Dyskusja na temat kursu IOTA

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » niedziela, 7 stycznia 2018, 19:03

Najgorzej jest, jak kurs się nie rusza, wtedy nikt nie zarabia :)

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: malycom » niedziela, 7 stycznia 2018, 19:08

Pewnie Iota będzie jeszcze miała swój dzień,coś ma pecha, zawsze jak jest lekka pompka to BTC korekci i nici z wystrzału :) tu wystarczy info np. o nowym portfelu, i jeszcze jakieś nowe partnerstwo i mamy 6$
Rynek jest napalony i pełen nowych (nie zawsze doświadczonych :P) inwestorów którzy rozpędzają już pędzące pociągi :)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: doutdes » niedziela, 7 stycznia 2018, 19:24

Witam wszystkich,

Chciałbym się podzielić tym co ja wyczytałem i sądzę odkąd siedzę w IOTa i czasami mam serdecznie dość :)
Kupowałem po 2 $ coś w grudniu. Tak więc urosło więcej niż w Banku, ale cena jest wg mnie sztucznie wstrzymywana. Od tego czasu obserwowałem już kilka greenów, które kończyły się nagle na 30, 32 czy 34. Market wzrósł o ponad 200 mld $ od początku grudnia (mniej więcej), a cena stoi, jeżeli idzie up, to się zatrzymuje. Jak czytam powyżej, że jest po kilkanaście BTC np na 30 to jest to śmieszne, bo sam widziałem jak zeszło ostatnio przy poziomie ok 32 ponad 60 parę BTC w minutę. Tak więc to nie jest ta kwestia.

Moja ocena: po pierwsze, ataki na IOTa są na porządku dziennym i każdy banuje coś co nie jest blockchain - brak możliwości zarobku; po drugie, wg mnie ktoś celowo utrzymuje cenę w ryzach.

Chętnie się dowiem co wy o tym wszycy myślicie

Ps. co to będzie trinity wallet i czy wiadomo w końcu, kiedy IOTa wejdzie na jakieś inne giełdy?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Lagoon » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:04

chyba jednak prawdziwe wyjscie z trójkąta górą i lecimy upp....
zaciął mo sie bitfinex może ktoś wklei wykres :D :D :D

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: doutdes » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:12

Lagoon pisze:chyba jednak prawdziwe wyjscie z trójkąta górą i lecimy upp....
zaciął mo sie bitfinex może ktoś wklei wykres :D :D :D
Ja te wyjście z trójkąta widziałem już w zeszłym tygodniu :) tak więc we will see

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Lagoon » niedziela, 7 stycznia 2018, 20:42

cholera nie działa mi bitfinex

Dodano po 3 minutach 35 sekundach:
działa co o tym myslicie


https://www.tradingview.com/x/hZgFuYoZ

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
target 8,6$ w.g. mnie

Dodano po 21 minutach 27 sekundach:
no kurcze typowa góra

https://www.tradingview.com/x/potOU1ux

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: doutdes » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:07

Lagoon pisze:cholera nie działa mi bitfinex

Dodano po 3 minutach 35 sekundach:
działa co o tym myslicie


https://www.tradingview.com/x/hZgFuYoZ

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
target 8,6$ w.g. mnie

Dodano po 21 minutach 27 sekundach:
no kurcze typowa góra

https://www.tradingview.com/x/potOU1ux
są też wykresy w relacji z BTC na 0.00018, a więc o wiele poniżej obecnego kursu

Niestety a le w mojej ocenie iota wyrasta na long coina, jeżeli faktycznie 75% rynku jest w rękach niecałych 100 adresów, to cena jeszcze długo będzie oscylowała wobec tych 4-5 $, a niestety nie żyjemy wiecznie i każdy musi się zastanowić czy jest dla ioty dla zasady czy dla zarobku za parę mc czy za rok, dwa. Szczerze, jest wiele innych okazji do zarobku na krytpo póki jeszcze można

ja niestety przy najbliższej okazji wysiadam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Marthu1990 » niedziela, 7 stycznia 2018, 23:00

Sytuacja wygląda nieciekawie w porównaniu z potencjalnym zyskiem na innych altach. Ja też się często zastanawiam czy nie wysiąść albo przynajmniej nie sprzedać połowy IOTY. Ale z drugiej strony raczej niewiele osób ładuje się all in w jedną kryptowalutę. Już wiemy, że IOTA nie jest dobra na szybki zarobek ale może nas jeszcze zaskoczyć cena jaką osiągnie za rok ;)

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: buddookan » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:25

Marthu1990 pisze: Sytuacja wygląda nieciekawie w porównaniu z potencjalnym zyskiem na innych altach. Ja też się często zastanawiam czy nie wysiąść albo przynajmniej nie sprzedać połowy IOTY. Ale z drugiej strony raczej niewiele osób ładuje się all in w jedną kryptowalutę. Już wiemy, że IOTA nie jest dobra na szybki zarobek ale może nas jeszcze zaskoczyć cena jaką osiągnie za rok ;)
MarketCapnie będzie rósł cały czas. Kiedyś czeka go mocna korekta, która może potrwać bardzo długo. Jeśli Iota nie wystrzeli przed tym wydarzeniem to możemy jeszcze zatęsknić za tymi 4$ .
Bardziej się jednak obawiam że jakiś inny podobny coin przejmie pałeczkę i zdeklasuje IOTA. Np ITC


A tu zestawienie wzrostów w 2017 roku .
https://bithub.pl/wp-content/uploads/20 ... 017-PL.jpg

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: PiotrC » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:40

nie widzalem zeby ktos wrzucał z wczorajszego AMA ( mam troche inna strefe czasową ;) )



tak jak mówilem im jest nie na rękę z biznesowego punktu widzenia żeby kurs poleciał w górę i tyle a że przy okazji dorobili do tego ideologie to inna sprawa. Z jednej storny to dobrze bo moze to zagwarantowac stabilność w razie jakiejś większej korekty ( bardzo optymistycznie patrząc ) i można podejżewać że z kimś prowadzą jakieś rozmowy z drógiej strony to raczej zwiastuje stabilizację na poziomie tych 3-5$ przez jakiś czas

luc
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 207
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: luc » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 11:29

buddookan pisze: A tu zestawienie wzrostów w 2017 roku .
https://bithub.pl/wp-content/uploads/20 ... 017-PL.jpg
Zabawne jest to, że w globalnej świadomości jest tylko BTC i teraz Ripple...
Pomogłem? Kliknij na odpowiednią łapkę...

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: buddookan » piątek, 12 stycznia 2018, 00:20

https://bithub.pl/analizy/analiza-techn ... 1-01-2018/
IOTA od ponad miesiąca porusza się w trendzie horyzontalnym wewnątrz którego powstała mniejsza konsolidacja. Dopiero wybicie w którąkolwiek ze stron mogłoby określić przyszły kierunek ruchu. Biorąc jednak pod uwagę, że z technicznego punktu widzenia rynek częściej wybija z konsolidacji w kierunku zgodnym z wcześniejszym trendem, należałoby się zabezpieczyć na wypadek ewentualnego wybicia dołem. Jeżeli tak by się stało, spodziewać moglibyśmy się osunięcia kursu nawet w okolice 1.50 USD.

Jeżeli natomiast wybicie nastąpi górą, aprecjacja mogłaby dotrzeć w okolice dotychczasowych maksimów (5.60 USD). Dopiero trwałe pokonanie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych, dynamicznych wzrostów.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: sensitize » sobota, 13 stycznia 2018, 16:40

Potencjalna szansa na wzrosty jeśli przekroczymy $4.18.
Obrazek

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 13 stycznia 2018, 19:45

@sensitize jestesmy na discard
Zapraszamy

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
https://discord.gg/fNGZXvh

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: sensitize » niedziela, 14 stycznia 2018, 13:32

Czy to tylko u mnie czy na discord pousuwali wszystkie językowe kanały poza niemieckim?

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Luszian » niedziela, 14 stycznia 2018, 13:33

sensitize pisze:Czy to tylko u mnie czy na discord pousuwali wszystkie językowe kanały poza niemieckim?
Ufff a myślałem że to tylko u mnie

Trzeba ustawić range na kanale rank-yourself !rank po

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » wtorek, 16 stycznia 2018, 23:12

No i co taka cisza? Co sądzicie o promocji? 2.26$... Teraz zaczyna się czas kupowania właśnie. Tylko wyczuć moment trzeba i pytanie czy to będzie 10k$ za BTC czy 8? No ale jakby nie patrzeć obie opcje jakieś tragiczne w zakupie nie są.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: PiotrC » środa, 17 stycznia 2018, 00:55

Cisza bo sporo ludzi dostalo po kieszeni wlasnie, ja bym poczekal jeszcze chwile bo azja sie budzi i zobaczymy jakie reakcje beda u nich ja mysle ze jeszcze troche poleci ale jak bedzie ponizej 2$ to ja bym kupil majac troche wlnych srodkow bo to jest fajny moment jesli poleci nizej to juz nie duzo ( raczej ;) ). Ale mysle ze to nam troche ozdrowi sytacjie na calym rynku bo ludzie ktorzy poinwestowali (nie tylko w IOTE ale generalnie tyczy sie wiekszosci cionow) w okolicac ATH nie majac pojecia co sie dzieje na rynku wlasnie sa mocno w plecy i albo wyciagna wnioski na przyszlosc i beda inwestowac troche rozwazniej albo odpuszcza sobie temat co nam oszczedzi kolejnych pytan typu gdzie kupic kiedy urosnie czemu spada jak obsugiwac portwel itd.
Generalnie dwie lekcje do wyciagniecia na ten moment
realizowac przynajmniej czesc zyskow w okolicach ath po duzych wzrostach bo (tu duze zdzwinienie!!) jak cos ciagle roslo to w koncu spadnie a my bedziemy mieli wolne srodki na kolejne inwestycje
i powatarzane tu jak mantra przez bardziej rozsadnych urzytkownikow nie kupowac po wzrostach liczonych w setkach% bo ktos pisze to the moon albo wrzuci wykres ze urosnie jeszcze drugie tyle

jesli ktos zachowal resztki rozsadku na tym szalonym rynku i wyciagnal chociaz czes zyskow to teraz albo jest sporo do przodu i moze skonczyc temat albo zaraz bedzie mial dobra okazje do tego zeby poraz kolejny pomnozyc swoj kapital

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » środa, 17 stycznia 2018, 22:52

Ja przesiedziałem największy spadek na fiatach, ale trochę za wcześnie wczoraj wszedłem... przy 10500 na BTC i byłem pleczasty jakieś 24h, teraz to odbiło na zero u mnie i w sumie nie wiem co robić, sprzedawać i liczyć na kolejne spadki i promocyjne zakupy, czy przyjąć, że to koniec korekty. Cena < 2$ za IOTE kusi :) Poza tym IOTA fajnie odbiła od tego dołka.

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: wsite » środa, 17 stycznia 2018, 23:08

Iota nadal jest bardzo tania. Jeszcze wiele przed nami.

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości