Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 października 2018, 19:31

pawel296 pisze: Dlaczego zespół teraz miałby niby pozwolić zrobić pompę? i ten ban dla mnie z dupy. Ludzie pisali że phx to gówno lali na to szambo i wszytko było okej. Ja napisałem przypuszczenie i od razu ban.
Dlatego ,że obecny stan nie jest spowodowany działaniem grupy PnD(ja tak uważam) - inaczej ktoś dawno wkleiłby screeen ,że mocna grupa robi podjazd.
Rumcajs pisze: @FuraTeściowej,
Sory za oftop ale skoro mowa to spytam, kiedy była pompa na Vibe bo musiałem przegapić i znów nie sprzedałem a trzymam od zeszłego roku.
Co do Vibe to połowa września z 0.03$ skromnie x3 na 0.1$ ;)

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: EmCortess » poniedziałek, 29 października 2018, 09:02

Ores pisze: Żaden przeciek, żaden news. RPX powstało dokładnie rok temu. Cena z ICO 0.3$. To co się wydarzyło, to ewidentnie działania teamu RPX. Ciekawe jak długo zamierzają bronić kursu powyżej 500s?
Cena z ICO to nie 0,3 USD, tylko ~ 0,03 USD.
W czym leży problem w całej dyskusji? W tym, że ktoś spekuluje kursem na giełdzie? Chyba każdy kto interesuje się tematem ma pojęcie jak zachowuje się rynek i kalkuluje ryzyko.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 5 marca 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Ores » poniedziałek, 29 października 2018, 14:51

Tak jak przypuszczałem, bronią cenę na poziomie 0.03$.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:43

@Ores, raczej na poziomie 0.01$, jeśli już. Jeżeli jakiś opiekun broni poziomu, to poziom jednego centa wydaje się tym nieprzekraczalnym i jego okolice są dobrym miejscem na zakupy IMHO. Teraz mamy nieco powyżej 0.015 $ i warto śledzić kurs moim zdaniem. Nie mam PHX już od lata, ale kusi mnie żeby kupić. Jeśli będę powiększał swoją inwestycję w krypto, to PHX będzie na mojej liście, jeśli jeszcze trochę spadnie, a nawet na obecnych poziomach.
Zastanawiam się jednak, czy nie pójść w drugą stronę i nie wyjść całkowicie z krypto na ten moment i przeczekać tę zawieruchę, niepewność (chociaż ta zawsze jest, z tym że teraz dużo większa). Póki co nie podejmuję żadnej decyzji, a tylko tradycyjnie zmieniam krypto, ich proporcje... Na szczęście nie wszedłem dużym kapitałem i dużo nie straciłem, a przed tymi ostatnimi spadkami przed tygodniem byłem nawet [jakimś cudem] na lekkim plusie.

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 5 marca 2016
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Ores » poniedziałek, 19 listopada 2018, 13:03

haha, 3 tygodnie w crypto to szmat czasu ;) Teraz jest już grane co innego ;P

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » poniedziałek, 19 listopada 2018, 14:16

Raczej bym powiedział, że teraz lepiej widać co jest grane... :D
Mamy 0,015 $ i ciągle spada. Pytanie do ilu poleci?

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: lobor » piątek, 4 stycznia 2019, 09:16

Pora rozruszać znowu wątek :)

Red Pulse ogłosiło zapisy na zamknięte beta testy.

Do zapisów służy formularz: https://rpuls.co/crypto-pulse-closed-beta

Link do newsa na blogu Red Pulse https://blog.red-pulse.com/crypto-pulse ... ceb74ecab8

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » niedziela, 13 stycznia 2019, 14:13

Odpowiadając na postawione przez siebie pytanie sprzed niespełna dwóch miesięcy:
"Mamy 0,015 $ i ciągle spada. Pytanie do ilu poleci?"
- poleciało do 0,007, który to poziom długo się utrzymywał, wielokrotnie "był broniony" (jak to się mówi), czyli spadło o połowę. Właśnie dziś kurs tego tokena ładnie odbił - jakieś większe zakupy na Binance.
Czyżby powtórka z rozrywki sprzed niespełna 3 miechów? Na razie jest 0,01 USD, czyli 40 % na zielono na cmc.
Kupiłem trochę na dołkach i jestem na niewielkim plusie, ale traktuję to czysto spekulacyjnie. Mimo że się tu udzielam nie jestem jakimś zwolennikiem tej krypto, tego projektu. Przyznaję bez bicia, że niewiele wiem, poza tym co tu na forum przeczytałem.
Obserwuję kurs, żeby w porę wyjść, kiedy zacznie znowu spadać (a że wcześniej czy później zacznie to jest pewne na 99,99 % ;) ).
Spekuluję na tej krypto, bo podejrzewam, że niezłe cwaniaki za tym stoją i możliwe, że coś się będzie jeszcze nie raz dziać. Jak nie, to nie - traktuję to jak hazard.

Dodano po 7 minutach 49 sekundach:
Market Cap na CMC - $8 051 421 USD (2 199 BTC)
a Volume (24h) - $13 762 814 USD (3 758 BTC).
Musi to być jakaś akcja zorganizowana - nie wygląda to naturalnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 stycznia 2019, 15:13

Na Binance często tak było na takich mniejszych coinach że vol 24h był większy niż ich cały marketcap. Na Vibe tak było chyba nawet pare razy u nich, rzadko patrze co sie dzieje jak wszystko spada ale to przyuważyłem bo akurat mam vibe na watchliscie. Pewnie spadnie niedługo, ale nie chce mi sie sprzedawać mam jakieś drobne tego PHX że szkoda zachodu z przesyłaniem a potem z odkupywaniem no chyba zeby nie odkupowac ale szkoda zmniejszac ilosc coinów w Worku.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » sobota, 18 maja 2019, 21:42

Jesteśmy już poza dołkiem. Reakumulacja, tak jak na reszcie altów. :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 29
Rejestracja: 14 września 2018
Reputacja: 37
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: zlotygraal » wtorek, 21 maja 2019, 14:33

Jutro binance ma zawiesić trading na PHX i od 24 maja otworzyć pary Phoenixa z BNB, BTC, USDT, PAX - ktoś z was kupuje? Cena ostro zdołowana ledwo 0,015 $ tylko oprócz partnerstw to za dużo tam się nie dzieje

https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar ... ance-Chain

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 21 maja 2019, 17:28

zlotygraal pisze: wtorek, 21 maja 2019, 14:33Jutro binance ma zawiesić trading na PHX i od 24 maja otworzyć pary Phoenixa z BNB, BTC, USDT, PAX - ktoś z was kupuje?

To będzie wyglądało tak, jak wejście nowego coina na Binance. Dodatkowe pary ze stable coinami dodają pikanterii. CZ też pewnie zatwittuje o tym. Może być pompa. Dzięki za cynk.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 21 maja 2019, 17:45

A ja sprzedałem kilka dni temu all i kupiłem coś innego, jak zwykle zła synchronizacja ze światem

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: Fridaytrader » środa, 22 maja 2019, 14:01

Moim zdaniem to może być dobry typ, jeśli po wznowieniu nie będzie akurat jakiejś korekty na altach, które dosyć mocno odkleiły się już od gleby.

Na PHXie była jedna z największych pomp w alt seasonie we wrześniu (doszło do 1000 satoshi startując z ok. 200). Następnie po listopadowo-grudniowym dołku można było wykręcić 2 kółeczka z dnem w okolicy 200 satoshi i szczytem koło 400. Jest to token, który jest podatny na wzrosty/spadki, a przy aktualnej hossie na altach spodziewam się raczej zielonych świeczek.

Co prawda podczas niedawnych spadków liczyłem, że nie przebije 160 satoshi, co niejako da potwierdzenie, że jest to dołek tego tokenu w stosunku do BTC, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że bardzo dużo coinów/tokenów nawet z TOP20 zaliczyło swoje minima vs BTC (przynajmniej licząc od początku 2018 roku).

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » czwartek, 23 maja 2019, 06:48

z tłumacza google ze strony https://binance.zendesk.com/hc/en-us/ar ... 0028589091
Binance chciałby potwierdzić wsparcie dla nadchodzącej migracji tokena NEP5 PHX Red Pulse Phoenix (PHX) na żetony PHP BEP2 w łańcuchu Binance. Zawieszamy handel, wpłaty i wypłaty PHX od 2019/05/22 04:00 AM (UTC).

Z powodu rebrandingu Red Pulse Phoenix (PHX), zaktualizowaliśmy oryginalny tag PHX na PHB, z nową nazwą tokena jako Red Pulse Phoenix Binance. Wymienimy te tokeny podczas migracji w stosunku 1 PHX = 1 PHB.

Dodatkowo Binance otworzy transakcje dla par PHB / BNB, PHB / BTC, PHB / USDC, PHB / TUSD i PHB / PAX na 2019/05/24 04:00 (UTC). Po otwarciu handlu poprzednie pary transakcji PHX / BNB, PHX / BTC i PHX / ETH zostaną usunięte i usunięte.
za dużo kombinacji z tą walutą, kolejna zmiana nazwy i przejście pod skrzydła Binance? ja tak to rozumiem, chciałem dokupić tej waluty po ostatnim kursie ale się spóźniłem

jak rozumiem jutro o 4:00 czasu UTC (w Polsce będzie 6:00 rano czy 18:00 po południu?) będzie już można normalnie nabywać PHB?

ciekawe czy kurs skoczy i będzie jakoś sensownie rósł bo pewnie krótkotrwałe pompki będą jako to znów "nowa" waluta na giełdzie

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 31 stycznia 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: jaszczomp » czwartek, 23 maja 2019, 08:55

No dobra, może ktoś wytłumaczyć mi jedną rzecz?
Kupiłem baaaardzo dawno temu RPX i wrzuciłem je na MyEtherWallet. Coś muszę zobić żeby dokonać konwersji na PHX? A potem na PHB?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 23 maja 2019, 11:18

jaszczomp pisze: czwartek, 23 maja 2019, 08:55RPX i wrzuciłem je na MyEtherWallet

Z tego co pamiętam, RPX nigdy nie był tokenem ERC20. To token NEO, więc jak wysłałeś go na MEW to raczej go straciłeś.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: lobor » czwartek, 23 maja 2019, 11:20

Zacznijmy od tego, że RPX/PHX nie jest tokenem ERC20. RPX powstał jako token na blockchain NEO. Konwersja była automatyczna - wystarczyło mieć je na portfelu. Tylko sprawdź, czy wysłałeś je tam gdzie trzeba bo z tego co mi wiadomo to MyEtherWallet nie obsługuje NEO (chyba, że czegoś nie wiem, to proszę o poprawienie mnie).

edycja:
paprykarz18 mnie ubiegł, mój post do skasowania

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » piątek, 24 maja 2019, 07:54

no i ruszył handel, kurs PHB w porównaniu do ostatniego PHX to już dobre 50% więcej ($0.03)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 31 stycznia 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Postautor: jaszczomp » piątek, 24 maja 2019, 09:31

Pomyliłem, trzymam je jednak na giełdzie KuCoin. Czy ona wspiera rebranding?

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości