Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » sobota, 4 sierpnia 2018, 17:17

Nie musisz wysyłać na giełde, PHX pojawi sie na Twoim ledgerze, sam o to pytałem i dostałem taką odpowiedź
"No. Wherever it is now, that is where you will receive an equal amount of PHX for future use"

PHX będzie dalej na platformie NEO

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: gandzialf » sobota, 11 sierpnia 2018, 23:24

Panowie i Panie, tak nieco spekulacyjnie teraz.
Jaka może być na wesjściu cena PHX ?
Tak się zastanawiam , bo ruchy były konkretne . Wolumen 07.08 w stosunku do 05.08 wzrósł jakieś 28x. Tyle, że cena nie wywaliła w kosmos ( +10% mniej więcej) to chyba mniej więcej po równo było tych, którzy zwęszyli tutaj zysk na PHX i tych którzy wyprzedali po lepszej cenie RPX'a.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Karolak » sobota, 11 sierpnia 2018, 23:31

a jak mialo nie byc po rowno, skoro zeby sprzedac musi byc kupiec i odwrotnie? Wszystko zalezy od bita, ale z tego co zaobserwowalem, przy nowym charcie na binance, na poczatku zawsze jest gorka..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: gandzialf » niedziela, 12 sierpnia 2018, 01:46

Gdyby było więcej fanboyów PHX'a był by jakś konretniejszy wystrzał ceny.

Patrz na przykładzie karpia w Lidlu.
Robimy promo na święta - 1.99. Przy tej cenie nie ma siły która by odciągnęła by ludzi od stoiska. Ale promo towar się kończy więc stawiamy obok karpia po 2.49. Kto się nie załapał na pierwsze promo a już przyszedł, jest spora szansa, że kupi. Zgadza się, kupują. Ale i ten towar zaczyna się kończyć. Powstaje dylemat - zostawimy 2.49 to zabraknie nam karpia na sklepie ( niedopuszczalne ), damy więcej to juz nie przystoi do rangi sklepu ( drogo ). No ale z dwojga złego ... Stawiamy karpia po 2.99 i kupują ! Sytuacja robi się patowa, karpiowy szczyt a lodówki zaczynają świecić pustami. Trzeba postawić ścianę. Dajemy karpia po 3.99. No i tutaj już napotkaliśmy pierwszy konkretny opór. 3.99 to zbyt wiele jak na karpia w Lidlu. Wystrzał okazał się chwilowy i wolumen spada prawie do zera. Takim oto sposobem fanboy'e karpia z Lidla zrobili +100% pompę.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 17:10

$0,02

słabo mi.... :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:16

Według mnie cena jest mocno manipulowana. Oczywiście wszędzie widać krew na altach ale tu ktoś mocno pchał kurs w dół.
Kiedy PHX pojawi się na giełdzie te 0.03$ za szt. jest bardzo możliwe ( przy cenie 0.014 mamy już x2) a potem w zależności od trendu BTC - to mój scenariusz. Na telegramie bujają w obłokach i piszą ,że cena startowa będzie nawet 0.2$ :shock:

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:58

O której na nasz zegar wznawiają handel na binance ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 14 sierpnia 2018, 13:41

W końcu informacja na temat stakingu.
https://blog.red-pulse.com/everything-y ... 001d5f379b
Strona redpulse nie ma wdrożonego 2FA :roll: tak więc ja chyba zaczekam z tym tyczeniem :roll:

PS. Na którym tierze jesteście? :D

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: EmCortess » środa, 15 sierpnia 2018, 09:32

Mi trochę braknie do golda. Czekałem na tę informację o stakingu i teraz zastanawiam się czy jest sens wchodzić w to, dokupić trochę i dobić do następnego tieru, czy jednak jechać dalej z planem jaki mam na tym coinie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » środa, 15 sierpnia 2018, 12:40

EmCortess pisze: Mi trochę braknie do golda. Czekałem na tę informację o stakingu i teraz zastanawiam się czy jest sens wchodzić w to, dokupić trochę i dobić do następnego tieru, czy jednak jechać dalej z planem jaki mam na tym coinie.
Myślę ,że przy tej cenie warto dokupić RPX i przebić się do tego golda ;).

Ogólnie jestem ciekaw jak to wszystko się potoczy. Wczoraj odbyło się spotkanie w sprawie marketingu. Społeczność na telegramie ostatnio narzekała ,że mamy produkt a nie mamy reklamy gdzie w innych projektach nie ma produktu a hype jest siany na dużą skale. 17 Sierpnia 4 AM UTC ruszy wymiana PHX na binance. Cały czas można kupić RPX na Huobi - kiedy zawieszą , kiedy wznowią? pytałem ale dostałem odpowiedź ,że proszę czekać na komunikat. Skoro mowa o komunikatach i newsach - pytałem też o nowe giełdy. Informacja jaką uzyskałem to taka ,że giełdy pierwsze chcą ogłaszać takie info. Wraz ze startem platformy zacznie się też popyt na PHX - mam na myśli opłatę członkowską za korzystanie z platformy która będzie w PHX. Zapewni to na pewno stały volumen. ;) a ,że tych firm jest przynajmniej 200 to już powstaje z tego fajna liczba ;) do tego staking sprawi ,że z obrotu wypadnie trochę PHX ( tak jak pisałem wcześniej , zwolnienie PHF do PHX trwa 30 dni a przez 30 dni może wydarzyć się dużo) Poza tym token PHX jest o wiele lepszy od RPX tak więc cena też powinna być lepsza ;)

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » środa, 15 sierpnia 2018, 17:51

na binance zdjęto RPX, nie można wymieniać, przynajmniej ja tak ma, że go na liście nie widzę, w profilu i depozytach mam

to co teraz czeka RPX, mam tego 520 sztuk będzie automatycznie zamienione na PHX?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » środa, 15 sierpnia 2018, 22:00

beter2 pisze: na binance zdjęto RPX, nie można wymieniać, przynajmniej ja tak ma, że go na liście nie widzę, w profilu i depozytach mam

to co teraz czeka RPX, mam tego 520 sztuk będzie automatycznie zamienione na PHX?
Pozostaje ci czekać aż Binance zamieni RPX na PHX. Swoją drogą RPX stanie się bezużyteczny, zniknie z giełd a osoby posiadające token na portfelach neo będą mogły zachować go sobie na pamiątkę. ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » środa, 15 sierpnia 2018, 22:27

beter2 pisze: na binance zdjęto RPX, nie można wymieniać, przynajmniej ja tak ma, że go na liście nie widzę
Jest na liście, ale jest suspend.

"August 11 — All exchanges suspend RPX trading, withdrawals, and deposits "
https://blog.red-pulse.com/phoenix-toke ... f2d0f49777
Jest tam też wymienionych 8 giełd.
FuraTeściowej pisze: Poza tym token PHX jest o wiele lepszy od RPX tak więc cena też powinna być lepsza ;)
Ale na starcie będą sprzedawać w takiej cenie jaką miał RPX, zgadza się? Skoro zamiana będzie 1 do 1, to chyba logiczne. Ciekawe, że cena cały czas leci w dół.

A coś więcej odnośnie: PHX jest o wiele lepszy od RPX prócz tego co pisaliśmy tu?

Jakiś  airdrop był wczoraj? Ktoś się załapał?
"August 14 — Airdrop of new PHX tokens" - z podlinkowanej wyżej strony.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » środa, 15 sierpnia 2018, 23:32

FuraTeściowej pisze:
FuraTeściowej pisze: Poza tym token PHX jest o wiele lepszy od RPX tak więc cena też powinna być lepsza ;)
Ale na starcie będą sprzedawać w takiej cenie jaką miał RPX, zgadza się? Skoro zamiana będzie 1 do 1, to chyba logiczne. Ciekawe, że cena cały czas leci w dół.

A coś więcej odnośnie: PHX jest o wiele lepszy od RPX prócz tego co pisaliśmy tu?

Jakiś  airdrop był wczoraj? Ktoś się załapał?
"August 14 — Airdrop of new PHX tokens" - z podlinkowanej wyżej strony.
Niby logiczne ale nie wiadomo po ile ludzie wycenią pierwsze PHX - może ktoś sobie zażyczy 1000satoshi i co wtedy?
Odnośnie funkcjonalności, RPX tego nie ma.
Obrazek

Zespół piszcząc airdrop miał na myśli ,że zakończyła się dystrybucja tokenów PHX. Ci co trzymają RPX na portfelach neo pewnie już mają PHX, reszta musi czekać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: gandzialf » czwartek, 16 sierpnia 2018, 03:10

FuraTeściowej pisze: Ci co trzymają RPX na portfelach neo pewnie już mają PHX, reszta musi czekać.
Istotnie tak :D już od wczoraj siedzi phx.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » czwartek, 16 sierpnia 2018, 09:22

na binance już coś takiego mam, teraz tylko po $0,65 i sprzedaję :lol:

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 17 sierpnia 2018, 19:08

Obrazek

13 września w Beijngu odbędzie się 5 edycja AsianInvestor. CEO Jonathan Ha będzie miał tam swoje 5 minut. Dla mnie to bardzo dobra informacja :idea: ;) Oczywiście proszę sobie nie myśleć ,że 13.09 będzie "to the moon".

AsianInvestor
Piąte coroczne Chińskie Forum Inwestycji Globalnych skupia ponad 100 starszych inwestorów z chińskich rządowych funduszy inwestycyjnych, firm ubezpieczeniowych, funduszy powierniczych, funduszy emerytalnych, biur rodzinnych, a także selekcji funduszy i szefów dystrybucji z prywatnych banków w Chinach w celu przedyskutowania globalnych możliwości inwestycyjnych #googletranslate

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maro112 » piątek, 17 sierpnia 2018, 19:16

A co w takim razie stanie się z RPX na Huobi bo opcja withdraw jest zablokowana chociaż ciągle można kupować?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 17 sierpnia 2018, 19:21

maro112 pisze: A co w takim razie stanie się z RPX na Huobi bo opcja withdraw jest zablokowana chociaż ciągle można kupować?
Jak Huobi wymieni RPX na PHX to włączy wypłaty i wpłaty. Teraz trading RPX odbywa się po prostu wewnątrz giełdy - bez obaw. ;)

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » piątek, 17 sierpnia 2018, 21:40

Narazie nieźle to wygląda. Wolumen ponad 1000 eth nie pamiętam kiedy tak ostatnio było. Widać że jest ruch na giełdzie. Ciekawe tylko jak długo.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości