IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » poniedziałek, 5 lutego 2018, 22:00

kazde ich news to bylo klamstwo w zywe oczy
tak jak ktos wczesneij napisal, nie wykorzystali szansy hossy, teraz to bedzie juz tylko dno

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: GibonGientki » poniedziałek, 5 lutego 2018, 22:05

@kirucha2, ale to też nie tak. Będzie dno i będzie odbicie. Po każdej zimie przychodzi wiosna, tak samo i tutaj. Projekt IOTy nie upadnie i jak najbardziej widzę szansę na dalsze wzrosty, a nawet nowe ATH. Po prostu nie teraz :) Także HODLerzy nie wyprzedawać się w dołkach. Zamknąć wykresy, fora i czekać.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Luszian » poniedziałek, 5 lutego 2018, 22:14

kirucha2 pisze:kazde ich news to bylo klamstwo w zywe oczy
tak jak ktos wczesneij napisal, nie wykorzystali szansy hossy, teraz to bedzie juz tylko dno
Powiedz mi co z oficjalnych ogłoszeń to kłamstwo? Jestem ciekaw co wymyślisz.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » poniedziałek, 5 lutego 2018, 23:22

nie badz smieszny, zadnej zapowiedzi nie zrealizowali

Dodano po 5 minutach 20 sekundach:
microsoft, nowy portfel , kilka mega news do konca 2017r, Q cos tam itp
jestem przekonana, ze nie maja pojecia jak ten projekt ugryzc i zatrzymali sie w rozwoju

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: GibonGientki » poniedziałek, 5 lutego 2018, 23:33

Ja natomiast myślę, że chłopaki pracują nad sprawą i już mają coś w zanadrzu. Jednak rozumieją rynek i mają świadomość, że cokolwiek by teraz nie ogłosili to i tak bez sensu ze względu na BTC.

Quantum na przykład wystrzelili swojego satelitę i co? :)

Strategicznie patrząc, brak dalszej pompy w 2017 wyjdzie walucie na korzyść. Teraz spadniemy do bardzo rozsądnych poziomów. Naprawią portfel i będzie można mówić o dalszych wzrostach.

A poza tym, IOTA już wcale nie ma chęci tak pikować jak wcześniej. Już nie wyprzedza BTC o -10%, tylko trzyma wartość względem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » wtorek, 6 lutego 2018, 00:02

kirucha2 pisze: nie badz smieszny, zadnej zapowiedzi nie zrealizowali

Dodano po 5 minutach 20 sekundach:
microsoft, nowy portfel , kilka mega news do konca 2017r, Q cos tam itp
jestem przekonana, ze nie maja pojecia jak ten projekt ugryzc i zatrzymali sie w rozwoju
O czym ty kolego bredzisz, straciłeś kasę i wraz z nią trzeżwe spojrzenie.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » wtorek, 6 lutego 2018, 00:12

to tobie pali sie pod nogami

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Luszian » wtorek, 6 lutego 2018, 00:14

kirucha2 pisze:nie badz smieszny, zadnej zapowiedzi nie zrealizowali

Dodano po 5 minutach 20 sekundach:
microsoft, nowy portfel , kilka mega news do konca 2017r, Q cos tam itp
jestem przekonana, ze nie maja pojecia jak ten projekt ugryzc i zatrzymali sie w rozwoju
1. Microsoft - oficjalnie napisali, że Microsoft jest "uczestnikiem", a nie "partnerem" w data marketplace. Rozdmuchane zostało przez ludzi piszących fake newsy, którzy chyba nie do końca ogarniają angielski.
2. Nowy portfel - z tego co czytałem napisali o możliwym wyjściu portfela w styczniu, wyszła Alfa i przygarnęli 100 osób do testów.
3. Były ciekawe newsy w grudniu, największy to chyba ten, że Bosch inwestuje w IOTA. Później dali sobie na wsteczny, bo dostawali na slacku wiadomości typu "kiedy kolejny news? Kupiłem po 5.5$". Teraz zatrudnili specjalnie firmę od PR. Ayelet Noff jest w tej chwili odpowiedzialna za newsy. Mają pojawiać się nie częściej niż raz na 2 tygodnie.
4. Q wymkneło się przypadkiem w rozmowie na Slacku, to nawet nie był żaden news. Dopiero później musieli to naprostować i poinformowali, że Q zostanie ogłoszone do końca pierwszego kwartału 2018.
Coś jeszcze? Smutne jest jak ludzie inwestują w coś o czym mają tylko ogólne pojęcie i nie potrafią samodzielnie szukać informacji tylko sugerują się filmikami na youtubie lub wpisami ludzi na Twitterze lub wykopie.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » wtorek, 6 lutego 2018, 00:14

nie bede sie z Toba bic piany
niech kazdy zainteresowany przejrzy ten watek od grudnia i sam oceni wiarygodnosc zapowiedzi, newsow itp.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Luszian » wtorek, 6 lutego 2018, 00:23

kirucha2 pisze:niech kazdy zainteresowany przejrzy ten watek od grudnia i sam oceni
Ja jestem w tym wątku od sierpnia. Nagły szał na IOTE to przykład jak w świecie kryptowalut działają fake newsy. Ktoś napisze jakiś artykuł gdzie znajduje się pełno błędnych informacji, kolejną osoba go udostępni i tak się kręci. Po co jednak czytać o projekcie i samodzielnie szukać informacji, jak ktoś napisał artykuł na kilka stron to na pewno musiał zrobić to już wcześniej. Lepiej ciułać kasę na kolejnych kranikach.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » wtorek, 6 lutego 2018, 09:22

przeciez te fake newsy wypuszczal Pan Schiener , jesli nie wiesz kto to, to slaby ten Twoj resarch projektu, proponuje doczytac!

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Luszian » wtorek, 6 lutego 2018, 09:37

kirucha2 pisze:przeciez te fake newsy wypuszczal Pan Schiener , jesli nie wiesz kto to, to slaby ten Twoj resarch projektu, proponuje doczytac!
Bardzo dobrze wiem kim on jest. Jeśli uważasz, że wrzucił on jakiegoś fake newsa to proszę daj tutaj screena, bo ja najwidoczniej nie znalazłem żadnego. Tylko nie wykręcaj się, że to dużo szukania, albo żebym szukał sam. Chcę tego screena od Ciebie.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: shadow » wtorek, 6 lutego 2018, 10:17

@kirucha2, tak jak kolega wyżej pisał bredzisz. Może przeglądałeś ten wątek ale chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Luszian wyłuszczył Ci z grubsza jak to wyglądało. Mogę tylo potwierdzić jego słowa a w temacie ioty jestem gdzieś od maja/czerwca, zanim postał ten wątek na forum. Niestety, dałeś się złapać na fake news.

tak mi się skojarzyło
Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » wtorek, 6 lutego 2018, 10:29

Luszian pisze:
kirucha2 pisze:przeciez te fake newsy wypuszczal Pan Schiener , jesli nie wiesz kto to, to slaby ten Twoj resarch projektu, proponuje doczytac!
Bardzo dobrze wiem kim on jest. Jeśli uważasz, że wrzucił on jakiegoś fake newsa to proszę daj tutaj screena, bo ja najwidoczniej nie znalazłem żadnego. Tylko nie wykręcaj się, że to dużo szukania, albo żebym szukał sam. Chcę tego screena od Ciebie.
oczywiscie moge to dla Ciebei zrobic, ale napisz tutaj, ze jak Ci to pokaze to mnie przeprosisz i przyznasz sie do bledu

Dodano po 2 minutach 15 sekundach:
panie shadow ja tutaj ostrzegam ludzi , ktorzy mysla nad IOTA. Jakbym mial z tym problem jak Ty sadzisz to bym naganial tak jak Ty zebym mogl sprzedac. Takze zamilcz naganiaczu!

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Luszian » wtorek, 6 lutego 2018, 10:50

Jeśli znajdziesz coś to oczywiście przeproszę. Natomiast shadow nikogo do niczego nie namawia, więc nie musisz wyzywać go od naganiaczy. Spójrz na siebie i te durne wpisy o kranikach lepiej.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » wtorek, 6 lutego 2018, 12:05

Aeon pisze: Info od Dominika, ze powinien w tym tygodniu wystartować nowy IOTA Sandbox:
The IOTA Sandbox is a service provided by the Foundation that makes it possible to start using IOTA without having to go through the hassle of installing, configuring and setting up your local client. Thanks to our redundant node setup and a dedicated GPU farm, you don’t even have to worry about doing Proof of Work, which means that you can start testing and developing new applications, even with tiny IoT devices, all by simply making API calls to the Sandbox environment.
Niven pisze: https://mobile.twitter.com/RajivShah01/ ... 0986398723

Nowy portfel w połowie stycznia

P.s A 1 iota nadal pending lol
Plus z 9.12.2017:

David Sønstebø
@Boyan IOTA is having several major backend updates soon. Userfriendliness, confirmation rates, resistance to spam etc. will all improve greatly over the next weeks. Blog posts and announcements for all will come
Aeon pisze: David Sonstebo na Slacku napisal, ze zostalo osiagniete to, po co pojechali (Dominik) do Tokio i w odpowiednim czasie to ogłoszą.
Niven pisze: ok czeka nas jeszcze jedno duże ogłoszenie :)
Obrazek

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Luszian » wtorek, 6 lutego 2018, 15:08

Widzę, że nawet stare wiadomości ze slack'a znalazłaś/eś (na górze napisałaś/eś, jakbyś była/był kobietą). Zauważ, że to z kanału speculation, tam pojawiają się jeszcze lepsze perełki pisane pół żartem pół serio, ale niech Ci będzie :D
1. Sandbox - Bolero, ułatwia instalacje full nodów i wszystko automatycznie konfiguruje.
2. Portfel w połowie stycznia - Rajiv Shah nie jest CEO fundacji, tylko pasjonatem projektu pracującym nad portfelem. To, że nie pozwolili wypuścić portfela tak wcześnie to dobra decyzja z ich strony. Faza testów nadal trwa.
3. Odpowiedź Davida do jakiegoś randoma na slacku - czy tu jest podana jakaś konkretna data? No nie. "Soon" i kilka tygodni. Przecież tego nawet newsem nazwać nie można.
4. Wizyta w Japoni - https://www.bitsonline.com/iota-tokyo-g ... ialWarfare
5. BIG ANNOUNCEMENT - 5 dni później ogłaszają, że Robert Bosch Venture Capital zakupił tokeny IOTA.

Nie wiem o co Ci chodzi, ale weź przestań się wydurniać. Próbujesz za wszelką cenę udowodnić, że IOTA to jakiś wielki scam i oszustwo. Wstawiłeś tylko posty z tego forum nie próbując nawet ich sprawdzić tylko natychmiast zarzucasz, że są kłamstwem. Czepiasz się w większości drobnych szczegółów, których nie można nawet nazwać oficjalnymi ogłoszeniami. Szkoda, że nie widzisz tych naprawdę istotnych rzeczy, jak rejestracja Fundacji IOTA w Niemczech jako organizacji non-profit, współpracy z Boschem, Volkswagenem itp. Inne projekty mogą pomarzyć o takich powiązaniach z wielkimi firmami czy państwami. Spójrz na Liska i powiedz ile już przekładają głupi rebranding. Nawet Raiblocks zrobił to prawie natychmiast. Moim zdaniem Fundacja bardzo dobrze rozgrywa karty i nie obchodzi ich spadek o blisko 80% od ATH.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kirucha2 » wtorek, 6 lutego 2018, 15:38

tak masz racje

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Aeon » wtorek, 6 lutego 2018, 16:24

ajatoluk pisze:
kirucha2 pisze: nie badz smieszny, zadnej zapowiedzi nie zrealizowali

Dodano po 5 minutach 20 sekundach:
microsoft, nowy portfel , kilka mega news do konca 2017r, Q cos tam itp
jestem przekonana, ze nie maja pojecia jak ten projekt ugryzc i zatrzymali sie w rozwoju
O czym ty kolego bredzisz, straciłeś kasę i wraz z nią trzeżwe spojrzenie.
To ona :oops: :lol: Co nie zmienia faktu, że bredzi i najwyższy czas dygnąć i ładnie nas tu wszystkich przeprosić :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: GibonGientki » wtorek, 6 lutego 2018, 19:37

Dobra, to dla odreagowania, IOTA jest na koncu:

Obawiam się, że to jeszcze nie koniec, a całkiem przekonany jestem że wsparcie będzie testowane. Przy takich spadkach i takich negatywnych emocjach na rynku nie widzi mi się nagły wybuch euforii i masowe zakupy.

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość