Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » wtorek, 18 września 2018, 19:33

FuraTeściowej pisze: śmierć raczej im nie grozi...
Nie byłbym tego taki pewien. Ostatnio @BitJanusz dał tu przykład takiej śmierci:
https://coinmarketcap.com/currencies/digipulse/

Ja w każdym razie straciłem cierpliwość i całkowicie wyszedłem z PHX - zamieniłem na Cardano, EOS i STEEM, następnie Cardano zamieniłem dziś po południu na XRP, mimo że też nie jestem zwolennikiem tego alta, po tym "cynku", bo mi się stare lambo znudziło. ;)

Nie zamierzam się przywiązywać do żadnej krypto, przerzucam się z jednej na drugą bez sentymentów. 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 18 września 2018, 20:10

Lester pisze:
FuraTeściowej pisze: śmierć raczej im nie grozi...
Nie byłbym tego taki pewien. Ostatnio @BitJanusz dał tu przykład takiej śmierci:
https://coinmarketcap.com/currencies/digipulse/
To tak jak byś porównał hulajnogę(DGPT) do co najmniej dobrego motocykla(PHX).
Zupełnie inny level(projekt, partnerzy, giełdy).
Ja też chciałbym aby jutro #PHX był za 1$ ale niestety , taki jest rynek. Ktoś kto zainwestował w Cardano na poziomie 1$ albo Vibe przy ponad 2$ ma do wyboru - czekać albo odrabiać straty. Ten rynek jest irracjonalny i dobrze o tym wiemy. Moim zdaniem PHX się utrzyma dlatego ,że zespół zarabiał i dostarczał usługi zanim przenieśli się na blockchain. Minie jeszcze trochę czasu aż przekształcą platformę beta w gotowy produkt , umowy z firmami zostaną podpisane na nowo i koło zacznie się kręcić. Poza tym tak jak pisałem wcześniej szykują nowy projekt - Crypto Pulse a niedługo pojawią się na zdecentralizowanej giełdzie NEX.
Obrazek
Gdzieś czytałem ,że ogromna ilość ICO upadła po 3-6 miesiącach. Red Pulse działa dalej i mają nowe pomysły. Cena jaka jest taka jest ale jak widać jedna pompa może zmienić obraz o 180 stopni ( przykład Vibe z wczoraj).
Oczywiście zaznaczam ,że nikogo nie namawiam do inwestycji!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » piątek, 21 września 2018, 08:02

FuraTeściowej pisze: Moim zdaniem PHX się utrzyma dlatego ,że zespół zarabiał i dostarczał usługi zanim przenieśli się na blockchain. Minie jeszcze trochę czasu aż przekształcą platformę beta w gotowy produkt , umowy z firmami zostaną podpisane na nowo i koło zacznie się kręcić.
Być może, nie mówię, że nie. Będę śledził kurs. Podałem DigiPulse tylko jako przykład, nie chodzi o porównywanie projektów, ale tam też wiele ludzi wierzyło w tę krypto, cena ATH 13,39 $, ponad 18,7 mln $ marketcap - zjazd do zera w ciągu kilku miesięcy. Nie twierdzę, że PHX tak skończy - tylko po prostu nie daje zarobić, ciągle powoli spada, dlatego nie widziałem sensu by w nim siedzieć. Zamieniłem na XRP i okazało się to dobrą decyzją.
FuraTeściowej pisze: Cena jaka jest taka jest ale jak widać jedna pompa może zmienić obraz o 180 stopni ( przykład Vibe z wczoraj).
A jakieś przesłanki za tym? Bo jakoś nie zapowiada się na razie, nic na to nie wskazuje, chociaż nie śledzę zbytnio newsów (bo i chyba nie ma co śledzić). Na wszystkim może być pompa, jeśli by obstawiać ślepy traf...

Siedząc w PHX inne okazje przelatują koło nosa, nie zarabiasz.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » niedziela, 30 września 2018, 13:50

Nie wiem co takiego musiałoby się stać aby ta waluta wystrzeliła na poziom chociażby $0.20 a co dopiero pół dolca, dolar. Ja to trzymam bo co wymienię na inną nic nie wartą jak narazie walutę? Niby wszystko wskazywało, że jest dobrze, że to nie kolejny shit i na fali pompek grudzień-styczeń fajnie rosło ale jak wszystko zdechło dość brutalnie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » sobota, 27 października 2018, 22:41

beter2 pisze:
Nie wiem co takiego musiałoby się stać aby ta waluta wystrzeliła na poziom chociażby $0.20
Też nie wiem co, ale stało się. Wystrzelił właśnie i leci ostro w górę. Ciekawe do ilu dojdzie. Chociaż dla tych co weszli na górce, to obecne poziomy są dalej śmiesznie niskie.
@FuraTeściowej, miałeś rację, że "jedna pompa może zmienić obraz o 180 stopni", trzeba się tylko umiejętnie w nią wstrzlić z wejściem i wyjściem. Ciekawe czy komuś się udało?

Edit.
Właśnie wskoczyłem do pędzącego pociągu i jadę sobie w górę z niezłą prędkością. :) Posiedzę i poobserwuję kiedy wyskoczyć, zanim zacznie się zjazd.

Edit2.
Tak jak pisałem w innym wątku zaraz wyszedłem z niewielkim zyskiem. Obserwuję jednak ten token, bo może jeszcze namieszać. Ktoś podpompował i czekają nas pewnie znowu długie powolne spadki, jeśli trend, czyli sytuacja na BTC się nie zmieni.
Ores pisze:Zera się koledze pomyliły. Do 0.20$ jeszcze długa droga.
Masz rację @Ores, wybacz zminusowanie, nie zajarzyłem... Przy najbliższej okazji naprawię ten błąd.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 października 2018, 07:49 przez Lester, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 5 marca 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Ores » niedziela, 28 października 2018, 01:04

@Lester mogę Ci sprzedać trochę PHX po 0.15$, będziesz zarobiony ;P

Dodano po 43 minutach 14 sekundach:
Zera się koledze pomyliły. Do 0.20$ jeszcze długa droga.

Dodano po 1 godzinie 17 minutach 10 sekundach:
BTW. To co się dzisiaj wydarzyło z PHX, to jakiś kosmos. Zdaję się, że takiej pompy na Binance jeszcze nie było. W kulminacyjnym momencie było +300%/24h i 24h vol na poziomie 350% kapitalizacji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 października 2018, 08:57

Jestem w PHX długo i czegoś takiego nie widziałem.
Obrazek
Nawet po wydaniu platformy nie było takiego volumenu jak teraz. :shock: Sam nie wiem o co chodzi - fomo albo jakiś news o którym jeszcze nie wiemy? Jedyne co ma się wydarzyć z oficjalnych informacji to do końca 2018 roku PHX ma się pojawić na neonexchane a dwa zespół ma wydać coś na miarę swojej obecnej platformy ale dla kryptocholików czyli Crypto Pulse (wiadomości ze świata krypto, jakieś wykresy) :idea:
Swoją drogą cieszę się ,że jeszcze nie sprzedałem PHX. Wczorajsza pompa przywróciła PHX do top 200 i co najważniejsze cena nie spadła jakoś drastycznie bo te 1000 satoshi które każdy widzi na binance jako max to po prostu ktoś się rozpędził.
Czekam dalej na rozwój sytuacji ;)

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: EmCortess » niedziela, 28 października 2018, 09:55

No własnie to jest zagadka. Z jednej strony na Binance każdego dnia jest pompa nowej waluty, ale z drugiej tak dynamicznej sytuacji to chyba jeszcze nie było. Z głównymi środkami również czekam co się będzie działo, ale w międzyczasie trochę skalpów można też zebrać :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » niedziela, 28 października 2018, 11:27

Ruch up i wątek odżył :P
Może to taki opóźniony start PHX (po zmianie z RPX), na który tu wszyscy liczyliśmy w sierpniu a zamiast jego był powolny zjazd w dół.
Nie wierze w to żeby np to Blockchain Expo w Korei dniach 23-24 i jakieś tam przecieki dla obecnych, czy zakulisowe rozmowy miały tak wpłynąć na kurs. Możliwe, że to zwykła pompka (kilku/kilkunastodniowa) chociaż sam chciałbym stabilny i silny wzrost.

Ja mam całkiem sporo PHX i zamierzam trzymać nawet do 2021 albo zarobię kupę $$ albo stracę wszystko co mam w tym projekcie.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 5 marca 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Ores » niedziela, 28 października 2018, 13:36

Żaden przeciek, żaden news. RPX powstało dokładnie rok temu. Cena z ICO 0.3$. To co się wydarzyło, to ewidentnie działania teamu RPX. Ciekawe jak długo zamierzają bronić kursu powyżej 500s?

Dodano po 5 minutach 53 sekundach:
BTW. nie zdziwiłbym się, gdyby Binance w jakiś sposób ukarało RPX, bo taka manipulacja ceną, to level hard, nawet jak na krypto.

Dodano po 31 minutach 20 sekundach:
569.88% Vol / M Cap (24h), a dla @Fury to zakupy, bo jakiś news itd. Blokuje kolegę od razu. Całkowity brak logicznego myślenia i jeszcze podskakuje! :twisted:

Dodano po 15 minutach 33 sekundach:
@Lester, jasne, takie ruchy na krypto się zdarzają, ale raczej na małych giełdach i coinach z małą kapitalizacją. Na Binance, to pierwszy taki przypadek (ktoś pamięta większą pompę na Binance?). Analizowałem wczoraj ruchy na poszczególnych portfelach PHX, wszystko widać jak na tacy, więc jeśli B. będzie chciało ukarać RPX, to dowody się znajdą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 października 2018, 13:58

Ores pisze: Żaden przeciek, żaden news. RPX powstało dokładnie rok temu. Cena z ICO 0.3$. To co się wydarzyło, to ewidentnie działania teamu RPX. Ciekawe jak długo zamierzają bronić kursu powyżej 500s?

Dodano po 5 minutach 53 sekundach:
BTW. nie zdziwiłbym się, gdyby Binance w jakiś sposób ukarało RPX, bo taka manipulacja ceną, to level hard, nawet jak na krypto.

Dodano po 31 minutach 20 sekundach:
569.88% Vol / M Cap (24h), a dla @Fury to zakupy, bo jakiś news itd. Blokuje kolegę od razu. Całkowity brak logicznego myślenia i jeszcze podskakuje! :twisted:

Dodano po 15 minutach 33 sekundach:
@Lester, jasne, takie ruchy na krypto się zdarzają, ale raczej na małych giełdach i coinach z małą kapitalizacją. Na Binance, to pierwszy taki przypadek (ktoś pamięta większą pompę na Binance?). Analizowałem wczoraj ruchy na poszczególnych portfelach PHX, wszystko widać jak na tacy, więc jeśli B. będzie chciało ukarać RPX, to dowody się znajdą.
Nigdzie nie napisałem ,że są to zakupy. Pamiętasz ostatnią pompe na Vibe? 300% w ciągu dnia. Cena PHX ostatnimi dniami powoli rosła - skoki o 20-40 satoshi przy cenie 200s za szt. powodowały małą euforię. Nie sądzę by stał za tym zespół - w przypadku Vibe było jasno napisane na Pump grupie ,że zabierają się do pompowania a dalej pociągnęła to ulica. W tym przypadku wydaje mi się ,że jest to ruch kilku wielorybów - wybrali sobie na cel tani token a fomo teraz robi resztę.

Kolego Ores pokaż te portfele bo ja mam wgląd w ich rezerwę jak ten od stakingu i nic tam szczególnego nie ma.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 28 października 2018, 16:36

Napisałem na Telegramie o tej sztucznej pompie wywołanej przez zespół i dostałem bana. :D dla mnie to żenujące.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: kondzio » niedziela, 28 października 2018, 17:07

To musi byc cos na zeczy....
Ludzie wczesniej na telegramie pisali, ze rpx to oszustwo , shitcoin , robili taki FUD , ze glowa mala i nikt z banemnie lecial.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 października 2018, 17:11

Za wszystkimi wzrostami na small capach stoi zespół RedPulse? :?: :idea: Boże widzisz i nie grzmisz.
Obrazek

Nic dziwnego, że dostałeś bana.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 28 października 2018, 17:39

Od jakiegoś czasu manipulują ceną. Ściany po paręnaście milionów. Nawet sami się przyznali że kontrolują cenę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 października 2018, 17:47

pawel296 pisze: Od jakiegoś czasu manipulują ceną. Ściany po paręnaście milionów. Nawet sami się przyznali że kontrolują cenę.
Gdyby coś takiego napisali to nikt by nie zainwestował w to złotówki. Śmiać mi się chce jak czytam wasze komentarze i teorie spiskowe. :lol: :lol: :lol: :D

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 28 października 2018, 18:01

Za mało czytasz widocznie. Siedziałem w tym od listopada. Po przeczytaniu informacji, że Red pulse nie pozwoli na pompę wyszedłem z tego. Dziwne że nie zauważyłeś pojawiającej się ściany na 24 miliony gdy cena zeczeła rosnąć, wielokrotnie to zaobserwowałem. I nie wciskaj mi balasa że to nie jest kontrolowanie ceny.
@FuraTeściowej
przeczytaj to i napisz czy ci się nadal śmiać chce
bitcointalk-" the company has been known to provide support for liquidity purposes on both sides of the market in times of need to reduce the volatility brought about by PnD group activity"
Nie rób ze mnie wariata.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 października 2018, 19:04

pawel296 pisze: Za mało czytasz widocznie. Siedziałem w tym od listopada. Po przeczytaniu informacji, że Red pulse nie pozwoli na pompę wyszedłem z tego. Dziwne że nie zauważyłeś pojawiającej się ściany na 24 miliony gdy cena zeczeła rosnąć, wielokrotnie to zaobserwowałem. I nie wciskaj mi balasa że to nie jest kontrolowanie ceny.
@FuraTeściowej
przeczytaj to i napisz czy ci się nadal śmiać chce
bitcointalk-" the company has been known to provide support for liquidity purposes on both sides of the market in times of need to reduce the volatility brought about by PnD group activity"
Nie rób ze mnie wariata.
Tak jak jest napisane - w przypadku działania grup PnD ( volumen w ostatnich miesiącach był na poziomie 300k-1mln). Oczywiście mnie to smuci co napisałeś - bo każdy chce to the moon a grupy PnD potrafią swoje - przykład Vibe - widać zespół chce zdrowych wzrostów więc podany przez ciebie cytat absolutnie wyklucza pompę ze strony RedPulse. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » niedziela, 28 października 2018, 19:15

@FuraTeściowej,

Sory za oftop ale skoro mowa to spytam, kiedy była pompa na Vibe bo musiałem przegapić i znów nie sprzedałem a trzymam od zeszłego roku.

Dodano po 1 minucie 8 sekundach:
A Red Pulse też mam ale mało, widziałem wczoraj jak roslo ale myślałem że to jakiś news a nie pompa i nie sprzedałem nic w sumie to cena i tak jest mała ja to kupowałem na szczycie bańki.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 28 października 2018, 19:16

Dla mnie jest istotne, że kontrolują cenę. Były 3 próby pompy na phx i zawsze kończyły sie wzrostem max 20%. Dlaczego zespół teraz miałby niby pozwolić zrobić pompę? i ten ban dla mnie z dupy. Ludzie pisali że phx to gówno lali na to szambo i wszytko było okej. Ja napisałem przypuszczenie i od razu ban.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości