EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: sud » środa, 13 stycznia 2021, 08:07

Rumcajs pisze: środa, 6 stycznia 2021, 17:22DOBRA WYSZŁO.
Gratki, łatwo nie było :P

Z Ledgera możesz chyba sprzedać EFX na Newdex, a ogólnie to na Bidsek za USDT albo na Kucoin za BTC. NFX na razie możesz wymienić na EFX na Defibox.io ale płynność bardzo mała.

No aktualnie Effect ma deal z Kraft Heinz na kilka milionów i niebawem zaczną się tłumaczenia ich dokumentów na platformie więc wszyscy czekają że przełoży się to na jakieś odbicie ceny (team będzie kupował na giełdach żeby płacić tłumaczom). No i to DAO ruszyło, zaczęło się głosowanie nad propozycjami, jest fundusz na budowanie dAppek na platformie i do końca stycznia mają zacząć wypłacać % z network fees.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 29 marca 2021, 00:30

@sud

udało mi się przesłać te efxy na kucoina naszarpałem się z tym godzine, w koncu zrobiłem przez bloks io chyba to że sie kółko kręci na tym wallecie Scatter to nie jest bład (??!!) bo mi zadziałalo z tym ledgerem ale godzine straciłem w środku nocy.
Przegapiłem wzrosty na EFX ale jak lezy na kucoinie to chyba moge potrzymac troszke, jest coś w niedalekiej porzyszłości na co powinienem czekac czy moge wywalić jak tylko wbije cokolwiek wyżej ?
Kasuje tą apke eosa z ledgera i nigdy nie wracam, zostało mi z 400 NFX'a podaj na priva adres to ci to wyśle bo i tak tego nie da sie sprzedać (o ile to w ogole ma jakas wartość) a szkoda mi zrobić delete z tym.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie EOS

Postautor: sud » poniedziałek, 29 marca 2021, 20:22

Rumcajs pisze: poniedziałek, 29 marca 2021, 00:30@sud

udało mi się przesłać te efxy na kucoina naszarpałem się z tym godzine, w koncu zrobiłem przez bloks io chyba to że sie kółko kręci na tym wallecie Scatter to nie jest bład (??!!) bo mi zadziałalo z tym ledgerem ale godzine straciłem w środku nocy.
Przegapiłem wzrosty na EFX ale jak lezy na kucoinie to chyba moge potrzymac troszke, jest coś w niedalekiej porzyszłości na co powinienem czekac czy moge wywalić jak tylko wbije cokolwiek wyżej ?
Kasuje tą apke eosa z ledgera i nigdy nie wracam, zostało mi z 400 NFX'a podaj na priva adres to ci to wyśle bo i tak tego nie da sie sprzedać (o ile to w ogole ma jakas wartość) a szkoda mi zrobić delete z tym.


Haha no to w porę Rumcajs, bo właśnie parę dni temu ogłosili że migrują na Binance Smart Chain :D W sumie z tego co zrozumiałem to będą na obu chainach (EOS i BSC) równocześnie i Kucoin będzie współpracować więc tokeny tam masz bezpieczne raczej. Ogólnie parę whalesów ostatnio kupiło EFX więc myślę że jeszcze pompy pona 300 sats zobaczymy, plus jest też duża szansa że po tym ruchu z migracją w końcu wylądują na Binance. Generalnie zrobili mały rebranding przy tej okazji, który wygląda nawet ładnie - https://effect.network/


Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości