Cena NEO wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: nastula_ » wtorek, 26 grudnia 2017, 19:41

Cześć, jakie ceny spodziewacie się pod koniec 2018? Ja mam nadzieję, że cena w pierwszym kwartale przekroczy 100$

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: miso20 » wtorek, 2 stycznia 2018, 01:16

@nastula_, wydaje sie, że na obecnym etapie sporo zależy od Bitcoina. Ja osobiście celuje kilka razy wyżej niż obecna cena.

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 76
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Homer691888 » wtorek, 2 stycznia 2018, 12:51

Też optymistycznie patrzę w przyszłość i wierzę w NEO, ale niestety sprzedałem ostatnio swoje po 75 $ bo liczyłem że znów spadnie do 68 no i niestety się wyfrajerzylem i teraz nie wiem co robić wydaje mi się ze powinna być jeszcze jakaś korekta po ostatnich wzrostach, chciałbym znów wejść w NEO :(

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Rafko » wtorek, 2 stycznia 2018, 15:09

Jakieś info weszło, że kurs się rozpędza.... ?

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: miso20 » środa, 3 stycznia 2018, 00:12

@Rafko, Neo tak powoli rośnie, a to dobry sygnał. Lepszy wzrost powolny oparty na fundamentach niż wzrost bańkowy, po którym moneta się zbiera miesiącami

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Rafko » środa, 3 stycznia 2018, 11:19

miso20 pisze: @Rafko, Neo tak powoli rośnie, a to dobry sygnał. Lepszy wzrost powolny oparty na fundamentach niż wzrost bańkowy, po którym moneta się zbiera miesiącami
Wiem na to liczę - wchodziłem w okolicach 33 $ ... niech utrzymuje swój trend :)

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: miso20 » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:00

@nastula_, no i masz swoje $100 w ciągu pierwszych 4 dni, a nie miesiecy ;D. Target $1000 na koniec roku?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: nastula_ » czwartek, 4 stycznia 2018, 17:41

W ciągu tygodnia marketcap wzrósł o prawie 200 miliardów, myślałem że dłużej to zajmie :D Dzięki temu neo jak i inne crypto poszło ostro w górę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Marthu1990 » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:21

Ładnie NEO idzie w górę, był jakiś news? Z ciekawości zajrzałem na Neona i okazało sie że mam jeszcze 1 sztuke, szkoda że tylko tyle :cry:

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: bejzkuper » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:27

chyba ten news to spowodował:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » piątek, 12 stycznia 2018, 11:50

Hey mam pytanie, nie śledze w ogóle Neo ale mam juz zakupione te 3 ICO co na nim wyszły i chciałem je na mid trzymać ale wypadałoby mieć tez i samo Neo skoro to jak Eth chyba.
Tylko ono wzrosło tak szybko już i nie wiem czy jest sens teraz kupić skoro kupiłem te tokeny na Neo czy czekać teraz na korektę czy nie będzie korekty bo w sumie Eth jest juz po 1200$ a na Neo ciągle mają być nowe kolejne ICO to cena cały czas może dalej rosnąć ?
Bo nie wiem czy kupić np. dzis czy jutro czy czekać aż porzadnie spadnie w którymś momencie. I ile tego kupić , to jest potrzebne do płacenia za ICO czy za przesyłanie tych tokenów Neo to powinienem to mieć więcej na wszelki wypadek czy ze 100 kupic byle było bo to drogie już jest i nie wiem ile na to wydać i co wazniejsze teraz kupować po takich wzrostach czy czekać ? jak myślicie ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 12 stycznia 2018, 12:01

@Rumcajs

W sumie już odpowiedziałeś sobie na pytanie. ICO goni ICO , cena neo trochę odstrasza ale nie wydaje mi by poszła w dół. Dobry pomysł zrobić teraz małe zapasy , ubezpieczyć by za miesiąc dwa nie kupować po 150 $ za sztukę . Co do płatności za ICO są różne opcje na różnych etapach , przy zeepin https://www.zeepin.io/ możesz wybrać BTC/ETH/NEO a np przy crowdsale thekey już tylko Neo.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Harey » piątek, 12 stycznia 2018, 12:03

@Rumcajs, wiem że to wątpliwe pocieszenie, ale wczoraj głowiłem się na tym samym. Kupiłem neo 5x taniej, ale żałuję że tak mało, zawsze źle, ot życie.
Przy pierwszej korekcie, nawet symbolicznej kupuję. Na samym szczycie się nie będę ładował, to wstyd, bo dziś górki nawet na sanki się nie nadają.
Chyba jeden z pewniejszych coinów a czy będzie rekordzistą w zyskach? Może nie, ale na long chyba bezpiecznie, jak na crypto oczywiście.
Uprzedzając pytania, rodem z wątku o IOTA- uzasadniam intuicją, na razie jest dobrym doradcą.
Ps. zajrzę tu za rok, podsumujemy, ok? I może być na mnie, tak zawsze łatwiej ;)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: kpob » piątek, 12 stycznia 2018, 12:15

@Rumcajs
Neo śledzę (i trzymam) od września więc przedstawię mój punkt widzenia. Jeśli chodzi o korektę to mieliśmy ją po osiągnięciu nowego ath 130$ i spadło do 100$, ale z drugiej strony zbiegło się to między innym z newsami o Korei i akcją CMC i dotknęło to właściwie cały rynek. Z drugiej strony jesteśmy w trakcie europejskiego touru i w gorącym czasie ICO (ruch na RPX i wejśćie DBC i QLC, a kolejne nadchodzą) więc dalsze wzrosty są jak najbardziej możliwe. Tak jak piszesz, warto mieć Neo z uwagi na ICO, a z drugiej strony ze względu nas Gas. Rozważyłbym też kupienie Gasu, po pierwsze ze względu na niższe total supply niż Neo, a po drugie, że ze względu na rozwój ekosystemu Neo, Gas w końcu będzie używany i zapotrzebowanie na niego może rosnąć. Osobiście nie liczyłbym na jakąś głęboką korektę. Ciekawym podejściem może być kupowanie ico na Neo w celu pomnażania samego Neo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » piątek, 12 stycznia 2018, 12:28

Dzięki za odpowiedzi.
A @kpob, co masz na myśli w zdaniu "Ciekawym podejściem może być kupowanie ico na Neo w celu pomnażania samego Neo" bo go nie zrozumiałem.

I druga sprawa o Gas już któryś raz słysze w kontekscie Neo - ten Gas to jest ten z ta zieloną ikonką identyczna jak Neo. To nie ma nic wspolnego z Gas z sieci etherum ? Czy ten Gas trzyma się też w portfelu Neo ? Konkretnie to moze jak na Ledgerach Nano S to wygląda ? Są bardzo wygodne i małe i nie trzeba sie bawić samemu w aktualizowanie walletów do kazdego coina. Ten Gas jest po 50$ czyli prawie połowa ceny samego Neo, widze że ilośc go jest mała ale aż tyle jest wary i jest sens go trzymać ? A jak straci swoją użyteczność ? Czytałem o tym że ktoś moze na siłe wydać ICO wykupujac potrzebną duża ilosc Gas, ale nie wiem czy tak będzie ktoś robił bo te co wyszły to nie płaciły Gas;em z tego co wiem.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: kpob » piątek, 12 stycznia 2018, 13:21

Miałem na myśli to, że jest hype na ico powstające na Neo i istnieje szansa, że przynajmniej na samym początku dynamika wzrostu nowych tokenów będzie większa niż samego Neo. Na Kucoin możesz handlować w parze z Neo, zakładam, że będą dodawać nowe tokeny NEP-5 i to w miarę szybko po ico (tak jak to się dzieje obecnie) i być może będziesz mógł je sprzedać za więcej Neo niż włożyłeś w ico. Czysta spekulacja, ale póki co taki schemat się sprawdza.

A co do Gasu (tu mogą się pojawić nieścisłości, niech ktoś poprawi w razie czego), to trzymając gas na portfelu generuje się Gas i masz go na tym samym adresie. Jak to wygląda na hardware'owych portfelach nie wiem, bo nie mam, ale podobno wszystko działa jak należy. Gas służy do opłat sieci Neo, np. aby przesłać tokeny (np. RPX) potrzebujesz Gas, żeby uruchamiać smart contracty też potrzebny jest Gas. Więcej i precyzyjniej tutaj: https://hackernoon.com/what-is-neo-and- ... 9828a1aa65

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » piątek, 12 stycznia 2018, 13:39

No tak mógłbym kupować po kolei te pierwsze ICo bo jak zauwazyles kazde rosnie po wyjsciu bo to pierwsze są i w sumie to neo na siebie zarobi jak je kupie nawet teraz.
A hardwerowe wallety to zawsze warto miec jak masz coiny wiecej warty niz cena takiego walletu.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: JuliaRoza » piątek, 12 stycznia 2018, 14:16

Gdzie można podejrzeć jakie ICO sa oparte na NEO ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » piątek, 12 stycznia 2018, 14:17

@JuliaRoza,

Ciężko zauważyc niżej cały osobny temat z kalendarzem nadchodzących ICO w środku ?
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=125&t=25714

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cena NEO wątek spekulacyjny

Postautor: JuliaRoza » piątek, 12 stycznia 2018, 14:55

Rumcajs pisze: @JuliaRoza,

Ciężko zauważyc niżej cały osobny temat z kalendarzem nadchodzących ICO w środku ?
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=125&t=25714
:oops: już znalazłam.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości