, 24 kwietnia 2018, 17:04

@Rumcajs

No lipa trochę. W takim razie trzeba zrobić osobny adres NEO tylko do użytku na tej giełdzie, i tam przelać tokeny na handel. Może wprowadzą obsługę Ledgera, bo team mają ogarnięty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 kwietnia 2018, 17:21

@sud,

Na eterdelcie sie prosto dało to chyba tylko kwestia czasu jak dodadzą ledgera w końcu pół świata z niego korzysta i jest bezpieczniejszy niż używanie w kompie swoich priv keyow z głównych kont.
ale faktycznie najlepiej zalozyc osobne konto tylko do tej giełdy i zrobic szybkie deale i zabrac na main wallet/ledgera potem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » niedziela, 6 maja 2018, 16:28

Jest sens kupić tego trochę ?
Śledzi ktoś tego Effecta ?
Bo mam Red Pulse, DBC, Qlink z tokenów na Neo a widze że się pojawiły jakieś nowe. Kupować ?

Dodano po 35 sekundach:
Może być na priva jak ktoś ma jakieś opinie konkretne.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » wtorek, 8 maja 2018, 20:10

@Rumcajs
Według mnie EFX to nie jest token, który może zrobić x10 w najbliższym czasie. Chociaż beta M Turka ma być w czerwcu, to jakoś nie widzę szybkich wzrostów. Na NEO sporo się dzieje teraz, także może raczej celuj w jakieś ICO nowe. Mój numer jeden, w który zamierzam wejść to Phantasma, właśnie też na blockchainie NEO.

BTW sprawdź sobie ten airdrop -

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » wtorek, 8 maja 2018, 20:12

@sud,

Ja bym wszedł w to tylko pod wejscie na większą giełdę więc opcja kupić teraz dużo ze Switcheo i trzymać do jakiegoś Kucoina czy którejś z dużych azjatyckich giełd. I potem sell np 50% czy 75% reszta zostawić na mid/longa. No tylko trzeba pilnowac i nie przegapić pompy na takim wejsciu.
Do tego moze być niebezpieczeństwo że zwykli userzy nie używający switchero zaczną wtedy dopiero dumpować.
Ale MC jest niski i Charlee Shrem jest Advisorem PODOBNO tak czytałem kiedyś nie wiem czy nadal to info aktualne. Więc można próbować, chyba i tak przy tak niskim MC wejde troche nawet żeby leżało. O ile uda mi się ogarnąć Neo walleta i switcheo :(

Edit: tak widziałem info o airdropie SPOT ale nie jestem zainteresowany gmeraniem przy tym bo to jakieś drobne są. 60 coinów max z takiego airdropa. Hmm chyba zeby założyć wiele kont porozdzielac tokeny na paczki aby miec max airdrop na konto i tak zebrac kilkaset czy wiecej, ale dziz ile to zabawy i roboty, chyba nikomu by sie nie chcialo tego robic.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » wtorek, 8 maja 2018, 21:53

@Rumcajs
No tak, pod nową giełdę można zagrać bo w sumie make ryzyko, a Charlie jest cały czas advisorem.

Lol nie wpadłbym na taki pomysł z podziałem na kilka portfeli, nieźle :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » środa, 9 maja 2018, 01:08

Nie przesadzaj że byś nie wpadł, ale to chyba nie ma sensu bo weź pod uwagę że poza osobnymi kontami Neo i rozdzielaniem tych tokenow pod airdropa na paczki pod max ilosc airdropa to jeszcze trzeba :
- założyć konto na stronce SPOT
- zalogować się do nich na telegramie

Przy tym wychodzą problemy:
Nie sądze żeby uznali 1 konto z telegramu lub na ich stronie pod ktore jest podpiete kilka adresów neo.
Nie znam się na kampaniach reklamowych, bounty programach z ICO itp bo nie biore w takich rzeczach udziału bo nie mam czasu, ale wydaje mi się że takie coś automaty sprawdzają i nie jest mozliwe pewnie gdzies w regulaminach drobnym maqczkiem pisze albo i nie pisze ale to odrzucą, aby ktoś z 1 konta telegramowego zgłosił z 50 adresów Neo i to samo z rejestracją na stronie Airdropa, wg mnie 1 konto to 1 adres Neo można podac, nawet jakby system przyjął wszystko co sie poda czyli i telegram i konto airdropa to weryfikacja to odwali bo się powtarzają.
Więc uwazam ze trzeba by pod kazdy adres Neo zakładać konto osobne telegram (do niego mail osobny), osobne konto airdropa (mail pewnie tez osobny trzeba bedzie), juz nie wiem czy sprawdzaliby IP czy jak ktos by zalozył 50 tych rzeczy na rozne konta jesli zobaczą że IP to samo czy beda wnikali czy nie az tak sie nie znam
ALE zmierzając do celu to jest masa roboty na wiele godzin jesli w ogole w 1 dzien by się wyrobiło. Nie wiem nawet czy to by się opłaciło tak bawic no chyba ze ktos jest bezrobotny i lepsze coś niż nic, do tego zeby sie tak bawic trzeba już mieć wiekszą ilość tych tokenów co biora udziały w airdropie, no chyba ze ktos o marne 60 tokenow z airdropa by kupował kilka tysięcy tokenów neo roznych.
Ale ja jestem pesymistą i leniwy, może przesadzam, jakby to było proporcjonalnie do posiadanych tokenów neo to kazdy by chyba był szczęśliwy a bogatsi byliby bogatszymi tak jak w PoS :)
Tak że ja podziekuje, nie mam czasu warować całymi dniami i pilnować dat airdropów i rejestrować po 10 kont czy iles zalezy ile kto ma uchomikowane tokenow.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » środa, 9 maja 2018, 08:14

@Rumcajs
No mnie też by się nie chciało zakładać 15 kont dla kilkuset, nie wiadomo ile wartych tokenów, ale mogę się założyć, że już ktoś to robi. Ludzie z krajów biedniejszych, biorąc udział w bounty i airdropach zarabiają na życie.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość