Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » sobota, 20 stycznia 2018, 22:32

A widzisz..jednak nie czytasz uważnie..zaraz po rejestracji na forum prosiłem moderatorów o umozliwienie podpisu pod postami ze nie mam polskiej klawiatury z racji zamieszkania i ze przepraszam za brak pilskich liter....

Moje posty w tym temacie maja poparcie..takze na priv..chetnie ci udostepnie ich tresc....

Poza tym sądzę ze swoja niedluga przygodę z krypto powinienes zaczac od wątku https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=21&t=24893

A nie wmawiać wkolo ze czekamy na to the moon....kiedy projekt bez przyszloscci( to moje zdanie) stoi w miejscu i stal bedzie...

No ale tak sie robi jak sie zdupilo ..na gorce zakupilo .. :D :D :D :D boli ..wiem...tez kiedys zaczynalem....

Poza tym skoro tak uwielbiacie to RPX to prosze o konkrety...czemu wzrosnie i jak rozwija sie projekt..

Lisk tez macie??

Tez rosnie...a nic nie wart...dzieki marketingowi tworcow rosnie a wartosc znikoma..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » sobota, 20 stycznia 2018, 22:58

Kurs ładnie ruszył w górę, po oficjalnym tweecie o występie CEO RPX w Davos na World Economic Forum w dniach 23-24 stycznia.
To powinno zdecydowanie pomóc w odbiciu.

Początkujący
Posty: 281
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » sobota, 20 stycznia 2018, 23:23

@virtualdeamon

A wiadomo coś nowego o jakiś giełdach? trochę szumu było o okex i dalej cisza?

@maurel
Wybacz, ale jesteś jedną z nielicznych osób które krytykują ten projekt na tym i innych zagranicznych forach. Każdy ma prawo wyrazić opinie a ja mam prawo się z nią nie zgodzić. Ciekawe kto lepiej na tym wyjdzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » niedziela, 21 stycznia 2018, 00:11

Okex nie został potwierdzony przez Jonathana podczas tour de Europe w Amsterdamie, był tylko termin " mild Janurary dla OKex i Coinrail potwierdzony na18th January. Wiadomo jak wyszło w związku ze zmianami w Korei. Coinrail wstrzymał wprowadzanie nowych walut - czasowo aż wyjaśni się sytuacja.
Tu się wszystko bardzo szybko zmienia i pojawiają się nowe newsy, 3 dni temu, wiedzieliśmy tylko o zbliżających się eventach w Stanach i zero info o Davos ( nawet domysłów, plotek) a tu taka niespodzianka. Widać , że ekipa działa profesjonalnie i nie chwali się gdzie to oni nie będą czy czego nie zrobią tylko działają i mając potwierdzenie dopiero wtedy dają oficjalne informację.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 21 stycznia 2018, 13:41

maurel pisze:
Poza tym skoro tak uwielbiacie to RPX to prosze o konkrety...czemu wzrosnie i jak rozwija sie projekt..
A sam nie możesz poszukać informacji tylko czekasz aż ktoś ci poda na tacy?
Przeczytaj cały wątek jeszcze raz, każdy odnośnik i spróbuj coś z tego skleić .
W ogóle to nie rozumiem twojej logiki inwestora . Na 9 stronie w temacie napisałeś ,że zainwestowałeś znowu w RPX (17 stycznia) ,3 dni później ( 20 stycznia) piszesz ,że "nadal" uważasz ,że RPX jest bez przyszłości. Powiedz mi gdzie logika w twoim postępowaniu? Inwestujesz w coś co nie ma przyszłości ? :roll: dla zabawy? czy jednak sam liczyłeś na tu de moon?

Teraz krótko ci napiszę czemu RPX nie poszybował TU DE MOON :
:arrow: Bitcoin , Korea, Chiny , dwie małe giełdy bo TDAX się zupełnie nie liczy i problem z siecią NEO .

Na koniec powiem ci ,że CEO RPX będzie miał tam swoje X minut ( tak wynika z oficjalnych informacji) a to chyba nie miejsce dla "pionków"
https://www.weforum.org/events/world-ec ... eting-2018

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:52

:shock: Tak tylko zaglądam bo cisza...za 2 tygodnie nowy rok w Chinach..teraz zyski wypłacają...ale czy wrócą na giełdy kiedy rząd ich ciśnie .....wątpię...jakby kaczyński za handel krypto na robotę w kamieniołomach skazywał to szybko by konta wszyscy zamykali..a Chiny to ogromny rynek..tyle mln inwestorów...

A niektóre krypto są chińskim produktem.... :) wiec jaka jest ich przyszłość ?

Ja tam angielskiego nie znam .....może mi ktoś przetłumaczyć ?

RED PULSE TOKEN (RPX)- A NEXT GENERATION INTELLIGENCE AND CONTENT ECOSYSTEM FOR CHINA MARKETS

Dzięki...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:11 przez maurel, łącznie zmieniany 2 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:01

To znaczące uproszczenie. Przyszłość chińskich ico, zwłaszcza tych opartych na neo jest...wspaniała.

To zupełnie inny model niż ten zachodni: chińskie krypto jest uzyteczne i celowe. Ma sens. Pragmatyzm i współpraca z chińskimi kolosami. Wiem, że prowokujesz i kpisz, ale warto poczytać o potęznych chińskich konsorcjach, które inwestują w krypto: linkvc, venbushi vc, GBIC, fbg.
To zupełnie inne podejście niż w zachodnich krypto. Wystarczy popatrzeć jak rozwija się neo, większość ico rozwija ekosystem neo. Są niezbędne. Rząd chiński...nie przegapi takiej szansy, w odpowiednim momencie zapali zielone światło dla krypto, chińskiego krypto.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:06

mediabooker pisze: To znaczące uproszczenie. Przyszłość chińskich ico, zwłaszcza tych opartych na neo jest...wspaniała.

To zupełnie inny model niż ten zachodni: chińskie krypto jest uzyteczne i celowe. Ma sens. Pragmatyzm i współpraca z chińskimi kolosami. Wiem, że prowokujesz i kpisz, ale warto poczytać o potęznych chińskich konsorcjach, które inwestują w krypto: linkvc, venbushi vc, GBIC, fbg.
To zupełnie inne podejście niż w zachodnich krypto. Wystarczy popatrzeć jak rozwija się neo, większość ico rozwija ekosystem neo. Są niezbędne. Rząd chiński...nie przegapi takiej szansy, w odpowiednim momencie zapali zielone światło dla krypto, chińskiego krypto.

Hm...a to ciekawe...aż cie zacytuje : "Rząd chiński...nie przegapi takiej szansy".

Zakazywanie handlu i nakazywanie zamykania kont osobom handlującym krypto nazywasz "nieprzegapieniem szansy"??

Powiem tak...nie wiesz co to komuna ...ale to i dobrze..ale nie wiesz tez co możne SYSTEM...

Poza tym..co my możemy...zanim ktoś się zastanowi proponuje wpisać w Wikipedia "Rothschild "...i nie zdziwić się ze najbogatszym na świecie nie jest Bil lGates...jego majątek to kropla w morzu innych majątków..

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:34

Nie chcę offtopować:
@manuel
Spoiler:
Wiem co to komunizm. W Chinach masz system mieszany :
polityczny - przeważają elemnty komunizmu
gospodarczy - przeważają elementy kapitalizmu
społeczny - mix komunizmu i demokracji
W wymiarze gospodarczym można mówić o połączeniu gospodarki wolnorynkowej z centralnie sterowaną. Największe firmy gospodarcze są częściowo państwowe lub są pod ochroną/kontrolą państwa.
Chiny będą liderem krypto i blockchain, rząd pozowli na rozwój krypto pod swoją ścisłą kontrolą. Kiedy i jak obywatele Chin będą mieli dostęp do krypto? Tego nie wiem. Obecnie chyba mogą bez przeszkód grać na giełdach w Singapurze i Tajwanie.
Polecam:

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:48

A dodatkowo CAŁY chiński internet jest pod kontrola rządu...sprawdź czy maja facebook i inne portale...podpowiem..NIE..Co to oznacza..totalna kontrole mediów..

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: ziemny » wtorek, 23 stycznia 2018, 13:25

Co się odwlecze, to nie uciecze . Coinrail (Rpx/BTC) potwierdzone na 25 stycznia .
Kolejny malutki krok do przodu .

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 23 stycznia 2018, 13:39

ziemny pisze:Co się odwlecze, to nie uciecze . Coinrail (Rpx/BTC) potwierdzone na 25 stycznia .
Kolejny malutki krok do przodu .
Oby było po korekcie na BTC. Jeżeli akurat tego dnia będzie wszystko odbijać, RPX może ładnie odbić >50 centów (oby!)

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » środa, 24 stycznia 2018, 11:40

Jeśli wyniki ratingu wskażą na NEO, to może to również pociągnąć ze sobą jego synów, a zwłaszcza najstarszego RPX. Chyba, że jak już wcześniej gdzieś pisałem ten cały rating jest o kant du*y rozbić i nie będzie dużej reakcji.
Teraz jest Davos, jutro Coinrail. Cisza przed burzą...

//EDIT: Rating okazał się scamem, także cofam zdanie. :)

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: ziemny » środa, 24 stycznia 2018, 17:05

Najważniejsze ,że ostatnie kilka dni nie tracimy

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » czwartek, 25 stycznia 2018, 15:05

https://twitter.com/red_pulse_china - nowe informacje sprzed 45 minut

RPX jest już notowany na koreańskim Coinrail, w dodatku otworzyli koreańskiego bloga.

Widać wsparcie z nowej giełdy poprzez powtarzane transakcje przez system, jest dobrze. Zobaczymy jak rozwinie się to na dniach.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 25 stycznia 2018, 15:13

Ciekawe, czy coś wyniknie z Davos.
A coś wiadomo o tym OKEx?
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 stycznia 2018, 15:19 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » czwartek, 25 stycznia 2018, 15:18

paprykarz18 pisze:Ciekawe, czy coś wyniknie z Davos.
A coś wiadomo o tym OkEX?
O Davos cicho, jakby ich tam nie było. Może odpalą jakieś informacje, które podniosą kurs ale musimy czekać. Być może jest to tylko specjalna zagrywka i czekają jeszcze na nową giełdę. I dopiero potem zaczną nawałnicę informacji. Nigdy nic nie wiadomo.

OkEX z tego co wiem niepotwierdzony (a miał być w połowie stycznia). Podobno mają problemy ze stabilnością portfela na giełdzie czy coś w ten deseń (ktoś tak pisał na reddicie).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » czwartek, 25 stycznia 2018, 15:24

Admin pisał ,że w ciągu 24 h mają otrzymać nagranie z Davos które pewnie udostępnią . Zauważyłem ,że RedPulse jest zespołem który nie sieje hype'u jakimiś zmyślonymi wydarzeniami , kontraktami tylko zawsze czekają na potwierdzenie drugiej strony i dopiero potem dzielą się tą informacją . Zakładam ,że pobyt CEO w Davos na pewno przyniesie jakiś efekt ( bo to jak spotkanie na szczycie) tylko trzeba poczekać .
Co do OKEx - twierdzą ,że sieć neo nadal działa nieprawidłowo stąd tak to się przeciąga.
Coinnest wznawia listę i testuje RPX także niedługo zawitamy i tam.
Huobi dziś włącza wypłaty RPX i DBC .

#Cierpliwykamieńugotuje ;)

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » czwartek, 25 stycznia 2018, 23:42



No i po Davos, w sumie bez fajerwerków a liczyliśmy na więcej. Nie wiadomo co tam się wydarzyło na tym przemówieniu, skoro nie mają żadnego nagrania. Wywiad o niczym, który trwa minutę. No chłopaki się tutaj nie postarali, ale to pewnie nie od nich zależało - zwłaszcza, że setki osób miały wówczas wystąpienia.

Zapowiedzieli udział w DeCon w San Francisco na 30 stycznia. Pociesza fakt, że działają i coś się ciągle dzieje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 26 stycznia 2018, 01:08

Nikt nie mówił ,że po tym występie kurs oszaleje ale na pewno ten występ w Davos im nie zaszkodził ;)Tak jak pisałem , tam nie biorą się ludzie z przypadku. RPX jest jeszcze niedoceniony ale team działa i z takim CEO na pewno daleko zajdą ( polecam obejrzeć występ z Amsterdamu ) . Facet naprawdę potrafi profesjonalnie wytłumaczyć na czym polega produkt. ;)

Tak @Dix22 , na dniach biorą udział w DevCon ale nie tylko :
https://blog.red-pulse.com/rpx-report-5 ... 10b8736811 ( trzeba przewinąć w dół)

Jeszcze w tym kwartale zobaczymy OKEx , Coinnest może Binance które zapowiadało dodanie RPX po ICO. Bittrex chyba praktykuje z tokenami NEP-5 :roll: , ruszy też platforma Python / Django która ma być dodatkiem do tej głównej także będzie się jeszcze działo. Oby tylko Bitcoin szedł w odpowiednią stronę :roll:

Podobno Binance życzy sobie 1 mln $ za wejście na ich giełdę . Tak pisza na telegramie powołując się na wiadomość od jednego z adminów. Nie widziałem tego ale ta informacja się przewija więc trochę w tym prawdy musi być . RedPulse raczej ma taką kasę , być może czekają na odpowiedni moment.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości