Cena NEO wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 199
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: GoPro » niedziela, 7 października 2018, 11:56

Dobra, odgrzewam temat po 7 miesiacach :D

Czy ktos na bierzaco interesuje sie projektem i jest w stanie powiedziec cos o kondycji projektu?
Jakies zaplanowane wydarzenia, dalszy rozwoj projektu i wazne milestones mogace miec wplyw na jakis duzy wzrost ceny NEO?

Pytam, poniewaz rozwazam calkowite wyjscie z NEO celem przeniesiania tego kapitalu w BCH, ZEC, ETH, LTC, oraz DASH.

Reformuje czesciowo moj portfel i przechodze w projekty, ktore stoja bardzo mocno i nawet podczas krwawych spadkow i spadają troche mniej niz reszta altow.

Bardzo prosze o podzielenie sie wasza wiedza i moze rowniez opinią o perspektywach na przyszlosc. ;)

Wygadany
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
1

Postautor: miso20 » niedziela, 7 października 2018, 12:06

@GoPro, Patrząc na wykres w stosunku do BTC to raczej projekt jest do kupna niż sprzedaży, więc rozważ swoją decyzję. Choć z drugiej strony większość altów tak wygląda. Projekt urósł bodajże 50 000% - jeżeli mnie pamięć nie myli - w ciągu ostatniego roku. Dodatkowo zaczyna rosnąć wolumen.

Natomiast również chętnie bym poczytał czyjeś analizy fundamentalne NEO, więc nie krępujcie się :D

Dodano po 19 minutach 2 sekundach:
@GoPro, Pieniądz lubi ciszę - patrz na DASH :D. (BTW jeżeli szukasz alternatywy od NEO to ja polecam właśnie ten projekt). Jak o mnie chodzi mam NEO i zamierzam niedługo dokupić jeszcze do jakiejś okrągłej sumki. Czekam jednak na rozwiązanie BTC i jego magicznego trójkąta rocznego. Jak będzie spadać to i alty pewnie polecą. A jeżeli wzrośnie - cóż już się obkupiłem częściowo i tak ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 7516
Reputacja postu: 
4

Postautor: Wymazywanie » piątek, 19 października 2018, 13:48

Obrazek

Obrazek
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Wróć do „NEO”