NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: RafaelGrey » niedziela, 14 stycznia 2018, 00:21

Szkoda że nie mam paszportu i się nie załapałem ;/

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: kpob » niedziela, 14 stycznia 2018, 09:54

Też nie mam paszportu i początkowo odpuściłem, ale stwierdziłem, że zapytam czy wystarczy national ID, co prawda nie odpisali, ale gdzieś znalazłem info, że id też respektują. Wiadomo, że w tym konkretnym przypadku jest już po wszystkim, ale na przyszłość nie ma się zrażać, trzeba pytać, próbować, nic się nie traci.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mediabooker » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:38

@RafaelGrey
@kpob ma rację -wystarczy dowód osobisty- przeszedłem weryfikacje pozytywnie:)
Warto zainteresować się również Apexem:)

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: TypowyFacet » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:17

Ico the key o 3:00 polskiego czasu, wbijam za 10 neo bo mam wl.
O 17:00 będzie ico trinity, tu trochę strach wbijać, bo może być scam, ale chyba wrzucę też 10 neo.
Apexa nie kupuje bo zaspałem z whitelistą i nie mam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:27

@TypowyFacet,

Do wszystkich tych ICO na Neo są whitelisty ? I co do każdego też KYC wymagane ? Nie da sie tak po prostu z nienacka wejśc na strone i kupić na kaprysie ?

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: TypowyFacet » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:56

@Rumcajs, tak, w większości są whitelisty i kyc, to też już się kończy bo teraz modne stały się private deal, gdzie duże grupy wykupują prawie wszystko i dla zwykłych ludzi zostaje niewiele. Np. taki thekey tak się właśnie sprzedał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 stycznia 2018, 16:04

@TypowyFacet,

To lipa. Czyli jak sie będzie chciało kupić to bez zabaw w whitelisty i KYC o ile nie wykupią private grupy do tego to pozostaje czekać na kupienie na giełdach, ale jesli wykupią głównie prywatne gruupy to one będą bardzo regulowały podaż żeby ugrać jak najwięcej, praktycznie jak zmowa cenowa, ale przecież to krypto więc wszytko wolno. Wypadałoby po prostu patrzeć na cenę ICO i zrobić sabotaż nie kupując w cenie x 100 tokenów które zostały zjedzone przed ICO przez prywatne grupy inwestycyjne za grosze.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: Jeff » niedziela, 14 stycznia 2018, 16:22

@Rumcajs,

W ostatnim czasie ICO staja sie znowu bardziej oplacalne. Rynek krypto zmienia sie bardzo szybko.
Czas ICO powrocil..... Inwestujmy wiec....

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: Rumcajs » niedziela, 14 stycznia 2018, 16:24

@Jeff,

Zauważyłem, i tak nowi wszystko napompują :)
Jak gdzieś wspomniałem kupiłem z giełdy na tej zasadzie Red Pulse, Deep Brain Chaina (mózgowego łańcucha) i Qlinka.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 02:26

Czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak wygląda standardowo procedura uczestnictwa w ICO? Gdy jest whitelist to zapisuję się na nią, gdzie podaje (w zależności) np adres ETH/NEO i ile chciałbym kupić. Potem weryfikacja i następnie w dniu startu mam już zagwarantowaną tą ilość, którą wcześniej zgłosiłem bez ceregieli typu "kto pierwszy ten lepszy"? Przesyłam krypto a oni mi tokeny. Ale równocześnie zapisując się na whitelist - nie mam obowiązku nabywać tokenów (pytam bo zazwyczaj jest długie terms@conditions i nie wiem czy to tylko taka formalność czy muszę to czytać jednak żeby się nie naciąć jakoś)? Tak to mniej więcej wygląda w praktyce?

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: lobor » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 03:23

U mnie od 20 minut na zmianę błąd 504 lub 502. Na Telegramie sam SCAM. Jak sytuacja u Was?

Edycja:
Odpuściłem około godziny 4. Dla mnie niestety zakup ICO TKY zakończył się niepowodzeniem.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 stycznia 2018, 08:25 przez lobor, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: TypowyFacet » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 03:25

Tak samo. Chyba nic z tego nie będzie.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: ziemny » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 03:26

Niestety bez szans chyba

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: TypowyFacet » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:46

Dear community members,

THANK YOU ALL FOR YOUR SUPPORT.

We are experiencing website breakdown in last few hours due to constant DDOS attacks from all over the world and the team has been working all possible means to get it back. We are truly sorry that currently the issue is still not solved and since there are many spams as well as scammers circulating in the community, we have made the following decision regarding the crowdsale:

1. Crowdsale target hasn’t been hit yet. So whitelisted participants still can join the crowdsale.
2. We’ll close the online crowdsale registration portal and open an off-line way for you to participate in the crowdsale. The procedure is indicated as below:
- Following the message you’ll receive a Crowdsale Application Form
- Fill up the application form with all information listed and then send it through email to info@thekey.vip
- We’ll then process your order and get back to you through info@thekey.vip with the terms and conditions of crowdsale as well as the wallet for you to send NEO to us. Upon receiving the email from us, you can make the full payment within 1 hour to the designated wallet address. Otherwise you order will be canceled.
- We’ll follow the “First come First serve” rule. The application form beyond 10,000 NEO will not be processed.
3. Please DO NOT make any payment before you receive the confirmation from info@thekey.vip

Below we also attach the CROWDSALE ANNOUNCEMENTS for your information:

1. Conversion Rate
1 NEO = 0.011614 BTC (Conversion rate depends on the latest available trade information published on Bitfinex at 9:00 am Beijing Time on Jan 15th 2018)

Due to the dramatic change of NEO/BTC conversion rate in the past month, the price of TKY will be set as:
1 BTC = 400,000 TKY
Thus 1 NEO = 4645.6 TKY

2. Wallet address of us to receive your NEOs
Full wallet address to receive your NEOs will be sent to you after your application form is processed.
The last four digits of THEKEY NEO wallet address is: kmcm

3. The total allocation of the crowd sale will be 10,000 Neo. The minimum contribution is 1 NEO and the maximum contribution is 10 NEO per person. Only NEO will be accepted during crowd sale as announced before.
4. Crowdsale will complete when whichever of the following conditions is met: 1) 24 hours after the crowd sale launch; and 2) the total order amount hits 10,000 NEO.
5. Only whitelisted users are eligible for the crowd sale.

Thank you for being patient and understanding!

THEKEY TEAM
Jan 15th, 2018


Oczywiście ich mail nie odbiera wiadomości, te ico to jakaś komedia

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: kpob » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 09:55

Ale, ale, nie jest tak źle
Some emails are going through! Keep trying!!!
:D :D Szkoda czasu, po piątej próbie się poddałem. Przykro, ale to nauczka żeby nie wchodzić w takie rzeczy, strona już jakiś czas nie odpowiadała, nie było żadnego smart contractu i tak to się potem kończy. Jedyna ich szansa na rehabilitację to jakieś airdropy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 11:34

Całkowita kompromitacja z podniesieniem ceny o 250% i nie działającą stroną. Nie kupię nawet na giełdzie po przecenie, bo nie o taki marketcap walczyłem.

Jestem zły. Thekey miało być długoterminowym klejnotem koronnym w moim crytptofolio z największa dominacją. No cóż Selfkey startuje lada moment na Kucoin, rozbiję to na dwa, trzy inne krypto.

Selfkey (KEY) startuje o 15 naszego czasu na Kucoin. Cena z ico: 0.015usd Cap: 90 mln usd.

Jestem rozczarowany, ale cieszę się, że wziałem udział w ico, bo inaczej kupiłbym niczego nieświadomy na giełdzie. Presale'owcy z tanimi tokenami to tykająca bomba zegarowa, która może zatopić kurs w dowolnym momencie.

Nie wiem jak wy, ale dalej jestem wściekły.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: KeroN » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 13:44

Powinniście się cieszyć, że nie udało wam się kupić ;D. Tak wysoko postawiona cena, w momencie kiedy większość tych tokenów została zakupiona po dużo niższej cenie, gwarantuje raczej spadek w momencie wejscia na giełdy, niż wzrost. Co nie zmienia faktu, że długoterminowo powinno być dobrze. Jednakże można mieć spore wątpliwości, jeżeli niby tacy doświadczeni ludzie, a nie potrafili ogarnąć serwera, który pozwoliłby wejść tym osobom, które SAMI w końcu dopuścili do whitelisty. O ochronie ddosowej nie wspominając. Warto obserwować, i moim zdaniem nie ma powodu do smutku z powodu braku tokenów :>

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: FuraTeściowej » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:55

Też jestem rozczarowany crowdsale thekey. :roll: Dziś startowała whitelist Apex , obudziłem się , wchodzę na stronę a tam ,że mają już full aplikacji w 15 min. :oops:

Macie na oku jakieś następne hot ico?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 16:11

@FuraTeściowej
No chyba, że żarujesz, że whitelist na APEX jest już zamkniety?:(
Spoiler:
Ja nie mam. Miałem apex i thekey. W lutym będę próbował złapać na giełdnie hdac - Projekt IOTA Hyundaia.

W ico poluję na dadi i metronome.

rs4
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - Kalendarz nadchodzących ICO

Postautor: rs4 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 22:27

Ale się obudziłeś :D

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości