Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:20

Wlasnie z tych powodów wzrosło do 0,7....

Teraz zas na realizacje zyskow....kto myśli ze po 0,7 kupił w promocji...niech 2 razy pomysli

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:51

maurel pisze: Wlasnie z tych powodów wzrosło do 0,7....

Teraz zas na realizacje zyskow....kto myśli ze po 0,7 kupił w promocji...niech 2 razy pomysli
To realizuj. W sumie dobry czas na sprzedaż i odkupienie za dolara czy dwa w następnych tygodniach. ;)

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: patryks89 » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:52

maurel nie nastawialbym sie na takiego shorta projekt jest zyjacy bardzo przyszlosiowy.. CEO wiele robi i z sukcesem powieksza grono klientow wyrabia powoli ale konsekwentnie marke.. Kazdy ma swoje opinie w mojej ocenie zbyt wiele kamieni milowych przed ta waluta by mowic obecnie o jakichkolwiek spektakularnych wzrostach spadkach..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Wipqozn » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:01

maurel pisze:Teraz zas na realizacje zyskow....kto myśli ze po 0,7 kupił w promocji...niech 2 razy pomysli
Bez przesady, po lekkim spadku kurs bardzo szybko się ustabilizował, pomimo zjazdu btc. Powody do wzrostu wymienione w temacie, moim zdaniem bardzo niedługo pchamy się dalej w górę.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:06

maurel pisze:
Dix22 pisze:
maurel pisze: Wlasnie z tych powodów wzrosło do 0,7....

Teraz zas na realizacje zyskow....kto myśli ze po 0,7 kupił w promocji...niech 2 razy pomysli
To realizuj. W sumie dobry czas na sprzedaż i odkupienie za dolara czy dwa w następnych tygodniach. ;)

Ale po co mi kupować po 1 lub 2 dolary?

Kupiłem pi 0,04€ ,sprzedałem po 0,6€ ( ile niech pozostanie dreczacym Cię pytaniem -ale naprawdę duzo :) ) ,teraz czas na inne waluty.
Na Rpx swiat sie nie konczy...powiem Ci tylko ze razem z Rpx kupilem w grudniu na Kucounie DENT...zobacz ile już zarobiłem...a nadal kosztuje yylko 0,088€ ,i w to sie zaladowalem teraz do pelna...
Leczysz kompleksy? Nikogo - i to powtarzam jeszcze raz, żebyś przeczytał - nie obchodzi ile kupiłeś, ile załadowałeś. To forum nie służy temu, żebyś się chwalił, czy poczuł lepiej. Mogłeś równie nic nie kupić, a spamować tutaj. Ale to nieistotne.
Zwracam uwagę na przeznaczenie tego wątku - INFORMACJE i spekulacje na temat ceny, a nie "pochwal się ile włożylem w RPX-a", co z pewnością potwierdzą inni użytkownicy, że jest to żałosne, nic nie wnoszące do tematu i w dodatku spamujesz jak cholera.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:01

Nie chwalę się ile kupilem,jesli uwaznie czytasz...
Po drugie to watek spekulacyjny i moje zdanie jest takie ze teraz czas realizacji zyskow...

Dodano po 3 minutach 12 sekundach:
Leczą kompleksy raczej ci co sie na górce zaladowali i myślą że pisaniem o wzroscie do 2 dol. poprawia swoje samopoczucie...

Chyba widać wyraznie ze był wzrost( sluszny) a teraz kilkutygodniowa stabilizacja.

Dodano po 20 minutach 39 sekundach:
A czemu nie rosnie mimo mowej giełdy??

To proste.
Pojawienie się na giełdzie nowej waluty w cenie 0,6€ nie jest atrakcyjne dla nowych inwestorow,bo cena wysoka ,to raz ,a dwa...
aktualnie RPX jest na szcycie po bardzo,bardzo wielkim wzroscie w przeciągu 3 tygodni ,a to również nie zachęca do zakupów....bo kto kupuje na górce?

I właśnie po mału leci sobie w dół....drastycznie nie spadnie ale korekta jest...

Dodano po 2 godzinach 29 minutach 26 sekundach:
No i mamy 18:57 a RPX leci i leci Panie Dix20
...
Jak zajrzysz na date mojej rejestracji na forum( ulatwie ci to ..2013 rok a mimo tego nie twierdzę ze jestem alfa i omega) to widziałem już wiele obiecujacych krypto .
Aktywnie udzielasz sie na forum LISK więc może zrozumiesz ze RPX jest teraz dokladnie w tym samym miejscu...
To czy poleci w górę czy dół nie wie nikt..nastała stabilizacja i jak zapewne wiesz ani konferencje nie pomogły LISk , tak samo promocja RPX która odbywa się obecnie w europie nic nie pomoże.

Po tak dużym wzroście ludzie chcą realizować zyski i nie obchodzi ich że ktoś widzi potencjał w danej walucie.
Zainwestowali,zarobili,wpłacają.Tyle.

Co będzie dalej z Rpx ich ( tak jak i mnie) nie obchodzi. Ja nie inwestuje dla idei,a dla kasy.Tak jak ty.

Teraz czas na przelanie zysków na inne obiecujące waluty...i na kolejny zysk.
Byc może Rpx osiągnie 3 dolary...pytanie kiedy i ile zdołają inni na innej krypto zarobić przez ten czas....

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Nikes » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:33

Nawet perspektywa wygrania Porshe nie podnosi RPX :D shit.. ja wszedłem tam naprawdę sporą sumą gdy przeczytałem o tych nadchodzących wejściach w giełdy miedzy innymi 15 stycznia.. :O czekam na lelki wzorst zeby wyjsc chociaż na 0... ale pewnie znając życie obudzę się rano a RPX już nie będzie istnieć, albo będę bogaty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:02

Nikes pisze: Nawet perspektywa wygrania Porshe nie podnosi RPX :D shit.. ja wszedłem tam naprawdę sporą sumą gdy przeczytałem o tych nadchodzących wejściach w giełdy miedzy innymi 15 stycznia.. :O czekam na lelki wzorst zeby wyjsc chociaż na 0... ale pewnie znając życie obudzę się rano a RPX już nie będzie istnieć, albo będę bogaty.
No tak - shit. :oops: Od 15 Grudnia wzrosło 20x ale widać dla takich wyjadaczy jak ty @Nikes to za mało. Pewnie gdyby wzrosło nawet 100 razy byś mówił ,że za mało bo nie ma miliona jeszcze ukręconego. Patrząc na Twoją wypowiedź i wyjściu na zero rozumiem ,że zainteresowałeś się RPX na górce ;) . Na chwilę obecną spadło o 15 % i kurs dryfuje w tych okolicach. Nie ma tu nagłego spadku jak niektórzy piszą "realizacji zysków" do okolic 0.4 centów - raczej się takich nie doczekamy . Ja swoje RPX trzymam,wierzę w niego i nie mogę się doczekać aż wejdziemy na nowe giełdy gdzie czeka świeży kapitał ;)

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:34

Tak jak pisalem....nowe giełdy nie rowna się świeży kapitał kiedy jest gorka..każdy szuka dołów..a te byly przy kursie 0.2-0.4 €....

Teraz czas koszenia zysków.
Tak że ani nowe giełdy ani Porsche nie rowna sie wzrost..

Dodano po 16 minutach 30 sekundach:
FuraTeściowej pisze:
Nikes pisze: Nawet perspektywa wygrania Porshe nie podnosi RPX :D shit.. ja wszedłem tam naprawdę sporą sumą gdy przeczytałem o tych nadchodzących wejściach w giełdy miedzy innymi 15 stycznia.. :O czekam na lelki wzorst zeby wyjsc chociaż na 0... ale pewnie znając życie obudzę się rano a RPX już nie będzie istnieć, albo będę bogaty.
No tak - shit. :oops: Od 15 Grudnia wzrosło 20x ale widać dla takich wyjadaczy jak ty @Nikes to za mało. Pewnie gdyby wzrosło nawet 100 razy byś mówił ,że za mało bo nie ma miliona jeszcze ukręconego. Patrząc na Twoją wypowiedź i wyjściu na zero rozumiem ,że zainteresowałeś się RPX na górce ;) . Na chwilę obecną spadło o 15 % i kurs dryfuje w tych okolicach. Nie ma tu nagłego spadku jak niektórzy piszą "realizacji zysków" do okolic 0.4 centów - raczej się takich nie doczekamy . Ja swoje RPX trzymam,wierzę w niego i nie mogę się doczekać aż wejdziemy na nowe giełdy gdzie czeka świeży kapitał ;)
tu sie nie zgodze.

Dla Nikes jest SHIT i ma racje bo nie wszedl jak bylo po 0.04 na przyklad tylko na gorce,bo wszyscy obstawiali wzrost do 2-3 dol,bo nowe gieldy itp. a tu ..a kuku..realizacja zyskow..pewnie bedze 2- 3 dol,ale za pol roku moze...

Kto gra na short to udupil i tyle...

Dodano po 3 minutach 42 sekundach:
Dix22 pisze:
maurel pisze: Wlasnie z tych powodów wzrosło do 0,7....

Teraz zas na realizacje zyskow....kto myśli ze po 0,7 kupił w promocji...niech 2 razy pomysli
To realizuj. W sumie dobry czas na sprzedaż i odkupienie za dolara czy dwa w następnych tygodniach. ;)
A kolega Dix22 co tak zaniemowil.....saldo w dol leci ??
I bedzie leciec....i owych 2 dolarow nie widac..

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:42

maurel pisze: Tak jak pisalem....nowe giełdy nie rowna się świeży kapitał kiedy jest gorka..każdy
A kolega Dix22 co tak zaniemowil.....saldo w dol leci ??
I bedzie leciec....i owych 2 dolarow nie widac..
Ja kupowalem na poziomie 10-16 centów, nie musze realizowac zyskow. RPX to swietna kryptowaluta na long i wielokrotnie o tym pisalismy. Maja chlopacy potencjal i zobaczymy w najblizszych tygodniach, mądralo.
W każdym razie wyleszczenie najwyraźniej było potrzebne, żeby się pozbyć takich jak np. ty. Przypominasz mi trochę leszcza z gpw, który nagania na spadki w każdym poście.

Nie ma sensu wdawać się z tobą w dyskusję, która i tak nic nie wnosi. Jeśli sprzedałeś wszystko i się nie interesujesz tą krypto to weź łaskawie nie spamuj w temacie.

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:47

Zastanawiam się dlaczego tak usilnie próbujesz przekonać wszystkich do swoich teorii. Tak naprawdę to nie wiadomo co będzie, jedynie co wiadomo to to, że będzie spadek po takim wzroście i jest. Narazie oscyluje w granicy 2,30 zł. Wspominasz o kursie 0.20-0.40 jeżeli obecny kurs utrzyma się przez kilka dni to nikt nie będzie pamiętał o twoich dołkach. Obecny kurs stanie się czymś normalnym i nikt nie będzie patrzył na niego jak na coś wyjątkowego. W każdym bądź razie trzymam bo za wygraną ma zamiar kupić sobie audi pod choinkę. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:46

pawel296 pisze: Zastanawiam się dlaczego tak usilnie próbujesz przekonać wszystkich do swoich teorii. Tak naprawdę to nie wiadomo co będzie, jedynie co wiadomo to to, że będzie spadek po takim wzroście i jest. Narazie oscyluje w granicy 2,30 zł. Wspominasz o kursie 0.20-0.40 jeżeli obecny kurs utrzyma się przez kilka dni to nikt nie będzie pamiętał o twoich dołkach. Obecny kurs stanie się czymś normalnym i nikt nie będzie patrzył na niego jak na coś wyjątkowego. W każdym bądź razie trzymam bo za wygraną ma zamiar kupić sobie audi pod choinkę. :mrgreen:

Oby na malucha starczylo :)

Dodano po 7 minutach 25 sekundach:
A obecny kurs utrzyma sie..w to nie watpie...ale bedzie to dluuugo trwalo i audi sie nie kupi :)

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:54

maurel pisze:
pawel296 pisze: Zastanawiam się dlaczego tak usilnie próbujesz przekonać wszystkich do swoich teorii. Tak naprawdę to nie wiadomo co będzie, jedynie co wiadomo to to, że będzie spadek po takim wzroście i jest. Narazie oscyluje w granicy 2,30 zł. Wspominasz o kursie 0.20-0.40 jeżeli obecny kurs utrzyma się przez kilka dni to nikt nie będzie pamiętał o twoich dołkach. Obecny kurs stanie się czymś normalnym i nikt nie będzie patrzył na niego jak na coś wyjątkowego. W każdym bądź razie trzymam bo za wygraną ma zamiar kupić sobie audi pod choinkę. :mrgreen:

Oby na malucha starczylo :)

Dodano po 7 minutach 25 sekundach:
A obecny kurs utrzyma sie..w to nie watpie...ale bedzie to dluuugo trwalo i audi sie nie kupi :)
Sprzedałeś na dołku, że tak wypisujesz głupoty? :D Są w sumie dwie opcje, albo jesteś głupi albo jesteś trollem. W Liska też ludzie wtopili kasę, jak był za 15 centów i wiele osób się powyprzedawało na poziomie 1 - 2 dolary, a teraz z pewnością plują sobie w brodę co poniektórzy. ;)

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Nikes » środa, 10 stycznia 2018, 02:04

maurel pisze: Tak jak pisalem....nowe giełdy nie rowna się świeży kapitał kiedy jest gorka..każdy szuka dołów..a te byly przy kursie 0.2-0.4 €....

Teraz czas koszenia zysków.
Tak że ani nowe giełdy ani Porsche nie rowna sie wzrost..

Dodano po 16 minutach 30 sekundach:
FuraTeściowej pisze:
Nikes pisze: Nawet perspektywa wygrania Porshe nie podnosi RPX :D shit.. ja wszedłem tam naprawdę sporą sumą gdy przeczytałem o tych nadchodzących wejściach w giełdy miedzy innymi 15 stycznia.. :O czekam na lelki wzorst zeby wyjsc chociaż na 0... ale pewnie znając życie obudzę się rano a RPX już nie będzie istnieć, albo będę bogaty.
No tak - shit. :oops: Od 15 Grudnia wzrosło 20x ale widać dla takich wyjadaczy jak ty @Nikes to za mało. Pewnie gdyby wzrosło nawet 100 razy byś mówił ,że za mało bo nie ma miliona jeszcze ukręconego. Patrząc na Twoją wypowiedź i wyjściu na zero rozumiem ,że zainteresowałeś się RPX na górce ;) . Na chwilę obecną spadło o 15 % i kurs dryfuje w tych okolicach. Nie ma tu nagłego spadku jak niektórzy piszą "realizacji zysków" do okolic 0.4 centów - raczej się takich nie doczekamy . Ja swoje RPX trzymam,wierzę w niego i nie mogę się doczekać aż wejdziemy na nowe giełdy gdzie czeka świeży kapitał ;)
tu sie nie zgodze.

Dla Nikes jest SHIT i ma racje bo nie wszedl jak bylo po 0.04 na przyklad tylko na gorce,bo wszyscy obstawiali wzrost do 2-3 dol,bo nowe gieldy itp. a tu ..a kuku..realizacja zyskow..pewnie bedze 2- 3 dol,ale za pol roku moze...

Kto gra na short to udupil i tyle...

Dodano po 3 minutach 42 sekundach:
Dix22 pisze:
maurel pisze: Wlasnie z tych powodów wzrosło do 0,7....

Teraz zas na realizacje zyskow....kto myśli ze po 0,7 kupił w promocji...niech 2 razy pomysli
To realizuj. W sumie dobry czas na sprzedaż i odkupienie za dolara czy dwa w następnych tygodniach. ;)
A kolega Dix22 co tak zaniemowil.....saldo w dol leci ??
I bedzie leciec....i owych 2 dolarow nie widac..
Dzięki @maurel , że to powiedziałeś bo nie musze się już tłumaczyć :) Pamiętajcie, że każdy inwestuje w określonym czasie. Dla jednego dzisiejszy dzień będzie mega udany, a dla innego będzie przewalony :D
Nie kupowałem na górce, bo kupiłem BTC/RPX po cenie 0.00003750 i sprzedałem po 0.00004949 gdy zaczął spadać. Tylko później, gdy troche wyhamował wkupiłem się ponownie po cenie 0.00004645 ale jednak spadł niżej. W tym momencie odbiłem się od straty, bo kurs fajnie podskoczył :)

Miłego wieczoru :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » środa, 10 stycznia 2018, 03:30

@maurel,

Przestan spamowac, sprzedales swoje RPX to po co tutaj komentujesz.

Ciesz sie zyskami i nie wprowadzaj nerwowej atmosfery.

Dodano po 7 minutach 3 sekundach:
maurel pisze: Tak jak pisalem....nowe giełdy nie rowna się świeży kapitał
Z tym sie nie zgodze, wedlug mnie nowe gieldy to zawsze swiezy kapital...

Wiekszosc inwestorow ma swoje ulubione gieldy i tam kupuje.

Im wiecej gield oraz im wieksze i bardziej znane gieldy tym wiecej potencjalnych inwestorow

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » środa, 10 stycznia 2018, 09:25

Wystarczy spojrzeć dziś na VIBE. Dwie godziny temu Binance ogłosiło ,że rusza u nich trading i proszę wzrost 400 %. ;) Nowa giełda + hype to zawsze oznacza wzrosty. RPX jest właśnie przed takimi wydarzeniami - z czego OKEx oficjalnie na dniach. Oczywiście ktoś kto nie jest cierpliwy , kupił RPX na górce zaczyna mieć pretensje bo jak to - mówiliście 2-3 dolary.

http://prntscr.com/hyec9v

Co do Korean Exhange Listing: Wydaje mi się ,że będzie to Coinrail bo zaczęli obserwować RPX na Twitterze :geek:

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Nikes » środa, 10 stycznia 2018, 10:05

FuraTeściowej pisze: Wystarczy spojrzeć dziś na VIBE. Dwie godziny temu Binance ogłosiło ,że rusza u nich trading i proszę wzrost 400 %. Nowa giełda + hype to zawsze oznacza wzrosty. RPX jest właśnie przed takimi wydarzeniami - z czego OKEx oficjalnie na dniach. Oczywiście ktoś kto nie jest cierpliwy , kupił RPX na górce zaczyna mieć pretensje bo jak to - mówiliście 2-3 dolary.

http://prntscr.com/hyec9v

Co do Korean Exhange Listing: Wydaje mi się ,że będzie to Coinrail bo zaczęli obserwować RPX na Twitterze
Mogę prosić CIę o podanie adresu do strony z której wysłałeś wycinek?

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: marmod » środa, 10 stycznia 2018, 10:32

Nikes pisze:
FuraTeściowej pisze: Wystarczy spojrzeć dziś na VIBE. Dwie godziny temu Binance ogłosiło ,że rusza u nich trading i proszę wzrost 400 %. Nowa giełda + hype to zawsze oznacza wzrosty. RPX jest właśnie przed takimi wydarzeniami - z czego OKEx oficjalnie na dniach. Oczywiście ktoś kto nie jest cierpliwy , kupił RPX na górce zaczyna mieć pretensje bo jak to - mówiliście 2-3 dolary.

http://prntscr.com/hyec9v

Co do Korean Exhange Listing: Wydaje mi się ,że będzie to Coinrail bo zaczęli obserwować RPX na Twitterze
Mogę prosić CIę o podanie adresu do strony z której wysłałeś wycinek?

To krypto kalendarz, zazanczasz co cie interesuje aby wyfiltorwać i masz

https://coinmarketcal.com/

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » środa, 10 stycznia 2018, 10:43

Patrzcie na wolumeny. Typowe odleszczanie i będzie podniesienie do góry dzisiaj.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » środa, 10 stycznia 2018, 12:38

Ludzie nie płaczcie i bez paniki to nie miało być +1000% w tydzień tylko inwestycja na long.
Poczekajcie spokojnie do luty/marzec . Jeżeli gracie na shortach to nie wku...ajcie innych, że nie weszło wam 500% w jeden dzień.

A panowie Dix22 i maurel prywatne wycieczki załatwiajcie na PW bo ten wątek wkrótce będzie miał mnóstwo stron o niczym.

Bez odbioru.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości