Dyskusja na temat kursu IOTA

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Luszian » piątek, 5 stycznia 2018, 11:30

GibonGientki pisze:Ktoś tu wcześniej dobrze napisał, BTC spada - IOTA spada, BTC rośnie - IOTA spada :) trochę komiczne, ale wczoraj wszedłem i ledwo uciekłem z małym zyskiem. Tymczasowo szkoda czasu i nerwów.
Jak szkoda czasu i nerwów to po co wgl inwestować w cokolwiek. Wszędzie jest ryzyko i jeśli ktoś panikuje jak cena spada o 20% to lepiej skończyć zabawę, bo można się przyprawić o zawał.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » piątek, 5 stycznia 2018, 11:41

@Luszian
Rozumiem, że jesteś bagholderem? :)

Chyba oczywistym jest, że skoro inwestycja nie idzie w dobrym kierunku to nie czeka się aż przyniesie straty?
Nie planuje zamrażania środków w okresie, w którym mogą zarobić dużo więcej, a nie być może kiedyś wyjść na zero.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Luszian » piątek, 5 stycznia 2018, 11:47

GibonGientki pisze:Rozumiem, że jesteś bagholderem? :)
Nie, po prostu nie inwestuje wszystkiego w jeden projekt, a strata tego co włożę nawet w całości mnie nie boli, więc po co zbędna panika i nerwy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » piątek, 5 stycznia 2018, 12:08

@Luszian, nikt tu nie pisał o panice, ale emocje pojawiają się u każdego, to naturalna sprawa generalnie, dziwne byłoby gdybyś z radością patrzył na topniejące środki :)
Też nie inwestuje w jeden projekt, ale patrząc na ten akurat, to z perspektywy bagholdera, w ciągu miesiąca przyniósł w sumie stratę. Miesiąc w krypto to dużo...
Ponadto uważam, że IOTA jest przewartościowana na chwilę obecną. Może cena 4$ nie robi jakiegoś wrażenia, ale biorąc pod uwagę marketcap to jest w top10, a funkcjonalność na poziomie top50 czasami.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: PiotrC » piątek, 5 stycznia 2018, 17:58

GibonGientki pisze: Ponadto uważam, że IOTA jest przewartościowana na chwilę obecną. Może cena 4$ nie robi jakiegoś wrażenia, ale biorąc pod uwagę marketcap to jest w top10, a funkcjonalność na poziomie top50 czasami.
Przewartościowana była w grudniu po wzrostach myślę że stabilizacja na poziomie 3,5-4 dolarów akurat dobrze zrobi całemu projektowi ale generalnie o ile tu masz racje tak z ta funkcjonalnościa to poleciałeś ;)

coś poza BitCoinem(chociaż tu ostatnio bywa kiepsko) Etherem(tu też sieć położyły niedawno kryptokoty) Ripplem Monero LiteCoinem Neo i Tetherem ma jaką kolwiek funkcjonalność poza czysto spekulacyjna na zasadzie że kiedyś to będzie? Zresztą patrząc na to jakie waluty sa pompowane to nawet tego nie trzeba.

niektózy nie zdają sobie chyba sprawy że to eldorado które tu mamy może się skończyć szybciej niż nam się wydaje i jeśli ktoś ma umiejętnoci zeby zarabiać na łapaniu górek i dołków to gratulację ale polecał bym też trochę trzeżwego spojrzenia na rynek. Narzekanie że coś co urosło od połowy listopada o jakies +/- 500% i nie rośnie dalej w takim samym tempie tylko pokazuje oznaki stabilizacji (swoja droga mocno sterowanej przez fundacje ale to temat na inny post) ma się nijak do rzeczywistości.
Kiedyś boom na alty się skończy i przetrwają najsilniejsi czy Iota będzie wśród nich wg mnie tak bo widze jakieś podstawy ale to tylko moje zdanie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » piątek, 5 stycznia 2018, 19:23

@PiotrC, jeśli chodzi o funkcjonalność, mam na myśli bezproblemowe działanie. A to co wymieniłeś, to akurat większość top10, tylko ja się pytam, co tam robi IOTA? Ani portfela dobrego na windows, ani mobilnego. Masa tokenów zaginiona, niektóre przelewy nadal nie doszły, a i obecnie loteria. Na tym poziomie rozwoju IOTA jest w okolicy top50, a nie top10 i powoli tam zmierza.

Co do inwestycji, to owszem... ludzie, którzy kupili po 0,40$ już wygrali, obojętnie czy zrealizują zyski teraz, czy zrealizowali za 5$+. Jednak mam wrażenie, że większość tutaj załadowała się płacąc 3$+ a może i 4$+ za MIOTA i wiarą w przyszłość, która nie nadeszła. Siedzą sobie i myślą co by było gdyby wybrali XRP na przykład :)
Że kurs jest sterowany przez fundację, to ja akurat myślę podobnie, MIOTEK jest 2 779 530 283 co przy 21 000 000 BTC jest ogromną sumą. Mogę zakład iść że na rynku jest niewielka tego ilość, stąd cena, natomiast fundacja raz po raz podrzuca na giełdy więcej i więcej, czym skutecznie hamuje wszelkie wzrosty i szybko bym się żadnych rewelacji nie spodziewał.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: kAArter » piątek, 5 stycznia 2018, 19:28

GibonGientki pisze: @PiotrC, jeśli chodzi o funkcjonalność, mam na myśli bezproblemowe działanie. A to co wymieniłeś, to akurat większość top10, tylko ja się pytam, co tam robi IOTA? Ani portfela dobrego na windows, ani mobilnego. Masa tokenów zaginiona, niektóre przelewy nadal nie doszły, a i obecnie loteria. Na tym poziomie rozwoju IOTA jest w okolicy top50, a nie top10 i powoli tam zmierza.

Co do inwestycji, to owszem... ludzie, którzy kupili po 0,40$ już wygrali, obojętnie czy zrealizują zyski teraz, czy zrealizowali za 5$+. Jednak mam wrażenie, że większość tutaj załadowała się płacąc 3$+ a może i 4$+ za MIOTA i wiarą w przyszłość, która nie nadeszła. Siedzą sobie i myślą co by było gdyby wybrali XRP na przykład :)
Że kurs jest sterowany przez fundację, to ja akurat myślę podobnie, MIOTEK jest 2 779 530 283 co przy 21 000 000 BTC jest ogromną sumą. Mogę zakład iść że na rynku jest niewielka tego ilość, stąd cena, natomiast fundacja raz po raz podrzuca na giełdy więcej i więcej, czym skutecznie hamuje wszelkie wzrosty i szybko bym się żadnych rewelacji nie spodziewał.
No ja tam w takie teorie spiskowe nie wierzę w większości to po prostu bzdury poparte tylko stagnacją kursu :P nowy rok się dopiero zaczął teraz trzeba cierpliwe czekać na te giełdy które mają się pojawić i pociąg ruszy.Ze wszystkim tak to działa

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Lagoon » piątek, 5 stycznia 2018, 20:09

@gibongientki
Ale nie wiem o co ci chodzi z tą ceną ioty.
Przecież ona urosła miesiąc temu 10 razy .A jak ktoś kupił po 4 to niech trochę poczeka.
Neo stało dłużej.
Co do działania to siec teraz działa dobrze.
Czego nie mozna powiedziec o czołówce btc i etc
Co do podstaw i funkcjonalności to iota ma najlepsze podstawy.
Reszta to takie pump and down .
A riple to osobna bajka ale ja bym nie inwestowal na long w coina gdzie firma ma ich 60 mld i w kazdej chwili moze ich rzucic na rynek.
A portfel nie ma ci sie podobac bo to coin dla maszyn.Ja go uzywam dlugo mam 4 portfele i kazdy na razie ok.
Plecy i podstawy ma iota jedne z lepsxych wiec jak ktos nie chce toniech nie inwestuje w nia tylko w cos innego a nie gledzi non stop.

Dodano po 5 minutach 55 sekundach:
Co do teorii spiskowej ze fundacja co chwile rzuca coiny aby hamowac jej wzrost tez nie wieze.
Jest to fundacja non profit nie miala by co robic na razie z taka kasa..Moze za jakis rok dwa jak projekt sie rozrosnie

Dodano po 30 minutach 48 sekundach:
Czy ktoś pamieta po ile wczoraj były kupowane te setki tysiecy miota na binance?
Bomi sie wydaje ze w okolicach 28500-30000 satoshi.
A dzis taki dołek jakby specjalby aby zmylić ludzi i dokupić taniej .
Czyżby nadchodził już kolejny prawdziwy a nie feakowy wystrzał ioty?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » piątek, 5 stycznia 2018, 20:27

Lagoon pisze: Czy ktoś pamieta po ile wczoraj były kupowane te setki tysiecy miota na binance?
Bomi sie wydaje ze w okolicach 28500-30000 satoshi.
A dzis taki dołek jakby specjalby aby zmylić ludzi i dokupić taniej .
Czyżby nadchodził już kolejny prawdziwy a nie feakowy wystrzał ioty?

No piszesz jak członek fundacji nonprofit :)

Takie naganianie nie jest fajne, bo z tego co pamiętam namawiałeś ludzi do zakupów po 4.2$ grubo przed świętami, że niby taniej nie będzie. W temacie BTC to już by Cie zjedli.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Lagoon » piątek, 5 stycznia 2018, 20:41

@gibongentki
Lubie wymiane zdań i ze napisalem ze gledzisz to nie znaczy że nie szanuje twoich wypowiedzi.
Lubię z tobą dyskutowac.
Ale nie pisałem że taniej nie bedzie tylko że to moje zdanie i nie chodziło mi o chwilowy dołek( nie kazdy siedzi non stop przed ekranem)tylko o długi gwałtowny spadek . Nigdy nie namawiałem nikogo do kupna.

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
A w poprzednim poscie tylko zadałem pytanie i nikogo na nic nie namawiałem

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
Zobacz temat ogolny ostatnie posty nie chwale wszystkiego

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » piątek, 5 stycznia 2018, 21:06

@Lagoon, ja także szanuje odmienne zdanie, po prostu tak odebrałem Twój post. Chciałbym zwrócić uwagę, że to co piszemy, może dla kogoś być takim ostatnim bodźcem do zakupu i osobiście wolę, aby taka osoba pomyślała 3 razy, niż kupiła i utopiła, bo wieszczyli wystrzał. Na przykład dzięki osobnikowi "Wymazywanie" z tego forum wyszedłem ze zdecydowaną większością zysków z BTC, podczas gdy inny wznosili okrzyki "tudemoon!".

Żeby też nie było, że ja skreślam IOTA, otóż nie, nie skreślam. Projekt ma szansę na wzrost w dalszej przyszłości, ale z mojej perspektywy nie będzie to wzrost w tysiącach % ale co najwyżej w setkach % na przestrzeni lat.
Ale jest też opcja, że z tego całego Internet Of Things po prostu nic nie będzie - przyszłość podąży innymi torami, lub ewentualne płatności zostaną rozwiązane w zupełnie inny sposób.

Dlatego osobiście traktuje ten projekt na zasadzie, kup - zrealizuj zysk, ewentualnie kup ponownie taniej i raczej takie podejście uważam za rozsądne dla wszystkich małych walut. Bo z nimi to różnie może być, dziś są, jutro nie ma.

Aaaa i nie inwestuje w XRP, po prostu zauważam wzrosty i w sumie chwilowo można było sie podczepić, bo były prognozowane z wyprzedzeniem.

A co do zakupów, to faktycznie, jeśli ktoś nosi się z takim zamiarem to lepiej teraz, w dołku, niż na przykład wczoraj, jak rosło...
Ważna zasada inwestycji, to kupuj wtedy, kiedy nikt nie chce oraz nie goń pociągu, który odjechał.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Lagoon » piątek, 5 stycznia 2018, 21:46

@gibongientki
Mi chodzi o to po jaką cholere ktoś by kupowal wczoraj i przed wczoraj kupował setki tys ioty jakby miala spasć.
Mi po prostu sie wydaje że coś się szykuje.
Tak jak mowiłem o adresach tworzonych na kilka milonow ioty i potem news z boshem i wzrost ktory zachamowal spafek btc.
Tak teraz z tym kursrm tez jest cos nie tak jak by ktoś chciał żeby ludzie się wyprzedali .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » piątek, 5 stycznia 2018, 21:51

@Lagoon, myślę że nie powinniśmy sugerować się tym, że ktoś kupował setki tysięcy, bo w tym samym czasie ktoś inny zrezygnowany sprzedawał... Ten kto wczoraj skupił powyżej 4$ dziś jest pleczasty :) a mógł sobie się przyczaić i kupować powoli po 3.7$. Także to nie był dobry inwestor, bo na setkach tysięcy robią się naprawdę duże pieniądze.

To wszystko spekulacje, prawdy dowiemy się po czasie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Lagoon » piątek, 5 stycznia 2018, 22:03

Byc moze mas racje moze ktos sie przejechal

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: PiotrC » sobota, 6 stycznia 2018, 05:35

GibonGientki pisze: @PiotrC, jeśli chodzi o funkcjonalność, mam na myśli bezproblemowe działanie. A to co wymieniłeś, to akurat większość top10, tylko ja się pytam, co tam robi IOTA? Ani portfela dobrego na windows, ani mobilnego. Masa tokenów zaginiona, niektóre przelewy nadal nie doszły, a i obecnie loteria. Na tym poziomie rozwoju IOTA jest w okolicy top50, a nie top10 i powoli tam zmierza.
i tak i nie zwróć uwagę na to że większość wymienionych coinów to projekty w zupelnie innej bardziej zaawansowanej fazie rozwoju i pod tym względem tak IOTA jest za nimi daleko w tyle i mozna powiedzieć ze jest przewartościowana to na pewno.
Z drugiej strony jest kilka altow w top20 od których IOTA ani trochę nie odstaje bo one tez maja swoje problemy i ma solidniejsze podstawy zeby tam pozostac (wspolpraca z Boshem to jest mimo wszystko dużo jak na tak mlody projekt). Bo tak na szybko analizujac kilka innych

RaiBlocks oni sa na etapie na którym IOTA byla w pazdzienriku listopadzie wszystko wyglada fajnie sa dwie gieldy i to dosc male ale przy pierwszych wiekszych ruchac zaczely sie problemy (padł nood na glownej giełdzie) takze projekt fajny zreszta sam troche w niego wlozylem po poscie @ajatoluk jak byl po 5$ i dalej trzymam ale po doswiadczeniach z IOTA podchodze na chlodno ;)

Tron hmm napompowany przez kryptopsy bodajze (cos jak koty na ETH) a tak to nic ciekawgo

Lisk o tym to mozna elaborat napisac praktycznie nic nie dziala a cena stabilnie rosnie ;)

Stellar wyglada na zywkle pump&dump

BTG chyba srednio udany fork i mysle ze to kwestia czasu jak padnie smiercia naturalna bo nawet tu na forum sa dyskusje tylko o BTC i BCH

a o Cardano chetnie bym wysluchał opini bo nie znam i nie siedzie za bardzo akurat w nim ale z tego co kojarze to tez mlody projekt i sporo się jeszcze może wysypać (oczywiście nie musi) w miedzyczasie

także patrząc od tej storny cięzko nazwac IOTĘ przesacowana bo masz w samym top 20 grupe coinow ktore maja jeszcze mniejsze podstawy niz IOTA zeby tam byc :)

Hmm co do tego ze ludzie mają żal ze kupilo po 5$na ATH bo ktos mowil ze będa wzrosy i nie rośnie no to cóż prawa rynku a już szczególnie tak nieobliczalnego jak kryptowaluty.

Ja osobiscie zmienilem troche strategi mam kilka wiekszych cionow ktore trzymam bo licze ze jeszcze urosna ale daly juz na sobie sporo zarobic a wlozona kase wyplacilem i pod tym wzgledem mam spokoj bo stratny nie bede, a inwestycje na shorty robie w mniejsze coiny o wiele latwiej zlapac tam wzrost niż na czyms z top50.
Nawet tu forum sa ciekawe tematy, ostatnie dwa dni to bardzo dobre informacje o pompie na Daxx(prawie 200% wzrostu w dzień) i ARN też dało się ustrzelić ponad 100%. Tyle że też trzeba troche poanalizować bo inwestowanie piniedzy tylko na podstawi opini goscia z forum jest srednio rozsadne (i tu wracamy do zakupu IOTY po 5$;))

Wracajac do meritum ja bym na spokojnie czekał jeśli ktos nie ma czasu i parcia na lambo w miesiac to mysle że IOTA w najblizszych tygodniach/miesiacach będzie miala swój czas powinien wyjść portwel bardziej userfrelndy i myslę że po tym ruszy sięsytuacja z jakimiś giełdami większymi to i kurs się ruszy, bo narazie to wygląda jak sytacja z lipca/sierpnia jak co chwile byly pytania na reddicie i slacku ze jak to mialo byc tak super a cena nie rosnie itd. no i Ci którzy byli cierpliwi myślę że sa całkiem zadowoleni teraz

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: GibonGientki » sobota, 6 stycznia 2018, 10:53

PiotrC pisze: Z drugiej strony jest kilka altow w top20 od których IOTA ani trochę nie odstaje bo one tez maja swoje problemy i ma solidniejsze podstawy zeby tam pozostac (wspolpraca z Boshem to jest mimo wszystko dużo jak na tak mlody projekt). Bo tak na szybko analizujac kilka innych
...

także patrząc od tej storny cięzko nazwac IOTĘ przesacowana bo masz w samym top 20 grupe coinow ktore maja jeszcze mniejsze podstawy niz IOTA zeby tam byc :)

...
Tu w sumie potwierdziłeś, to co myślę. Top10 to dla IOTA za dużo, tylko ja pisałem o top50 a Ty o top20 :)
Ogólnie całkiem wyważony głos w dyskusji.

Co do wzrostów, to taka opcja jest, pod warunkiem, że nie będą hamowane jak do tej pory.
Nawet na jakiś pump&dump bym się nie pogniewał :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Marthu1990 » sobota, 6 stycznia 2018, 12:18

Biorąc pod uwagę ile jest sztucznie napompowanych coinów i jak bardzo irracjonalny jest to rynek to ja nie uważam żeby IOTA była zbyt wysoko. Właśnie w okolicach 10 miejsca bym ją widział. Jest wiele walut które w tym momencie powinny być niżej, chociażby TRON, Stellar, EOS, Bitcoin Gold. Tego ostatniego to wgl powinno nie być bo to żart 2017 roku.

@GibonGientki, Ja bym tak pochopnie nie oceniał czy jest dobrym inwestorem. Nie każdy inwestor panikuje jak kurs spadnie o 30 centów i nie kupuje po to żeby sprzedać po 2 godzinach ze stratą... Ludzie inwestujący właśnie setki tysięcy nie podejmują decyzji pod wpływem impulsu i większość z nich ma dobrą analizę techniczną albo informacje na temat najbliższych newsów o których plankton jeszcze nie wie.

Rozumiem twój sposób działania i szybkiego realizowania zysku, normalna sprawa. Tylko ja w przypadku IOTY nie widzę możliwości na szybkie 100-200% jak w przypadku TRON'a. Tutaj raczej nie będzie pump&dump. Tylko dobry news ruszy nam kurs ale też bez przesady. Myślę że to projekt bardziej dla cierpliwych, którzy nie patrzą nerwowo na kurs 24h ;)

@PiotrC, Cardano to dobry projekt, chociaż cena też wystrzeliła zbyt wysoko. Mają dobre fundamenty bo to nowy blockchain a nie skopiowany od innej krypto. Szybko działa i jak na ten moment fee wynosi kilkanaście centów. Ale mnie głównie przekonał bardzo dobry zespół, gdzie są wyznaczeni odpowiedni ludzie za poszczególne elementy projektu. Ja się wejdzie na ich stronę to wszystko jest bardzo spójne i przejrzyste, nie ma chaosu. Portfel też dobry, chociaż mają w planach wiele nowych funkcji i usprawnień. Zobaczymy co będzie dalej ale jest spory potencjał ;)

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: buddookan » sobota, 6 stycznia 2018, 14:39

Wierze w IOTA i będe trzymał to co mam, ale to był najgorsza inwestycja jeśli ktoś kupował w tym miesiącu. W zasadzie ciężko było nie zrobić na każdej innej nowej walucie. Można żałować że nie pomnożyło się w ten czas kilka a nawet kilkadziesiąt( TRON) razy swojego kapitału. Nie ważne że te waluty są napompowane. Liczy sie zysk. Dopiero teraz można było wchodzić w IOTA.
IOTA napompowała cenę niedopowiedzeniami i nakręcaniem ludzi na Q itp. Dużo gadania a rezultat widzieliśmy. Przelewy szły/idą jak krew z nosa.
Cena zaczęła rosnąć bo ludzie w Niemczech naoglądali się obietnic w progamie. Potem szybko okazało się że nie jest tak różowo.

Pewnie wielu ludzi jest zawiedzionych i będzie sie to odbijać jeszcze długo na cenie. Za dużo gadania za mało efektów. Dodatkowo ta pompa na iota z początkiem grudnia i tak słabo wypada na tle wielu marniejszych kryptowalut.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: PiotrC » sobota, 6 stycznia 2018, 15:44

GibonGientki pisze: Tu w sumie potwierdziłeś, to co myślę. Top10 to dla IOTA za dużo, tylko ja pisałem o top50 a Ty o top20
Ogólnie całkiem wyważony głos w dyskusji.

Co do wzrostów, to taka opcja jest, pod warunkiem, że nie będą hamowane jak do tej pory.
Nawet na jakiś pump&dump bym się nie pogniewał
tak tylko z tą różnicą ze wg mnie jeśli to wszystko w końcu się uspokoii to zostanie Bitcoin i wlasnie koło 20 altów które mają jakieś podstawy do tego żeby mieć jakieś zastosowanie bo reszta to ściema powielanie czegoś co już istnieje albo przerost formy nad treścią i wlasnie w tej grupie wg mnie IOTA powinna się znalezc(w sensie top20 z zastosowaniem;p).

a co do hamowania kursu totez mi sie wydaje ze cos jest na rzeczy ale nie z racji tego że fundacja na tym zarabia jak juz sie pojawily tu glosy, Moga trzymac kurs w ryzach bo ulatwia im to jakies negocjacje biznesowe. Patrzac trzezwo na to nikt powazny nie wjedzie w jakis biznes gdzie waluta jest w stanie skoczyc/spasc o 200% w trzy dni. I o ile nam to nie na rękę bo nie ma tudemun lambo i w ogole tak ludzią odpowiedzialnym za projekt taka stabilizacja byc moze jest potrzebna bo patrzac na to co się dzieje to az nie naturalne że ani nie rośnie ani nie spada.

Jak to się ma do ideei krypotwalut każdy niech wyciąga swoje wnioski chociaż ja skłaniam się ku teorii nie pamietam czujej ale tu na forum się juz to pojawiło że prędzej czy później ustala stały kurs z euro tylko kwestia tego czy będzie to 0,1, 3 czy 50 Euro..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: dr_hash » sobota, 6 stycznia 2018, 16:18

Na Binance ktoś chce kupić IOTA za 19 btc :shock:

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości