Dyskusja na temat kursu IOTA

toa
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: toa » piątek, 10 sierpnia 2018, 11:58

Spekulacyjnie kupiłem trochę poniżej 57 centów. Myślę, że to dobry poziom do ruchu w górę 10-15 %.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: mecenas » niedziela, 7 października 2018, 15:10

Co mówią Wasze szklane kule na temat potencjalnego dołka dołków na parze: IOTA/BTC? Był, będzie jest teraz? Czy konsolidujemy się "na dołku", czy polecimy jeszcze mocno do dołu?
Jak to będzie, co to będzie?
:idea:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: koparki » niedziela, 7 października 2018, 15:51

iota nieźle się zachowuje , tak jakby chciała się zerwać ze smyczy jak ripple.
W złym scenariuszu ostatnia obszerna konsolidacja może dać zasięg ruchu do 0.3$ ale gdyby wzrosło to paliwo wyprodukowane podczas konsolidacji zaprowadzi kurs co najmniej do 1$ , jak dla mnie iota ma potencjał do zrobienia +100% w krótkim czasie, wiele altów ma podobny wykres , np dash
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: mecenas » niedziela, 7 października 2018, 16:24

@koparki, zapomniałem dodać, że interesuje mnie średni i długi termin. Trochę mnie kusi wymienić BTC na IOTA na longterm w ramach relokacji portfelowej... ale wciąż zbieram dane i rozmyślam nad takim ruchem.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: koparki » niedziela, 7 października 2018, 16:33

to raczej musiałbyś się zagłębić w macierzyste fora ioty, wątki iota na reddit, bitcointalk itd... tutaj iota nie jest modna... hehe będzie modna gdy pójdzie pionowo w górę - jak skończą się jej problemy techniczne albo gdy dodadzą ją do bitbay ;)
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: Drobniak » piątek, 4 stycznia 2019, 17:07

Na największym interwale zaznaczyłem zielonymi liniami potencjalny zasięg w przypadku kontynuacji wzrostów. Tymczasem na IOTA zostało zrealizowane standardowe już chyba w tym aktywie zagranie polegające na przebiciu na niższych interwałach ważnych długoterminowych oporów, w tym przypadku pierwszej zielonej linii i jak się można było spodziewać nastąpiła zawrotka na południe.

Przebicie jasnej pomarańczowej LT spadkowej lokalnej sugeruje że spadki się pogłębią o przynajmniej parę procent. Na mniejszych interwałach można dostrzec jak fajnie są rozgrywane wcześniej wspomniane zagrania z przebijaniem ważnych oporów które są świetną pułapką na nastawionych byczo graczy.

Myślę, że w najbliższym czasie będzie tu rozegrany scenariusz spadkowy który będzie ograniczony w dłuższym terminie od dołu czerwonym oporem.

Chwilowo natomiast kurs powinien moim zdaniem budować spadki tak długo jak będzie się to działo również na BTC ponieważ IOTA nie jest wyjątkiem i aktualny trend - góra/dół/boczniak - uwielbia kopiować od starszego braciszka. Gram na tym aktywie długi czas ponieważ wydaje mi się w miarę intuicyjnym aktywem i poznałem już część zagrań jakie tu stosują spekulanci. Dodatkowo zazwyczaj są tu duże ruchy co bardzo mi odpowiada.

Ograniczeniem podczas spadków będą fioletowe linie które wcześniej więziły kurs w trójkącie a później trzeba będzie rysować pomocnicze LT na bieżąco. Nie mam ich wszystkich porysowanych ponieważ tworzyły by chaos i szum na wykresie który utrudnia analizę. Poniżej screeny jak wygląda mój wykres IOT na różnych interwałach:

1W:
Obrazek

1D:
Obrazek

4H:
Obrazek

1H:
Obrazek

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: masonbtc » piątek, 8 listopada 2019, 14:32

Obrazek

Obrazek
1w

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu IOTA

Postautor: masonbtc » wtorek, 9 listopada 2021, 21:04

ale cisza...

niedługo może być fajny wzrost na IOTA

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości