IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » wtorek, 28 listopada 2017, 23:37

dulek198 pisze: bo na Binance nie ma IOTA/USD ;)
to wiele wyjaśnia...
bo dziwilem sie, że mowiliscie o tych batonach na podazy itd ze zjedzone tyle a tyle kilkoma strzalami a ja tam tylko widze IOTA/ETH i BTC konwersje co nie przemawia do mnie..
pozatym mam doswiadczenie z platform polsiej giekdy gdzie widze zlecenia kupna i sprzedazy albo 212 trading np platformy foreksowej to ten binance caly dla mnie malo intuicyjne,,,nie wiem moze sie nie znam...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: plugmyduck1 » wtorek, 28 listopada 2017, 23:47

Wysiadlem 1.44.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » wtorek, 28 listopada 2017, 23:50

plugmyduck1 pisze: Wysiadlem 1.44.
brawo....ja musze w jakis sposob kupic teraz eth albo btc , ale nie przez BB bo nie chce im mojego skanu dowodu osobistego itd daweac,,,
ma ktos jakis inny szybki pomysl na kupno eth bez weryfikacji i szybko?
bo bifnance juz ogarnalem....niezla tam plynnosc jest...szok

Dodano po 58 sekundach:
1.47!!!!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: dr_hash » wtorek, 28 listopada 2017, 23:59

@Roki, Na Coinone już $1.63

Początkujący
Posty: 159
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: dulek198 » środa, 29 listopada 2017, 00:00

Kupiłem IOTE! Czas na spadki XD

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: div88 » środa, 29 listopada 2017, 00:03

Widzę niektórych ponoszą emocje, że chcą kupować na górce. Moją przygodę z krypto zacząłem 3 miesiące temu, więc jestem totalnym świeżakiem, ale dwukrotnie już zachowałem się w ten sposób i za każdym razem straciłem. Nauczyło mnie to cierpliwości. Nigdy nie jest tak, że coś przez cały czas rośnie, zawsze idzie zygzakiem. Wystarczy trochę poczekać i jestem pewien, że zobaczymy cenę poniżej 1$. Teraz jest idealna chwila na sprzedaż, by potem odkupić po niższym kursie. Niestety moja IOTA nadal nie dotarła na giełdę, więc powoli już tracę nadzieję, że załapię się na tę okazję.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Selecto » środa, 29 listopada 2017, 00:05

To dlaczego nie kupujesz za usd na bitfinexie?

Początkujący
Posty: 159
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: dulek198 » środa, 29 listopada 2017, 00:05

Od tygodnia ludzie liczą na korektę BTC żeby sie obkupić i już 2tyś$ urósł XD

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kantini » środa, 29 listopada 2017, 00:07

dulek198 pisze: Od tygodnia ludzie liczą na korektę BTC żeby sie obkupić i już 2tyś$ urósł XD
Akurat od tygodnia raczej każdy liczy na przebicie 10k $ przez btc, a co do zakupu ioty to poczekałbym na korektę btc, co razem z ochłonięciem rynku po dzisiejszym newsie może dać dobry kurs na wejście dla spóźnionych.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: snajp » środa, 29 listopada 2017, 00:07

Roki pisze:
dulek198 pisze: bo na Binance nie ma IOTA/USD ;)
to wiele wyjaśnia...
bo dziwilem sie, że mowiliscie o tych batonach na podazy itd ze zjedzone tyle a tyle kilkoma strzalami a ja tam tylko widze IOTA/ETH i BTC konwersje co nie przemawia do mnie..
pozatym mam doswiadczenie z platform polsiej giekdy gdzie widze zlecenia kupna i sprzedazy albo 212 trading np platformy foreksowej to ten binance caly dla mnie malo intuicyjne,,,nie wiem moze sie nie znam...
Zainstaluj sobie apkę na telefon binance, jest bardzo intuicyjna.

Początkujący
Posty: 159
Rejestracja: 29 października 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: dulek198 » środa, 29 listopada 2017, 00:08

Na korei zaraz 11tyś jebnie a korekty dalej nie widać... może być nawet na 15 tyś XD

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 17 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: nitroprusydek » środa, 29 listopada 2017, 00:24

Chciałem zameldować, że pierwszy najstarszy próbny przelew z BF dotarł do walleta - po trzech dniach. Drugi anulowałem, trzeci jeszcze idzie. Ale dzisiaj zrobiłem drugie zlecenie przelewu na ten sam adres co z pierwszego i IOTA była na wallecie praktycznie od ręki.

EDIT.
Wróć. Zmylił mnie status na BF bo niby jest completed, w portfelu iota pojawił się w histori jako pending, ale balans się nie dodał...

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: gunbus » środa, 29 listopada 2017, 01:06

Parę miesięcy temu, gdy BTC dochodziło do 5k, ludzie czekali na korektę do 3k, a nawet 2k (doszło chyba do 3,5k). I tak dalej, i tak dalej. Ja bitka kupiłem jak był po ~2,5k (tuż przed spadkiem do 1,8k) i większość zamieniłem na IoTy gdy był po ~4k. To było po przebiciu 1$ za mIoTe i niestety na początku korekty (bo z tego 1$ spadła do <0.40$, a ja kupowałem w przedziale .84-.88), ale kupowałem z myślą longterm (nie nadaję się do łapania dołków i górek, a szkoda, bo mogłem powiększyć ilość tokenów) i choć ciężko było patrzeć jak moja inwestycja w IoTe leci o ponad 50% w dół (z punktu kapitału początkowego był tylko lekki minus, ale nie wychodząc z BTC byłbym dużo więcej do przodu), to się nie załamywałem (jasne mogło to wszystko jeb..ć, ale liczyłem/wierzyłem, że do tego nie dojdzie, ba dalej liczę/wierzę, bo katastrofa zawsze może się zdarzyć).
Więc wsiadanie teraz, czy po korekcie (i tu pytanie, jak duża będzie to korekta), czy po 2$, czy po 5$ wciąż może być nie takim złym pomysłem, jeśli jest potencjał na kilka/-dziesiąt/-set (a kto wie czy nie -tysięcy) $ w perspektywie kilku/-nastu lat.
Patrząc na BTC, zawsze są ludzie którzy plują sobie w brodę "czemu nie kupiłem jak był po 0.1/1/10/100/1000$?". Jeśli nie czujesz rynku/nie masz czasu lub ochoty na ciągłe śledzenie kursu/nie znasz się na AT/inne powody by nie zajmować się ciągłym handlowaniem, chcesz tylko kupić IoTy i zapomnieć o nich na kilka lat, a liczysz/czujesz/podejrzewasz, że czeka ją przyszłość co najmniej jak DASH, ETH, LTC, Monero to chyba każdy moment (poza "przed pęknięciem bańki") jest mniej lub bardziej dobry. Bo może zaraz być korekta podobna do poprzedniej (1->0.4), a może właśnie zaczęliśmy grubszy podjazd i korekty będą nie większe niż 10%.


Żeby nie było. Nikogo nie namawiam do kupowania już teraz, ani do czekania na korektę (to tylko i wyłącznie Wasza decyzja), bo nie ma jednej słusznej drogi i prawie zawsze się okaże, że decyzja była w przedziale od "można było lepiej" do "katastrofa". Czasu nie da się cofnąć, a przyszłości przewidzieć.
Ostatnio zmieniony środa, 29 listopada 2017, 02:11 przez gunbus, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » środa, 29 listopada 2017, 01:11

Selecto pisze:To dlaczego nie kupujesz za usd na bitfinexie?
To mogę bezpośrednio za dolce a nie za Eth?

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Selecto » środa, 29 listopada 2017, 01:14

Czy żeby przelać usd na bitfinexa i tam kupić iotę za usd to muszę mieć zweryfikowane konto? Przed chwilą założyłem konto na bittrexie i po wpisaniu danych osobowych, system nakazał drugi stopień weryfikacji (selfie i ID) ze względu na brak możliwości odnalezienia mnie w bazie. (może przez to że wpisałem z pl znakami)

@Roki, https://coinmarketcap.com/currencies/iota/#markets Ale chyba ja Ciebie wprowadziłem w błąd bo na bitfinexie miota a nie iota można kupić za usd. Przepraszam, może to ktoś ogarnąć? Wybaczcie za zamieszanie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: ajatoluk » środa, 29 listopada 2017, 01:20

Selecto pisze: @Roki, https://coinmarketcap.com/currencies/iota/#markets Ale chyba ja Ciebie wprowadziłem w błąd bo na bitfinexie miota a nie iota można kupić za usd. Przepraszam, może to ktoś ogarnąć? Wybaczcie za zamieszanie.
Iota i miota to to samo z tym że miota to milion ioty.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » środa, 29 listopada 2017, 01:24

ajatoluk pisze:
Selecto pisze: @Roki, https://coinmarketcap.com/currencies/iota/#markets Ale chyba ja Ciebie wprowadziłem w błąd bo na bitfinexie miota a nie iota można kupić za usd. Przepraszam, może to ktoś ogarnąć? Wybaczcie za zamieszanie.
Iota i miota to to samo z tym że miota to milion ioty.
Ale chyba pojedynczej ioty na bitfinacie nie kupuje... Chyba tak dziwnie poprostu oznaczają... Dla mnie to jest to samo... Ale ogólnie nie jest..

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: gunbus » środa, 29 listopada 2017, 01:58

ajatoluk pisze: Iota i miota to to samo z tym że miota to milion ioty.
Inaczej, mówiąc o handlu IoTą, mówimy o mega IoTach (miota). Finex podaje mioty, coinone mioty, ale na binance nie widzę "m" (choć nie możliwe, żeby tam wszyscy handlowali 0,000001 miotami czyli IoTami, bo wszyscy by tam tylko sprzedawali). Nie wiem jak na innych giełdach.
Podobnie ma BTC, tylko tam ułamki są liczone w satoshi (1 BTC to 100mln satoshi).

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 24 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: nobik » środa, 29 listopada 2017, 05:08

W tym tempie zobaczymy 5$ przed gwiazdką ;) chyba że BTC walnie w dół i wszystko razem z nim.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » środa, 29 listopada 2017, 06:56

Następna duża i znana gazeta
https://mobile.nytimes.com/reuters/2017 ... cisco.html

Dodano po 9 minutach 56 sekundach:
nobik pisze: W tym tempie zobaczymy 5$ przed gwiazdką ;) chyba że BTC walnie w dół i wszystko razem z nim.
A może odwrotnie wszyscy w końcu zrozumieją że powolny pochłaniający mase energii i posiadający ciągle rosnące fee (wyślij 1$ a za operację zapłać 5$ lol) i do tego osłabiony przez niekończące się forki BTC musi zejść z piedestału. Wszystko ewoluuje więc też czas na zmiany kiedyś przyjdzie tak samo czas na Iote. Może Iota się obroni czas pokaże a jeśli jebnie to tylko będzie to promocja dla nas i dla tych co jeszcze niezdążli na ten pociąg. Ja napewno dokupuje :)

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości