Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 281
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » środa, 17 stycznia 2018, 14:45

maurel pisze: Kolor Audi sądzę ze juz co niektórzy też wybrali... ;)
Tak już wybrałem. Zastanawiam się czy celowo to robisz (trol) czy piszesz takie głupoty bo nie masz pojęcia.
Cieszę się, że jak na razie rpx wszedł na tylko jedną giełdę. Mam nadzieje, że do okex sytuacja się ustabilizuje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: gandzialf » środa, 17 stycznia 2018, 20:44

Cena dość mocno trzyma się na tych 0.2$. DBC przykorekciło mocniej, było już 0.12$ a przez chwilę oba tokeny się zrównały.
Gdyby ktoś nie zuważył był dość znaczny ruch w górę NEO (przynajmniej na Kucoinie). Z 90$ poszło lekko ponad 120$.
To może, choć nie musi zwiasotwać lepszy czas, przynajmniej dla NEO itokenów.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: odoja » środa, 17 stycznia 2018, 23:11

gandzialf pisze: Cena dość mocno trzyma się na tych 0.2$. DBC przykorekciło mocniej, było już 0.12$ a przez chwilę oba tokeny się zrównały.
Gdyby ktoś nie zuważył był dość znaczny ruch w górę NEO (przynajmniej na Kucoinie). Z 90$ poszło lekko ponad 120$.
To może, choć nie musi zwiasotwać lepszy czas, przynajmniej dla NEO itokenów.
Ciekawe czy to już koniec "kryzysy"...wykresy 24h na coinmarket już na plusie. Czy może chwilowa górka. Tak czy siak krypto trzeba bronić, przed bucami z rządów, w jakikolwiek rozsądny i mądry sposób.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: marmod » czwartek, 18 stycznia 2018, 08:03

Sprawdzałiłem Coilrail na stronie oraz na twitterze i nie ma tam RPX. Pokusiłem się o google tłumaczenie co napisali i wygląda na to że wprowadzenie nowych walut jest chwilowo zawieszone ze względu na stanowisko rządu.

Wklejam tłumaczenie z googla - nie śmiać się. Jak ktoś ma lepszą wersję to niech mnie poprawi. Jeśli to prawda to mamy ciągły wiatr w oczy. 2 giełdy uciekły nam sprzed nosa co opóźnia nasz tzw. to the moon :/

Pozdrowienia, to zespół Coinrail. Coinrail zamierza w pełni i starannie przejść do kwestii wystawiania nowych monet ze względu na stanowisko rządu w sprawie krypto-waluty i tymczasowo odłożyć nowe oferty. Dziękuję, Drużyna Coinrail

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » czwartek, 18 stycznia 2018, 08:48

marmod pisze:
Wklejam tłumaczenie z googla - nie śmiać się. Jak ktoś ma lepszą wersję to niech mnie poprawi. Jeśli to prawda to mamy ciągły wiatr w oczy. 2 giełdy uciekły nam sprzed nosa co opóźnia nasz tzw. to the moon :/
Myślę że akurat nic złego się nie stało, wolę żeby RPX wchodził na nowe giełdy jak będzie optymizm na rynku, na razie niech powoli odrabia ostatnią korektę.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: gerec76 » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:47

przepraszam za pytanie ale nigdzie nie moge znalesc , jaki portwel dla redpulse?bo mam ich troche ,a juz raz liski mi wywiało z bitszmaty

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:56

gerec76 pisze: przepraszam za pytanie ale nigdzie nie moge znalesc , jaki portwel dla redpulse?bo mam ich troche ,a juz raz liski mi wywiało z bitszmaty
https://neo.org/download

Webowy - Neotracker (sam używam)
Desktopowy - Neon Wallet0.0.9

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 7 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: gerec76 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:26

Dziękuję

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 18 stycznia 2018, 18:41

Jakie perspektywy na najbliższe tygodnie?
Coinrail w związku z próbami zaostrzania przepisów w Korei nie zdecyduje się wprowadzić teraz żadnej nowej waluty, więc 19 stycznia RPX nie wejdzie.
OkEX ma wprowadzić RedPulse, ale pod to raczej nie ma co się spodziewać jakiejkolwiek pompy.

Coś jeszcze nas czeka w najbliższym czasie, co mogłoby przywrócić cenę 70 centów?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » czwartek, 18 stycznia 2018, 19:16

paprykarz18 pisze: Jakie perspektywy na najbliższe tygodnie?
Coinrail w związku z próbami zaostrzania przepisów w Korei nie zdecyduje się wprowadzić teraz żadnej nowej waluty, więc 19 stycznia RPX nie wejdzie.
OkEX ma wprowadzić RedPulse, ale pod to raczej nie ma co się spodziewać jakiejkolwiek pompy.

Coś jeszcze nas czeka w najbliższym czasie, co mogłoby przywrócić cenę 70 centów?
hmm tak jak pisałem na poprzedniej stronie, RPX bierze na dniach udział w kilku eventach . Mam nadzieję ,że zainteresują publikę swoim pomysłem. Oglądałem występ z amsterdamu, widać doświadczenie Pana Jonatana ;) Elegancko przeprowadzona prezentacja - inaczej mówiąc bez zająknięcia. Dołek na rynku niestety pokrzyżował nam plany. Też mi się wydaje ,że wejście na OKEx nie zrobi jeszcze roboty ale może w związku z sytuacją w Korei , postarają się w końcu z tym Binance. Gdyby rynek działał po staremu teraz na pewno byłoby gorąco na wykresie RPX - wtedy byśmy mieli 2 nowe giełdy i wydarzenia w toku a tak - sami widzimy.

Szykują nową stroną . Obecna odstrasza i była robiona też głównie pod ICO.
http://prntscr.com/i2d0ih
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 stycznia 2018, 21:39 przez FuraTeściowej, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » czwartek, 18 stycznia 2018, 21:37

Binance to narazie nie liczcie, RPX był przymierzany do tej giełdy na samym początku ale coś nie pykło i ekipa red pulsa jak i binance zdecydowali się pójść swoimi drogami. W przyszłości może tam wejdą ale niezbyt szybko.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 19 stycznia 2018, 19:55

Zajrzałem z nudów na telegram i taki mały news
http://prntscr.com/i2sgzv
http://prntscr.com/i2slun

Word Economic Forum
https://www.weforum.org/events/world-ec ... eting-2018

Odnośnie kucoin:
Wiele osób pisze ,że to najbardziej zmanipulowana giełda i RPX by mógł iść w górę potrzebuje nowej .

A więc już oficjalnie


RedPulse pojawi się na forum ekonomicznym w davos. ;) ;)

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » sobota, 20 stycznia 2018, 13:37

to dlaczego weszli akurat na kucoin?

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: EmCortess » sobota, 20 stycznia 2018, 14:17

beter2 pisze: to dlaczego weszli akurat na kucoin?
Kucoin był pierwszą i jedyną giełdą na jakiej pojawił RPX, jako pierwszy, przełomowy projekt oparty na NEO. Wejście nowego tokena na giełdę nie jest proste i wiąże się ze sporymi nakładami. Wydaje mi się, że Kucoin proponuje preferencyjne warunki wszystkim projektom opartym na NEO. Dlatego jak możemy zauważyć obecnie większość z nich (wszystkie?) zaraz po zakończeniu ICO, pojawia się właśnie na Kucoinie.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: lobor » sobota, 20 stycznia 2018, 14:57

Ryco pisze:https://twitter.com/xxxxxxx

Airdrop
To SCAM.

Zgłosiłem konto na twitterze do którego prowadził link. Pozostałym proponuję to samo. Lepiej byłoby pozbyć się konta, które podszywa się pod oficjalne konto Red Pulse i psuje jego dobrą markę (w moim poście link wstawiłem xxxxx, żeby nikt nowy się przez przypadek nie nabrał).
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 15:13 przez lobor, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Tocky39 » sobota, 20 stycznia 2018, 14:59


SCAM ALERT



Usuń tego posta zanim ktoś się na to nabierze.
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 15:19 przez Tocky39, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » sobota, 20 stycznia 2018, 15:01

@Ryco
To nie jest oficjalne konto :idea: to raz a dwa RedPulse nie przewiduje na razie żadnego airdropu. Na chwilę obecną jakikolwiek drop będzie po uruchomieniu platformy ( prawdopodobnie Q1 2018 r) i wtedy posiadacze mogą liczyć na 5 % bonus w skali roku bodajże. Teraz wszystkie airdropy czy inne to zwykłe oszustwo , także nie przelewajcie nigdzie RPX , nie podawajcie swoich kluczy prywatnych bo zostaniecie z niczym. :idea:
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 16:33 przez FuraTeściowej, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Ryco » sobota, 20 stycznia 2018, 15:13

Wrzucilem linka, teraz wszedłÍem i zobaczyłem, że chcą priv key. Już któryś raz widzę takie info ze Airdrop i żeby podać priva, więc chyba ludzie na prawde się na to nabierają...

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » sobota, 20 stycznia 2018, 18:02

maurel pisze:
Spoiler:
Watek spekulacyjno-informacyjny,a tu cisza jak makiem zasiał...

Jako ze spamować nie wolno to tylko napiszę ...a nie mówiłem....

A chętnie powrzucalbym pare cytatow z poprzednich stron , jak to będę odkupowal po 2 dolce to co sprzedalem ....
Kolor Audi sądzę ze juz co niektórzy też wybrali... ;)
Wzrosty po wejsciu na nowe gieldy tez niesamowite??

Projekt przyszlosciowy z wieloma powodami do wzrostow???


Wątek ma tylko 9 stron,szybko się czyta Panowie Dix22 i inni Audowicze..to the moon Panowie...to the Moon...tylko ten Moon to w czarnej du...ie..

Wszystko co napisalem w tym watku sie sprawdziło...dokładnie wszystko.

Dlaczego?

Zajrzał któryś z was na steone Redpulsa a nie tylko na wykresy na gieldzie?
Wiecie z jakiego kraju i po co ta firma jest?

Moim zdaniem RPX jest jednym z pierwszych kandydatow do upadku i to jego pożegnamy z grona kryptowalut niebawem.

Sorki ze sie rozpisalem,ale jakoś od paru dni nikt nic nie pisze...tak,tak,wiem,siedzicie przed czerwonym ekranem widząc 0,2 za sztukę i czekając czy wróci na poziom zakupow przez was zrobionych ..

To pisalem ja,leczacy ego czy jak to tam pisaliscie,niedoswiadczony handlarz krypto :D

Dodano po 4 minutach 7 sekundach:
P.S.Jako ze wlasnie zakupilem RPX ,to chyba moge tu pisać...grzechem bylobyby nie kupic potrojnej ilosci po sprzedazy na gorce :D
Zakupy na shorta oczywiście....bo troche przed smiercia podskoczy :D
Przepraszam, że to napiszę, ale pierd*lisz tak aż się tego nie chce czytać. Super - kupiłeś, sprzedałeś, zarobiłeś miliony. Gratulujemy Ci ;) W ogóle nic nie wnosisz do tematu tylko spamujesz i non-stop piszesz o tym, że RPX jest pierwszym kandydatem do upadku nie mając ku temu jakichkolwiek podstaw. Tak jak wcześniej pisałem - prawdopodobnie władowałeś się na górce, sprzedałeś jak wszystko spadało i straciłeś dużo kasy - dlatego też się tak żalisz na tym forum i starasz się popieścić swoje ego. Także ja skończyłem z Tobą dyskusję, żegnam.

RPX w Davos, świetna wiadomość. Tylko teraz jedyne czego potrzebujemy to nowych giełd, bo bez tego może być kiepściutko.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: juscik » sobota, 20 stycznia 2018, 22:16

maurel pisze:
Dix22 pisze:
maurel pisze:
Spoiler:
Watek spekulacyjno-informacyjny,a tu cisza jak makiem zasiał...

Jako ze spamować nie wolno to tylko napiszę ...a nie mówiłem....

A chętnie powrzucalbym pare cytatow z poprzednich stron , jak to będę odkupowal po 2 dolce to co sprzedalem ....
Kolor Audi sądzę ze juz co niektórzy też wybrali... ;)
Wzrosty po wejsciu na nowe gieldy tez niesamowite??

Projekt przyszlosciowy z wieloma powodami do wzrostow???


Wątek ma tylko 9 stron,szybko się czyta Panowie Dix22 i inni Audowicze..to the moon Panowie...to the Moon...tylko ten Moon to w czarnej du...ie..

Wszystko co napisalem w tym watku sie sprawdziło...dokładnie wszystko.

Dlaczego?

Zajrzał któryś z was na steone Redpulsa a nie tylko na wykresy na gieldzie?
Wiecie z jakiego kraju i po co ta firma jest?

Moim zdaniem RPX jest jednym z pierwszych kandydatow do upadku i to jego pożegnamy z grona kryptowalut niebawem.

Sorki ze sie rozpisalem,ale jakoś od paru dni nikt nic nie pisze...tak,tak,wiem,siedzicie przed czerwonym ekranem widząc 0,2 za sztukę i czekając czy wróci na poziom zakupow przez was zrobionych ..

To pisalem ja,leczacy ego czy jak to tam pisaliscie,niedoswiadczony handlarz krypto :D

Dodano po 4 minutach 7 sekundach:
P.S.Jako ze wlasnie zakupilem RPX ,to chyba moge tu pisać...grzechem bylobyby nie kupic potrojnej ilosci po sprzedazy na gorce :D
Zakupy na shorta oczywiście....bo troche przed smiercia podskoczy :D
Przepraszam, że to napiszę, ale pierd*lisz tak aż się tego nie chce czytać. Super - kupiłeś, sprzedałeś, zarobiłeś miliony. Gratulujemy Ci ;) W ogóle nic nie wnosisz do tematu tylko spamujesz i non-stop piszesz o tym, że RPX jest pierwszym kandydatem do upadku nie mając ku temu jakichkolwiek podstaw. Tak jak wcześniej pisałem - prawdopodobnie władowałeś się na górce, sprzedałeś jak wszystko spadało i straciłeś dużo kasy - dlatego też się tak żalisz na tym forum i starasz się popieścić swoje ego. Także ja skończyłem z Tobą dyskusję, żegnam.

RPX w Davos, świetna wiadomość. Tylko teraz jedyne czego potrzebujemy to nowych giełd, bo bez tego może być kiepściutko.
......i nadal uważam że z RPX nic ciekawego nie będzie. Zobacz jak odbiły inne krypto a jak stoi RPX....
To weź jeszcze pod uwagę, że każdy z nas ma gdzieś Twoje zdanie. Coś tam sobie bredzisz i nie potrafisz poprzeć tego żadnymi argumentami. I tak w kółko. Opuść ten temat i nie rób z siebie dalej idioty. A czas rejestracji i wiek to nie żaden wyznacznik, już trochę żyjesz, a nadal nie nauczyłeś się podstawowych zasad języka polskiego.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości