NEO - wątek informacyjny

Kolejna analiza ma dotyczyć

Czas głosowania minął czwartek, 23 listopada 2017, 18:16

Red Pulse
4
15%
Qtum
3
12%
Metaverse
7
27%
OmiseGo
9
35%
AdEx
1
4%
WaltonChain
2
8%
 
Liczba głosów: 26
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: stokarz » piątek, 24 listopada 2017, 00:01

Cześć. Kolejnej rozleglejszej porcji informacji spodziewać możecie się przez weekend, a dziś, jako że otrzymałem takie pytanie w wiadomości prywatnej, publikuje Wam podsumowanie projektów, które zaprezentowane będą na NEO w najbliższym czasie. Prawie wszystkie z nich będą miały ICO na NEO. O większości z nich możecie przeczytać dokładniej w moich poprzednich postach.

- HPB
- ElastOS @Elastos_org
- Ontology @OntologyNetwork
- NEX @neonexchange
- Stokit
- Qlink @QlinkMobi
- TheKey @thekeyvip
- Red Pulse @red_pulse_china (ICO już miało miejsce)
- DeepBrain
- AlphaCat
- PeerAtlas @PeerAtlas
- Universal Health Coin @UHCToken

Ps. Każdy z nich do operowania i rozwijania swojej sieci używał będzie GAS’u.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » piątek, 24 listopada 2017, 00:21

stokarz pisze:Cześć. Kolejnej rozleglejszej porcji informacji spodziewać możecie się przez weekend, a dziś, jako że otrzymałem takie pytanie w wiadomości prywatnej, publikuje Wam podsumowanie projektów, które zaprezentowane będą na NEO w najbliższym czasie. Prawie wszystkie z nich będą miały ICO na NEO. O większości z nich możecie przeczytać dokładniej w moich poprzednich postach.

- HPB
- ElastOS @Elastos_org
- Ontology @OntologyNetwork
- NEX @neonexchange
- Stokit
- Qlink @QlinkMobi
- TheKey @thekeyvip
- Red Pulse @red_pulse_china (ICO już miało miejsce)
- DeepBrain
- AlphaCat
- PeerAtlas @PeerAtlas
- Universal Health Coin @UHCToken

Ps. Każdy z nich do operowania i rozwijania swojej sieci używał będzie GAS’u.
Coś będzie miało ICO jeszcze w tym roku?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: stokarz » piątek, 24 listopada 2017, 08:37

RafaelGrey pisze:
stokarz pisze:Cześć. Kolejnej rozleglejszej porcji informacji spodziewać możecie się przez weekend, a dziś, jako że otrzymałem takie pytanie w wiadomości prywatnej, publikuje Wam podsumowanie projektów, które zaprezentowane będą na NEO w najbliższym czasie. Prawie wszystkie z nich będą miały ICO na NEO. O większości z nich możecie przeczytać dokładniej w moich poprzednich postach.

- HPB
- ElastOS @Elastos_org
- Ontology @OntologyNetwork
- NEX @neonexchange
- Stokit
- Qlink @QlinkMobi
- TheKey @thekeyvip
- Red Pulse @red_pulse_china (ICO już miało miejsce)
- DeepBrain
- AlphaCat
- PeerAtlas @PeerAtlas
- Universal Health Coin @UHCToken

Ps. Każdy z nich do operowania i rozwijania swojej sieci używał będzie GAS’u.
Coś będzie miało ICO jeszcze w tym roku?
Tak, conajmniej kilka z tych projektów.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: qwerty91 » piątek, 24 listopada 2017, 19:53

Dobry wieczór,

Mam pytanie dotyczące portfela Neo-gui.
Otóż pobrałem portfel, założyłem konto i przelałem na swój adres 1 NEO na próbę.
Wiem też, że na początku portfel musi się zsynchronizować i trwa to kilka godzin, a po tym czasie otrzymam swoje środki.

Otóż program miałem włączony cały dzień, non stop mam na dole "Height (rząd numerów) i Connected: np 6, tak się co chwile zmienia. W prawym dolnym rogu mam Waiting for next block i tak w kółko.

Program dalej nie pokazuje mi tego NEO dostępnego, natomiast kiedy klikam dwukrotnie myszką na mój adres portfela, zostaję przekierowany na jakąś Chińska/Japońską stronę i tam już mi pokazuje, że mam 1 NEO.

Czy ktoś wie o co tutaj chodzi? Czy może zwyczajnie mam czekać na synchronizację?

Pozdrawiam!

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » piątek, 24 listopada 2017, 21:12

Czekaj na synchronizację a najlepiej pobierz neon wallet

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Tastaj » piątek, 24 listopada 2017, 21:42

qwerty91 pisze: Dobry wieczór,

Mam pytanie dotyczące portfela Neo-gui.
Otóż pobrałem portfel, założyłem konto i przelałem na swój adres 1 NEO na próbę.
Wiem też, że na początku portfel musi się zsynchronizować i trwa to kilka godzin, a po tym czasie otrzymam swoje środki.

Otóż program miałem włączony cały dzień, non stop mam na dole "Height (rząd numerów) i Connected: np 6, tak się co chwile zmienia. W prawym dolnym rogu mam Waiting for next block i tak w kółko.

Program dalej nie pokazuje mi tego NEO dostępnego, natomiast kiedy klikam dwukrotnie myszką na mój adres portfela, zostaję przekierowany na jakąś Chińska/Japońską stronę i tam już mi pokazuje, że mam 1 NEO.

Czy ktoś wie o co tutaj chodzi? Czy może zwyczajnie mam czekać na synchronizację?

Pozdrawiam!
Pełne synch na ten moment to: 1624171/1624171
Neo masz już na swoim adresie i generejusz gas, środki zobaczysz po pełnej sychronizacji.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: qwerty91 » piątek, 24 listopada 2017, 23:10

Tastaj pisze:
qwerty91 pisze: Dobry wieczór,

Mam pytanie dotyczące portfela Neo-gui.
Otóż pobrałem portfel, założyłem konto i przelałem na swój adres 1 NEO na próbę.
Wiem też, że na początku portfel musi się zsynchronizować i trwa to kilka godzin, a po tym czasie otrzymam swoje środki.

Otóż program miałem włączony cały dzień, non stop mam na dole "Height (rząd numerów) i Connected: np 6, tak się co chwile zmienia. W prawym dolnym rogu mam Waiting for next block i tak w kółko.

Program dalej nie pokazuje mi tego NEO dostępnego, natomiast kiedy klikam dwukrotnie myszką na mój adres portfela, zostaję przekierowany na jakąś Chińska/Japońską stronę i tam już mi pokazuje, że mam 1 NEO.

Czy ktoś wie o co tutaj chodzi? Czy może zwyczajnie mam czekać na synchronizację?

Pozdrawiam!
Pełne synch na ten moment to: 1624171/1624171
Neo masz już na swoim adresie i generejusz gas, środki zobaczysz po pełnej sychronizacji.

Dzięki kolego!

Jak wygenerować gas?

Pozdrawiam!

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Inwestor_bub » poniedziałek, 27 listopada 2017, 20:33

qwerty91 pisze:

Dzięki kolego!

Jak wygenerować gas?

Pozdrawiam!
Wystarczy, że przelejesz na swoje NEO z giełdy na portfel - neon. Po przelaniu coinów automatycznie otrzymujesz GAS. Bardzo w nim fajnie i przejrzyście wygląda. Ważne jest, że musisz ciągle trzymać środki na portfelu. Im więcej NEO, tym więcej GASu generujesz. Trzymając coiny na giełdzie nie generują one GASu.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: qwerty91 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 20:55

Inwestor_bub pisze:
qwerty91 pisze:

Dzięki kolego!

Jak wygenerować gas?

Pozdrawiam!
Wystarczy, że przelejesz na swoje NEO z giełdy na portfel - neon. Po przelaniu coinów automatycznie otrzymujesz GAS. Bardzo w nim fajnie i przejrzyście wygląda. Ważne jest, że musisz ciągle trzymać środki na portfelu. Im więcej NEO, tym więcej GASu generujesz. Trzymając coiny na giełdzie nie generują one GASu.
Ostatnie pytanie.
Neo-gui jest zainstalowane na komputerze. Powiedzmy, że jutro mój twardy dysk ulegnie zniszczeniu. Czy to oznacza, że tracę możliwość zalogowania się do swojego portfela?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » poniedziałek, 27 listopada 2017, 21:28

qwerty91 pisze:
Inwestor_bub pisze:
qwerty91 pisze:

Dzięki kolego!

Jak wygenerować gas?

Pozdrawiam!
Wystarczy, że przelejesz na swoje NEO z giełdy na portfel - neon. Po przelaniu coinów automatycznie otrzymujesz GAS. Bardzo w nim fajnie i przejrzyście wygląda. Ważne jest, że musisz ciągle trzymać środki na portfelu. Im więcej NEO, tym więcej GASu generujesz. Trzymając coiny na giełdzie nie generują one GASu.
Ostatnie pytanie.
Neo-gui jest zainstalowane na komputerze. Powiedzmy, że jutro mój twardy dysk ulegnie zniszczeniu. Czy to oznacza, że tracę możliwość zalogowania się do swojego portfela?
Jak nie zrobiłeś kopii walletu na np pendrive to tak:)

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: qwerty91 » wtorek, 28 listopada 2017, 00:35

RafaelGrey pisze:
qwerty91 pisze:
Inwestor_bub pisze:

Wystarczy, że przelejesz na swoje NEO z giełdy na portfel - neon. Po przelaniu coinów automatycznie otrzymujesz GAS. Bardzo w nim fajnie i przejrzyście wygląda. Ważne jest, że musisz ciągle trzymać środki na portfelu. Im więcej NEO, tym więcej GASu generujesz. Trzymając coiny na giełdzie nie generują one GASu.
Ostatnie pytanie.
Neo-gui jest zainstalowane na komputerze. Powiedzmy, że jutro mój twardy dysk ulegnie zniszczeniu. Czy to oznacza, że tracę możliwość zalogowania się do swojego portfela?
Jak nie zrobiłeś kopii walletu na np pendrive to tak:)

Czyli po prostu kopiuje folder z NEO i wrzucam na Pendrive, tak? :) Pytanie może głupie w swojej prostocie, ale nie chcę nic zepsuć po drodze.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: mops » wtorek, 28 listopada 2017, 08:18

Jeśli chodzi o podglądanie stanu portfela z neo i gas to wystarczy podać swój adres

https://neotogas.com/?p=balance

Ja osobiście korzystam z portfela NEON wallet.
I teraz się pojawia pytanie:
Jeśli wejdę w jakieś ICO z listy na początku tej strony, to pojawi się dana wartość tokenów na NEON wallet?
Na chwilę obecną widać tylko NEO, GAS i historię transakcji.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » wtorek, 28 listopada 2017, 08:42

qwerty91 pisze:
RafaelGrey pisze:
qwerty91 pisze:
Ostatnie pytanie.
Neo-gui jest zainstalowane na komputerze. Powiedzmy, że jutro mój twardy dysk ulegnie zniszczeniu. Czy to oznacza, że tracę możliwość zalogowania się do swojego portfela?
Jak nie zrobiłeś kopii walletu na np pendrive to tak:)

Czyli po prostu kopiuje folder z NEO i wrzucam na Pendrive, tak? :) Pytanie może głupie w swojej prostocie, ale nie chcę nic zepsuć po drodze.

Mniej więcej tak. Ja sobie wyeksportowałem priv key z neo gui i zapisałem ten klucz (około 50 znaków ma). I potem tylko importujesz go w Neon wallet. To jest chyba light wallet bo od ręki miałem saldo pokazane.

No i najważniejsze na Neon odbieranie GAS sprowadza się do kliknięcia w przycisk CLAIM GAS. Na NEO Gui trzeba kombinować z wysyłaniem neo pod wlasny adres żeby odebrac GAS i tak za każdym razem.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: qwerty91 » wtorek, 28 listopada 2017, 10:46

RafaelGrey pisze:
qwerty91 pisze:
RafaelGrey pisze:


Mniej więcej tak. Ja sobie wyeksportowałem priv key z neo gui i zapisałem ten klucz (około 50 znaków ma). I potem tylko importujesz go w Neon wallet. To jest chyba light wallet bo od ręki miałem saldo pokazane.

No i najważniejsze na Neon odbieranie GAS sprowadza się do kliknięcia w przycisk CLAIM GAS. Na NEO Gui trzeba kombinować z wysyłaniem neo pod wlasny adres żeby odebrac GAS i tak za każdym razem.
Ja właśnie korzystam z Neo-Gui, i wystarczy kliknąć CLAIM GAS żeby otrzymać środki na konto.
Zaraz wykonam kopie folderu na Pendrive i zobaczę czy wszystko działa.
Pytanie - co rozumiesz poprzez wyeksportowanie klucza? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji, tak samo importowanie czegokolwiek w NEO-Gui jest niemożłiwe. Bynajmniej ja nie widzę takiej opcji.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: paprykarz18 » środa, 29 listopada 2017, 22:02

NEO w parze z OMG dali dzisiaj popis sił i wartości. Gdy BTC zaczął szybko tanieć na Bitfinexie puściły stop lossy i zrobił się panic sell. Wybrani szczęśliwcy kupili NEO po... 4$ !!! Taki black wednesday :)

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: kklop15 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 17:14

ktoś orientuje się czy jakieś wydarzenie mają wpływ na wzrosty NEO?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: stokarz » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:00

kklop15 pisze: ktoś orientuje się czy jakieś wydarzenie mają wpływ na wzrosty NEO?
Światowa Konferencja Blockchain w Bangkoku. Da Hongfei twórca NEO jest głównym prelegentem. Zainteresowanie na świecie wzrosło masowo, rownież dzięki ostatnim konferencją i spotkanią w Nowym Yorku, Dublinie i Londynie oraz rożnych częściach Azji.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: RafaelGrey » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:06

Kilka procent w górę bo CEO przemawia?:) Mi to na rękę, dla mnie Neo sporo pójdzie jak rusza nowe ICO. O ile BTC wszystkiego nie zjebie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Marthu1990 » wtorek, 5 grudnia 2017, 03:22

Teraz szykują się 3 nowe eventy wokół NEO więc cena powinna się trzymać powyżej poziomu 40$ a może uda się zaatakować ATH? :D

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: miso20 » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:21

Marthu1990 pisze: Teraz szykują się 3 nowe eventy wokół NEO więc cena powinna się trzymać powyżej poziomu 40$ a może uda się zaatakować ATH? :D
Jakie?

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości