Red Pulse Phoenix (PHX) - spekulacje i informacje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » piątek, 17 sierpnia 2018, 23:25

Ożywił nam się wątek :D
Zamierzam dokupić żeby usrednić cenę zakupu, wchodziłem po 0,09$ potem dokupilem po 0,28 więc obecna cena wygląda na mega okazje.
Na kucoin i binance jest juz PHX.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 17 sierpnia 2018, 23:53

virtualdeamon pisze: Ożywił nam się wątek :D
Zamierzam dokupić żeby usrednić cenę zakupu, wchodziłem po 0,09$ potem dokupilem po 0,28 więc obecna cena wygląda na mega okazje.
Na kucoin i binance jest juz PHX.
Promocja to była 2 dni temu na Huobi za gdzie za szt wyszło jakieś 0.0135$ :D -PS. mogli by już ruszyć z tym handlem :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: virtualdeamon » sobota, 18 sierpnia 2018, 23:29

Po moim ostatnim "uśrednieniu" to te 0,02$ to nadal promocja.
Nie czytałem nigdzie nic o PHX jakie są prognozy i inne too the moony?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » sobota, 18 sierpnia 2018, 23:56

virtualdeamon pisze: Po moim ostatnim "uśrednieniu" to te 0,02$ to nadal promocja.
Nie czytałem nigdzie nic o PHX jakie są prognozy i inne too the moony?
Co tu mówić. Token będzie miał funkcje pieniądza - opłata członkowska, wynagrodzenie dla autorów, tłumaczy , dodatkowe badania wszystko będzie za pośrednictwem PHX. Dużą rolę odegra tu staking. Wieloryby zachęcone sporym % na pewno ulokują swoje tokeny na platformie. Reszta to cena BTC i newsy newsy newsy ;) ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 20:22

Przed chwilą kurs Phoenix (PHX) skoczył do góry o jakieś 32 % do ok. 0.02 $ (na https://coinmarketcap.com/currencies/red-pulse/ widać ładną świeczkę i wzrost wolumenu). Kilkanaście min temu było na czerwono jakieś -5% (cena ok. 0.015 $).

Dodano po 10 minutach 28 sekundach:
Jakiś grubas się załadował? Przy dziennym wolumenie 1 144 k USD i Market Cap 17 mln USD to nie musiał być nawet specjalnie gruby. ;)

Dodano po 14 minutach 43 sekundach:
Na redit ciekawy nagłówek - "PHX - Phoenix - Rising from the dead ?!?!"
Tak to wygląda po 50-cio krotnym spadku wartości. Jak się nie skończył, nie spalił - to może powstanie z popiołów? :D
Nikogo nie namawiam na inwestowanie w bessie ale ja coś tam postawiłem na to.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: emdecha » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 20:48

Jakiś dobry portfel, żeby trzymać na longa? Ma szansę PHX przebić się do 100 CMC?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 20:53

Na longa to najlepiej chyba ulokować swoje tokeny na ich platformie, to będziesz dostawał za to kilka procent (staking - było o tym w wątku). Z tym że zamrażasz je wówczas na jakiś miesiąc - jakbyś chciał wypłacić to tyle trwa.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: emdecha » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 21:49

Jakaś konkurencja PHX? Ma szansę przebić się? Poczytałem trochę o stakingu. Dają 5 procent na rok. Teraz ciekawe czy po każdym miesiącu już jakaś nagroda będzie czy dopiero po roku otrzymuje się bonus.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: beter2 » środa, 22 sierpnia 2018, 11:33

Lester pisze:
Na redit ciekawy nagłówek - "PHX - Phoenix - Rising from the dead ?!?!"
Tak to wygląda po 50-cio krotnym spadku wartości. Jak się nie skończył, nie spalił - to może powstanie z popiołów? :D
Nikogo nie namawiam na inwestowanie w bessie ale ja coś tam postawiłem na to.
teraz to łatwo wejść jak jakaś waluta stoi po 2-3 centy lub mniej, gorzej jak ktoś w grudniu/styczniu władował się po kilkadziesiąt centów (jak ja :D i liczy, że odrobi te straty )

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 27 grudnia 2016
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: lobor » środa, 22 sierpnia 2018, 17:36

Ja ładowałem się przy różnych poziomach, zaczynając od 4c przed bańką, po 40 w trakcie, potem 25 i ostatnio uśredniłem dokupując po 2 (mogłem coś jeszcze pominąć :)). Trzymam twardo i wyznaczyłem sobie poziom sprzedaży połowy na okolice 1$, a reszta dalej HODL (do poziomu 5-6$ - jeżeli kiedyś taki nastąpi :)). To co inwestowałem pochodziło z pieniędzy "które mogłem stracić".

Kryptowalutami interesowałem się już dosyć dawno i wracałem co jakiś czas. Pierwsze moje podejście to było LTC w 2013. Zakup po około 4$, przegapienie możliwości sprzedaży po około 40-50$ na szczycie bańki i w końcu sprzedaż w 2014 po 4$ za sztukę :D. Niestety podobny schemat jeszcze powtórzyłem z innymi krypto. Miałem na tyle szczęścia, że żadna z nich nie znikła, a ja wracałem do poziomu początkowego :)

Czy RPX/PHX przetrwa do kolejnej bańki - tego nie wiem. Pozytywnie oceniam to, że jednak ciągle się z nim dzieje, pracują nad nim, rozwijają.

Staram się dalej dokupywać na dołkach (kolejnych :D ), więc możliwe, że dokupię znowu PHX (choć staram się robić dywersyfikację i dokupuję też coś z top 20). Trzymam się jednak zasady, że inwestuję tyle ile mogę stracić.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » czwartek, 23 sierpnia 2018, 08:59

beter2 pisze: teraz to łatwo wejść jak jakaś waluta stoi po 2-3 centy lub mniej, gorzej jak ktoś w grudniu/styczniu władował się po kilkadziesiąt centów (jak ja :D i liczy, że odrobi te straty )
Najważniejsze w życiu to nie poddawać się. :)
Spoiler:
Obrazek
Zależy jak patrzeć na straty... W sumie nie da się odrobić strat, jak się coś straciło, to się straciło. Mówi się, że strata jest dopiero w momencie wyjścia, a dopóki nie sprzedasz, to nie ma straty. Coś w tym jest ale tak naprawdę to straciło się w stosunku do fiatów (i do btc też w przypadku altów). Sprzedawać teraz na dołku nie ma już jednak sensu, jak się tyle trzymało.

Masz rację, że teraz to łatwo wejść jak jakaś waluta stoi po 2-3 centy lub mniej (chociaż cena niczego nie odzwierciedla, bo trzeba też patrzeć na kapitalizację itp. - musiałem dodać, żeby nie było ;) ). Odnośnie PHX, to stracić można na dłuższą metę już chyba tylko w przypadku upadku tej waluty. Wówczas nie ważne czy wszedłeś na górce, czy dołku - traci się kapitał.

Sądzę, że jak zmieni się trend na bitku, co pociągnie całe krypto - to odzyskacie jeszcze swój kapitał, a przynajmniej sporą część. W dłuższej perspektywie to możliwe, że nawet coś zarobicie (nie ukrywam, że liczę na to). Niestety nie będzie to taki zarobek jak w momencie zakupu teraz. Można oczywiście dokupić by uśrednić cenę, albo patrząc na to inaczej - otworzyć całkiem nową pozycję, nie łączyć z tamtą. Wówczas jak tam uda się wyjść na zero, to na tej otwartej teraz zarobi się krocie. Pozostaje tylko odwieczne pytanie jaka będzie przyszłość tej krypto i ogólnie krypto. Jak nic nie walnie w Ziemię, jak system będzie się rozwijał dalej w kierunku, który obrał - to wejdą do powszechnego obiegu jak internet dwie dekady temu. Świata nie zbawią, ani nawet nie zmienią na lepsze, tak jak internet tego nie uczynił. Ułatwią za to wiele, będzie to miało jednak nie tylko pozytywny wymiar.

Wracając do PHX, to tak naprawdę niewiele wiemy o tym projekcie. Wiemy tyle co chcieli nam przekazać jako oficjalne informacje. Wygląda to ciekawie, ale o co tak naprawdę toczy się gra? Chcą zbudować jakieś medialne konsorcjum?
Na alexa widać znaczny wzrost pozycji strony w ostatnim miesiącu. Można by jeszcze w google zajrzeć z ciekawości (teraz nie mam już czasu szukać).
https://www.alexa.com/siteinfo/redpulse.com

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 14:11

Mamy to :!:
Obrazek


Platforma ruszyła - można już dokonywać wpłat, wypłat i przede wszystkim brać udział w stakingu. ;)

P.S admin mówił ,że telewizja Vice szykuje materiał o Red Pulse :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 23:46

Ale 5% to bardzo mało jak na rok, czy jest to więcej % w końcu ? I jeszcze żeby stakować trzeba to blokowac na ich platformie, troche lipnie a żeby zabrać czekać 30 dni ?
Za 5% to mi się nie chce tego pilnowac bo mam za mało i szkoda zachodu. Ale to nadal jest tokenem na Neo i moge to trzymać na wallecie swoim Neo i nic z tym nie robić ?

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: kondzio » wtorek, 28 sierpnia 2018, 15:12

procent zależy od liczby przetrzymanych monet, zgadza się cały proces trwa 30 dni. Tak, jest to nadal token neo i możesz go trzymać. Ogólnie jakoś marnie widzę tego PHXa, jak wróci do 1000satoshi to będzie cud

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 28 sierpnia 2018, 22:32

Rumcajs pisze: Ale 5% to bardzo mało jak na rok, czy jest to więcej % w końcu ? I jeszcze żeby stakować trzeba to blokowac na ich platformie, troche lipnie a żeby zabrać czekać 30 dni ?
Za 5% to mi się nie chce tego pilnowac bo mam za mało i szkoda zachodu. Ale to nadal jest tokenem na Neo i moge to trzymać na wallecie swoim Neo i nic z tym nie robić ?
Każdy standardowo otrzymuje 5% w skali roku - nadwyżka dzielona jest % w zależności od tego na którym tierze się znajdujesz. (są 4 tiery) .
Odnośnie 30 dniowej blokady - jest to trochę forma ruletki. W ciągu 30 dni może wydarzyć się dużo - stąd też jedni zarabiają na stakingu a inni czekają na jakiś news/ruch by od razu sprzedać PHX.
Cena faktycznie nie jest ciekawa :( ale staking i blokada ma to w teorii zmienić - poza tym potrzebne są newsy newsy i jeszcze raz newsy.

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 2 września 2018, 20:06

https://blog.red-pulse.com/introducing- ... 8cc37c5a69

Red Pulse pracuje nad nowym produktem "Crypto Pulse" przeznaczonym dla najświeższych wiadomości i materiałów badawczych związanych z kryptografią. W najbliższych miesiącach udostępnią więcej informacji.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: juscik » wtorek, 4 września 2018, 21:42

Bije się w pierś - inwestycja w Red Pulse okazała się jedną z gorszych, te ciągle nowe pomysły to raczej równia pochyła.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 4 września 2018, 22:34

juscik pisze: Bije się w pierś - inwestycja w Red Pulse okazała się jedną z gorszych, te ciągle nowe pomysły to raczej równia pochyła.
Ja ze swoją opinią poczekam aż przyjdzie sezon na alty. Wtedy się okaże ile wart jest projekt który ma produkt i zarabia na nim :roll:

Co do nowego/dodatkowego projektu - CRYPTO PULS :idea:
Według mnie jest to super pomysł. Zespół posiada doświadczenie w dostarczaniu "najlepszych i najważniejszych" informacji. Uderzając w target jaki interesuje 99% społeczności kryptowalut czyli newsy, informacje, spekulacje na pewno zwrócą na siebie uwagę. Crypto Pulse ma być zintegrowane z obecną platformą. Nie wiem czy będą tam jakieś opłaty , napiwki ale na pewno pomyślą jak wdrożyć w crypto puls token #PHX.

W tym miesiącu CEO bierze udział w 4 spotkaniach. Zespół cały czas podkreśla ,że szukają potencjalnych klientów którzy będą korzystać z ich platformy. Ostatnio była dyskusja na temat tego ,że PHX jest mało reklamowane - jutuberzy, posty na twitterze za $$ od crypto mentorów. Jeden z adminów napisał ,że taka reklama kosztuje od 10 do 30 tysięcy $ - czy nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na prace związane z platformą? w tym np projekt crypto puls który sam przyciągnie uwagę społeczności. Dla mnie bomba - przecież i tak mamy bear market ;)

Kolejna sprawa to ICO NEX czyli zdecentralizowanej giełdy. Jak wiadomo NEX współpracuje z RedPulse i na 99% token #PHX będzie jednym z pierwszych na ich giełdzie. :!:
Obrazek

a dalej to pozostaje się modlić :)

Zapomniałem napisać - Huobi trochę leci w kulki. Mamy już 04.09 a oni nadal wymieniają RPX/BTC. Na pytania "when phx?" odpowiadają ,że mają dużo zaległości ale ciężko pracują nad tym :roll:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 488
Rejestracja: 25 czerwca 2018
Reputacja: 478
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: Lester » poniedziałek, 10 września 2018, 12:30

FuraTeściowej pisze: Ja ze swoją opinią poczekam aż przyjdzie sezon na alty. Wtedy się okaże ile wart jest projekt który ma produkt i zarabia na nim
Oby ten sezon przyszedł w końcu, bo jest masakra, jeśli chodzi o cenę. PHX zalicza kolejne dołki i spada także w rankingu coinmarketcap, czyli spada bardziej niż inne alty. Jak tak dalej pójdzie to zaraz zobaczymy dwa zera po przecinku i spadnie poniżej 0.01 $.
Zastanawiam się gdzie ustawić SL, czyli w którym momencie wyjść, bo nie należę do tych co uważają, że prędzej stracą kapitał, niż sprzedadzą w takiej cenie, z dużą stratą. Market Cap wynosi ok. 10 mln USD. Do ilu musiałoby stopnieć, żeby mówić o śmierci tego alta?
Ciekawe, jaka jest cena graniczna od której by już nie odbiło?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Red Pulse (RPX) - spekulacje i informacje

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 18 września 2018, 19:17

Lester pisze: Market Cap wynosi ok. 10 mln USD. Do ilu musiałoby stopnieć, żeby mówić o śmierci tego alta?
Ciekawe, jaka jest cena graniczna od której by już nie odbiło?
śmierć raczej im nie grozi...

Mały komunikat dla handlujących na Huobi. :idea:
"The old RPX coin trading services will be suspended and the corresponding orders will be cancelled at 11:00, Sep 18 (GMT+8), meanwhile the new coin will be renamed as PHX.
The new PHX coin trading services will be available at 11:00, Sep 19 (GMT+8), when the PHX deposit and withdrawal services will be available too."

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości