Brak środków na portfelu IOTA

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak środków na portfelu IOTA

Postautor: Kobukai » wtorek, 13 lutego 2018, 16:06

Witam,

Mam krótkie pytanie. Jakiś czas temu zrobiłem 3 przelewy na mój portfel IOTA łącznie 70 Iota. Wszystko było ok bo od czasu do czasu wchodziłem na portfel i środki na nim były. Jedyny problem był z tym ze nie można ich było przelać. Przez ostatnie 2 tygodnie nie wchodziłem na mój portfel . Jak weszłam dwa dni temu to się okazało że mam na portfelu O Iota? Sprawdziłem adresy na które wysyłałem Ioty z giełdy i tam są Ioty które wysłałem ale portfel przestał to widzieć podobnie jak i historię bo jest czysta w portfelu?
Może ktoś pomóc o co chodzi? Jak mogę się dostać do moich środków?
Z góry dziękuję za pomoc.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak środków na portfelu IOTA

Postautor: Luszian » wtorek, 13 lutego 2018, 16:40

Kobukai pisze:Witam,

Mam krótkie pytanie. Jakiś czas temu zrobiłem 3 przelewy na mój portfel IOTA łącznie 70 Iota. Wszystko było ok bo od czasu do czasu wchodziłem na portfel i środki na nim były. Jedyny problem był z tym ze nie można ich było przelać. Przez ostatnie 2 tygodnie nie wchodziłem na mój portfel . Jak weszłam dwa dni temu to się okazało że mam na portfelu O Iota? Sprawdziłem adresy na które wysyłałem Ioty z giełdy i tam są Ioty które wysłałem ale portfel przestał to widzieć podobnie jak i historię bo jest czysta w portfelu?
Może ktoś pomóc o co chodzi? Jak mogę się dostać do moich środków?
Z góry dziękuję za pomoc.
1. Po co tworzysz nowy wątek?
2. Ostatnio ten problem był często poruszany w innym wątku, więc wystarczyłoby poczytać.
3. Ściągnij najnowsza wersję portfela z githuba, zainstaluj. Zaloguj się na swój seed. Generuj nowe adresy dopóki nie pokarze się właściwy stan iot. Zazwyczaj wystarczy tyle ile miałeś na poprzednim portfelu przed snapshotem.
4. Usuń wątek.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak środków na portfelu IOTA

Postautor: Kobukai » wtorek, 13 lutego 2018, 16:55

Dziękuję za szybką odpowiedź. Następnym razem bardziej szczegółowo poczytam wątki.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak środków na portfelu IOTA

Postautor: Rafallaa » niedziela, 18 lutego 2018, 15:07

Witam serdecznie wszystkich ;) ,czy ktoś wie jak zrealizować te komendy;
1.you'll need to generate this BGOBF... address in your wallet
2. You'll need to find a host that's well synced enough to recognize the balance that belongs to that address
Ostatnio zrobiłem przelew IOTY z gieldy na wallet 2,5,6,na portfelu widniejejednak stan konta zero,natomiast na thetangle.org
widać moje IOTY,jak rozwiązać ten problem? wybaczcie jeśli był już poruszany ten temat.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Brak środków na portfelu IOTA

Postautor: biscuits » środa, 28 lutego 2018, 15:11

Dzieki za watek!!!

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości