Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: dooomino » poniedziałek, 12 lutego 2018, 14:03

Dix22 pisze: Jest nowy kapitał, a RPX sprzedaje się jak świeże bułeczki. :D Czyli ten 1 USD bardo możliwy w perspektywie kilku najbliższych miesięcy.
Jeśli bitcoin nie pierdnie to coś może z tego być.. Na promocje rzędu 0.08USD bym już nie liczył.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » poniedziałek, 12 lutego 2018, 14:34

Po ciężkim dniu pracy to chyba dziś najlepsza wiadomość . 8-)
W ogóle zabawna sytuacja. Na telegramie każdy liczył na coinnest i okex "na dniach" , o binance była mowa raczej w perspektywie kilku miesięcy . Sami admini byli przekonani ,że pierwszym tokenem NEP-5 na binance bedzie APEX a tu proszę 8-) :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lenart » wtorek, 20 lutego 2018, 19:32

Orientuje się ktoś dlaczego rpx tak mocno od kilku dni leci w dół? Może nie byłoby nic w tym dziwnego ale po tym jak bitcoin idzie mocno w górę to tutaj lecimy mocno w dół :roll: Spoglądając na Neo i alty oparte na nim to wszystkie zaliczają spadki. Jakiś bad news w Chinach czy coś?

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: maurel » środa, 21 lutego 2018, 15:57

dooomino pisze:Bo to shitcoin ze słaba reklamą ;)
Dokładnie !!!
Pisałem to kilka stron wcześniej jak jeszcze coś wart był żeby sprzedawać...to mnie o mało nie zlinczowali .
Wręcz krzyczeli że zaraz będę po 1$ szybko odkupowal....chyba się komuś dolar z centem pomylił....

No a ostatnio że na promocje 8¢ nie ma co liczyć...oj jest jest..może nie dziś ale wkrótce..

Tradycyjnie - minus do reputacji dostanę...jak bym mapisal " to the mooon" plusa bym dostal :)

Jak ma ktoś Lisk to na tamtym temacie identycznie...wczoraj konferencja..szampany mrozili...a tego co mówił o spadkach minusowali...ot taka zabawa dzieciakow z gimby....
A teraz płacz i cisza w temacie..tak jak tu...temat martwy..a admin posty zaraz pousuwa...zostaną te z "to the moon"....
Czy taki jest sens forum?
Klepanie się po plecach w nadziei że kurs wybije?
Czy sluchanie rad starszych i rzeczowa analiza ?

Coinow jest za dużo i tyle w temacie...poza tym 99% to kolny btc,eth....więc po co one komu?
Spójrzcie na Jesus coin...ktoś dla jaj zrobił a wczoraj 900%!!!!!! Do fory poszedl w 24h...
Modlitwa z nim jest 37% skuteczniejsza,a zarzadza jesus i sw.piotr....sprawdzcie stronę...
Jest tyle wart co 99% coinow..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » środa, 21 lutego 2018, 17:05


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lenart » środa, 21 lutego 2018, 17:40

maurel pisze:
dooomino pisze:Bo to shitcoin ze słaba reklamą ;)
Dokładnie !!!
Pisałem to kilka stron wcześniej jak jeszcze coś wart był żeby sprzedawać...to mnie o mało nie zlinczowali .
Wręcz krzyczeli że zaraz będę po 1$ szybko odkupowal....chyba się komuś dolar z centem pomylił....

No a ostatnio że na promocje 8¢ nie ma co liczyć...oj jest jest..może nie dziś ale wkrótce..

Tradycyjnie - minus do reputacji dostanę...jak bym mapisal " to the mooon" plusa bym dostal :)

Jak ma ktoś Lisk to na tamtym temacie identycznie...wczoraj konferencja..szampany mrozili...a tego co mówił o spadkach minusowali...ot taka zabawa dzieciakow z gimby....
A teraz płacz i cisza w temacie..tak jak tu...temat martwy..a admin posty zaraz pousuwa...zostaną te z "to the moon"....
Czy taki jest sens forum?
Klepanie się po plecach w nadziei że kurs wybije?
Czy sluchanie rad starszych i rzeczowa analiza ?

Coinow jest za dużo i tyle w temacie...poza tym 99% to kolny btc,eth....więc po co one komu?
Spójrzcie na Jesus coin...ktoś dla jaj zrobił a wczoraj 900%!!!!!! Do fory poszedl w 24h...
Modlitwa z nim jest 37% skuteczniejsza,a zarzadza jesus i sw.piotr....sprawdzcie stronę...
Jest tyle wart co 99% coinow..
Osobiście nie czekam na żadne wielkie wybicie to raz.
Płacz? Zapytanie jak już.

Nie uważam, że jest to shitcoin bo gdyby tak było to bym nie inwestował w to kilku groszy. Nie narzekam na sam spadek, bo nic nie rośnie bez przerwy. Pytam, ponieważ każda waluta oparta na Neo (wraz z Neo) spada mimo, że Bitcoin rósł, a gdy już bitcoin spada to tutaj nie ma żadnej zmiany trendu i leci dalej w dół. Przypuszczałem, że są jakieś złe wiadomości do których się nie dogrzebałem stąd post.

U Ciebie zaś frustracja wylewa się aż po brzegi.
I jeszcze co do tego, że jest dużo podobnych do siebie coinów. To nic innego jak pozytyw. Może być sto walut identycznych do Ethereum ale nie znaczy to, że akurat Ethereum będzie w stanie odnieść sukces. Im większa rywalizacja na rynku tym większa motywacja dla twórców

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: mediabooker » środa, 21 lutego 2018, 18:54

@maruel Projekty tworzące ekosystem neo to dobre projekty. Bez nich neo to obrzezany kadłubek z kikutami.
Zpt, rpx, tky, tnc, apex to nie pierwsze lepsze shitcoiny, rozkwitną jak neo w najbliższych latach. To jest również kwestia jak i po co inwestujemy. Ktoś kto kupił wysoko lub spodziewa się teraz ruchów moon o 300-400% to...dziecko zimy 2018. Obserwowaałem ostatnio kilka grup telegramowych, które przy przywoitym odbicu 30-100% w zależności od coina krzyczały o cenie 2-3 razy wyższej, wtedy też sprzedawałem, słysząc te krzyki. Sztuka jest trzymać nisko kupione coiny, sprzedawać blisko lokalnych szczytów pewną część i mieć kapitał na zakup w dołkach. Przede wszystkim trzymać jest sztuką.

@Lenart
Nie obraź się, lecz nie rozumiesz tego rynku. Nie jest potrzebny żaden zły news. Przypuszczam , że alty będą teraz przez długi czas tracić w usd i btc bez względu na ruchy cenowe btc. Są koszmarnie napompowane. Wszystkie. Obejrzyj jak traci eth, neo do btc w ostatnim miesiącu. Obejrzyj co działo się od zeszłych wakacji do grudnia w wymiarze cena alt/ btc. To normalna kolej rzeczy. Nienormalne były tak wielkie wzrosty altów.
To oczywiście moje przypuszczenia wobec przyszłości, które będę zmieniał dynamicznie w zależności od sytuacji na rynku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » środa, 21 lutego 2018, 19:12

@maurel,

twoje posty nie byly zadnymi informacjami ani radami.

Po prostu po spadkach ceny napisales ze sprzedales drozej.

Dlaczego nie napisales przed spadkami zeby sprzedawac i tego nie uzasadniles?

twoje posty sa zwyklym amartorskim wysmiewaniem sie i zyczeniowym chwaleniem sie po fakcie.

Nic nie wnosza do tematu.

Kazdy alt na rynku spadl od tego momentu co pisales i to nie dlatego ze wszystkie sa nic nie warte.

Taki jest teraz trend i tyle.

Jak chcesz miec szacunek ludzi na forum daj informacje zanim cos sie stanie i je uzasadnij a nie dziw sie ze cie minusuja jak piszesz glupoty ze spadlo juz po spadku....

Takie tylko luzne przemyslenie z mojej strony....

Pozdro

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lenart » środa, 21 lutego 2018, 21:16

mediabooker pisze: @maruel Projekty tworzące ekosystem neo to dobre projekty. Bez nich neo to obrzezany kadłubek z kikutami.
Zpt, rpx, tky, tnc, apex to nie pierwsze lepsze shitcoiny, rozkwitną jak neo w najbliższych latach. To jest również kwestia jak i po co inwestujemy. Ktoś kto kupił wysoko lub spodziewa się teraz ruchów moon o 300-400% to...dziecko zimy 2018. Obserwowaałem ostatnio kilka grup telegramowych, które przy przywoitym odbicu 30-100% w zależności od coina krzyczały o cenie 2-3 razy wyższej, wtedy też sprzedawałem, słysząc te krzyki. Sztuka jest trzymać nisko kupione coiny, sprzedawać blisko lokalnych szczytów pewną część i mieć kapitał na zakup w dołkach. Przede wszystkim trzymać jest sztuką.

@Lenart
Nie obraź się, lecz nie rozumiesz tego rynku. Nie jest potrzebny żaden zły news. Przypuszczam , że alty będą teraz przez długi czas tracić w usd i btc bez względu na ruchy cenowe btc. Są koszmarnie napompowane. Wszystkie. Obejrzyj jak traci eth, neo do btc w ostatnim miesiącu. Obejrzyj co działo się od zeszłych wakacji do grudnia w wymiarze cena alt/ btc. To normalna kolej rzeczy. Nienormalne były tak wielkie wzrosty altów.
To oczywiście moje przypuszczenia wobec przyszłości, które będę zmieniał dynamicznie w zależności od sytuacji na rynku.
Głupim by było opierać się tylko na informacjach. Gdyby były koszmarnie napompowane to bitcoin nie traciłby dominacji na rzecz altcoinów. Nie chce polemizować tutaj nad bitcoinem i zachowaniem rynku, chciałem tylko podpytać akurat o rpx, bo jak temat wskazuje są to spekulacje i informacje :P

Nie denerwujcie się już ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: mediabooker » środa, 21 lutego 2018, 21:51

@Lenart
Spoiler:
Nikt się nie denerwuje i zadałeś sensowne pytanie:) Zwróciłem Ci tylko uwagę, że nie jest potrzebny żaden news do spadków, tak jak nie jest potrzebny do wzrostów. To jest taka zdradliwa tendencja, że gdy się obserwuję histeryczne wzrosty u szczytu bessy, to zaczyna się wydawać, że to jest NARUTALNY stan. Otóz nie jest:D
Obejrzyj sobie jak rosło domianacja btc podczas jego marszu do 20tyś usd. Potem spadła na chwilę na rzecz pompowanych altów. Obejrzyj również cenę eth i ltc z wakacji i porównaj z teraz:D
Ja obstawiam dalszy spadek alt/btc przy ruchu btc w dowolną stronę o wartości 2kusd. Sam zamierzam obserwować, czy tak będzie. Dominacja btc o nie musi świadczyć o tym, czy alty są napommpowane, czy nie.
Jest coraz więcej altów i w okresie kilka lat średni udział dominacji btc będzie spadał.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » czwartek, 22 lutego 2018, 08:55

Lenart pisze: Orientuje się ktoś dlaczego rpx tak mocno od kilku dni leci w dół? Może nie byłoby nic w tym dziwnego ale po tym jak bitcoin idzie mocno w górę to tutaj lecimy mocno w dół :roll: Spoglądając na Neo i alty oparte na nim to wszystkie zaliczają spadki. Jakiś bad news w Chinach czy coś?
Patrząc na dołki z 6 lutego NEO do ostatniego szczytu zrobił 119%, a BTC 96% więc co do NEO nie masz racji, inna sprawa tokeny. Mocne alty reagują gwałtowniej niż BTC więc do spekulacji można by przyjąć że są lepsze, natomiast słabe potrzebują dłuższej stabilizacji BTC żeby ruszyć.
Oczywiście procenty które podałem to tylko statystyka i szansa na spekulację, bo kto wyłapie dołki i górki i zgarnie te 119%....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » sobota, 24 lutego 2018, 18:54

Info o meetingu w Luxemburgu spowodowało wzrost od wczoraj o 40%, czy coś przeoczyłem ?

Tak buja tym kursem, że chyba zacznę grać na shortach:)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lenart » sobota, 24 lutego 2018, 19:40

Informacji właściwie żadnych które mogłyby się przyczynić do tego wzrostu, być może celowy pump. Co ciekawe dzisiejszy volumen na binance jest większy niż wszystkie razem wzięte z ostatnich 10 dni :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » sobota, 24 lutego 2018, 19:43

virtualdeamon pisze: Info o meetingu w Luxemburgu spowodowało wzrost od wczoraj o 40%, czy coś przeoczyłem ?

Tak buja tym kursem, że chyba zacznę grać na shortach:)
czytam telegram i nikt tak naprawdę nie wie skąd taki skok .
Może to?

albo zakupy przed wejściem na Okex :roll:

Początkujący
Posty: 356
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Dix22 » sobota, 24 lutego 2018, 21:04

Jakiś grubas ostro zapakował w RPX, a ulica pociągnęła. Raczej meeting w Luxemburgu nie spowodował takiego wybicia. Być może ktoś ma więcej informacji niż my. A odnośnie tego pierdzielenia do góry to nawet nic nie piszę, bo szkoda mojego czasu ;p

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 25 lutego 2018, 10:31

Przez ten wzrost dałbym się prawie wyleszczyć. dla mnie to jest strasznie dziwne, że kurs tak wybił. Przeszukałem różne strony i tylko jest info o DBC, ale sama ta informacja nie dała by takiego wzrostu. Moim zdanie to coś ciekawego się pojawi jutro i wybrani o tym wiedzą.....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » niedziela, 25 lutego 2018, 15:23

pawel296 pisze: Przez ten wzrost dałbym się prawie wyleszczyć.
Z pełnym szacunkiem dla podejścia długoterminowego, zastanawia mnie co znaczy wyleszczyć można było sprzedać na górce i już odkupić lub jeszcze czekać - nie trafiając idealnie w górki i dołki 20% bez problemu do wyjęcia.
RPX ewidentnie wbrew tendencji całego rynku (czyli w zasadzie BTC który ciągnie resztę na smyczy) miał spory wzrost, więc proporcjonalny do niego spadek był niemal w 100% pewny.

Sprzedałem 25% swoich RPX trochę poniżej górki, nie dość że nie czuję się wyleszczony to żałuję że nie zrobiłem tak z całością.

Oczywiście jeszcze bardziej żałuję że nie sprzedałem w okolicach 08-11.01.2018 :mrgreen: Ale przynajmniej jakieś wnioski staram się wyciągnąć... Podejście długoterminowe OK - ale nie na ślepo i bezrefleksyjnie.

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 25 lutego 2018, 15:58

Chodzi o to, że sprzedałem nie na tej górce co powinienem. Sprzedałem przy kursie 0.00024 ( wzrost o prawie 30% ) licząc, że spadnie i odkupie taniej, a poszło do góry do 0.00033. Na szczęście kurs spadł i odkupiłem bez straty. Więcej się w takie coś nie bawię, bo nie mam kryształowej kuli, żebym wiedział kiedy kończy się górka a nie jest to chwilowa pauza. Mam dosyć sporą liczbę rpx i odkupienie jej nie jest już takie szybkie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 09:57

Nikt nie ma kryształowej kuli... ale z jednej strony nastawiasz się na długoterminową inwestycję, a z drugiej strony oczekujesz że jak sprzedasz na grórce (lub prawie) to rynek natychmiast skoryguje do ceny której oczekujesz. Spokojnie rynek dojdzie... albo nie ;)

usunięte cppp rav3n_pl

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 13:45

Dwa razy było tak, że o godzinie 2-3 wybijało kurs, a w południe spadał do wcześniejszego poziomu. Myślałem, że będzie podobnie i tym razem, a było inaczej. Najwyrazniej mam za mało doświadczenia ;)


https://kryptocal.com/event/4146/red-pu ... ge-listing

Czyżby oczekiwany oKex?

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości