IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gorzki8412 » czwartek, 15 marca 2018, 18:39

Co niektórzy tu chyba dają sie ponieść emocjom. Ja tu widzę scenariusz bańki na BTC i myślę że będziemy spadać nadal. Kurs został spompowany , kto miał zarobić ten zarobił i pozostali w krypto Ci którzy weszli za późno w wiekszej mierze. Kasa odpłynęła i nie wiadomo kiedy znów przypłynie. Może za rok w optymistycznym scenariuszu. Ja bym się nie spodziewał teraz wzrostów przynajmniej ja w to nie wierzę. Niezaleźnie od wydarzeń. Sami wiecie jak BTC rosło kiedy były z nim same problemy teraz sytuacja z zastosowanie BTC sie poprawia a cena leci na łeb. Gdzie tu logika. Ktoś wie jak ludzi robić w ch...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » czwartek, 15 marca 2018, 18:55

gorzki8412 pisze: Co niektórzy tu chyba dają sie ponieść emocjom. Ja tu widzę scenariusz bańki na BTC i myślę że będziemy spadać nadal. Kurs został spompowany , kto miał zarobić ten zarobił i pozostali w krypto Ci którzy weszli za późno w wiekszej mierze. Kasa odpłynęła i nie wiadomo kiedy znów przypłynie. Może za rok w optymistycznym scenariuszu. Ja bym się nie spodziewał teraz wzrostów przynajmniej ja w to nie wierzę. Niezaleźnie od wydarzeń. Sami wiecie jak BTC rosło kiedy były z nim same problemy teraz sytuacja z zastosowanie BTC sie poprawia a cena leci na łeb. Gdzie tu logika. Ktoś wie jak ludzi robić w ch...
No to nic jak tylko pozostaje czekać i zobaczyć kto miał rację, ostatnich kilka dni było bardzo chaotycznych, z czymś takim się jeszcze nie spotkałem podczas mojej kariery w krypto ale powiem tak, tak naprawdę to dzisiajeszy dzień był przełomowy, nawet jeżeli btc spadnie jeszcze do około 7k bo nie wierzę, w to aby miało być niżej, a ogólnie bardziej prawdopodobne jest to, że stopniowo wszystko zacznie rosnąć.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 2 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: hedowiec » czwartek, 15 marca 2018, 19:05

wszysxy k!@#$% jebane wróżki xD nie spodziewałem się tylu na niby tak poważnym forum poważnej dzidziny :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 21:09

Kryptoislife_ pisze: nawet jeżeli btc spadnie jeszcze do około 7k bo nie wierzę, w to aby miało być niżej
Człowieku, weź wytrzeźwiej. Trzaskasz tu posty jak opętany, to nie jest gadu-gadu.
Jeszcze dzień temu dawałeś sobie rękę obciąć, że IOTA nie spadnie poniżej 1,2$. Nie minęło 24h, mamy 1,05$.
Teraz snujesz jakieś wizje o 7k, w które nie wierzysz. To nie jest kościół, ani koncert życzeń. Możesz sobie wierzyć w co chcesz, ale to nie zwiększa prawdopodobieństwa, że to się wydarzy nawet o 0,0000001%.
Alty lecą na łeb na szyje, w tym również IOTA.
Większość altów jest już sporo niżej, niż podczas ostatniego mega dołka 6.02.18. W tym również IOTA.
Oczywiście jest szansa, że obecne odbicie BTC poprowadzi nas do wzrostów, zmiany trendu. BA, nawet do nowego ATH.
Ale równie dobrze możemy kontynuować spadki, przebić ostatnie dołki, trwać w bessie choćby i rok.
To by oznaczało GAME OVER dla większości altów. Niekoniecznie dla IOTY, ale długotrwała bessa rynku na pewno nie poprowadzi do nowego ATH na tej walucie.
Także daruj sobie bezsensowne gadki w stylu 'jestem pewny', 'na 100%', 'niemożliwe' i 'dam sobie rękę uciąć'.
No chyba, że naprawdę będziesz sobie coś ucinał po każdym nietrafionym haśle. Wtedy dość szybko przestaniesz pisać te brednie, bo kończyny ci się skończą w ciągu paru dni.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » piątek, 16 marca 2018, 06:18

benq pisze:
Kryptoislife_ pisze: nawet jeżeli btc spadnie jeszcze do około 7k bo nie wierzę, w to aby miało być niżej
Człowieku, weź wytrzeźwiej. Trzaskasz tu posty jak opętany, to nie jest gadu-gadu.
Jeszcze dzień temu dawałeś sobie rękę obciąć, że IOTA nie spadnie poniżej 1,2$. Nie minęło 24h, mamy 1,05$.
Teraz snujesz jakieś wizje o 7k, w które nie wierzysz. To nie jest kościół, ani koncert życzeń. Możesz sobie wierzyć w co chcesz, ale to nie zwiększa prawdopodobieństwa, że to się wydarzy nawet o 0,0000001%.
Alty lecą na łeb na szyje, w tym również IOTA.
Większość altów jest już sporo niżej, niż podczas ostatniego mega dołka 6.02.18. W tym również IOTA.
Oczywiście jest szansa, że obecne odbicie BTC poprowadzi nas do wzrostów, zmiany trendu. BA, nawet do nowego ATH.
Ale równie dobrze możemy kontynuować spadki, przebić ostatnie dołki, trwać w bessie choćby i rok.
To by oznaczało GAME OVER dla większości altów. Niekoniecznie dla IOTY, ale długotrwała bessa rynku na pewno nie poprowadzi do nowego ATH na tej walucie.
Także daruj sobie bezsensowne gadki w stylu 'jestem pewny', 'na 100%', 'niemożliwe' i 'dam sobie rękę uciąć'.
No chyba, że naprawdę będziesz sobie coś ucinał po każdym nietrafionym haśle. Wtedy dość szybko przestaniesz pisać te brednie, bo kończyny ci się skończą w ciągu paru dni.


Jeżeli porównujesz sytuację z 02.06 do dzisiejszej to znaczy, że nie masz pojęcia o czym piszesz, ja tylko zaznaczę to, że tam cena spadła na chwilę, i dużo osób w tym ja kupiło wtedy tylko po to aby za chwilę sprzedać bo wiedziało, że zaraz odbije, tu jest zupełnie inna sytuacja.
Tak się właśnie robi hajs na jeleniach.
No ale cóż, dla niektórych pewne rzeczy nie są tak oczywiste.

Dodano po 7 godzinach 42 minutach 20 sekundach:
Czy kogoś wbogole zastanawia fakt, dlaczego podczas spadków mieliśmy taki mały wolumen ? Nawet w najbardziej krytycznym momencie, podczas spadków do okolicy 1USD wolumen na finexie nie przekraczał 20 milionów, gdy np podczas wzrostów w pewnym momencie przekraczał ponad 1 miliard ;) Cena będzie teraz rosnąć a wolumen będzie cały czas niski ponieważ jeżeli tyle osób, które kupiły po 3, 4, czy 5 USD w tak krytycznym momencie nie sprzedało to teraz też nie sprzeda, pierwszy większy wolumen się pojawi jak pojawia się pierwsi chętni do sprzedaży czyli jakoś pułap 2-3USD.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: benq » piątek, 16 marca 2018, 07:11

@Kryptoislife_, Ja nie wiem o czym piszę?
https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd
Czyli że ty tu widzisz trend wzrostowy? My chyba patrzymy na inne wykresy. Od ATH 17.12 cały czas spadamy, osiągając dno dna 6.02 (jak na razie). Jak możesz nazwać spadek 6.02 chwilowym, skoro dojście do tego pułapu trwało półtora miesiąca, a po drodze każdy kolejny dołek był niższy, a kolejny wybicie słabsze? Również ostatnie wzrosty nie wystarczyły na zdecydowane przebicie 12k - zmianę trendu.
Poza tym, skoro twierdzisz, że do 6.02 ludzie tylko kupowali to mamy jakieś nowe prawa rynku, wszyscy kupują a cena spada! :shock: Pamiętaj, że wolumen tworzy sprzedaż oraz kupno. Każda sprzedaż = kupno. To się nie tworzy z powietrza. Im większy wolumen, tym więcej coinów ZMIENIA właścieli, a nie powstaje coś nowego.
Kryptoislife_ pisze: Cena będzie teraz rosnąć a wolumen będzie cały czas niski ponieważ jeżeli tyle osób, które kupiły po 3, 4, czy 5 USD w tak krytycznym momencie nie sprzedało to teraz też nie sprzeda, pierwszy większy wolumen się pojawi jak pojawia się pierwsi chętni do sprzedaży czyli jakoś pułap 2-3USD.
Zdajesz sobie sprawę, że jest to błędne, życzeniowe założenie? Nie jesteś w stanie przeanalizować psychologicznie wszystkich inwestorów. Może ktoś kupił IOTA za 4$, przeczekał spadki do 1$ z ciężkim sercem. Ale liczył na szybkie odbicie. A tu niespodzianka, wpadamy w bessę, z każdym miesiącem kolejne 0,10$ w dół.
Może dla człowieka, który wpakował 1000 zł z nastawieniem na stratę lub holdowanie latami to nie tragedia.
Ale jeśli ktoś na fali entuzjazmu kupił za 1kk$, to jak myślisz, będzie ratował pozostałe 200-250k$ czy stwierdzi, że trudno, niech wszystko znika?
Możesz wierzyć w co chcesz, a nawet pisać co chcesz. Ale DOPUSZCZAJ RÓŻNE scenariusze, bo szklanej kuli nie masz.
Po prostu daruj sobie stwierdzenia, że jesteś tak niesamowicie pewny co się dzieje, że masz rynek w małym palcu, bo możesz wprowadzić kogoś niedoświadczonego w błąd. Opcja UP jest możliwa, pogłębienie spadków jest również możliwe.
Ten rok może nam dać nowe ATH, a może też dać nam spadek poniżej poziomu opłacalności kopania wielu walut i granicy opłacalności kopania BTC.
Żeby nie było, że jestem uprzedzony bo sprzedałem i liczę na spadek / kupiłem i liczę na wzrosty.
Jestem w 50% zapakowany w różne rzeczy - w tym IOTA. Jeśli urośnie - super, będę mega zadowolony nawet z 2$ za sztukę.
Jeśli zaliczymy mocny, długofalowy spadek - będę stopniowo dorzucał po 5% kapitału.
Polecam zdrowy rozsądek wszystkim :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » piątek, 16 marca 2018, 14:30

Ja po prostu jestem za dobry w te klocki ;)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Dodo101 » piątek, 16 marca 2018, 20:57

Jest gdzieś może transmitowane dzisiejsze wydarzenie w Tokio ?? i wiadomo o której godzinie czasu Polskiego ??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » piątek, 16 marca 2018, 21:46

Dodo101 pisze: Jest gdzieś może transmitowane dzisiejsze wydarzenie w Tokio ?? i wiadomo o której godzinie czasu Polskiego ??
Też właśnie jestem ciekaw, ale jak pytam na discordzie to nikt nic konkretnego nie pisze.

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: buddookan » sobota, 17 marca 2018, 09:17

Coś wiadomo o Polskich giełdach które miały wprowadzić IOTA za złotówki ?

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: BobQ » sobota, 17 marca 2018, 09:21

@buddookan,
Coinbe aktualnie usunęła możliwość wpłat/wypłat fiat więc raczej nie ma co liczyć na taką parę chyba ze BB nas zaskoczył, na co po cichu liczę ;)

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: szulc » sobota, 17 marca 2018, 10:30

BobQ pisze: @buddookan,
Coinbe aktualnie usunęła możliwość wpłat/wypłat fiat więc raczej nie ma co liczyć na taką parę chyba ze BB nas zaskoczył, na co po cichu liczę ;)
BB nas zaskoczył...kzkesz...ksin....więc czuję że będzie grubo jeszcze...hahaha

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 marca 2018
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Miro » sobota, 17 marca 2018, 15:45

16.03 była konferencja i cos jeszcze w tym tygodniu. Jest jakaś relacja z tych eventów? Bo kurs kompletnie bez ruchu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » sobota, 17 marca 2018, 16:20

Miro pisze:16.03 była konferencja i cos jeszcze w tym tygodniu. Jest jakaś relacja z tych eventów? Bo kurs kompletnie bez ruchu
i bardzo dobrze, to znak że ilość spekulantów na iocie jest na tyle małą, że nie ma wpyłwu na kurs.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gorzki8412 » sobota, 17 marca 2018, 17:42

I bardzo dobrze taki z tego wniosek że nie zarobimy :lol:

Dodano po 8 minutach 35 sekundach:
Ktoś wie w ogóle co na tej konferencji się podziało? Jakieś newsy? Pytanie do tych co śledzą i mają na to czas. Z góry bardzo dziękuję za info.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kryptoislife_ » sobota, 17 marca 2018, 19:58

Widzicie to, nie ma już spekuły na iocie, cena nie bedzie rosnąć dynamicznie od byle newsa, ale nie będzie też spadać z byle powodu. Zresztą możecie sami przed sobą odpowiedzieć ilu z was ma iotę teraz, obstawiam, że niewielu sądząc po aktywności na forum.
Chociaż nie wzrosty będą dynamiczne i będzie kolejne fomo i kolejne spore i długie spadki.
Ostatnio zmieniony sobota, 17 marca 2018, 22:00 przez Kryptoislife_, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Aeon » sobota, 17 marca 2018, 21:30

Rownie wazne, albo nawet wazniejsze od fundamentow jest to, kto IOTE kupowal i kupuje, oraz kto ją kupowal będzie.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 10 marca 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Oczko93 » sobota, 17 marca 2018, 22:19

Nie wiem jak to odebrać, ale według tego Teamu IOTA to jedna z najgorszych kryptowalut. Proszę mnie nie hejtować. Przedstawiam tylko opinie innych osób --->> https://new.shitcoin.com/iota-cannot-be ... may-occur/

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Luszian » sobota, 17 marca 2018, 22:24

Ten artykuł był juz poruszany, przeczytaj komentarze pod nim, jest tam jeden który wszystko wyjaśnia.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » niedziela, 18 marca 2018, 01:16

@Luszian, patrz jakie ch*jki, wrzucili artykuł jeszcze raz i usunęli stary oraz tym razem nie dali opcji komentowania (bo wyszłoby jak naiwny i nieprofesjonalny jest to tekst i jak tu nie wierzyć, że cały ten FUD jest celowym działaniem), na szczęście tu na forum był wrzucony komentarz o którym mówisz.

@Oczko93, https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=451907#p451907

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość