EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » sobota, 25 maja 2019, 22:53

@sud

Udalo się zrobić to na Scatterze, na wszelki wypadek zapisałem ten "pin" hasło i seedy nie wiem po co skoro uzyłem klucza z ledgera CHYBA. Ale tokeny przeżuciłem i mam je na Eosie pokazuje mi kawałek eosa i te tokeny EFX.
Musiałem to zrobić bo bym nie sprzedał tego potem, w sumie myślałem że ten swap będzie easy i nie pomyslałem żeby przed 30 kwietnia wysłać te efx z neo na switcheo bo oni suportowali podobno swapa, ale z kolei nie wiedziałem jak bo do switcheo logowałem sie ledgerem wiec nie miałbym tych efx chyba i tak u nich, chyba że bym wstawił na jakis Sell order ale oni z kolei kazali poanulowac ordery wiec nie wiedzialem jak to zrobic i zignorowałem problem dopoki nie zniknie. Sam swap to było wysłać z Neo tokeny na własny adres eosa to był pikuś. Koszmarem z elm street okazało się założenie adresu na EoS, na kazdym filmie na youtube inaczej pokazywali do tego nie rozumiałem co oni gadaja bo słabo znam angielski więc znajomy mi pomógł w końcu i niby działa ale on też ni9gdy nie instalował walleta eosa więc był dziki zachód :D
Co do EFX to widzialem gdzies info że chyba już z 70% tokenów zrobiło swapa co mnie zadziwiło zwykle ludzie sobie po roku przypominaja że jakis ich holdowany token miał swapa, az nie byłem pewien czy to wiarygodna informacja ale chyba na telegramie oficjalnie ktos napisał z modów.
Korzystając z okazji spytam czy ten EFX to jest sens trzymać dalej czy on będzie rósł teraz po przejsciu na EoSa czy to raczej zdychający token czy go trzymać dalej, jak myślisz ? Kupiłem go kiedyś (ponad rok temu :D) na short term pod wejscie na jakas giełdę, ale sie nie doczekałem jak widać, a teraz potrzebuje satoshich na inne coiny co chce kupić pilnie i chciałbym go sprzedać w sumie.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » poniedziałek, 27 maja 2019, 21:35

@Rumcajs short term to nie sądzę żeby EFX Ci dał większe zyski niż popularne do handlowania coiny, więc lepiej sprzedać jak tylko ruszy handel (ponoć na Switcheo już można http://switcheo.exchange/markets/EFX_EOS ) i obracać czymś innym.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » czwartek, 30 maja 2019, 08:55

Faktycznie jak patrzyłem to już uruchomili na Switcheo handel jakimis tokenami na EOS, nawet zrobili też erc20, no i mieli od początku Nep5. Ale cena tego EFX spadła po uruchomieniu i volumenu prawie nie ma, nawet bidów nie ma żeby to sprzedać, ciekawe czy uda im się załatwić teraz jakąś inną lepsza giełdę jak już są na EoSie. Niestety nie mam z tego miejsca dostępu do telegrama i nic poczytac nie moge, chyba się okaże że bede musiał poczekać ze sprzedażą do listingu na innej giełdzie albo jak cos się z ceną ruszy na plus.
@sud

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » sobota, 1 czerwca 2019, 20:11

@Rumcajs
Wiem że już tam handlują trochę na tym Switcheo i jeszcze na https://newdex.io/trade/effecttokens-efx-eos ale wolumen malutki. Na obiecaną dużą giełdę cały czas musimy czekać. Na telegramie jest plota że szykuje się duży news związany z tą nową platformą ala Twitter/Facebook na EOSie, która ma się nazywać Voice. Na nowej roadmapie jest ogłoszenie czegoś o nazwie Projekt X i jest opcja że to będzie właśnie partnerstwo z Voice, a Effect Force ma się zająć moderacją. Brzmi to ciekawie nie powiem, ale to tylko spekulacja na razie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » niedziela, 23 czerwca 2019, 16:05

Świeży news od Chrisa - zmigrowana na blockchain EOS platforma Effect Force startuje 10 lipca i ma być już otwarta do rejestracji dla każdego (wnioskuję że będzie nowa, duża pula zadań). Mnie najbardziej ciekawi jak sobie da radę EOS kiedy kilka tysięcy osób jednocześnie będzie robić zadania (NEO kilka razy padło przy takich okazjach).


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 15:39

Wcześniej miało być 1 lipca z tego co mowili na telegramie, teraz juz 10 do tego nie ma ciągle żadnej sensownej giełdy poza Switcheo.
Nawet jak będzie to działac od 10 lipca to bez giełdy dobrej to cena i tak nie wzrośnie a miałem nadzieje to selnąć szybko i wymienić na innego coina zanim wzrośnie i pewnie nie zdąże. A na moich innych też wszystko czeka na lipiec z czymśtam. Niefart jakiś.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:50

@Rumcajs
No bez większej giełdy nie ma co liczyć na prawdziwą pompę, ale oni odmawiają płacenia za listing bo ponoć ich legal advisor tak doradza, żeby kiedyś przypadkiem token EFX nie był przez to uznany za securities... Także jeśli chodzi o giełdy to plan jest taki że najpierw produkt i duży ruch na platformie, to wtedy listingi przyjdą same... Tylko jak requestorzy mają kupować te tokeny bez volumenu?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » niedziela, 2 sierpnia 2020, 20:25

BOOM! witam po roku 8-)

Zastanawiam się czy wskrzesić temat, tylko pytanie czy ktoś tutaj jeszcze się interesuje i/lub holduje tokeny EFX? Ostatnio projekt nabiera rozpędu, więc postaram się skrobnąć jakiś większy post z aktualnymi newsami. Teraz tylko wykresik z Coingecko - jak ktoś miał odwagę i szczęści kupić EFX w czasie bear marketu na dnie to mógł przytulić ładne 1400%.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: Rumcajs » niedziela, 2 sierpnia 2020, 22:08

jeszcze to trzymasz? Ja to gdzieś mam ale nie pamietam gdzie, pamietam tylko że to przeniosłem z Neo jakoś na chyba blockchain Eos'a z rok czy dwa temu ale nie pamietam czy to sprzedałem kiedyś czy nadal gdzieś mam, o ile nie było kolejnych swapów czy czegoś co musiałem zorbić a przegapiłem, ale to nie było na żadnych dobrych giełdach i myślałem że całkie mzdechnie, ale teraz widze już z 2 jakieś mało znane giełdy i Bidesk, to ta giełda nowa z australi chyba, ma pare z USDT nawet nieźle.
Spróbuje kiedyś poszukać czy to mam nadal bo nie pamietam czy nie sprzedałem tego na switcheo kiedyś. Ożywa to coś ? będą jakieś listingi na giełdach czy ile czasu trzeba czekać na jakieś wzrosty ceny ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 15:37

@Rumcajs

No pewnie że trzymam, nie było sensu sprzedawać a platforma się rozwija non stop. Jak Ty też do tej pory nie sprzedałeś to jeszcze się wstrzymaj, Chris za parę dni prowadzi kolejną konferencję blockchainową - https://bitcoinevents.co.za/deficonf2020/ - gdzie ma ogłosić dużego newsa (chyba kolejne partnerstwo po Kraft Hainz i Akoin, ale zoabczymy). A we wrześniu ma ruszyć DAO i koniec stakingu NFX.

Także sprawdź czy masz na adresie EOS albo na https://dashboard.effect.ai/

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Postautor: sud » piątek, 7 sierpnia 2020, 10:20

OK, poniżej wrzucam mniej więcej wszystkie ważne wydarzenia od czasu migracji na blockchain EOS. Do końca roku na pewno zobaczymy jeszcze kilka ciekawych rzeczy, z których IMO najważniejszą będzie start DAO, czyli zdecentralizowanego zarządzania. Pierwszym krokiem ma być możliwość proponowania własnych głosowań odnośnie rozwoju projektu. Żeby dołączyć do DAO konieczne będzie zablokowanie tokenów EFX/NFX (z pierwszych, niepotwierdzonych informacji ma to być odpowiednio 100k/10k) a w zamian otrzymywać będziemy % opłat z transakcji na platformie Force.

W zeszłym roku wystartował projekt poboczny zbudowany na TEN (The Effect Network) służący do tłumaczeń napisów do filmów na YouTube - Rosette. Kilkoma kliknięciami można zamówić napisy w kilku językach do swojego filmu i po paru dniach mieć już je automatycznie wrzucone na YouTube.


Effect.AI podpisało umowę z firmą Kraft Hainz ($43 miliardy marketcap, około $2 miliardy przychodów w 2019) na tłumaczenie ich wewnętrznych dokumentów na kilkanaście języków. Co to oznacza? Nie podano dokładnych liczb, ale z tego co zdradził Chris, Effect może na tej umowie zarobić nawet kilka milionów dolarów, z czego duża większość tych przychodów służy do kupowania tokenów EFX z giełd (zespół stworzył w tym celu bota) a następnie płacenie nimi pracownikom. Najlepsi z nich chwalili się że mogli zarobić nawet do $15 na godzinę tłumacząc te dokumenty.

Chris ostatnio zaczął być zapraszany do prowadzenia różnych konferencji blockchainowych - BlockDown 2020, DefiConf 2020, co ma dwa plusy. Po pierwsze promocję Effect.AI na szeroką skalę oraz nawiązywanie kontaktów i współpracy z innymi projektami. Tak się stało właśnie na BlockDown gdzie Chris poznał Akona, który promował swój ambitny projekt miasta Akon City na budowę którego już podpisał umowę wartości 6 miliardów dolarów. Dzięki tej znajomości Akon wspólnie z Effect zbudują kilka HUBów w Afryce, m.in. w Kenii, Senegalu czy Ghanie. Te HUBy mają umożliwiać ludziom edukację w temacie technologii blockchain i AI oraz uczyć ich pracy na platformie Force.


Tu prezentacja Effect.AI z BlockDown2020


I jeszcze dwa ostatnie wywiady z Chrisem warte obiejrzenia





Ostatni, jeszcze oficjalnie niepotwierdzony news jest taki, że nowym advisorem projektu został IvanOnTech. Rosyjski influencer z naprawdę dużą bazą fanów i tysiącami filmów o crypto na YouTube. Na pewno pomoże on rozruszać nieco dzienny volumen na giełdach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: Rumcajs » czwartek, 27 sierpnia 2020, 12:43

@sud

Słyszałem od kogoś że ten ktoś słyszał już tydzień temu że Youtube ma wyłączyć dodawanie napisów przez osoby które nie są właścicielami filmów.
Czyżby youtube sie nie spodobało że ktoś monetaryzuje na ich serwisie tłumaczenia filmów i dodawanie napisów ?

Okazało się że znalazłem na Scatterze całkiem sporo tego EFX'a na EoSie więc musiałem zrobić swapa 2 lata temu najwyraźniej a prawie o nim zapomniałem pamietam nawet jak gdzieś z Tobą pisałem że mam nadzieje że dojdzie do 3 centy po swapie to go sprzedam ale w koncu nie sprzedałem a teraz jest po 12 centów całkiem nieźle wyszło :D

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: sud » czwartek, 27 sierpnia 2020, 13:11

@Rumcajs

No ja pamiętałem że przebrnąłeś przez koszmar utworzenia konta EOS i swap z NEO ;)

Nie wiem jak dużo tego masz, ale nie sprzedawaj wszystkiego od razu - moje konserwatywne predykcje to przynajmniej $0.5 do końca roku. Uwierz mi, że warto poczekać bo sporo newsów przed nami, a najbliższy w przyszłym tygodniu duży materiał i ogłoszenie parnterstwa z Ivanem (IvanOnTech) na jego streamie na żywo (prawdopodobnie w przyszły czwartek).

A stejkowałeś swoje EFXy?

A PS. napisów na YouTube, chociaż o tym nie słyszałem, to chyba nie powino dotyczyć Effect bo to właściciele filmów zlecają te tłumaczenia. Zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: Rumcajs » czwartek, 27 sierpnia 2020, 14:25

sud pisze: czwartek, 27 sierpnia 2020, 13:11A PS. napisów na YouTube, chociaż o tym nie słyszałem, to chyba nie powino dotyczyć Effect bo to właściciele filmów zlecają te tłumaczenia. Zobaczymy.


Zlecają tak. Ale ich nie dodają samemu bo to już robiło EffectAI czy tam ich platforma Rosette. A teraz jeśli by youtube to wyłączyło to każdy youtuber by musiał pewnie to jakoś ręcznie dokłądać ich napisy a nie byłyby z automatu jak teraz.

Ta, po obejrzeniu tego filmu co dałeś link ten z x100 Altcoins na zdjęciu to dostałem FOMO :D Ale nie kupuje więcej po takich wzrostach nie że nie chce ale w ramach dywersyfikacji mi starczy tyle co mam.

No właśnie, nie stakowałem bo nie interesowałem się tym bo myślałem ze zdechło na bearmarkecie i też nie wiedziałem że da sie jakoś stakować.
Na filmie słyszałem że to stakowanie jeszcze będzie tylko 2-3 miesiace i potem bedzie wyłączone ?
Możesz powiedzieć jak to sie stakuje i czy da sie w ogole z Ledgera + Scatter stakowac ? w sumie to ja niewiem czy moje efx'y są na ledgerze czy na scatterze, ten Eos to jakis koszmar był ja tego wogole nie rozumiałem o co chodzi i w sumie niewiem gdzie moje efxy są ważne że je widze że są i mam jakiś dostęp. Ze stakowania EFXa dostaje sie jakies inne coiny nie efx ? jakiegoś NFX czy jak sie on nazywa.
Da sie to jakoś prosto ustawić to stakowanie ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: sud » czwartek, 27 sierpnia 2020, 17:26

@Rumcajs

Wchodzisz na https://dashboard.effect.ai/ z odpalonym Scatterem i się tam logujesz i włączasz staking. O ile kojarzę to masz podpięty Ledger, czyli klucz prywatny z niego a obsługa przez Scatter. Żeby to zrobić musisz też mieć trochę CPU, tak za 4-5 EOSów (albo możesz pożyczyć na REX przez https://bloks.io/ - jakbyś nie ogarniał to daj znać :D). No i generalnie będą się generowały tokeny NFX, które są potrzebne żeby dołączyć do DAO. Generowanie skończy się właśnie wraz ze startem struktury zarządzania DAO pod koniec września/na początku października i wtedy też ten token ma się pojawić na jakiejś giełdzie. NFX może być jeszcze bardziej wartościowy, be jego max supply będzie w granicach około 7 milionów. Żeby dołączyć do DAO i otrzymywać część z opłat w sieci będziesz musiał mieć (jeszcze nie potwierdzone) 100k EFX + 10k NFX.

Dziś było kolejne AMA z Chrisem gdzie odpowiedział na kilak ciekawych pytań.


PS. Będzie stworzony wrapped erc20 token EFX na Ethereum = Uniswap.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: Rumcajs » czwartek, 27 sierpnia 2020, 18:32

@sud

mógłbyś mi powiedzieć jak działa EOS wogóle? bo chce wysłac z Binance kilka sztuk do tego stakowania ale jestem w swoim Scatterze i na swoim koncie i widze jakis dust eosa swój (poniżej 1 szt) i te tokeny efx. Ale nie ma ani przycisku deposit ani whitrawal ... Nie wiem jak nawet przelać te kilka eosów z binance do Scattera bo niewidze nawet swojego adresu żadnego, do tego jakbym chciał kiedyś wypłacić to nie widze przycisku withrawal tak samo. Mam swój login w wallecie , czy to jest zamiast adresu ten login ? bo pamietam że jak go tworzyłem to nie mógł sie powtarzać musiał być unikalny w sieci eos.
Jak przeslać te kilka osóów z binance plus co wpisać w pole Memo ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: sud » czwartek, 27 sierpnia 2020, 20:21

@Rumcajs
Twój adres to 12 znakowy account name, powinien być pod "Linked accounts" poniżej kluczy, i to podajesz na giełdzie (memo nie jest konieczne jak wysyłasz na swój wallet). Pod zakładką "Assets" gdzie wybierasz EOS albo inny token będziesz miał send (wysyłając na giełdę musisz podać memo/tag które podaje giełda).

Aktualnie EOS jest w słabym stanie i najlepiej jak możesz stejkować z 10 EOS na CPU, na NET wystarczy 0,5-1. Jest też druga opcja, czyli pożyczyć CPU na REX - nawet za 0.001 EOS możesz na 3 dni mieć CPU aż nadto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: Rumcajs » czwartek, 27 sierpnia 2020, 20:36

@sud
Ten mój "login" o kórym wspominałem to jest najwyraźniej ten adres walletu account name bo ma 12 znaków.
Ja niewiem o co chodzi ze stakowaniem Eosa, chce mieć po prostu tego EOS'a na "gas" tylko czyli na opłate za transakcje, nie chce nic stakować jakis cpu czy ramu, jeśli sie da.
Jak mam na koncie około 10 EOS to musze coś stakować czy moge włączyć to stakowanie EFX i zapomnieć ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: sud » czwartek, 27 sierpnia 2020, 20:43

@Rumcajs

Wyobraź sobie, że na EOSie transakcje są za darmo, nie płacisz żadnego gazu :P Ale żeby wykonywać cokolwiek (send, claim, stake) to musisz właśnie mieć odpowiednią ilość CPU i NET - czyli stakujesz EOS na te zasoby (wtedy ten EOS jest zablokowany, jednak możesz w każdej chwili go odebrać). Polecam zalogować się na bloks.io scatterem, bo tam wygodnie i łatwo możesz zarządzać tymi zasobami - daj 9.5 na CPU i 0.5 na NET i wtedy wejdź na dashboard Effect.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: Rumcajs » czwartek, 27 sierpnia 2020, 23:01

@sud

Aha czyli musze to mieć porobione, ok dzieki zrobie to ze scattera widze opcje do tego, myślałem tylko że nie potrzeba.

Dodano po 6 minutach 12 sekundach:
okazuje się że mój scatter jest niezaktualizowany od roku czy więcej, miałem po uruchomieni sie pierwszy raz jakies wgrywania czegoś i myślałem że on sie zaktualizował automatycznie ale zapomniałem że te gówna do krypto to się nigdy same nie aktuyalizują. Zrobie to jutro.

@sud

Uruchomiłem najnowszy Scatter 12.1.1 (ściągnołem image app) na linuxie ale ofc nie widzi mojego konta, kazał mi zakładać konto od nowa.
Próbowałem to ominąć i w jakimś momencie klikałem pod paskiem logowania się opcje wpisania "words" i wpisałem te 12 słow co miałem zapisane. Niestety wtedy kręci się tylko kółko nawet i godzine, próbowałem kilka razy i nic. Innym razem przeklikałem wszystko i założyłem randomowe konto (bez płacenia za nie) i tam miałem już dostęp do "settings" gdzie wziąłem opcje tak jak gdzieś widziałem na tutorialu "Create or Import private keys" po kliknięciu wybrałem hardware i w polu była cyfra "0" tak miało być chyba bo z opisu wynika że to pierwsze konto eosa na ledgerze. Niestety ta ramka z tym była mała i nie było tam nic do kliknięcia żeby zatwierdzic ! Miałem tylko aktywny na samym dole przycisk "Back"

Więc podsumowując nie działa mi przywrócenie konta z 12 słow co zapisane miałem ani nie da się importować kluczy z ledgera.
Ale z tym ledgerem starym Nano S często mam problemy jak go używałem z komodo ciągle errory były różne na róznych przeglądarkach więc nie jestem pewny do końca czy to wina walleta czy ledgera.
Ledger zaktualizowałem w nocy na najnowszy update i apki live i firmware bo wczoraj się pojawiły nowsze, ALE i tak przed tą aktualizacją miałem te same errory bo to robiłem wcześniej też więc aktualizacja nic nie zmieniła, ani nie pomogła ani nie naprawiła.

Masz jakieś pomysły co moge zrobić lub linki jakieś ?

@sud

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość