Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » piątek, 26 stycznia 2018, 12:23

Jeżeli czekają to dobrze robią. Nie odnieśliście wrażenia, że rpx jakby się "umocnił" ? Wcześniej jak btc spadał do 35 tyś to rpx leciał poniżej 0.24$ , a teraz trzyma 0.28 $.

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » sobota, 27 stycznia 2018, 22:51

W najlepsze od kilku dni trwa skupowanie RPX-a na dołku, spodziewam się w najbliższym tygodniu wybicia na te min. 35 tysięcy satoshi ethereum, zwłaszcza, że BTC ciągną w górę. Czy to koniec spadków? Zobaczymy, wygląda na to, że wychodzimy na prostą już powoli.
Brakuje, aby ekipa rzuciła jakieś newsy i podgrzała trochę atmosferę, bo się strasznie cicho zrobiło ostatnio.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 28 stycznia 2018, 22:02

Dopiero trafiłem na ten film.


Nie wiem jaką gość ma opinie w świecie (naganiacz czy dobra rada) ale zawsze to jakaś reklama .
Na telegramie mówi się ,że RedPulse ma prowadzić kampanie dla Koreańskiej społeczności , przewija się też słowo "rebranding" strony.

Znalazłem też taki wpis:

Gościa obserwuje samo Binance ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 22:03

Kolejny dobry news:
https://blog.red-pulse.com/rpx-report-6 ... e93cc2ab9c

Po 30 stycznia koreańczycy będą mogli znowu wpłacać kaskę na giełdy to powinno bujnąć do góry, chociaż na jakiś drastyczny wzrost bym nie liczył bo jeszcze chinole na nowy rok się szykują (15-21 luty) i pewnie wypłacą trochę sianka z giełd.

Później moon :D

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: oneWayTicket » środa, 31 stycznia 2018, 21:58

Dix22 pisze: W najlepsze od kilku dni trwa skupowanie RPX-a na dołku, spodziewam się w najbliższym tygodniu wybicia na te min. 35 tysięcy satoshi ethereum, zwłaszcza, że BTC ciągną w górę. Czy to koniec spadków? Zobaczymy, wygląda na to, że wychodzimy na prostą już powoli.
Brakuje, aby ekipa rzuciła jakieś newsy i podgrzała trochę atmosferę, bo się strasznie cicho zrobiło ostatnio.
Nie bitcoin juz nie ciagnie w górę.

Narazie nie zapowiada się na jakieś wzrosty RPX,

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » czwartek, 1 lutego 2018, 15:22

Pisałem to kilka dni temu, kiedy była inna sytuacja i inne nastroje wśród inwestorów. W każdym razie szykuje nam się stagnacja i spadek jeszcze jakiś czas.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: kondzio » sobota, 3 lutego 2018, 12:49

Chcę zabezpieczyć w jakiś sposób rpx bo aktualnie trzymam całość na giełdzie. Na razie portfel papierowy, a jak ledger zejdzie do normalnej ceny to na niego się przesiąde. Na jakiej stronie mogę wygenerować portfel do tej waluty?

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: osek6 » sobota, 3 lutego 2018, 13:58

Neotracker.io .....jeden adres do kilku walut( Neo)...wpłacasz rpx i wyświetli się po przelaniu na portfelu.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: kondzio » sobota, 3 lutego 2018, 17:53

Mam kilka pytań odnośnie tego portfela.
1. Czytam, że jest stworzony przez firmę zewnętrzną, ma to jakiś wpływ na jego jego bezpieczeństwo?
2. Co w przypadku gdy strona neotracker.io przestanie nagle istnieć, co się stanie z moimi rpx, będę w stanie je w jakiś sposób odzyskać?

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 4 lutego 2018, 21:44

Wiecie coś na temat zbliżających się wydarzeń które mogły by w jakiś sposób wpłynąć na kurs?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: mediabooker » niedziela, 4 lutego 2018, 23:05

Nie, ale mam nadzieje, ze spadnie jeszcze do 0.05-0.09 usd, wtedy ładnie uśredniłbym cenę zakupu.
Dotychczas kupowałem na trzech poziomach : 0.3 usd, 0.2 usd, 0.15 usd.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: sensj » wtorek, 6 lutego 2018, 13:39

Ja kupowałem na poziomie $0.39, patrząc na dzisiejszą cenę wielu może powiedzieć, że utopione pieniądze, ale ja się nie zgadzam. Uważam, że wraz ze wzrostem ceny NEO będzie rosło znacząco również RPX.

Oczywiście, że mogłem postapić lepiej, sprzedać przy $0.75 i teraz odkupić, ale niestety nie mam kryształowej kuli.

Roadmap tej krypto wygląda nieźle, ale niestety wszystko zależy od króla - jeśli bitcoin będzie szedł w górę stabilnie, wszystko odbije. W innym wypadku ceny pójdą niżej.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » wtorek, 6 lutego 2018, 14:09

Jesli kupisz taka sama ilosc po dzisiejszym kursie , to zakup usrednisz i wyjdzie okolo 0.25$ za sztuke. Ja tak zrobilem.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » wtorek, 6 lutego 2018, 23:11

to ja jeszcze gorzej bo robiłem zakupy po $0,53 a dzisiaj ostatni raz sprawdziłem kurs, oczy bolą i nawet głowa przez chwilę :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » czwartek, 8 lutego 2018, 08:44

Spokojnie nie ma co panikować, wszystko poleciało strasznie nie tylko RPX. Gdyby inne krypto rosły a on spadał to obawy były by bardziej uzasadnione.
Wszyscy czekamy na tego upragnionego 1$ lub więcej i to nadejdzie tylko trochę później niż spodziewaliśmy się w końcu grudnia. Wszystkie złe informacje się skumulowały (Korea, Chiny, tether, BTC z 20k na 6k, NASDAQ w Stanach duży zjazd, rządy chcące delegalizacji giełd, na naszym polskim podwórku KNF atakuje nasze giełdy itd) i mamy obecną sytuację. Od wczoraj nawet spoko odbicie bo 8 centów już był.
Wkrótce może nawet szybciej niż nam się wydaje wszystko będzie zmierzało we właściwą stronę.

Polecam wątek BTC bo to póki co on kształtuje cały rynek
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=4700

Zdjęcie od kolegi @harker
Obrazek

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: kondzio » czwartek, 8 lutego 2018, 14:56

Pojawiła się nawet ciekawa informacja na twiterze red pulse :
"Partnership between Red Pulse and NEON Exchange #NEX! #RPX will be the first NEP5 based decentralized app on NEX. NEX to develop an innovative seamless fiat-to-crypto conversion solution for Red Pulse users. #CoZ #Blockchain #Crypto
https://neonexchange.org "

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » czwartek, 8 lutego 2018, 22:37

Dobre info:
Dear Red Pulse Community,
We are excited to announce a partnership with NEON Exchange (NEX), a ground-breaking decentralized trade and payment platform established by a handful of City of Zion (CoZ) co-founders. NEX combines the NEO blockchain with an off-chain matching engine to enable much faster and more complex trades than existing decentralized exchanges. By establishing partnerships in key markets, NEX will be able to provide decentralized fiat gateways, addressing a major pain point in crypto markets today.

The NEX payment service enables third-party smart contracts on NEO to send and receive global assets such as NEO and GAS. As part of the partnership, Red Pulse (RPX) will be the first NEP-5 based decentralized application to be included on the platform. NEX will also aim to develop a solution that will be embedded within the Red Pulse platform, allowing for seamless purchasing of RPX using conventional credit cards to directly convert to fiat, and deposit to users' bank accounts using integrators on NEX’s network. This helps our clients using our Red Pulse platform, given that many of our existing and future users, such as finance professionals and industry experts, may not be familiar with cryptocurrencies and face a steep learning curve and slow adoption rate when dealing with cryptocurrency secondary markets.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: ziemny » piątek, 9 lutego 2018, 10:05

W krotce tokeny nep-5 mają pojawić się na binance .

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 12 lutego 2018, 04:17

UWAGA RED PULSE WCHODZI NA BINANCE !

https://twitter.com/binance_2017

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:26

Jest nowy kapitał, a RPX sprzedaje się jak świeże bułeczki. :D Czyli ten 1 USD bardo możliwy w perspektywie kilku najbliższych miesięcy.

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości