NEO - wątek informacyjny

Kolejna analiza ma dotyczyć

Czas głosowania minął czwartek, 23 listopada 2017, 18:16

Red Pulse
4
15%
Qtum
3
12%
Metaverse
7
27%
OmiseGo
9
35%
AdEx
1
4%
WaltonChain
2
8%
 
Liczba głosów: 26
Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » sobota, 27 stycznia 2018, 20:48

Panie, zawsze warto mieć najnowsza wersje. Nie ma co rozkminiać o co chodzi developerom.

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: jakopski » sobota, 27 stycznia 2018, 20:50

dobra nie wazne juz ogarnalem dzieki za odpowiedz

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

NEO - wątek informacyjny

Postautor: FlyingAtom » niedziela, 4 lutego 2018, 20:28

NEO – chiński smok. Co się niedługo wydarzy?
https://bithub.pl/artykuly/neo-chinski- ... o-wydarzy/
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: stokarz » poniedziałek, 12 lutego 2018, 23:04

Darmowy Airdrop Ontology dla wszystkich posiadaczy NEO (uwaga: NEO musi byś na portfelu, a nie na giełdzie - polecam NEON wallet)

Za każde posiadane 1 NEO na portfelu otrzymamy 0.2 ONT - Ontology. Z czego 0.1 będzie możliwe do handlu i przesyłania od razu, a drugie 50% zostanie zamrożone na pewien okres. Łącznie firma Ontology rozda 20 milionów tokenów. Nie jest planowane ICO ONT więc token może okazać się bardzo wartościowy.

https://neo.org/blog/details/3061

Edit. Kucoin również rozda ONT dla posiadaczy NEO. https://news.kucoin.com/en/announcement ... o-holders/

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: havocboy » piątek, 16 lutego 2018, 09:40

Ktoś wie czy na binance również będzie rozdawane ONT?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Zadro » piątek, 16 lutego 2018, 16:04

Aby otrzymać ONT nie trzeba nigdzie się rejestrować? Wystarczy posiadać na portfelu lub kucoinie?

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » piątek, 16 lutego 2018, 16:36


Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: cookiz » sobota, 17 lutego 2018, 17:40

witam. chcialbym przeslac Neo z bitfinexa na swojego Ledger Nano S. opisze tu krok po kroku jak ja to widze jesli cos przegapilem po drodze to prosze o komentarz :)

1. mam ledgera,(ustalam pin i seed), instaluje ledger menager na kompie, otwieram ta aplikacje i wrzucam z niej portfel neo na ledgera.
2. instaluje zimny porfel Neon na kompie (spisuje hasla i klucze).
wiem ze moge przerzucic neo na Neona ale co dalej?
wiem ze do neona mozna sie zalogowac przez Ledgera nano s (opcja wake up neo). moje pytanie czy gdy ledger jest podlaczony do Neona to alty wedruja na ledgera czy neona?
z tego co wiem mozna skasowac wszelkie portfele z ledgera a alty caly czas beda dostepne? (jak znam haslo i pin ledgera) dobrze mysle czy cos pochrzanilem?
pozdrawiam

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: TypowyFacet » sobota, 17 lutego 2018, 17:53

Coiny lądują na ledgerze, a neon jest tylko narzędziem, pomagającym się do nich dostać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Lenart » sobota, 17 lutego 2018, 21:58

Jako, że w temacie o portfelach wieje pustką i właściwie tutaj więcej osób znajdzie się z portfelami neo to pozwolę sobie skopiować treść tematu tutaj :twisted:
Mój Problem jest taki, że kryptowaluta Trinity Credit Network TNC zniknęła z listy i nie mam jak jej wypłacić. W ogóle nie pojawia się wartość tak jakby jej nie było. Inna sytuacja na portfelu mobilnym O3 na iphona. Tam kryptowaluta jest, lecz podczas wypłacania jej program się przy finalizacji wyłącza a co lepsze, w ogóle nie wyszukuje mi go w telefonie gdyż mogę ją zainstalować w appstorze mimo że jej ikonka jest na pulpicie i normalnie mogę się do niej logować (?)
Z ciekawości zainstalowałem drugą aplikację i tak o to mam dwie, które teraz nie działają w ogóle. Znaczy się pierwsza tak jak wcześniej, a w drugiej nie da się zalogować (guzik nie reaguje na kliknięcie)
Spoiler:
Obrazek
Na reddicie znalazłem temat jakoby był to problem z KuCoinem, ponieważ tam większość przelewa kryptowalutę. Osobiście jestem pewien, że to błąd aplikacji ponieważ pobrałem i na linuxa i na windowsa najnowsze wersje, w których jak byk nie ma TNC w porównaniu do poprzednich wersji. Zero informacji ze strony Neo jak i Trinity. Coś gdzieś ktoś napotknął o odpaleniu portfela z hashem. Nie wiem o co chodzi więc może ktoś sobie poradził z problem? O ile ktokolwiek trinity ma w portfelu :roll:

@Edit
Rozwiązanie na ten moment to jedynie przez wejście na neotracker i zalogowanie się do portfela w witrynie. Można kombinować z wklejeniem hasha Trinity do portfela ale tak czy siak wyskakuje błąd przy próbie przesłania waluty. I tyczy się to każdej możliwej, coś musi być z portfelem nie tak i trzeba czekać na aktualizację. Tracker działa szybko i sprawnie, mniej niż w 2 minuty doszło.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: pk456 » niedziela, 18 lutego 2018, 14:40

TypowyFacet pisze: Coiny lądują na ledgerze, a neon jest tylko narzędziem, pomagającym się do nich dostać.
Coiny lądują w łańcuchu - Neon jest interfejsem dla człowieka do obsługi, a Ledger narzędziem autoryzującym.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: maurel » czwartek, 22 lutego 2018, 22:53

Witam.
Mam pytanie o : neotracker.io/wallet

Wyskakuje zamiast panelu meldowania :
"Down for Maintenance. NEO Tracker is currently down for maintenance. Follow us on Twitter for update"

Wie ktoś co jest przyczyna KONSERWACJI ? Czy możne jakiś włam na serwer ?

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: nikus » piątek, 23 lutego 2018, 20:37

Orientuje się ktoś jak ma dokładnie wyglądać airdrop ONT ? Wystarczy Tylko i wyłącznie trzymać swoje neo na portfelu ?
Wszystko na to wskazuje natomiast lepiej się dowiedzieć ponieważ airdrop CLO dla posiadaczy etc wyglądał z tego co kojarze troche inaczej :)

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » piątek, 23 lutego 2018, 20:53

Myślisz, że kto Ci coś więcej wymyśli niż wiemy z oficjalnej informacji?

https://neo.org/blog/details/3061

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: plugmyduck1 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:23

Dzieki bogu zalapalem sie na 1,000 ONT z subskrypcji :D

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:25

Co to była za akcja z tym tysiącem? Gdzie śledzić takie newsy?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: plugmyduck1 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:34

Nie bylo zadnego newsa, ze beda rozdawac. I uwazam to za najlepsze co mogli zrobic, zeby bylo o nich glosno.

Zeby zalapac sie na 1,000 Darmowych ONT trzeba bylo byc zapisanym do newslettera Ontology ( zwyczajnego newsletera na stronie Ont w okienku wpisywalo sie email i juz). Zapisalem sie bo chcialem miec newsy od nich. I tyle.

Kilka tygodni pozniej wypuscili informacje, ze nie beda robic Token Sale. (wynika to z tego, ze kase na rozwoj maja od inwestorow instytucjonalnych i to u nich zostaje wiekszosc tokenow.) i 20% idzie na community za darmo. Pierwsza fala poszla dla subskrybentow i to wlasnie stad 1,000.

Przyslali mejla jak przejsc u nich proces KYC i beda informowac kiedy przesla monety.

Zstanawiam sie czy nie zrobic oddzielnego tematu i pisac newsy o nich, bo dosc dobrze siedze w temacie ontology i wydaje mi sie, ze tutaj bedzie nastepny gigant, bo tym jak zabieraja sie za biznes i jak maja skonstruowany team. Gdzies w glebi serca mam nadzieje, ze beda stanowic zaplecze legislacyjne dla panstwa srodka jesli chodzi o krypto, pozwolenia itp. w przpyadku ont tak jak i neo piekne jest to, ze oba projekty smigaja na Gasie. :))

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: jakopski » poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:51

mozna jeszcze na 1k tokenow sie zalapac?

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 20 marca 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: crone » poniedziałek, 26 lutego 2018, 19:53

A jak kurde myślisz?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEO - wątek informacyjny

Postautor: Lenart » poniedziałek, 26 lutego 2018, 21:25

jakopski pisze: mozna jeszcze na 1k tokenow sie zalapac?
Precyzując odpowiedź osoby wyżej po której nie można nic wywnioskować to aktualnie nie, ale dalej można za 1 Neo dostać 0.2 ONT, kiedy to 1 marca zostanie przyznane

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości