IOTA - temat ogólny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 18 marca 2018, 10:32

Tak w gwoli uściśnienia, te wszystkie moje poprzednie wpisy były oczywiście na podstawie wróżenia z fusów a nie naprawdę dogłębnej analizy i umiejętności łączenia faktów. Przedziały jakich się spodziewam i tu napisałem też są oczywiście wyssane z palca.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: FortiDude » niedziela, 18 marca 2018, 10:47

Na IOTA mamy obecnie pump i pewnie będzie dump nie długo. Ja gram pod to i zobaczymy co pójdzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: GibonGientki » niedziela, 18 marca 2018, 10:50

@FortiDude, Dokładnie to samo chciałem napisać, jak tylko BTC wykaże większa dynamikę spadkową, to wszystko runie jak domek z kart. Nie pierwszy alt podnosił łeb gdy BTC spadał, nawet ETH, a jak się skończyło to widać na wykresach.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Daro » niedziela, 18 marca 2018, 11:11

Musicie przyznać, że to dość niecodzienna sytuacja od dłuższego czasu taki pump na coinie z pierwszej 50 rankingu, a już w szczególności, jeśli tyczy się to IOTY, która przy odbiciu BTC prawie nie reagowała natomiast na spadki już jak najbardziej. Myślę, że to ciekawa sytuacja do zaobserwowania, moje wnioski są takie, że cena Ioty jest już na tyle niska, że niewielu chce oddać, oczywiście każdy scenariusz jest w grze łącznie z takim, że BTC czeka totalny kataklizm. Warto obserwować, bo jesteśmy świadkami ciekawego zjawiska na Iocie wyciągać swoje własne wnioski i przemyślenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » niedziela, 18 marca 2018, 11:19

@Daro, Zdecydowanie nie jest to częsty widok, IOTA obecnie jest JEDYNYM coinem z pierwszych 200 (!), który jest na zielono w ostatnich 24h. Oczywiście, może to być dobry znak, że coś się dzieje, ale tak jak Gibon wyżej napisał - takie rzeczy już były. Jeśli BTC się nie uspokoi, to nie licz, że ta sytuacja się utrzyma. Jeśli będziemy kontynuować trend spadkowy to dosięgnie od (prędzej niż później) również IOTĘ. Tylko odwrócenie ogólnego trendu rynkowego może pozwolić utrzymać tak pozytywne liczby.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: BobQ » niedziela, 18 marca 2018, 12:14

Zawsze jest szansa że ktoś (lub grupa) dobrze poinformowany robi zakupy przed wydarzeniami które mają się pojawić gdyż wtedy zobaczymy skok do top 5, a może i top 3 lecz trzeba sobie jasno powiedzieć to raczej myślenie życzeniowe niż realny scenariusz i daje tak 10 - 15 % szans na jego realizację :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 46
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Felix.Coinrad » niedziela, 18 marca 2018, 14:42

Sebastian Seliga mówi, że niebawem ma mieć miejsce jakieś bardzo ważne wydarzenie dla IOTA.

Źródło:

Ktoś coś wie?

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » niedziela, 18 marca 2018, 15:18


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Niven » niedziela, 18 marca 2018, 18:51

@Felix.Coinrad, @gunbus, Z takich ważnych wydarzeń, które nie są uwzględnione w coinmarketcal jest jutrzejszy szczyt G20 poświęcony krypto walutom i co jest bardzo istotne jedynym przedstawicielem i doradcą w sprawie krypto będzie Pani Julie Maupin, która należy do Fundacji Iota.

źródło
https://coinsnews.com/g20-expert-adviso ... foundation
https://iota-news.com/julie-maupin-iota-g20/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 18 marca 2018, 19:15

Miło cię znowu widzieć Niven :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Niven » niedziela, 18 marca 2018, 19:18

Kryptoislife_ pisze: Miło cię znowu widzieć Niven :)
Ja tu ciągle czuwam tylko czasu brak, za dużo na głowie a Ioty kurs nie rozpieszcza ,chodź dziś pięknie walczy :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 18 marca 2018, 19:23

Cierpliwi zawsze są wynagradzani, polecimy naprawdę wysoko, sytuacja będzie analogiczna do tej sierpniowej czy grudniowej fali, brzmi niedorzecznie, ale tak się stanie taka jest logiczna kolej rzeczy, ciekaw tylko jestem czy q ogłoszą na tej fali od tego zależy gdzie będzie szczyt.

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: szulc » niedziela, 18 marca 2018, 19:54

dobra panowie a powiedzcie jaka jest szansa czy kiedykolwiek jakiś alt w końcu się odklei od tego "cholernego" BTC? ;)

Wiem że pewnie było już gdzieś na forum ten wątek poruszany ale chciałem rozkręcić rozmowę :)

Ja tam na swój sposób lubię BTC, trzeba mu jakiś szacun oddal..ale do kurwy nędzy...jest pełno innych i rozwiązujących inne problemy alty które i tak nie mogą żyć swoim życiem bo.... BTC :/

większość altów jest w parze z BTC i to oczywiste że będą się za nim bujać...ale są takie jak ETH, LTC czy np. nasza IOTA więc powinny się oderwać...ale co??? gówno :/

jest to już trochę irytujące...byle zły pierd o BTC...i wszystko w dół... ehhh

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 18 marca 2018, 20:04

szulc pisze: dobra panowie a powiedzcie jaka jest szansa czy kiedykolwiek jakiś alt w końcu się odklei od tego "cholernego" BTC? ;)

Wiem że pewnie było już gdzieś na forum ten wątek poruszany ale chciałem rozkręcić rozmowę :)

Ja tam na swój sposób lubię BTC, trzeba mu jakiś szacun oddal..ale do kurwy nędzy...jest pełno innych i rozwiązujących inne problemy alty które i tak nie mogą żyć swoim życiem bo.... BTC :/

większość altów jest w parze z BTC i to oczywiste że będą się za nim bujać...ale są takie jak ETH, LTC czy np. nasza IOTA więc powinny się oderwać...ale co??? gówno :/

jest to już trochę irytujące...byle zły pierd o BTC...i wszystko w dół... ehhh
Wtedy, kiedy ludzie zrozumieją, że btc nie jest wyznacznikiem ceny krypto, to działa tak, że jak btc spada to zwykli ludzie zaczynają najpierw sprzedawać alty, a grubi, żeby nie zostać na górce to się dokładają i tak się to napędza. A ludzie to zrozumieją prawdopodobnie wtedy, gdy jakiś alt przegoni btc capem, obstawiam, że będzie to eth lub iota.
Korekty są po to aby pozbyc się spakulantów, którzy dochodzą na samym szczycie.

Dla mnie trend wzrostowy rozpoczął sie kilka dni temu, a dla was powinien dzisiaj.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 46
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Felix.Coinrad » niedziela, 18 marca 2018, 20:58

@gunbus @Niven - dzięki za odpowiedzi

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 18 marca 2018, 21:03

I porada ode mnie, być może dla wielu z was to jest oczywiste tutaj, ale wiele osób mówi o cenia po jakiej sprzeda iotę, a wiecie kiedy ja ją sprzedam - prawdopodobnie nigdy, jako że potrafię tradować to zrobię to tylko po to aby odkupić więcej po niższej cenie. I już teraz wiem, że nie ukończę polibudy, tylko się zajmę krypto na własną rękę, tak jak nauczyłem się tradować bez niczyjej pomocy. To że o kryptowalutach będą kiedyś uczyć w szkołach/uczelniach też jest niemal pewne z mojego punktu widzenia. Dla wielu ten wpis może być nierealny ale z perspektywy czasu będzie całkiem trafny.
Zabawne jest to, że zainteresowałem się rok temu krypto bo chciałem zarobić a teraz tu zostaję bo zrozumiałem ideę.

I pomyśleć, że w listopadzie zwróciłem uwagę na iotę jak była między .34-.38 usd tylko dlatego, że już wtedy na tyle ogarniałem analizę, że mogłem stwierdzić, że jej wykres wyglądał najciekawiej spośród wszystkich altów, potem abserwowałem te forum przez jakieś 2 tygodnie i zrozumiałem, że ludzią nie chodzi tu o zarobek, i to był dla mnie przełomowy moment, moje podejście do krypto a właściwie ioty zacząło się stopniowo zmieniać i teraz jestem na etapie, na którym piszę ten tekst.
I nim ktoś mi napiszę, żebym ochłonął to już to zrobiłem w grudniu po utracie takiej ilości pieniedzy, jaką zwykły kowalski nie zarabia w rok czy czy 5 lat.
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 marca 2018, 21:19 przez Kryptoislife_, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: wantwrite2014 » niedziela, 18 marca 2018, 21:17

@Kryptoislife na jakim jesteś kierunku? na slacku Iota poznałem informatyka programistę , który też uczy się tradowania bo twierdzi ,że można więcej zarobić niż na programowaniu. To uważasz ,że Iota faktycznie będzie używana w płatnościach między maszynami?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » niedziela, 18 marca 2018, 21:20

wantwrite2014 pisze: @Kryptoislife na jakim jesteś kierunku? na slacku Iota poznałem informatyka programistę , który też uczy się tradowania bo twierdzi ,że można więcej zarobić niż na programowaniu. To uważasz ,że Iota faktycznie będzie używana w płatnościach między maszynami?
I tak już dużo o sobie napisałem.
Tak.
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 marca 2018, 21:40 przez Kryptoislife_, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » niedziela, 18 marca 2018, 21:22

@wantwrite2014, Jeśli nie będzie używana w celu, do którego ją zaprojektowano, to będzie bezużyteczna, bo ile mozna spekulować czymś, co do niczego nie służy. Także lepiej, żeby wyszło.

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: szulc » niedziela, 18 marca 2018, 21:40

Kryptoislife_ pisze: I porada ode mnie, być może dla wielu z was to jest oczywiste tutaj, ale wiele osób mówi o cenia po jakiej sprzeda iotę, a wiecie kiedy ja ją sprzedam - prawdopodobnie nigdy, jako że potrafię tradować to zrobię to tylko po to aby odkupić więcej po niższej cenie. I już teraz wiem, że nie ukończę polibudy, tylko się zajmę krypto na własną rękę, tak jak nauczyłem się tradować bez niczyjej pomocy. To że o kryptowalutach będą kiedyś uczyć w szkołach/uczelniach też jest niemal pewne z mojego punktu widzenia. Dla wielu ten wpis może być nierealny ale z perspektywy czasu będzie całkiem trafny.
Zabawne jest to, że zainteresowałem się rok temu krypto bo chciałem zarobić a teraz tu zostaję bo zrozumiałem ideę.

jeśli weźmiemy Twoją teorię że jest słuszna, to gdzie tu logika że wszystko leci w dół (albo i w górę) równiutko z BTC?
Założę się że dużo ludzi którzy siedzą w altach nawet nie ma 1 satoszi BTC w portfelu, więc na cholere niby sprzedają nagle jak BTC leci??? wiem że panika, srutu..tutu...ale to jest czasami już nudne do porzygu. Kiedyś bawiłem się trochę na forexie i takiej jazdy nie było..zresztą nigdzie na żadnej giełdzie nie ma że od jednego instrumentu jest uzleżniony cały rynek

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości