NEO - wątek informacyjny

Kolejna analiza ma dotyczyć

Czas głosowania minął czwartek, 23 listopada 2017, 18:16

Red Pulse
4
15%
Qtum
3
12%
Metaverse
7
27%
OmiseGo
9
35%
AdEx
1
4%
WaltonChain
2
8%
 
Liczba głosów: 26
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: pk456 » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 08:36

revo pisze: Powie mi ktoś jak długo idzie transakcja? i jaki TPS ma neo?
Od kilku do kilkunastu minut - mówię o przelewach między giełdami, lub giełda portfel więc może być jakiś narzut związany z giełdą. Nigdy nie przelewałem portfel - portfel, ale zakładam że będzie szybciej, z prędkością taką jak pobieranie GAS czyli liczone w sekundach.
Generalnie od jakiegoś czasu używam NEO do transferu środków między giełdami i nie mam problemów z siecią NEO. Raz cryptopia twierdziła że dowolny podany adres jest błędny, a dwa hitbtc już z 2 tygodnie na oko nie puszcza wcale przelewów NEO - więc różowo nie jest, ale nie są to problemy z siecią NEO jak sądzę tylko giełd.

Co do ilości transakcji na sekundę to nie znalazłem oficjalnej informacji, na szybko na reddit piszą 1 000 do 10 000 TPS.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: pk456 » środa, 3 stycznia 2018, 20:45

Wymieniany w tym wątku Qlink (QLC) właśnie wypuścił wersję testową aplikacji do dzielenia się internetem.
Cena zareagowała i rośnie. Token można kupić na kucoin.com
Link do filmiku z aplikacją:


Podchodziłem z rezerwą do tego tokenu, gdyż całe życie pracuję w ISP więc temat wydaje mi się ciężki do zrealizowania, ale z drugie strony w zespole są znakomici programiści, posiadacze zarejestrowanych patentów, więc nawet jak projekt nie do końca wypali (World domination :D ) to przynajmniej będzie poprowadzony sprawnie, no i na świecie jest różnie z dostępem do internetu - niekoniecznie lepiej niż w Polsce.

Moje główne, podstawowe zastrzeżenie do projektów które udostępniają jakieś usługi płatne w tokenach jest takie że muszą akceptować także płatności w walutach fiat, ewentualnie w różnych krypto i fiat. Opieranie się na swoim tokenie - zniechęca potencjalnych klientów przez utrudnienie zakupu.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » czwartek, 4 stycznia 2018, 21:27

crone pisze: 17-12-17 wysłałem parę NEO na portfel NEOn. Z Bitfinex wypłata jest "Completed" a na portelfu cisza, transakcji nie widać w sieci. Napisałem do supportu, ale jeszcze bez odpowiedzi.

Poradzicie coś?
s3kman pisze: @crone, coś się urodziło? portfel działa ?
crone pisze: @s3kman, na portfelu nic nie ma.

Bitfinex po trzecim ticket poprosiło szczegóły. Zabawne, bo pisząc do supportu zaznaczyłem o którą wypłatę mi chodzi, więc mają adres i TXID, zwłaszcza, że NEO tylko raz wypłacałem z giełdy.

Totalna olewka z ich strony.
Codziennie pisałem dwa NOWE tickiets i w końcu się ruszyło.

Kod: Zaznacz cały

Your withdrawal has been re-queued as it was not correctly confirmed on the Blockchain.
Apologies for the delay. 

Kind regards,

Claudia
NEO na portfelu.

Początkujący
Posty: 267
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Jakub » piątek, 5 stycznia 2018, 09:29

Kilka słów o tym co stoi za osiągnięciem bariery 100$ przez NEO - https://dowbit.pl/kryptowaluta-neo-przebija-100-usd/

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: 8piotrek7 » sobota, 6 stycznia 2018, 09:55

hitnes pisze:
8piotrek7 pisze:Airdrop NEO i Red pulse

https://redpulsetoken.co/blog/airdrop/
Good news :) Jak to się ma do środków trzymanych na giełdach? Trzeba szybko przesyłać na portfel?
Niestety moze sie okazac ze jest to potencjalne oszustwo, ten kanał nie jest oficjalnym kanałem RPX, a po wpisaniu adresu portfela strona prosi o podanie PRIVATE KEY...

Weteran
Posty: 1732
Rejestracja: 9 lutego 2013
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: scibi » sobota, 6 stycznia 2018, 10:47

W zadnym, ale to ZADNYM wypadku NIE PODAJEMY nigdy PRZENIGDY nikomu, a to nikomu PRIVATE KEYA. Podacie = stracicie hajs. Nie wierzcie w inne historie.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: KeroN » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 01:55

@stokarz, Interesujesz się dalej THEKEY? Presale ICO trwa, pytanie czy warto już teraz się tym bardziej interesować. Coś więcej o samym projekcie mógłbyś przybliżyć może? Innych forumowiczów również zapraszam do dyskusji ;) .

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: nikus » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 02:28

@KeroN, zobacz pierwszą stronę tego wątku ;)

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: EmCortess » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 11:21

KeroN pisze: @stokarz, Interesujesz się dalej THEKEY? Presale ICO trwa, pytanie czy warto już teraz się tym bardziej interesować. Coś więcej o samym projekcie mógłbyś przybliżyć może? Innych forumowiczów również zapraszam do dyskusji ;) .
Jakiś czas temu po poście stokarza zastanawiałem się nad wejściem, bo wygląda obiecująco. Niestety nie posiadam paszportu, a przy rejestracji wymagają przesłania jego zdjęcia.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: listek » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:40

@EmCortess, wejdź na ich telegram tam jest info że może być ID o ile można tym potwierdzić narodowość. Ja bd próbował ID.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: mops » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:37

Witam.
Czy mogę przelać Red Pulse (RPX) na NEON wallet?

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: EmCortess » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:53

listek pisze: @EmCortess, wejdź na ich telegram tam jest info że może być ID o ile można tym potwierdzić narodowość. Ja bd próbował ID.
Dzięki. Zaryzykowałem i wysłałem zdjęcia ID, zobaczymy jaka będzie odpowiedź.
mops pisze: Witam.
Czy mogę przelać Red Pulse (RPX) na NEON wallet?
Tak. W najnowszej wersji masz już uwidocznione salda m.in. RPX

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Czarsky » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:12

Czy trzymając NEO na Ledgerze również otrzymuje się GAS?

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: batia » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:55

Hej,

Neo trzymasz na Neon wallet gdzie logujesz się z pomocą Ledgera.

Gas jest generowany.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Comparic.pl » czwartek, 11 stycznia 2018, 18:17

neo.png
NEO, które w tym tygodniu rozrysowywało rekordowe maksima powyżej poziomu 130 dolarów. Po ATH przyszedł czas na korektę, warto jednak pamiętać, że NEO respektuje poziomy techniczne (co pokazuje historia). W związku z tym dotychczasowy szczyt z początku 2018 pełni obecnie rolę wsparcia (wzmacniany przez 23,6% Fibo). Dopóki cena utrzymuje się nad strefą 106,64) cały czas istnieje szansa na ponowny atak na szczyt.

https://comparic.pl/kryptowalutowe-pods ... h-tokenow/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Czarsky » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 11:25

NEO pięknie pnie się w górę, żałuję ze nie zdecydowałem sie wejść na niższych poziomach. Czy w najbliższym czasie wedlug Was istnieje jeszcze możliwość to wejścia w tą walutę? Gdzie można liczyć na dołek w obecnej chwili?

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 11:28

Nikt Ci daty i dołka nie wyliczy. Ja już nie patrze na cenę, po prostu dokupuję.

Właśnie kupiłem sobie kolejną sztukę i przesłałem na portfel.

Kolega czeka od 120 USD na solidną korektę :-)

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Czarsky » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 11:34

Jasne, nie liczę absolutnie na informację "czekaj do i kupuj za..." ;) tylko może ktoś analizuje wykres i być może sa przesłanki ku temu by kurs (chociaz na chwilę) zwrócił z tej autostrady :D

Początkujący
Posty: 327
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 307
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: odoja » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 19:50

Czarsky pisze: NEO pięknie pnie się w górę, żałuję ze nie zdecydowałem sie wejść na niższych poziomach. Czy w najbliższym czasie wedlug Was istnieje jeszcze możliwość to wejścia w tą walutę? Gdzie można liczyć na dołek w obecnej chwili?
Kup teraz, a jak spadnie do 120 $ czekaj, czekaj wytrwale. Ja osobiście teraz kupuje kilka sztuk, choć obawiam się że skup przy 7 dniowym wzroście bliskim 100 % jest błędem ;) Dlatego tylko kilka sztuk, pozostałe po korekcie(choć kiedy ona nastąpi??!!),tak czy siak trzymam minimum rok, więc urośnie prędzej czy później ,a na końcówkę roku stawiam koło 1000 $.

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Czarsky » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:19

odoja pisze: Kup teraz, a jak spadnie do 120 $ czekaj, czekaj wytrwale. Ja osobiście teraz kupuje kilka sztuk, choć obawiam się że skup przy 7 dniowym wzroście bliskim 100 % jest błędem ;) Dlatego tylko kilka sztuk, pozostałe po korekcie(choć kiedy ona nastąpi??!!),tak czy siak trzymam minimum rok, więc urośnie prędzej czy później ,a na końcówkę roku stawiam koło 1000 $.
Pozbyłem się części altów na rzecz NEO aktualnie, ryzykowne ale cóż... Dzisiaj poszedł przelew na BB i właśnie nie wiem czy czekać na korektę czy pakować od razu (z natury jestem niecierpliwy) :P

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości