Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » niedziela, 24 grudnia 2017, 16:41

Chcialem podzielic sie informacjami na temat Red Pulse.

Jest ostatnio coraz glosniej o tej walucie.

Na dzien dzisiejszy jest mozliwy do kupienia tylko na KuCoin:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25193


Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale w najblizszym czasie ma bys dodane do Coinnest i Binance.

Coinnest has no official date, they decide when to list. The trading page with rpx is already operative but the trading is not yet. It depends on them.





Prosze o uzupelnienie nformacji jak ktos trafi na cos interesujacego...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » środa, 27 grudnia 2017, 05:28


Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: snajp » środa, 27 grudnia 2017, 10:22

Jest sens dziś wchodzić w RPX, czy czekać z kilka dni na jakąś korektę. Obecnie jestem na fiat i może warto dziś kupić btc, bo jest duża szansa że do jutra jeszcze pójdzie w górę, a może jutro, pojutrze trafi się red pulse w lepszej cenie. Czuję że pociąg odjeżdża i to ostatnia chwila.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: KrzychuLSK » środa, 27 grudnia 2017, 10:40

Przeczytaj tutaj opis RPX:
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... se#p373015

Ludzie płacili po 0,03$ za sztuke podczas ICO, teraz jest 0,17$ więc 6x więcej. Tylko czy to w sumie tak duży skok dla firmy która ma gotowy produkt i używa go od 2015r? Druga sprawa to nowe giełdy które też powinny pomóc temu coinowi.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » środa, 27 grudnia 2017, 11:59

snajp pisze:Jest sens dziś wchodzić w RPX, czy czekać z kilka dni na jakąś korektę.
Nowe giełdy + świetny marketing RedPuls i loga wielkich firm pojawiające się na każdym kroku.
Moim zdaniem, to musi być pierwsza pięćdziesiątka market capu.
RPX poniżej 1 a nawet 1,5$ to dalej jest tanio.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: snajp » środa, 27 grudnia 2017, 12:00

Wiem co to za token, chodzi mi czy teraz wchodzić czy jednak bedzie jeszcze korekta, ale jak właśnie teraz włączyłem komputer i zobaczyłem zielone świece na kucoin to juz chyba lepiej to przeczekać niż wchodzić po takim wystrzale

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » środa, 27 grudnia 2017, 14:12

CEO Red Pulse potwierdzil dzis dwie nowe gieldy z top 10 trade volume do konca roku.

Dodano po 4 minutach 22 sekundach:
Obstawiam market cap okolo 400 milionow w najblizszym czasie (max 3 miesiace)

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: batia » środa, 27 grudnia 2017, 15:00

Hej, RPX mogę normalnie przesłać na addres NEO na NEON wallet? działa to tak samo jak tokeny ERC20?

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Sagan » środa, 27 grudnia 2017, 15:35

batia pisze: Hej, RPX mogę normalnie przesłać na addres NEO na NEON wallet? działa to tak samo jak tokeny ERC20?
Cześć

Odpowiedziałem na podobne pytanie tutaj
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 59#p414259
Niestety od tamtej pory nie odkryłem nic nowego w kwestii przesyłania RPX z adresu wygenerowanego w NEON wallet na inny adres. Zresztą zajrzyj do linka i coś tam powinno Ci się rozjaśnić.

Edit: Nie wiem czy dokładnie zrozumiałem drugą część twojego pytania ale ERC20 to standard Ethereum i innych tokenów/coinów opartych na jego blockchainie. Blockchain NEO (i np. RPX) działa w oparciu o standard NEP5

Pozdrawiam
EDIT: Pojawił się NEON 0.0.8 z obsługą Red Pulse (RPX) i Ledgera Nano S
https://github.com/CityOfZion/neon-wallet/releases
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 stycznia 2018, 11:56 przez Sagan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: marmod » środa, 27 grudnia 2017, 21:22

Hej,
no własnie jak to jest z tym RPX? Można go wysłać na Ledger Nano S pod nakładkę NEO? Ktoś może próbował?

Zaczyna się ruch na walucie :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » środa, 27 grudnia 2017, 21:29

marmod pisze: Hej,
no własnie jak to jest z tym RPX? Można go wysłać na Ledger Nano S pod nakładkę NEO? Ktoś może próbował?

Zaczyna się ruch na walucie :)
Tak wysłałem LNS + Neon 10 sztuk na próbę i nie widać ich w portfelu, widać na https://neotracker.io/

Czyli trzeba czekać na nową wersję Neona. Jeśli chcesz trzymać długo tego coina to możesz spokojnie przelewać na portfel, jeśli masz zamiar mieć go w obrocie, no to niestety nie ma jak wypłacić z portfela.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Selecto » środa, 27 grudnia 2017, 22:22

Taniej i szybciej kupić rpx za neo czy eth?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » środa, 27 grudnia 2017, 22:26

za NEO

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Czosnek Czesio » czwartek, 28 grudnia 2017, 01:45

Myślę że warto przestrzec bo niektórzy pewnie dali by się zrobić w wała - pseudo airdrop red pulse, oczywiście scam https://neonewstoday.com/general/fake-r ... e-airdrop/

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: marmod » czwartek, 28 grudnia 2017, 08:26

Tak wysłałem LNS + Neon 10 sztuk na próbę i nie widać ich w portfelu, widać na https://neotracker.io/

Czyli trzeba czekać na nową wersję Neona. Jeśli chcesz trzymać długo tego coina to możesz spokojnie przelewać na portfel, jeśli masz zamiar mieć go w obrocie, no to niestety nie ma jak wypłacić z portfela.
Możesz rozwinąć myśl że nie ma jak wypłacić z portfela? Wolałbym uniknąć takiej sytuacji że mrożę aktywa w burzliwym okresie.

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: OlafCrypto » czwartek, 28 grudnia 2017, 09:04

No właśnie ja mam neona w werji jeszcze 6 - czy jak na niego prześlę to będą widoczne RPX? No i jak ludzie mają poprzesyłąne RPX na portfel i nie mogą ich wypłacić na giełdę to czy to nie jest powodem wzrostu ceny? Pewnie zobaczymy po wprowadzeniu nowego neona czy cena spadnie.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: stokarz » czwartek, 28 grudnia 2017, 09:19

OlafCrypto pisze: No właśnie ja mam neona w werji jeszcze 6 - czy jak na niego prześlę to będą widoczne RPX? No i jak ludzie mają poprzesyłąne RPX na portfel i nie mogą ich wypłacić na giełdę to czy to nie jest powodem wzrostu ceny? Pewnie zobaczymy po wprowadzeniu nowego neona czy cena spadnie.
Co prawda tokenów RPX możesz nie widzieć przez NEON'a lub NEO-GUI jeśli nie masz aktywnego smart contractu Red Pulse z ICO, to i tak możesz zobaczyć tokeny, wysyłać je, czy co tylko dusza zapragnie używając eksploratora bloków np.: https://neotracker.io/ - wchodzisz na portfel za pomocą klucza prywatnego lub pliku z portfelem (jeśli masz GUI) i wszystko się pokazuje ;) Także wypłacenie tokenów na giełdę, to nie żaden problem.

Poza tym, na NEON w wersji 0.0.6 widać RPX jeśli kupiłeś je w ICO - masz nawet specjalną zakładkę do tego.
marmod pisze:
Tak wysłałem LNS + Neon 10 sztuk na próbę i nie widać ich w portfelu, widać na https://neotracker.io/

Czyli trzeba czekać na nową wersję Neona. Jeśli chcesz trzymać długo tego coina to możesz spokojnie przelewać na portfel, jeśli masz zamiar mieć go w obrocie, no to niestety nie ma jak wypłacić z portfela.
Możesz rozwinąć myśl że nie ma jak wypłacić z portfela? Wolałbym uniknąć takiej sytuacji że mrożę aktywa w burzliwym okresie.
Tokeny są, tylko że na blockchainie. Na exploratorze je widać, bo masz je fizycznie na swoim portfelu. NEON nie ma po prostu jeszcze stworzonej opcji graficznej (użytkowej) przesyłania ich. Dlatego możesz wysyłać je na swój adres NEON, ale dopóki nie wprowadzą nowej wersji, jeśli chcesz wysłać RPX na giełdę lub inny adres to musisz użyć np. neotracker.io

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: OlafCrypto » czwartek, 28 grudnia 2017, 10:10

No to jeszcze pytanko o total suply - wtej chwili krąży 543 mln RPX a wszystkich ma być 1,358 mld. Jak będą emitowane w jakiej ilości i kiedy coś na ten temat wiadomo?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » czwartek, 28 grudnia 2017, 10:56

marmod pisze:
Tak wysłałem LNS + Neon 10 sztuk na próbę i nie widać ich w portfelu, widać na https://neotracker.io/

Czyli trzeba czekać na nową wersję Neona. Jeśli chcesz trzymać długo tego coina to możesz spokojnie przelewać na portfel, jeśli masz zamiar mieć go w obrocie, no to niestety nie ma jak wypłacić z portfela.
Możesz rozwinąć myśl że nie ma jak wypłacić z portfela? Wolałbym uniknąć takiej sytuacji że mrożę aktywa w burzliwym okresie.
Po prostu nie widzisz ich w aplikacji Neon autoryzowanej przez Ledgera, ale są na Twoim koncie. Jeśli ich nie widzisz w aplikacji to nie możesz wysłać :) Ale są inne portfele które działają w obie strony.
Jeśli masz dowolny portfel założony bez autoryzacji Ledgerem - to znaczy masz jakieś hasło to możesz użyć dowolnego portfela NEO - jedne będą widziały RPX inne nie...

Jeśli w najbliższym czasie planujesz przelać RPX na portfel i nie trzymać długo - nie używaj portfela Neon do czasu aktualizacji bo zamrozisz swoje RPX.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: marmod » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:57

OlafCrypto pisze: No to jeszcze pytanko o total suply - wtej chwili krąży 543 mln RPX a wszystkich ma być 1,358 mld. Jak będą emitowane w jakiej ilości i kiedy coś na ten temat wiadomo?
Piszą że 10% rocznie z czego połowa ma trafić do tych co już trzymają a drugą ma być na opłacenie działalności. Z tego co zrozumiałem. W sumie to niedużo i dośc rozsądnie bym powiedział.

Dodano po 2 godzinach 23 sekundach:
Własnie ogłosili wypuszczenie Apki na telefony.


Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości