IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: igoor1983 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 17:54

crone pisze:To już nie wygląda zdrowo, ja wysiadam. Mam przeczucie, że kupię niżej.

Obrazek
cardano wzrosło 4 razy bez newsow, wydaje mi się ze newsy na iocie sa warte wiele więcej....

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 17:59


Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Inwestor_bub » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:03

pavlov pisze: Chciałem wygenerować nowy adres wallet na bitfinex i nie generuje, tez tak macie?
Przy tak dużych ruchach giełdy są mocno obciążone. Przez to platforma mocno laguje. Najlepiej poczekać i nie odświeżać strony co chwilę, bo to tylko pogorszy sprawę.

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:07

Ps. Doszło mi to ETH na konto w Bitfinex po 7,5h ciagle odnawiajacego sie statusu pending... :roll: :lol:

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Esdermo » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:11

Aeon pisze: Ps. Doszło mi to ETH na konto w Bitfinex po 7,5h ciagle odnawiajacego sie statusu pending... :roll: :lol:
Czemu ETH a nie LTC? Dziś przesyłałem LTC trwało to około 40 min

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:14

ETH powinno dojsc jeszcze szybciej... BTC dochodzi w okolo 30 min, bo jest 3 krotna weryfikacja... Nie wiem co się stało :lol:

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: buddookan » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:15

Aeon pisze: Ps. Doszło mi to ETH na konto w Bitfinex po 7,5h ciagle odnawiajacego sie statusu pending... :roll: :lol:
Ja teraz przelewałem ETH z BitBay na Binance i trwało to 28 minut.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: brzydkizdzicho » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:19

Aeon pisze:
brzydkizdzicho pisze: własnie mi kasa nie doszła z ETH ....co teraz??? wróci?
Mi tez nie dochodzi, acz mowi kantor, ze wyslali tak, zeby pasowalo dla odbiorcy i powinno dojsc. Jaki masz status na block checkerze?
Pending

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Esdermo » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:26

Najbardziej pozytywne jest to, że kapitalizacja marketcapu utrzymaje się wciąż na takim samym poziomie (340mld~). Oznacza to, że dużo ludzi przenosi swoje środki z innych kryptowalut. Od wczoraj 3 miliardy. Może już nie długo Bitcoin stanie się altcoinem ;)

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

IOTA

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:26

A gdzie najlepiej kupić iota, by było szybko, tanio, bezpiecznie i bez długotrwałej weryfikacji? Bo każdy podaje swoją giełdę a potem się słyszy, że ta giełda upada, na tą kasa nie dochodzi, na jeszcze innej weryfikacja trwa miesiąc, na kolejną nie da się wpłacić złotówek.
Jest jakaś normalna giełda po polsku, gdzie można przelać normalne złotówki i kupić iotę bez zbędnych problemów i długotrwałej weryfikacji?

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: buddookan » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:30

Kupiłem 9 IOTA ! Jestem juz przyszłym milionerem ?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:41 przez buddookan, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Marthu1990 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:31

Z tym 100$ to niektórych fantazja ponosi :D Żeby IOTA osiągnęła 100$, market cap musiałby wynosić około 300mld $, czyli prawie tyle co wszystkie kryptowaluty teraz. Moim zdanie nieosiągalne na 2018. Może kiedyś tyle osiągnie ale to jak ktoś trzyma na minimum 5 lat.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: igrek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:36

Panowie, dość palący problem. W portfelu przy transakcji pending po wejściu w bundle nie mam "reattach", a jedynie "rebroadcast"... Wcześniej Niven poradził, by w przypadku trwającego 30 minut pending dać reattach, lecz niestety nie mogę tego znaleźć...

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Esdermo » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:41

Macbak2 pisze: A gdzie najlepiej kupić iota, by było szybko, tanio, bezpiecznie i bez długotrwałej weryfikacji? Bo każdy podaje swoją giełdę a potem się słyszy, że ta giełda upada, na tą kasa nie dochodzi, na jeszcze innej weryfikacja trwa miesiąc, na kolejną nie da się wpłacić złotówek
Powiem Ci ale w zamian jak zobaczysz podobnego posta to skopiujesz komuś tą informację.
Najlepiej jak założysz konto na Bitbay (do godziny 16 weryfikacja trwa chwilę), jak już założysz logujesz na swojego konto wchodzisz w zakładkę "portfele" następnie wybierasz "PLN" i żebym było szybciej klikasz "Żabka", następnie wpisujesz kwotę jaką chcesz przelać, klikasz wpłać, kolejno wpisujesz swoje dane (imię, nazwisko i email),klikasz zapłać i wyskakuje Ci blankiecik który przepisujesz na kartkę, zakładasz adidaski sprintem biegniesz do sklepu Żabka (bo IOTA na nikogo nie czeka) i dajesz Pani przy kasie dane z blankieciku (pilnuj żeby spisały je poprawnie). Dziękujesz miłej Pani i znowu sprint do domu bo prawdopodobnie środki masz już na swoim koncie Bitbay. Następnie rejestrujesz się na stronie Bitfinex.com (rejestracji nie będę Ci tłumaczył bo to chyba każdy potrafi). Następnie za pieniądze które masz na Bitbayu kupujesz Ethereum, wchodzisz w portfel na Bitfinexie (deposit) klikasz ETH i pojawia Ci się adres który wklejasz na Bitbayu, akceptujesz i po jakimś czasie Ethereum masz na koncie Bitfinex. Następnie Ethereum wymieniasz na IOTA. Końcówka w dużym skrócie, myślę, że resztę na tyle ogarniesz.

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
Marthu1990 pisze: Z tym 100$ to niektórych fantazja ponosi :D Żeby IOTA osiągnęła 100$, market cap musiałby wynosić około 300mld $, czyli prawie tyle co wszystkie kryptowaluty teraz. Moim zdanie nieosiągalne na 2018. Może kiedyś tyle osiągnie ale to jak ktoś trzyma na minimum 5 lat.
To Ci sami co chcieli w tydzień zarobić na Lisku 500 tysięcy.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

IOTA

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:55

Esdermo pisze:
Macbak2 pisze: A gdzie najlepiej kupić iota, by było szybko, tanio, bezpiecznie i bez długotrwałej weryfikacji? Bo każdy podaje swoją giełdę a potem się słyszy, że ta giełda upada, na tą kasa nie dochodzi, na jeszcze innej weryfikacja trwa miesiąc, na kolejną nie da się wpłacić złotówek
Powiem Ci ale w zamian jak zobaczysz podobnego posta to skopiujesz komuś tą informację.
Najlepiej jak założysz konto na Bitbay (do godziny 16 weryfikacja trwa chwilę), jak już założysz logujesz na swojego konto wchodzisz w zakładkę "portfele" następnie wybierasz "PLN" i żebym było szybciej klikasz "Żabka", następnie wpisujesz kwotę jaką chcesz przelać, klikasz wpłać, kolejno wpisujesz swoje dane (imię, nazwisko i email),klikasz zapłać i wyskakuje Ci blankiecik który przepisujesz na kartkę, zakładasz adidaski sprintem biegniesz do sklepu Żabka (bo IOTA na nikogo nie czeka) i dajesz Pani przy kasie dane z blankieciku (pilnuj żeby spisały je poprawnie). Dziękujesz miłej Pani i znowu sprint do domu bo prawdopodobnie środki masz już na swoim koncie Bitbay. Następnie rejestrujesz się na stronie Bitfinex.com (rejestracji nie będę Ci tłumaczył bo to chyba każdy potrafi). Następnie za pieniądze które masz na Bitbayu kupujesz Ethereum, wchodzisz w portfel na Bitfinexie (deposit) klikasz ETH i pojawia Ci się adres który wklejasz na Bitbayu, akceptujesz i po jakimś czasie Ethereum masz na koncie Bitfinex. Następnie Ethereum wymieniasz na IOTA. Końcówka w dużym skrócie, myślę, że resztę na tyle ogarniesz.

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
Marthu1990 pisze: Z tym 100$ to niektórych fantazja ponosi :D Żeby IOTA osiągnęła 100$, market cap musiałby wynosić około 300mld $, czyli prawie tyle co wszystkie kryptowaluty teraz. Moim zdanie nieosiągalne na 2018. Może kiedyś tyle osiągnie ale to jak ktoś trzyma na minimum 5 lat.
To Ci sami co chcieli w tydzień zarobić na Lisku 500 tysięcy.
Ok, nie ma sprawy skopiuję, jak zobaczę :) Dzięki za odpowiedź. Czyli do wykonania została mi tylko rejestracja na bitfinex i zakup, bo reszta zrobiona już dawno.

Czy jakaś weryfikacja długotrwała mnie czeka na tym bitfinexie?

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:57

Zamiast latać do Żabki, mozna zalozyc odrazu konto na Bitfinex i przelac tam BTC z jakiegos polskiego kantoru... Do zakupu IOTA na Bitfinex jesli masz juz tam Bitcoiny/ETH nie trzeba weryfikacji.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Esdermo » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 18:58

Macbak2 pisze:
Esdermo pisze:
Macbak2 pisze: A gdzie najlepiej kupić iota, by było szybko, tanio, bezpiecznie i bez długotrwałej weryfikacji? Bo każdy podaje swoją giełdę a potem się słyszy, że ta giełda upada, na tą kasa nie dochodzi, na jeszcze innej weryfikacja trwa miesiąc, na kolejną nie da się wpłacić złotówek
Powiem Ci ale w zamian jak zobaczysz podobnego posta to skopiujesz komuś tą informację.
Najlepiej jak założysz konto na Bitbay (do godziny 16 weryfikacja trwa chwilę), jak już założysz logujesz na swojego konto wchodzisz w zakładkę "portfele" następnie wybierasz "PLN" i żebym było szybciej klikasz "Żabka", następnie wpisujesz kwotę jaką chcesz przelać, klikasz wpłać, kolejno wpisujesz swoje dane (imię, nazwisko i email),klikasz zapłać i wyskakuje Ci blankiecik który przepisujesz na kartkę, zakładasz adidaski sprintem biegniesz do sklepu Żabka (bo IOTA na nikogo nie czeka) i dajesz Pani przy kasie dane z blankieciku (pilnuj żeby spisały je poprawnie). Dziękujesz miłej Pani i znowu sprint do domu bo prawdopodobnie środki masz już na swoim koncie Bitbay. Następnie rejestrujesz się na stronie Bitfinex.com (rejestracji nie będę Ci tłumaczył bo to chyba każdy potrafi). Następnie za pieniądze które masz na Bitbayu kupujesz Ethereum, wchodzisz w portfel na Bitfinexie (deposit) klikasz ETH i pojawia Ci się adres który wklejasz na Bitbayu, akceptujesz i po jakimś czasie Ethereum masz na koncie Bitfinex. Następnie Ethereum wymieniasz na IOTA. Końcówka w dużym skrócie, myślę, że resztę na tyle ogarniesz.

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
Marthu1990 pisze: Z tym 100$ to niektórych fantazja ponosi :D Żeby IOTA osiągnęła 100$, market cap musiałby wynosić około 300mld $, czyli prawie tyle co wszystkie kryptowaluty teraz. Moim zdanie nieosiągalne na 2018. Może kiedyś tyle osiągnie ale to jak ktoś trzyma na minimum 5 lat.
To Ci sami co chcieli w tydzień zarobić na Lisku 500 tysięcy.
Ok, nie ma sprawy skopiuję, jak zobaczę :) Dzięki za odpowiedź. Czyli do wykonania została mi tylko rejestracja na bitfinex i zakup, bo reszta zrobiona już dawno.

Czy jakaś weryfikacja długotrwała mnie czeka na tym bitfinexie?

Trwa chwilę.
Aeon pisze: Zamiast latać do Żabki, mozna zalozyc odrazu konto na Bitfinex i przelac tam BTC z jakiegos polskiego kantoru... Do zakupu IOTA na Bitfinex jesli masz juz tam Bitcoiny/ETH nie trzeba weryfikacji.
Myślałem, że kolega nie ma jeszcze konta ani środków na bitbay

Początkujący
Posty: 277
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Aeon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 19:05

Z FAQ sprzed kilku tygodni na Bitfinex bylo info, ze weryfikacja trwac moze 4-5 tygodni, acz jesli jest wiekszy ruch (jaki napewno obserwujemy teraz), to dluzej. Acz nie trzeba miec zweryfikowanego konta, zeby kupic MIOTA.

Taki mi przyszedl pomysl do glowy, ze jak na Bitfinex kurs jest 2.80 a Coinone 3.50 USD, to jak by wyplata IOTA z Bitfinex dzialala szybko, "Tangle" sprawnie a wplaty na Coinone rownie dobrze, to by mozna bylo kupowac grubo na tej pierwszej gieldzie, przelewac na druga (poprzez swoj portfel) i zarabiac kokosy na roznicy kursu ;) Tylko trzeba by bylo duzo kapitalu ładowac na Bitfinex, bo pewnie wyplaty na Coinone by nie nadazaly, no chyba, ze by przelewac je w jakiejs krypto na portfel ;)

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Esdermo » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 19:08

Aeon pisze: Z FAQ sprzed kilku tygodni na Bitfinex bylo info, ze weryfikacja trwac moze 4-5 tygodni, acz jesli jest wiekszy ruch (jaki napewno obserwujemy teraz), to dluzej. Acz nie trzeba miec zweryfikowanego konta, zeby kupic MIOTA.

Taki mi przyszedl pomysl do glowy, ze jak na Bitfinex kurs jest 2.80 a Coinone 3.50 USD, to jak by wyplata IOTA z Bitfinex dzialala szybko, "Tangle" sprawnie a wplaty na Coinone rownie dobrze, to by mozna bylo kupowac grubo na tej pierwszej gieldzie, przelewac na druga (poprzez swoj portfel) i zarabiac kokosy na roznicy kursu ;) Tylko trzeba by bylo duzo kapitalu ładowac na Bitfinex, bo pewnie wyplaty na Coinone by nie nadazaly, no chyba, ze by przelewac je w jakiejs krypto na portfel ;)
Ameryki nie odkryłeś, to się nazywa arbitraż po raz setny. Na coinone trzeba być obywatelem Korei żeby konto zweryfikować.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

IOTA

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 19:09

A czy to nie bitfinex właśnie ma problemy i może się zawinąć? Tak coś mi się obiło o uszy, może jakaś inna pewniejsza, prostsza giełda? Fajnie by było gdyby była na bitbay to bym nawet nie musiał zadawac pytania :)

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości