IOTA - temat ogólny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: mecenas » środa, 6 grudnia 2017, 13:15

@nexushash, poczekać do nowej edycji portfela? :?
To i tak lepsze niż próba wypłaty z binance.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » środa, 6 grudnia 2017, 13:17

Roki pisze:Koledzy, ile może iśc przelew z BitBAY (ETHEREAUM) na BINANCE?
puscilem rano i nadal nic :evil:

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
ostanio przelałem z BB na MEW a potem z MEW na BIN i szlo szybko a teraz z rana o 9.30 puscilem bezposrednio z BB na BINAN i HJ...nia!
nikt nie pomoże?

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » środa, 6 grudnia 2017, 13:19

@TSD WWA
Nie przejmuj sie marudnymi komentarzami. Jeden nie kupił tanio i czeka od 1.40 na korekte, drugi sprzedał w dołku i teraz się wyżywają na innych za swoje niepowodzenia. Pozdrawiam i trzymaj sie.

Co do wykresow, to moim zdaniem tak jak pisze Nibek... Bedzie ktos z IOTA jutro rano w TV, albo pojawia sie inne komunikaty, to ludzie poleca z siatkami pieniedzy "do Żabki" wymieniać na BTC -> MIOTa. Tutaj 80% rynku nie jest sterowane automatami, tylko emocjami i chęcią bycia częścią kolejnego "rajdu Bitcoina".

Ps. Panowie i Panie, jak wyglada obecna sytuacja z transferami MIOTA miedzy giełdami/portfelami? Zaczely dochodzić?

@Roki
Moze isc pol godziny, moze isc 7,5h jak mi szlo pare dni temu na Bitfinex. Zalezy, nie denerwuj sie na ludzi, ze nikt nie potrafi czytać w szklanej kuli ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: nexushash » środa, 6 grudnia 2017, 13:21

@mecenas He he dzięki a myślałem że sobie coś sprzedam trochę tego się nazbierało po 0.4 $. Virtualna kasa mam ale nie mam.
@Roki Bitbay ma nawał roboty ja od trzech dni wypłacam urobek i coraz dłużej muszę czekać. Kiedyś szło automatycznie teraz chyba ręcznie puszczają.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: wantwrite2014 » środa, 6 grudnia 2017, 13:22

Kupiłem Iota w lipcu i mam zamiar trzymać minimum 5 lat

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » środa, 6 grudnia 2017, 13:22

@ AEON
@NEXUSHASH

Dziękuje...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: pk456 » środa, 6 grudnia 2017, 13:23

Roki pisze: Koledzy, ile może iśc przelew z BitBAY (ETHEREAUM) na BINANCE?
puscilem rano i nadal nic :evil:
Na binance ETH wczoraj koło 15 (nie czytałem wcześniej o przeciążeniu sieci) i jeszcze nie mam. Prócz przeciążenia sieci ETH to binance od poniedziałku muli, były problemy z logowaniem, nawet strona startowa potrafiła się nie wyświetlić. Tak że cierpliwości :/

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » środa, 6 grudnia 2017, 13:24

pk456 pisze:
Roki pisze: Koledzy, ile może iśc przelew z BitBAY (ETHEREAUM) na BINANCE?
puscilem rano i nadal nic :evil:
Na binance ETH wczoraj koło 15 (nie czytałem wcześniej o przeciążeniu sieci) i jeszcze nie mam. Prócz przeciążenia sieci ETH to binance od poniedziałku muli, były problemy z logowaniem, nawet strona startowa potrafiła się nie wyświetlić. Tak że cierpliwości :/
Dziękuje kolego !

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Nibek » środa, 6 grudnia 2017, 13:26

Tutaj jeszcze trzeba brać pod uwagę ograniczony kapitał. Ludzie mają BTC i inne waluty w jakiejś limitowanej edycji. Nie będą kupować w nieskończoność. Więc te kursy przy takich ruchach na IOTA muszą mieć korekty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » środa, 6 grudnia 2017, 13:26

@nexushash, jezeli wallet sie laczy bez problemu i dalej pokazuje zero to musisz czekac, zmiana nooda raczej nie pomoze ale mozesz sprobowac.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: nexushash » środa, 6 grudnia 2017, 13:31

@novymivo Dzięki temat odwołany. Udało mi się na androidzie przywrócić środki.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » środa, 6 grudnia 2017, 13:37

@nexushash, uwazaj z androidem to wersja beta, gubi srodki potwierdzone info. Nie uzywaj jej.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: S.O.S » środa, 6 grudnia 2017, 13:50

Roki pisze:Koledzy, ile może iśc przelew z BitBAY (ETHEREAUM) na BINANCE?
puscilem rano i nadal nic :evil:

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
ostanio przelałem z BB na MEW a potem z MEW na BIN i szlo szybko a teraz z rana o 9.30 puscilem bezposrednio z BB na BINAN i HJ...nia!
Roki, widzisz już teraz dlaczego przestrzegałem przez przesyłaniem bezpośrednio między giełdami?
Niby większe fee jak przelewasz za pośrednictwem swojego portfela, ale zawsze trochę większa kontrola nad środkami.
Żeby odpowiedzieć na twoje pytanie: ja wczoraj(chociaż tego nie polecam, ale przynajmniej robię ze świadomością tego jakie są wady i zalety bezpośredniego przesylu) puściłem bezpośrednio z polo na finexa BTC. Rano o 10 wyszło, doszło na finexa po 22. Nie wiem jak BB i BINANCE bo z nimi nie mam doświadczenia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: prott3 » środa, 6 grudnia 2017, 13:56

nexushash pisze: Panowie pytanie techniczne jak wypłacić coiny z light walleta? Balans ciągle pokazuje mi 0. A na tangle explorerze monetki są.
Nie ogarniam tego portfela i tych nodów.
@nexushash To jest choroba tego portfela, kliknij na RECEIVE a później na ATTACH TO TANGLE.Czasem za 2/3 razem a czasem za 10-tym ale z pewnością po którymś kliknięciu środki pojawią się na portfelu.Kolejna sprawa to fakt że jak się pojawią tak i po kolejnym logowaniu mogą zniknąć, wtedy powtórz procedurę :P

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: buddookan » środa, 6 grudnia 2017, 14:02

Roki pisze:
Roki pisze:Koledzy, ile może iśc przelew z BitBAY (ETHEREAUM) na BINANCE?
puscilem rano i nadal nic :evil:

nikt nie pomoże?
Mi szło 30 minut w poniedziałek. Dziś to nawet zalogować się czasem nie moge.
Ostatnio zmieniony środa, 6 grudnia 2017, 14:04 przez buddookan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: TSD_WWA » środa, 6 grudnia 2017, 14:02

@prott3, mam pytanko. Czy adres portfela na ktory wysylamy swoje MIOTY, to ten ktory widnieje nad przyciskiem ATTACH TO TANGLE ? Wczoraj przeslalem probnie 1 MIOT i nie doszedl i sie zastanawiam czy dobrze to zrobilem bo ogolnie ten portfel jakis taki nieczytelny. No i ten adres podany jest drukowanymi literami. Czy wlasnie drukowanymi literami trzeba go wpisac przy wysylaniu z gieldy?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » środa, 6 grudnia 2017, 14:04

S.O.S pisze:
Roki pisze:Koledzy, ile może iśc przelew z BitBAY (ETHEREAUM) na BINANCE?
puscilem rano i nadal nic :evil:

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
ostanio przelałem z BB na MEW a potem z MEW na BIN i szlo szybko a teraz z rana o 9.30 puscilem bezposrednio z BB na BINAN i HJ...nia!
Roki, widzisz już teraz dlaczego przestrzegałem przez przesyłaniem bezpośrednio między giełdami?
Niby większe fee jak przelewasz za pośrednictwem swojego portfela, ale zawsze trochę większa kontrola nad środkami.
Żeby odpowiedzieć na twoje pytanie: ja wczoraj(chociaż tego nie polecam, ale przynajmniej robię ze świadomością tego jakie są wady i zalety bezpośredniego przesylu) puściłem bezpośrednio z polo na finexa BTC. Rano o 10 wyszło, doszło na finexa po 22. Nie wiem jak BB i BINANCE bo z nimi nie mam doświadczenia.
dzieki info na BB:

Uwaga: Obecnie mogą występować opóźnienia w realizacji wpłat i wypłat Ether (ETH

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » środa, 6 grudnia 2017, 14:12

prott3 pisze:
nexushash pisze: Panowie pytanie techniczne jak wypłacić coiny z light walleta? Balans ciągle pokazuje mi 0. A na tangle explorerze monetki są.
Nie ogarniam tego portfela i tych nodów.
@nexushash To jest choroba tego portfela, kliknij na RECEIVE a później na ATTACH TO TANGLE.Czasem za 2/3 razem a czasem za 10-tym ale z pewnością po którymś kliknięciu środki pojawią się na portfelu.Kolejna sprawa to fakt że jak się pojawią tak i po kolejnym logowaniu mogą zniknąć, wtedy powtórz procedurę :P
Zawału niektórzy dostaną przy 10 USD :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » środa, 6 grudnia 2017, 14:15

Jezeli wysylacie ioty na wallet i robicie transakcje to nie zamykajcie portfela, kompa i nie resetujcie routera ( stale ip jest tutaj wazne ) by ioty sie pokazaly i mozna dzialac. Problem polega na tym ze przy zmianie IP ioty z portfela portafia wyparowac i potem trzeba tego szukac. Wiec jak robicie transakcje to nie wylaczajcie kompa i walleta az do czasu otrzymania iot.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: RafaelGrey » środa, 6 grudnia 2017, 14:17

novymivo pisze: Jezeli wysylacie ioty na wallet i robicie transakcje to nie zamykajcie portfela, kompa i nie resetujcie routera ( stale ip jest tutaj wazne ) by ioty sie pokazaly i mozna dzialac. Problem polega na tym ze przy zmianie IP ioty z portfela portafia wyparowac i potem trzeba tego szukac. Wiec jak robicie transakcje to nie wylaczajcie kompa i walleta az do czasu otrzymania iot.
Szczerze to mnie zdumiewa ten rajd. Kilkaset procent w górę a ten coin w aktualnym stanie jest nie do użytku codziennego:) Liczę że rynek się opamięta zaraz i dokupię na korekcie bo sama idea jest przyszłościowa.

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości