iota na ledger nano s

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 11 listopada 2018
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

iota na ledger nano s

Postautor: patyczak94 » wtorek, 2 kwietnia 2019, 22:50

witam, przelalem z gieldy iota na ledger nano s (portfel trinity). mam na portfelu, jezeli zgubie urzadzenie ledger nano s to czy z seeda ktory mam do ledgera odtworze wraz z btc eth i innymi ktore.mam na ledgerze rownierz iote? co jezeli zapomne haslo do konta na trinity?

bo gdy loguje sie na trinity to na koncie klikajac pokaz seed mam informacje ze export klucza seed nie jest dostepny dla tego rodzaju konta ledger.
wiec seed ktory mam do ledgera odtworzy iote takze czy trzeba osobny skads?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

iota na ledger nano s

Postautor: KryptoBanita » środa, 3 kwietnia 2019, 01:40

W ostateczności nabędziesz ledgera i na nim odtworzysz seed a potem Trinity :)
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 11 listopada 2018
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

iota na ledger nano s

Postautor: patyczak94 » środa, 3 kwietnia 2019, 08:19

bo sa generatory seeda do ioty. ten na ledgerze odtworzy mi iote?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

iota na ledger nano s

Postautor: prott3 » czwartek, 4 kwietnia 2019, 13:05

Trezor otwiera więc i Leger powinien mieć taką funkcję.Mam oba więc jutro Ci to sprawdze.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

iota na ledger nano s

Postautor: robert1981 » wtorek, 28 maja 2019, 15:45

Poddaje się. Czy któs z forumowiczów ma IOTA na TRINITY połaczone przez ledgera nano s? Mam problem z logowaniem się od 7dni. Zmieniam noda wyłaczam proxę,odinstalowałem portfel z laptpoa i z ledgera,zainstalowałem ponownie, użyłem nawet drugiego laptowa i nie działa, zawsze ten sam problem bład serwera. Ktoś ma ten sam problem? Dzieki za pomoc.

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

iota na ledger nano s

Postautor: czupryn » wtorek, 28 maja 2019, 23:50

robert1981 pisze: wtorek, 28 maja 2019, 15:45Poddaje się. Czy któs z forumowiczów ma IOTA na TRINITY połaczone przez ledgera nano s? Mam problem z logowaniem się od 7dni. Zmieniam noda wyłaczam proxę,odinstalowałem portfel z laptpoa i z ledgera,zainstalowałem ponownie, użyłem nawet drugiego laptowa i nie działa, zawsze ten sam problem bład serwera. Ktoś ma ten sam problem? Dzieki za pomoc.


jak podłączysz ledgera nano s, wybierasz apkę IOTA, potwierdzasz ostrzeżenie, włączasz Trinity i musi działać! Najważniejsze to jest to, żeby potwierdzić ostrzeżenie, bo jak tego nie zrobisz to są takie problemy, ja też się z tym męczyłem, tylko, że max 2h :D

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

iota na ledger nano s

Postautor: robert1981 » środa, 29 maja 2019, 14:14

czupryn pisze: wtorek, 28 maja 2019, 23:50jak podłączysz ledgera nano s, wybierasz apkę IOTA, potwierdzasz ostrzeżenie, włączasz Trinity i musi działać! Najważniejsze to jest to, żeby potwierdzić ostrzeżenie, bo jak tego nie zrobisz to są takie problemy, ja też się z tym męczyłem, tylko, że max 2h

Działa,super.Dziękuje

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości