IOTA - temat ogólny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: scOOtt » środa, 6 grudnia 2017, 20:01

Szkoda, że w momencie korekty moje litecoiny były w drodze na bitfinex a w momencie kiedy dotarły cena skoczyła na 4.30$
Cóż, wystawiłem opcję zakupu na poziomie 3.72$ i czekam aż pociąg stanie na mojej stacji a później już tylko railway to the 10$.
Zalecam spokój i rozwagę - ten projekt da nam ładnie zarobić

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: paprykarz18 » środa, 6 grudnia 2017, 20:04

Skoro spokój to zapytam o najbliższe dni, bo jesteście dobrze poinformowani.

W poniedziałek rano rusza granie na spadki BTC, więc już w niedzielę będzie huśtawka. Do tego czasu można grać.
Jutro czwartek- dzień wzrostów, przed piątkiem- dniem spadków.
Co może się wydarzyć z IOTĄ w tym czasie?
News związany z tym Q ma być przed poniedziałkiem? Czegoś jeszcze można się spodziewać? Wejście na Bittrex może być w każdej chwili, to wiem. Coś jeszcze powinienem wiedzieć?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » środa, 6 grudnia 2017, 20:05

paprykarz18 pisze: Skoro spokój to zapytam o najbliższe dni, bo jesteście dobrze poinformowani.

W poniedziałek rano rusza granie na spadki BTC, więc już w niedzielę będzie huśtawka. Do tego czasu można grać.
Jutro czwartek- dzień wzrostów, przed piątkiem- dniem spadków.
Co może się wydarzyć z IOTĄ w tym czasie?
News związany z tym Q ma być przed poniedziałkiem? Czegoś jeszcze można się spodziewać? Wejście na Bittrex może być w każdej chwili, to wiem. Coś jeszcze powinienem wiedzieć?
za 8 dni konferencja Microsoft + IOTA aa no i jutro ma być ta kawa czy herbata z Iotą w niemieckiej telewizji

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: RafaelGrey » środa, 6 grudnia 2017, 20:10

Dużo osób ma problem z wysłaniem ioty na giełdę a chciałoby sprzedać, zalecam więc ostrożność;)

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » środa, 6 grudnia 2017, 20:11

Jeszcze wiecej osob w USA chcialo by legalnie kupić a nie maja zbytnio jak ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » środa, 6 grudnia 2017, 20:11

Tak sobie patrze na ten volumen na binance inie wiem w jaki sposob ta cena tak spadla.
32000btc to jest ok 400 mln $ po 4$ za iota to 100mln ioty w 24 godz czyli 4mln na godz czyli ok 70 000 ioty na minute.Nieprawdopodobne !!!
A cena leci . Chyba ida skupy i bedzie upp.Bo w sprzedazy nie widac scian ani zrzutow.Dla mnie jakos dziwne.A i volumen rosnie

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: RaptorPL » środa, 6 grudnia 2017, 20:14

Jestem początkujący ale już parę hypów widziałem, między innymi na Lisku który po plotce o współpracy z google też wystrzelił.
Ta konferencja z Microsoft może być paliwem do rakiety, pytanie tylko ile go dzisiaj zużyliśmy, a ile dopompuje go nowa wiara jeśli się dowie o tym za parę dni.
Patrząc na to co działo się dzisiaj myślę że 10$ jest naprawdę realne przed konferencją lub do końca grudnia.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kAArter » środa, 6 grudnia 2017, 20:14

Tak totalnie no offens do wiecznych optymistów.
Pamiętajcie o tym że kiedy ktoś pompuje cene czy działa FOMO to nie dlatego żeby podarować innym pieniądze tylko dlatego że każdy chce skroić jak najwięcej.Myślę że z czasem tak jak ja to zrozumiałem wy też to zrozumiecie ( a wcale tak długo w tym nie jestem i jakiś wybitny gracz ze mnie nie jest żeby nie było ) Może być tak że kolejne informacje ponownie nakręcą spirale i wyskoczy jeszcze wyżej a może być tak że teraz tylko wraki statków po sztormie pływają :) a sądząc po tym co obserwuje na twiterze to więcej osób pali sie do tego żeby im iota na giełd poszła i chcą sprzedać niż ładować się z kredytem.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: paprykarz18 » środa, 6 grudnia 2017, 20:19

Niven pisze:za 8 dni konferencja Microsoft + IOTA aa no i jutro ma być ta kawa czy herbata z Iotą w niemieckiej telewizji
Za 8 dni to BTC i IOTA może być na wyprzedaży -80% lub już w kosmosie i żadna konferencja z MS tego nie zmieni.
Takie newsy są istotne w czasach (w wypadku krypto raczej dniach) spokoju.
Na razie sprawdza się wykres z 2013 roku. Wręcz co do dnia miesiąca (październik-grudzień), więc pod tym kątem zalecam ostrożność.

Skoro news z Q ma być do poniedziałku, tutaj widzę okazję do zagrania.

@Lagoon, cenę wyznacza Bitfinex, bo tam IOTĘ kupuje się za dolary i w największym wolumenie, Korea ma swój świat i podaż niezaspokajającą popytu, a Binance może jedynie podglądać, co się dzieje na finexie

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kAArter » środa, 6 grudnia 2017, 20:25

paprykarz18 pisze:
Niven pisze:za 8 dni konferencja Microsoft + IOTA aa no i jutro ma być ta kawa czy herbata z Iotą w niemieckiej telewizji
Za 8 dni to BTC i IOTA może być na wyprzedaży -80% lub już w kosmosie i żadna konferencja z MS tego nie zmieni.
Takie newsy są istotne w czasach (w wypadku krypto raczej dniach) spokoju.
Na razie sprawdza się wykres z 2013 roku. Wręcz co do dnia miesiąca (październik-grudzień), więc pod tym kątem zalecam ostrożność.

Skoro news z Q ma być do poniedziałku, tutaj widzę okazję do zagrania.

@Lagoon, cenę wyznacza Bitfinex, bo tam IOTĘ kupuje się za dolary i w największym wolumenie, Korea ma swój świat i podaż niezaspokajającą popytu, a Binance może jedynie podglądać, co się dzieje na finexie
Z tym ,,Q'' do poniedzałku gdzie poszło takie info ? nigdzie nie widziałem nic

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: scOOtt » środa, 6 grudnia 2017, 20:29

paprykarz18 pisze:
Niven pisze: Na razie sprawdza się wykres z 2013 roku. Wręcz co do dnia miesiąca (październik-grudzień), więc pod tym kątem zalecam ostrożność.
Możesz mi go jakoś opisać co się działo ?
Z góry dziękuję.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: div88 » środa, 6 grudnia 2017, 20:33

Od ośmiu dni Iota nie dotarła mi na giełdę :evil: więc gratuluję wszystkim, którzy zrealizowali zyski.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » środa, 6 grudnia 2017, 20:38


Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: paprykarz18 » środa, 6 grudnia 2017, 20:39

@kAArter, ja wiedzę czerpię z tego tematu, wydawało mi się, że był tu screen, gdzie ktoś pisał, że do poniedziałku z tym Q, dopytaj Kolegów lepiej obeznanych
@scOOtt, wejdź na coinmarketcap i przybliż sobie cenę BTC za okres od października do stycznia 2013 i porównaj z wykresem dla października 2017 do dzisiaj - jedyna różnica - nie ze 100$ na 1000$, ale z 1000$ na 10000$; niektóre szczyty i dołki pasuję prawie co do dnia, np. 29 listopada
następnie popatrz na takie same wykresy dla altcoinów, które wtedy istniały... takie samo szaleństwo, jak teraz, nowe ATH i wzrosty +50% dziennie

obstawiam pęknięcie bańki przed świętami, raz że wydatki, dwa że spekulacja bankserki, która chce zniszczyć zdecentralizowane krytpowaluty zagrażające giełdom i bankom

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » środa, 6 grudnia 2017, 20:43

działa wam reddit ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » środa, 6 grudnia 2017, 20:47

@Niven, nie :D

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
paprykarz18 pisze: obstawiam pęknięcie bańki przed świętami, raz że wydatki, dwa że spekulacja bankserki, która chce zniszczyć zdecentralizowane krytpowaluty zagrażające giełdom i bankom
analizowales jak wygladaly spadki crypto na przelomie ostatnich lat, ew spadki spolek gieldowych >?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » środa, 6 grudnia 2017, 20:50

http://www.mynewsdesk.com/no/sopra-ster ... gi-2320122

Tłumaczenie z norweskiego:
https://translate.google.com/translate? ... t=&act=url
Musi zabezpieczyć rzeczy online za pomocą technologii blockchain

Informacja prasowa • 06 grudnia 2017 17:02 CET


Zdjęcie: Getty ThinkStock
Bezpieczeństwo staje się coraz ważniejsze w Internecie rzeczy (IoT) z gwałtownym wzrostem podłączonych urządzeń. Nowe partnerstwo między Sopra Steria i IOTA pomoże znaleźć rozwiązania tych problemów.


Atak typu "odmowa usługi" jest nieustannie wykrywany, gdy cyberprzestępcom udało się przejąć kontrolę nad urządzeniami cyfrowymi innych osób, krytycznymi urządzeniami, takimi jak samobieżne samochody i komponenty medyczne. Bezpieczna wymiana danych to jedno z największych wyzwań w przyszłości. Dlatego IOTA, wiodąca na świecie organizacja non-profit w zakresie standaryzacji i rozwoju Internetu przedmiotów, postanowiła zmobilizować znaczącą wiedzę na rynku, aby znaleźć rozwiązanie problemu społecznego.

Więcej połączonych urządzeń niż ludzie na ziemi
Międzynarodowy gigant konsultant Sopra Steria nawiązuje obecnie współpracę z IOTA, aby sprostać tym wyzwaniom. Sopra Steria i IOTA opracowują framework oparty na własnej technologii blockchain. Technologia IOTA rozwiązuje słabości blockchain i specyficzne potrzeby IoT w zakresie bezpieczeństwa w wyjątkowy sposób. Ułatwia to bezpieczną wymianę informacji między podłączonymi urządzeniami.

"Szczególną cechą IOTA, która sprawia, że ​​jest to niezwykle ekscytujące i istotne, jest to, że rozwiązują one szyfrowanie i algorytmy w zupełnie inny sposób niż inne technologie blockchain. To, w połączeniu z naszą własną wiedzą i doświadczeniem, może okazać się podstawą do zmiany bezpieczeństwa w przyszłym handlu i wymianie danych, mówi Jørn Skaaraas, kierownik ds. Rozwoju systemu w Sopra Steria.


Ekspert internetowy IoT: Jørn Skaaraas

Gdy wszystkie urządzenia są podłączone do Internetu, będzie ogromny potencjał dla technologii, które ułatwiają rozproszone bezpieczeństwo. Istnieje już więcej urządzeń połączonych niż ludzi na ziemi, więc bezpieczeństwo i kontrola komunikacji w tym obszarze będzie kluczowym zadaniem do rozwiązania w przyszłości.

Przeczytaj także: Sopra Steria otrzymuje cyfrową nagrodę transformacji od Microsoft

Obstaw na blockchain
Sopra Steria staje się ważnym partnerem dla IOTA w oparciu o istniejące dostawy w ramach technologii blockchain. W oparciu o technologię blockchain, Sopra Steria opracowała platformę do poprawy bezpieczeństwa i zarządzania danymi publicznymi w Szkocji. Sopra Steria również opracowała rozwiązania finansowe dla BMW i rozwiązania logistyczne dla linii lotniczych Airbus, mówi Skaaraas.

Firma rozpoczęła również kilka lat wstecz, aby opracować i wprowadzić własną kryptowalutę, Sopra Steria Coin, do użytku wewnętrznego w firmie na arenie międzynarodowej.

David Sønstebø, współzałożyciel IOTA, mówi, że cieszą się z możliwości współpracy z Sopra Steria.

- To partnerstwo jest potwierdzeniem zasadności IOTA, szczególnie w odniesieniu do bezpieczeństwa Internetu przedmiotów. Byliśmy pionierami w rozwoju technologii blockchain, a Sopra Steria była jedną z pierwszych, które ją zintegrowały. Jest to całkowicie uzupełniające się partnerstwo. Jesteśmy podekscytowani pierwszymi praktycznymi rezultatami tej współpracy ", mówi Sønstebø.

Sopra Steria jest wiodącą międzynarodową firmą konsultingową z jednym z najbardziej kompleksowych portfeli usługowych w dziedzinie cyfryzacji. Firma oferuje rozwój strategii, doradztwo IT, rozwój infrastruktury i systemu, rozwiązań i operacji cyfrowych. Sopra Steria pomaga dużym prywatnym i publicznym organizacjom w Skandynawii zdobyć wiodącą rolę w branży cyfrowej. Firma zatrudnia 40 000 pracowników w 20 krajach i osiągnęła obrót w wysokości 3,7 miliarda euro w 2016 roku.

W Skandynawii 1300 pracowników zapewnia roczne przychody w wysokości 1,8 miliarda

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: paprykarz18 » środa, 6 grudnia 2017, 20:53

novymivo pisze: analizowales jak wygladaly spadki crypto na przelomie ostatnich lat, ew spadki spolek gieldowych >?
Chętnie dowiem się czegoś na ten temat od Ciebie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: nygablyat » środa, 6 grudnia 2017, 20:59

Mam pytanie , chcialem kupic MIOTA na bitfinex i wplaciłem btc za jakieś 185zł i nie mogę nic kupić , kalkuluje mi na 0 , czy jest moze jakas wartosc minimum za którą można kupić?

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » środa, 6 grudnia 2017, 21:00

Kliknij na "Exchange" powyzej tego okienka co sie ma skalkukowac, zamiast na "Margin".

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości