IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: buddookan » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:50

NO dobrze to ile dajemy walucie na stabilizację 1 max 2 dni ?
Teraz jest stablina - waha sie w okolicach 2,8 $ :D
Nikt nie wie co będzie. Spory entuzjazm od wczoraj .
Tak jak wspomniałem wyżej - ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie i wreszcie z rynku zejdzie trochę pary i niech ta schodząca para nie poparzy co niektórych, którzy zapakują się chociażby na tej ponad 50% pompie IOTy.
Dlatego ja włożyłem tylko 100 zł badając o co chodzi . Licze że pociąg jeszcze dogonię na piechotę jak zwolni. NA razie spocony cały czas sledze gdzie jedzie. Oby nie przyspieszał powyżej 3$.

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:52

http://tangle.glumb.de

Macha tu jeden z drugim z forum myszką na prawo i lewo a pozniej znikają ludziom MIOTY z portfeli :lol: ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: mecenas » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:53

Niven pisze: chyba nie bo sieć chronią koordynatory jak na razie. Te same na które tak wszyscy psioczą i krzyczą ze iota jest z centralizowana.
Czyli trochę pomiędzy młotem a kowadłem... wciąż brak zachęty ekonomicznej do trzymania poprawnego fullnoda. Nie to, że się czepiam, ale z kasą ostrożny jestem i patrzę długoterminowo.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:56

Aeon pisze: http://tangle.glumb.de

Macha tu jeden z drugim z forum myszką na prawo i lewo a pozniej znikają ludziom MIOTY z portfeli :lol: ;)

ciiii Aeon :D bo się wszystko wyda

Dodano po 1 minucie 44 sekundach:
mecenas pisze:
Niven pisze: chyba nie bo sieć chronią koordynatory jak na razie. Te same na które tak wszyscy psioczą i krzyczą ze iota jest z centralizowana.
Czyli trochę pomiędzy młotem a kowadłem... wciąż brak zachęty ekonomicznej do trzymania poprawnego fullnoda. Nie to, że się czepiam, ale z kasą ostrożny jestem i patrzę długoterminowo.
Oczywiście rozumiem twoje stanowisko i uwierz, że ja tez nie patrze ślepo w iote. Jest fajnie ale trzeba mieć oczy otwarte.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: msdos400 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:58

Mam w laptopie 2 karty graficzne: Zintegrowana intela i Nvidia GTX. Gdy przełączyłem iote na GTXa to mogłem już wysłać transakcje na webgl2.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: div88 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 21:59

30 transakcji na sekundę, ale binance powie, że to i tak wina tangle.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Nibek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:01

qwerty91 pisze: W dobie tego hura-optymizmu i rzucania się na IOTE jak na wędliny w sklepie za czasów PRL-u radzę zachować zdrowy rozsądek i odrobinę rezerwy.
Obecnie trwająca hossa nie będzie trwała wiecznie i tyczy się to całego rynku kryptowalut, który nie jest przecież instytucją charytatywną rozdającą za "darmo" pieniądze.
W przenośni jesteśmy właśnie tego świadkami. Prosty eksperyment - weźmy pierwszą 10tkę lub 15tkę krypto i przeanalizujmy je od sierpnia 2017. Jak widać obojętnie w co byśmy nie włożyli przykładowo 5000zł teraz mielibyśmy kilka lub kilkanaście razy więcej.

Tak jak wspomniałem wyżej - ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie i wreszcie z rynku zejdzie trochę pary i niech ta schodząca para nie poparzy co niektórych, którzy zapakują się chociażby na tej ponad 50% pompie IOTy.
Nie zgodzę się. Pompujemy w to jeszcze coś gorszego. Prawdziwą walutę drukowaną - namacalną. Nikomu nic nie zabieramy. Waluty wirtualne są kupowane za pieniądze którymi płacimy w prawdziwym życiu. Popyt napędza tą maszynkę. Im więcej ludzi będzie chciało mieć wirtualne "manymany" tym cena będzie wyższa. Im łatwiej będzie tym płacić za usługi dnia codziennego tym wyższy będzie kurs. Moim zdaniem BTC w ogromnym procencie został wywindowany przez nielegalne interesy i możliwość bycia anonimowym :lol: ;) a reszta % to traderzy i Ci co ładują do skarpety.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:02

buddookan pisze:
NO dobrze to ile dajemy walucie na stabilizację 1 max 2 dni ?
Teraz jest stablina - waha sie w okolicach 2,8 $ :D
Nikt nie wie co będzie. Spory entuzjazm od wczoraj .
Tak jak wspomniałem wyżej - ta sytuacja nie będzie trwała wiecznie i wreszcie z rynku zejdzie trochę pary i niech ta schodząca para nie poparzy co niektórych, którzy zapakują się chociażby na tej ponad 50% pompie IOTy.
Dlatego ja włożyłem tylko 100 zł badając o co chodzi . Licze że pociąg jeszcze dogonię na piechotę jak zwolni. NA razie spocony cały czas sledze gdzie jedzie. Oby nie przyspieszał powyżej 3$.

no na ebay ceny chodz juz po 6 $ i nawet 9$ za MIOTE...ale maja łeb na karku...schodzą jak cieple buleczi...
https://www.ebay.com/itm/10-000-000-IOT ... SweD5ZtZV-

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Hagal » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:11

Roki pisze: no na ebay ceny chodz juz po 6 $ i nawet 9$ za MIOTE...ale maja łeb na karku...schodzą jak cieple buleczi...
https://www.ebay.com/itm/10-000-000-IOT ... SweD5ZtZV-
Wytłumaczcie mi, jaki jest sens sprzedaży IOTA'y na ebay'u po takiej cenie?

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:12

Odkupi sam taniej i więcej na giełdzie? :lol:

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:14

Hagal pisze:
Roki pisze: no na ebay ceny chodz juz po 6 $ i nawet 9$ za MIOTE...ale maja łeb na karku...schodzą jak cieple buleczi...
https://www.ebay.com/itm/10-000-000-IOT ... SweD5ZtZV-
Wytłumaczcie mi, jaki jest sens sprzedaży IOTA'y na ebay'u po takiej cenie?
kupuje za 3$ sprzedaje za 9$

6$ zysku...chyba sens jest. :D


jak tam ktos sie nie chce bawic w bitbeje i inne binance to wali prosto z ebay...kupi za 9 $ za MIOTE i tak zarobiony bedzie jak pójdzie 100$.. :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:15 przez Roki, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Hagal » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:15

Roki pisze: kupuje za 3$ sprzedaje za 9$

6$ zysku...chyba sens jest.
Nie można kupić na giełdzie za 3$?

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:16

Hagal pisze:
Roki pisze: kupuje za 3$ sprzedaje za 9$

6$ zysku...chyba sens jest.
Nie można kupić na giełdzie za 3$?
a co bedzie zakladal konto na binance i bitbay np...jak mozna cieszyc sie swieżymi miotami na wallecie :lol:

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:18

No można, ale pytales o sens sprzedaży a nie kupna :lol: Niektorzy potrafia tylko kupic cos na Ebayu a zalozyc konto na Bitfinexie i je doladowac, to juz wyzsza szkola jazdy :lol:

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
Jak to mówi Korwin, 80% ludzi nie rozumie rozkładu autobusowego na przystanku, więc założenie konta na Bitfinexie tez moze przekaczac ich mozliwosci :lol: ;)

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Nibek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:25

Masz fajną poduszkę bezpieczeństwa. Kupujesz IOTY i wywalasz je na ebay 2 lub 3x drożej. W razie spadków masz jeszcze czas. A w razie wzrostów podwyższasz cenę. Ciekawe to :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 206
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kryptoislife_ » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:26

Niven pisze: https://thetangle.org/live lol 30 TPS
Wiesz może ile było rano, nie wiedziałem o tej stronce ze stoperem w ręku liczyłem to godzinę temu było 29 a przed chwilą wyszło mi już 31.

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:29

Kryptoislife_ pisze:
Niven pisze: https://thetangle.org/live lol 30 TPS
Wiesz może ile było rano, nie wiedziałem o tej stronce ze stoperem w ręku liczyłem to godzinę temu było 29 a przed chwilą wyszło mi już 31.
Liczyłeś tranzakcje na sekunde ze stoperem w ręku? :lol: ;)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 17 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: nitroprusydek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:32

Czy na szybkość wypłaty z bitfinex może mieć wpływ ilość spełnionych punktów w ustawieniach security. Mam rekomendacje na dobrą, ale parę punktów mam na szaro. Czy jak będe miał 15/15 to wypłaty będą szybciej realizowane?
Aktualnie chciałem przelać dokupione Miotki, ale transakcja wisi - inaczej jak wcześniej bo nawet nie pojawiła się w portfelu w historii jako pending.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: pavlov » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:33

Aeon pisze:
Kryptoislife_ pisze:
Niven pisze: https://thetangle.org/live lol 30 TPS
Wiesz może ile było rano, nie wiedziałem o tej stronce ze stoperem w ręku liczyłem to godzinę temu było 29 a przed chwilą wyszło mi już 31.
Liczyłeś tranzakcje na sekunde ze stoperem w ręku? :lol: ;)
Pewnie jeszcze notował ;-)

luc
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 207
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: luc » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:36

Aeon pisze:
Kryptoislife_ pisze:
Niven pisze: https://thetangle.org/live lol 30 TPS
Wiesz może ile było rano, nie wiedziałem o tej stronce ze stoperem w ręku liczyłem to godzinę temu było 29 a przed chwilą wyszło mi już 31.
Liczyłeś tranzakcje na sekunde ze stoperem w ręku? Obrazek ;)
Litości, ile razy mamy czytać te nieszczęsne "tranzakcje"? "Transakcje" się pisze Obrazek

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Pomogłem? Kliknij na odpowiednią łapkę...

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości