IOTA - temat ogólny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 09:00

@pk456, podaj gdzie słyszałeś że ma być do końca tygodnia

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: pk456 » sobota, 16 grudnia 2017, 09:09

Niven pisze: @pk456, podaj gdzie słyszałeś że ma być do końca tygodnia
Tu na forum :) Jeśli to nie była prawdziwa informacja to przepraszam za sianie zamętu, być może nie był to termin snapshotu a rozwiązania problemów z siecią - co ja sobie już sam połączyłem w jedno.

W każdym razie binance zawiesiło wypłaty, bitfinex ma inną strategię - wprowadził limit na minimalną ilość i prowizję od wypłaty - obie giełdy zareagowały na problemy z siecią. Można debatować która reakcja jest lepsza, ale chyba nie ma wątpliwości co było przyczyną działań giełd.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: zielony45 » sobota, 16 grudnia 2017, 11:41

Co taka cisza na forum . Czyżby co niektórzy stracili wiarę w projekt :D :D :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 16 grudnia 2017, 11:47

Co byscie powiedzieli na to
https://www.tradingview.com/x/Rdoudul7

Dodano po 24 sekundach:
Co byscie powiedzieli na to
https://www.tradingview.com/x/Rdoudul7

Dodano po 41 sekundach:
Novymivo
Wtedy sprawdzilaby sie moja teoria

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: agieh » sobota, 16 grudnia 2017, 12:16

:twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 12:23

zielony45 pisze: Co taka cisza na forum . Czyżby co niektórzy stracili wiarę w projekt :D :D :D
To jest cisza przed burzą :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kryptoislife_ » sobota, 16 grudnia 2017, 12:50

Niven pisze:
zielony45 pisze: Co taka cisza na forum . Czyżby co niektórzy stracili wiarę w projekt :D :D :D
To jest cisza przed burzą :D
Też mi się tak wydaje aczkolwiek, dużo znaków wskazuje na to że ta cisza jeszcze jeszcze trochę potrwa, wallet w styczniu snapshot po wallecie (o ile mnie pamięć nie myli w listopadzie mówili że będzie w grudniu), newsy które miały być w grudniu, no cóż póki co właściwie nic więcej nie wiadomo w porównaniu z tym co wiedzieliśmy w listopadzie, doszły tylko problemy z siecią i zablokowanymi tranzakcjami, no ale cóż liczę na to że w pewnym momencie moja cierpliwość zostanie wynagrodzona.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Marthu1990 » sobota, 16 grudnia 2017, 12:52

Muszę przyznać że osoby które siedzą all in w IOTA albo mają w niej ponad 50% kapitału, muszą mieć stalowe nerwy.
Bo jednak smutne jest patrzenie na inne altcoiny z Top 50 które są odpalone na zielono i wybijają na nowe ATH, gdzie IOTA jako jedyna ciągle spada w dół.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Proctosone208 » sobota, 16 grudnia 2017, 12:54

ee tam :D, wole myslęć że jak prawie wszystko jest teraz na zielono a sama IOTA na czerwono to później się sytuacja zmieni na odwrót a wtedy kurs wyleci za orbite.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: cryzy » sobota, 16 grudnia 2017, 12:55

Marthu1990 pisze:Muszę przyznać że osoby które siedzą all in w IOTA albo mają w niej ponad 50% kapitału, muszą mieć stalowe nerwy.
Bo jednak smutne jest patrzenie na inne altcoiny z Top 50 które są odpalone na zielono i wybijają na nowe ATH, gdzie IOTA jako jedyna ciągle spada w dół.
Jak ktoś trzyma długoterminowo to się nie przejmuje, ja mam 100% kapitału w iocie i śpię spokojnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » sobota, 16 grudnia 2017, 13:11

oki, ale przeciez ceny wyrazane sa w usdt - usdt ma wartosc zero
Ostatnio zmieniony sobota, 16 grudnia 2017, 13:18 przez novymivo, łącznie zmieniany 1 raz.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 13:15

@novymivo, ale nie ma sensu analizować kto co ile zainwestował na forum ogólnym bo urząd skarbowy już FB czyta wiec nie wiadomo czy i tu ktoś nie robi notatek :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 16 grudnia 2017, 13:16

Marthu1990
Mowisz że spada hmmm...
To chyba nie widziałeś tych wszystkich adrrsów po kilkadziesiąt terra ioty (czyli po kilkaset mln $)
Utworzonych w ostatnich dniach.
Myslisz że ktoś i to nie jeden pokupił iote za 100-200 mln $ przelał na adresy i liczy na strate i czeka ? Sam sobie odpowiedz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 13:26

lepiej powiedzcie czy ktoś się już tutaj z synchronizował bo mnie już coś trafia kilka dni temu ściągnąłem 11gb danych i zładowałem do fullnode wygląda że wszystko ruszyło ale komp to mieli od 2 dni i nic i co chwile dostaje info ze za mało ramu a miał być wymóg 2-4 gb ramu i ciagle jestem nie synchro :( . Teraz Ściągam inna bazę danych może z tą coś jest nie tak :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kryptoislife_ » sobota, 16 grudnia 2017, 13:50

Marthu1990 pisze: Muszę przyznać że osoby które siedzą all in w IOTA albo mają w niej ponad 50% kapitału, muszą mieć stalowe nerwy.
Bo jednak smutne jest patrzenie na inne altcoiny z Top 50 które są odpalone na zielono i wybijają na nowe ATH, gdzie IOTA jako jedyna ciągle spada w dół.
Dlatego właśnie żałuję że po wypiciu na około 5.5 wiedziałem że przez dłuższy czas będzie zastój, a tu okazało się że kurs spadł nawet poniżej 4usd, i mimo tego że wiedziałem że inne alty pójdą w górę to postanowiłem holdować, co było błędem, i tak jestem bardzo dużo do przodu ale to nie znaczy że w między czasie nie mmogę zarabiać na innych altach ale teraz to już moim zdaniem za późno, obiektywnie patrząc to teraz iota jest w czołówce aktów które najbardziej opłaca się kupić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Marthu1990 » sobota, 16 grudnia 2017, 14:00

@Lagoon, Wiadomo że drastycznie nie spada, bo trzyma pewien przedział od kilku dni. Jednak w porównaniu z innymi altcoinami nie wygląda to dobrze. A warto dodać że jak BTC zacznie spadać to wszystko ucierpi i nie liczyłbym, że akurat wtedy IOTA będzie jedyna na zielono.
A co do zakupu takich ilości to mam mieszane odczucia. Zazwyczaj się to robi w celach manipulacji kursem niż żeby kupić i zostawić na pół roku albo dłużej

@Kryptoislife_, Ja 3 dni temu dokupiłem IOTY i to aktualnie moja połowa krypto kapitału. Szkoda, że nie zrobiłem tego później bo można było dobrze zarobić na innych altach. Jednak teraz nie chce sprzedawać bo może się to podobnie skończyć jak z NEO. Tam kupiłem kiedy było po 40, przez tydzień spadało i sprzedałem z stratą w granicach 37$. Dzisiaj NEO jest po 50$ albo i więcej...

@Niven, Całe szczęście nie trzeba odprowadzać podatku od strat, więc ja tam nie muszę niczego ukrywać :D

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: wantwrite2014 » sobota, 16 grudnia 2017, 14:34

Wkrótce Pierwsza na świecie giełda IOTA, która pozwala handlować z portfela na portfel, nie martwiąc się nawet o pozostawienie monet na giełdzie. Nigdy nie było łatwiej kupować i sprzedawać IOTA : http://iotalpha.io/

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kirucha2 » sobota, 16 grudnia 2017, 14:46

te ich coming soony to juz sie smieszne robia

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kryptoislife_ » sobota, 16 grudnia 2017, 14:51

wantwrite2014 pisze: Wkrótce Pierwsza na świecie giełda IOTA, która pozwala handlować z portfela na portfel, nie martwiąc się nawet o pozostawienie monet na giełdzie. Nigdy nie było łatwiej kupować i sprzedawać IOTA : http://iotalpha.io/
Fajna inicjatywa ale mogliby najpierw wallet i sieć ogarnąć, i tak jak poniżej kolega napisał, to coming soon wcale może nie być takie "soon".

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 15:06

Oświadczenie Ioty w sprawie całego tego zamieszania z "partnerstwem"
https://blog.iota.org/iotas-data-market ... 6fbf0b4513

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości