NEO - wątek informacyjny

Kolejna analiza ma dotyczyć

Czas głosowania minął czwartek, 23 listopada 2017, 18:16

Red Pulse
4
15%
Qtum
3
12%
Metaverse
7
27%
OmiseGo
9
35%
AdEx
1
4%
WaltonChain
2
8%
 
Liczba głosów: 26
Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: odoja » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:45

Czarsky pisze:
odoja pisze: Kup teraz, a jak spadnie do 120 $ czekaj, czekaj wytrwale. Ja osobiście teraz kupuje kilka sztuk, choć obawiam się że skup przy 7 dniowym wzroście bliskim 100 % jest błędem ;) Dlatego tylko kilka sztuk, pozostałe po korekcie(choć kiedy ona nastąpi??!!),tak czy siak trzymam minimum rok, więc urośnie prędzej czy później ,a na końcówkę roku stawiam koło 1000 $.
Pozbyłem się części altów na rzecz NEO aktualnie, ryzykowne ale cóż... Dzisiaj poszedł przelew na BB i właśnie nie wiem czy czekać na korektę czy pakować od razu (z natury jestem niecierpliwy) :P
Nie martw się,ja zrobiłem tak samo, i mam nadzieję w miarę rozsądnie.Teraz warto śledzić kurs niemal na bieżąco, bo naprawdę pompa jest coś za duża, żeby nie spadło jutro o jakieś 50 %, a emocjonalnych zakupów mam osobiście już dość. :) Tym bardziej , że w czołówce tylko neo teraz się pnie w górę.

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Czarsky » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:51

odoja pisze: żeby nie spadło jutro o jakieś 50 %
W sumie z jednej strony mogłoby, bo dużą kwotę (jak dla mnie) szykuję do inwestycji, więc bym się obłowił :P

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: odoja » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 20:56

Trzeba bacznie obserwować kurs, nie podoba mi się ta górka,zupełnie.

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
odoja pisze: Trzeba bacznie obserwować kurs, nie podoba mi się ta górka,zupełnie, a jak spojrzeć na historię, po zrywach nagłych zrywach typowo jak niemal wszystko schodził w dół.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 21:52

Chłopcy, skoro chcecie trzymać rok lub więcej do 1000 USD, to czy Wam robi 20 USD różnicy? Ja pogoniłem alty dużego ryzyka i zapakowałem się jeszcze bardziej. Teraz połowa siedzi w NEO i leci już na portfel.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: tonyxxl » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 22:06

odoja pisze: Trzeba bacznie obserwować kurs, nie podoba mi się ta górka,zupełnie.
Co ci się nie podoba?, pojawiają się ICO na NEO to i popyt jest na NEO i Gas. IMO zdrowe wzrosty. Górka to będzie jak NEO dojdzie do kapitalizacji ETH :shock:
Jutro zobaczymy 250$ spokojnie 8-) (przynajmniej taki jest plan ;) :P )

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 22:10

Market Cap na NEO wzrósł dziś o 3 miliardy :shock:
Imo jeśli BTC czegoś nie wymyśli z wysokimi fee, czasem transferu - to niedługo na czele będzie ETH i NEO , większość ICO powstają teraz na tych platformach.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 235
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 66
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Comparic.pl » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:24

mianowicie NEO, której wartość w ciągu ostatnich czterech dni podwoiła się. Tak mocny wzrost nie może jednak trwać w nieskończoność i aktualnie obserwujemy korektę.

Szeroki rynek odpowiada spadkami. W tym momencie traci czołowa piątka i 96 ze 100 największych tokenów.

Po spadku z 200$ w okolicę 120$ spadki się wyczerpują i wydaje się, że kurs broni poziomu poprzedniej korekty z 22. grudnia około 150$ (istotne będzie zamknięcie dnia). Niżej jest również wewnętrzna linia trendu wznoszącego i zbudowany na jej podstawie kanał.

https://comparic.pl/kryptotrading-anali ... -stycznia/

Obrazek
Comparic.pl - każdego dnia najwięcej informacji i analiz o kryptowalutach w polskiej sieci
Dołącz do grupy na Facebooku dotyczącej kryptowalut - SPRAWDŹ JUŻ TERAZ
Weź udział w FxCuffs 2018 - bezpłatnej konferencji poświęconej między innymi kryptowalutom

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: fman00871 » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:28

Na jakiej giełdzie kupujecie NEO?

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » wtorek, 16 stycznia 2018, 15:29

NEOBTC -4%
NEOUSD -22%

NEO pokazało swoją siłę i jest to dla mnie kolejny argument do inwestowania.

Dojadę do domu, reszta altów z portfela na giełdę i wchodzę w NEO all in (ostrożnie!)

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Czarsky » wtorek, 16 stycznia 2018, 16:08

Spoiler:
crone pisze: all in (ostrożnie!)
:D
e/ ktoś wie jak długo może potrwać przerwa związana z dostępnością wypłat NEO z Bittrexa? ("Wallet Disabled - Pending developer code updates") :roll:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: baser » czwartek, 18 stycznia 2018, 02:05

Czarsky pisze:
Spoiler:
crone pisze: all in (ostrożnie!)
:D
e/ ktoś wie jak długo może potrwać przerwa związana z dostępnością wypłat NEO z Bittrexa? ("Wallet Disabled - Pending developer code updates") :roll:

Mam Neo na giełdzie Bittrexu, niestety nie można z niej wypłacić NEO, do kiedy? Nie wiadomo. Ten komunikat jest już od dobrych 2 tygodni...

Jaką inną giełdę z niskim spreadem polecacie do wypłacenia NEO do portfela? (Bittrex 0.8%).
W jakiej krypto walucie najlepiej przenieść środki na nową giełdę? BTC ma wysokie prowizje...

Odpowiedź od Bittrex nt. braku możliwości wpłat/wypłat z portfela NEO:
Please check https://www.bittrex.com/status for the status of a wallet. Once the wallet is back online, if you are still having any issues please reply to this email.

Wallet maintenance implies one of several possible things could be happening:

There could be a possible fork on the block chain. In order to protect funds, we have disabled the wallet until a consensus has been made on which chain is the proper chain.

The wallet has been updated by the developer and the exchange is in the process of implementing the wallet update.

The wallet daemon on our server has hung or crashed.

The wallet is sending orphan transactions or having an issue that requires the developer to work with us on resolving.

There are other scenarios that cause a wallet to be disabled. In general, the wallet is disabled to prevent users attempting to deposit or withdraw to a wallet that may not be functioning properly. We are always actively working to bring wallets in maintenance back online as quickly as possible.

I deposited coins while the market was offline, will they be credited?
As long as your deposit was on the proper block chain and it's transaction id can be found on the official explorer your coins should credit when the wallet is turned back on.

Can I trade when a wallet is disabled?
In most cases you can continue trading if wallet is disabled. If there is an issue that would cause trading concerns, we would turn off the market.
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 stycznia 2018, 10:35 przez baser, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: pk456 » czwartek, 18 stycznia 2018, 06:52

baser pisze:
Jaką inną giełdę z niskim spreadem polecacie do wypłacenia NEO do portfela? (Bittrex 0.8%).
W jakiej krypto walucie najlepiej przenieść środki na nową giełdę? BTC ma wysokie prowizje...
Osobiście ostatnimi czasy wszystko w NEO przesyłałem, a jak się nie dało to LTC.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: EmCortess » czwartek, 18 stycznia 2018, 09:41

Również przesyłam w NEO lub LTC. Kucoin ma darmowe wypłaty NEO a traiding fee 0,1%

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: mediabooker » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:11

Przegenialny artykuł o neo dla laików takich jak ja, ukazuje cel istnienia i cały ekosystem neo. Wyszczególnione sa również róznice między eth a neo. Polecam:

https://hackernoon.com/neo-versus-ether ... 956138bea3

Ja to tutaj zostawię.Artykuł o onchain i dna:

https://hackernoon.com/neo-onchain-and- ... 33e9b6bfaa

i link do konferencji z Seulu o onchain, który ukradłem z innego wątku (trzeba przewinąć, na początku jest o hackenie):



@stokarz nadziubdziaj w wolnej chwili jak widzisz przyszłość neo w kontekście działalności onchain oraz napisz trochę o ontology i neox. Ten ostatni jest szczególnie interesujący. neox to będzie token, czy technologia? Zaczynam się w tym wszystkim gubić. Liczę na Ciebie. Czy dobrze rozumiem, że warto będzie zainwestować w nex? Chętnie poczytamy Twoją analizę!

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: west1974 » sobota, 20 stycznia 2018, 08:19

Panowie ostatnio kupiłem neo też na Bitrexie czekam aż odblokują żeby przelać na jakiś portfel portfel moje pytanie jakiego portfela używacie żeby generowało gas i czy waszym zdaniem jest on bezpieczny.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » sobota, 20 stycznia 2018, 09:08

@west1974, naprawdę wydajesz swoje pieniądze na projekt, o którym nic nie wiesz?

Na zasadzie, mówią ,że dobre i rośnie to biorę?

neo.org


Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: mops » niedziela, 21 stycznia 2018, 20:42

Mam mały dylemat. Jakiś czas temu utworzyłem sobie portfel w NEON-ie. Teraz próbuję ten adres otworzyć w NEO-gui (w którym mam założony portfel) i ciągle wyskakuje mi błąd. Może mi ktoś wytłumaczyć , jak mam to zrobić. Chyba, że nie ma takiej możliwości.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: jakopski » sobota, 27 stycznia 2018, 20:35

mam troche glupie pytanie jak zalozylem portfel NEO przelalem tam pare sztuk i teraz wyszedl nowy portfel jak go sciagne to normalnie wszystko bedzie smiegac? nie utrace NEO czy cos podobnego?

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » sobota, 27 stycznia 2018, 20:39

Jak masz adres publiczny inkluzja prywatny to bez problemu.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: jakopski » sobota, 27 stycznia 2018, 20:46

a nie wiesz czym on sie w ogole roznie od poprzedniej wersji?

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość