NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: stokarz » wtorek, 26 grudnia 2017, 20:22

Cześć, na początku chciałbym przywitać wszystkich w nowym dziale na forum. Administracja udostępniła nam go - skorzystajmy więc z tej okazji.
Obecnie NEO, kojarzone nie tak dawno jedynie z Chinami, staje się powoli międzynarodowym gigantem. Nie tylko jeśli chodzi o aktywną społeczność, której na samym Reddicie jest ponad 50 tysięcy, lecz również kolejno powstające grupy deweloperów, zespoły i firmy pragnące tworzyć swoje rozwiązania na technologi oferowanej przez NEO.

Wiąże się to również z dużą liczbą nadchodzących w 2018 roku ICO na tejże właśnie platformie. Już teraz pewnych jest 27! Jeśli tempo wzrostu i zainteresowania nie spadnie, co wydaje się mało prawdopodobne, gdyż każdego dnia jesteśmy wręcz zalewani strumieniem nowych informacji o nadchodzących projektach, mogę z dużą pewnością stwierdzić, że 2018 rok będzie rokiem ICO na NEO (tak jak w tym roku widzieliśmy ich wysyp na ETH).

Aby pomoc wam w zorientowaniu się, który projekt wart jest uwagi, kiedy zaczyna się zbieranie funduszy oraz czy nie pojawiają się żadne główne czerwone flagi, udostępniam rozpiskę Co, Gdzie i Jak. Mam nadzieję, że pozwoli wam ona na większe rozpoznanie, ponieważ ciężko jest czasem dogrzebać się do wszystkich niezbędnych danych rozsianych po Reddicie, czy zawartych w Whitepaper's projektu:



Dokument jest stale aktualizowany, zachęcam również do obserwowania twórcy owej rozpiski na Twitterze - @ByteSizeCapital - koleś dostarcza najwyższej rangi dane fundamentalne o wszystkim co dzieje się na NEO i w całym ekosystemie, chyba jako pierwszy w sieci.

Mam nadzieję, że polska społeczność NEO będzie stale rosnąć w siłę! Nie bójcie się również pytać w postach o wszelkie kwestie związane z ICO, chętnie pomogę jak tylko potrafię.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: imesz » piątek, 29 grudnia 2017, 16:28

Witam serdecznie. Myślisz, że w jakim czasie będzie najlepsza okazja by zaopatrzeć się długoterminowo w NEO?

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mikolajkulczyk » niedziela, 7 stycznia 2018, 01:55

Cześć,
Sam jestem zainteresowanym ICO adex oraz thekey. Z tego co widzę w arkuszu ICO tracker pre-sale ADEX jeszcze się nie odbył, a wydaje mi się że chyba było już pre-sale. Odnośnie ADEXa to nie wiem jak załapać się na ICO bo dopiero mają ogłosić sprzedaż :(

Jeżeli chodzi o thekey to już nastąpiła sprzedaż tokenów na zasadzie pre-sale, ICO ma być 2/1/2018.
Fajnie jakby była jakaś instrukcja dla nowych użytkowników jak poprawnie powinno się dokonać zakupu takich ICO na platformie NEO. Pzdr

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: stokarz » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:27

mikolajkulczyk pisze: Cześć,
Sam jestem zainteresowanym ICO adex oraz thekey. Z tego co widzę w arkuszu ICO tracker pre-sale ADEX jeszcze się nie odbył, a wydaje mi się że chyba było już pre-sale. Odnośnie ADEXa to nie wiem jak załapać się na ICO bo dopiero mają ogłosić sprzedaż :(

Jeżeli chodzi o thekey to już nastąpiła sprzedaż tokenów na zasadzie pre-sale, ICO ma być 2/1/2018.
Fajnie jakby była jakaś instrukcja dla nowych użytkowników jak poprawnie powinno się dokonać zakupu takich ICO na platformie NEO. Pzdr
Apex - Adex to zupełnie inna platforma, również związana z ekosystemem NEO jednak to nie to samo. APEX będzie miało ICO. 15 stycznia będą zapisy do ICO (taki komunikat dostałem na maila). Pre-sale już się skończył z tego co czytałem, był chyba 3 stycznia czy coś takiego (może 5?).

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mikolajkulczyk » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:57

@stokarz, pomyliłem się, pisząc adex miałem na myśli apex (nadchodzące ICO). Tak więc sorry mój błąd.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: FuraTeściowej » środa, 10 stycznia 2018, 00:09

Mam zamiar brać udział w ICO THEKEY oraz APEX jednak teraz po zarejestrowaniu się widzę ,że przy weryfikacji proszą o paszport . Nie będzie problemu gdy zastąpię go po prostu dowodem osobistym ? :roll:

Dobra ,znalazłem: Akceptują dowód osobisty
https://cryptocoin.com.au/the-unofficia ... questions/

Co do portfela :
Napisali ,że go nie rekomendują ale wynika z tego ,że też nie zabraniają (chyba).
http://prntscr.com/hya0l8

Mój refteral link ;) gdyby ktoś chciał się zarejestrować na thekey.
www.thekey.vip/referral/68664483
Ostatnio zmieniony środa, 10 stycznia 2018, 00:54 przez FuraTeściowej, łącznie zmieniany 4 razy.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mikolajkulczyk » środa, 10 stycznia 2018, 00:31

Przy thekey wyczytałem że respektują oni dowód osobisty. Ważne żeby była widoczna narodowość, natomiast nie mam pewności na 100%, pewnie tokarz będzie bardziej poinformowany ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 00:42

To ja nie mam paszportu kurcze to i tak bym nie kupił a dowód os. nie wiem czy przejdzie i czy na czas.
Chyba czas iść zrobić paszport.
Przyda się zresztą jakby trzeba było do Japoni lecieć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: FuraTeściowej » środa, 10 stycznia 2018, 23:44

Wam też strona thekey nie odpowiada? Zarejestrowałem się i wypełniłem wczoraj KYC ale nie wiem czy "przeszło" . Jest ogromne zainteresowanie i uwaga ostatnia partia ICO to zakupy max 10 NEO na osobę . :roll:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: stokarz » czwartek, 11 stycznia 2018, 00:05

mediabooker pisze: Ehhhh. Spóżniłem się z whitelist na thekey. W sensie mam konto, ale bez przeprowadzonej kyc. Nie mogę brać udziału w ico? Nie da się tego uzupełnić póżniej? @stokarz jak to wygląda?
Szczerze, nie wiem - sam mam konto, ale zapomniałem i nie zdążyłem wypełnić KYC. Zbadam sprawę, może jeszcze jest szansa, choć wątpię. Jeśli whitelista wygasła to już po ptakach. Trzeba było kupować w pre-sale w październiku jak się jeszcze nikt nie interesował :P

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mikolajkulczyk » czwartek, 11 stycznia 2018, 01:22

Potwierdzam strona thekey nie odpowiada (pewnie jest przeciążona :)) whitelist jest zamknięty ale czy to dotyczy distribution stage które rusza 1 lutego? Czy ten whitelist to był na ten ostatni pre-sale z bonusem 20% ?

Pytanie odnośnie apexa, czy się różni ICO od pre-sale czy crowdsale? Pytam ponieważ jak wiadomo 15 lutego (5pm Beijing/China Standard Time (CST) on Monday, January 15) rusza crowdsale i zastanawiam się w sumie w jakim tempie się to rozejdzie i jak się do tego przygotować ? Jakie informacje muszę mieć pod ręką? :) Zarejestrować na stronę już się nie można :(

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mikolajkulczyk » piątek, 12 stycznia 2018, 00:13

@mediabooker, thekey można brać udział tylko jeżeli posiada się neo gui.... a z tego co wiem GUI jest tylko na windowsa. Świetnie. Co ICO neo to inny portfel...

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: kpob » piątek, 12 stycznia 2018, 10:00

mikolajkulczyk pisze:@mediabooker, thekey można brać udział tylko jeżeli posiada się neo gui.... a z tego co wiem GUI jest tylko na windowsa. Świetnie. Co ICO neo to inny portfel...
Trochę się mylisz. Wziąć udział w ICO możesz używając dowolnego walleta dostępnego na stronie Neo. Na chwilę obecną tylko wspomniany Neo Gui jest w pełni kompatybilny z TKY. Zapewne tak jak w przypadku rpx, qlc, dbc będzie trzeba troszkę poczekać na update Neona żeby móc nacieszyć oczy widokiem ilości tokenów TKY, z samym udziałem w ICO nie ma to nic wspólnego. Źródło:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mediabooker » piątek, 12 stycznia 2018, 14:46

do usunięcia.
Ostatnio zmieniony piątek, 12 stycznia 2018, 18:55 przez mediabooker, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: RafaelGrey » piątek, 12 stycznia 2018, 15:01

2. Nie jestem pewny ale przelewy wewnatrz sieci sa darmowe i nie trzeba miec gas. Przynajmniej ja wysylalem majac 0.
3. jw.
4. Tak, Gas leci na ten sam adres NEO, tak samo kazde ICO. Zasada identyczna co tokeny ERC20.


Ktoś interesuje się Trinity ICO? Jest to Raiden Network dla NEO (czyli transakcje offchain)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mediabooker » piątek, 12 stycznia 2018, 15:49

do usunięcia.
Ostatnio zmieniony sobota, 13 stycznia 2018, 22:06 przez mediabooker, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: kpob » piątek, 12 stycznia 2018, 16:13

Potwierdzam. W przypadku The Key bardziej przejmowałbym się tym czy budzik zadziała (ico w środku nocy czasu polskiego, @mediabooker tak jak piszesz 3 w nocy), czy strona będzie odpowiadała i czy dopisze szczęście (hard cap 10k Neo, chętnych 3 razy więcej).
Ostatnio zmieniony piątek, 12 stycznia 2018, 22:13 przez kpob, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: pk456 » piątek, 12 stycznia 2018, 17:22

mediabooker pisze:
Pytania:
1. Czy wypłata neo z hithbtc dalej stanowi problem?
Tak od jakiś 2 tygodni (albo więcej) komunikat - Unavailable, zarówno dla wpłat jak i wypłat NEO.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mikolajkulczyk » piątek, 12 stycznia 2018, 22:07

kpob pisze:
mikolajkulczyk pisze:@mediabooker, thekey można brać udział tylko jeżeli posiada się neo gui.... a z tego co wiem GUI jest tylko na windowsa. Świetnie. Co ICO neo to inny portfel...
Trochę się mylisz. Wziąć udział w ICO możesz używając dowolnego walleta dostępnego na stronie Neo. Na chwilę obecną tylko wspomniany Neo Gui jest w pełni kompatybilny z TKY. Zapewne tak jak w przypadku rpx, qlc, dbc będzie trzeba troszkę poczekać na update Neona żeby móc nacieszyć oczy widokiem ilości tokenów TKY, z samym udziałem w ICO nie ma to nic wspólnego. Źródło:
Dzięki za sprostowanie. Czyli również mogę korzystać z neona 0.0.6? Naczytalem się troche o apex i starszą oni że to jest jedyny portfel (przez nich zalecany) który powinno się użyć. Czasami od ilości różnych informacji może się troche pomieszać.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: kpob » sobota, 13 stycznia 2018, 19:52

Szczegóły ico TKY: Sobie i innym zainteresowanym życzę powodzenia. ;)

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości