IOTA - temat ogólny

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gorzki8412 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 17:53

Dzięki za odpowiedz. To mam ładny problem , bo mój kochany synek przywrócił ustawienia fabryczne w telefonie i utraciłem kody 2FA. Teraz nie mogę wejść na Binance bo w procesie weryfikacyjnym przy wyłączaniu funkcji 2FA dostaje pytania o adresy transakcji IOTA.
gunbus pisze:Przejdź do cytowanego posta Po snapshocie (ostatni był na początku lipca) historia zostaje wyczyszczona.

Jeśli chodzi o "zerowy balans" musisz dodawać kolejne adresy https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... apshot.gif

Początkujący
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 18:20

To generuj kolejne adresy i wklejaj je na Binance (jeśli nie mają jakiegoś zabezpieczenia/limitu błędnych odpowiedzi, to w końcu trafisz odpowiedni adres).

Ps: na danym seedzie zawsze kolejne adresy są takie same. Po snapie po prostu od początku zaczynają być dodawane.
Ps2: Warto kody 2fa zapisać albo chociaż na 2 urządzeniach trzymać (jakiś stary/tani telefon/tablet tylko do 2fa).

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: gorzki8412 » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 21:05

W sumie to problem mega mi się zrobił bo nie odpowiadają na maile tylko przysylaja poradniki które nic mi nie wnoszą. Zna ktoś rozwiązanie?
P. S. Mają zabezpieczenie. Pięć pytań i blokada na 2 godziny. Najbardziej wkur... Mnie pytanie o saldo w BTC. A skąd mam wiedzieć jak go nie widzę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: Lagoon » środa, 29 sierpnia 2018, 12:36

@gorzki8412
A jakie masz ip
Jesli stale to napisz im że widzą twoje ip i jest takie samo.
Skąd wplacales na binance?
Wez poszukaj tego przelewu i im wyslij

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Spróbuj też zażadac historii transakcji na email

Początkujący
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: wantwrite2014 » środa, 29 sierpnia 2018, 14:55

To są tylko plotki ,ale jak mówi Prezes: ,, kupuj plotki sprzedawaj fakty"
https://cryptorecorder.com/2018/08/28/i ... september/

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1288
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: mecenas » piątek, 7 września 2018, 12:38

Mam pytanie do znawców IOT:
Jakie projekty w segmencie krypto są obecnie realnym zagrożeniem dla IOTY?
Czyli, które obiecują dowieźć to samo, ale mogą to zrobić lepiej, szybciej, mądrzej... słowem potencjalnie zdominować rynek :?:
Trading profesjonalny (lewar 0-100x / bez weryfikacji) ➡️ www.BitMEX.com

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 535
Reputacja postu: 
4

IOTA - temat ogólny

Postautor: blink » piątek, 7 września 2018, 15:22

mecenas pisze:Przejdź do cytowanego posta
Jakie projekty w segmencie krypto są obecnie realnym zagrożeniem dla IOTY?

Każdy projekt który posiada działający portfel :D

Spoiler:
sorry musiałem 8-)

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: Janusz157 » niedziela, 9 września 2018, 18:12

Witam mam pytanie jak odzyskać hasło do triniti desktop nie chodzi o seed tylko hasło podczas logowania do portfela?
Jeśli się nie da to jak utworzyć nowy seed portfela na tym samym urządzeniu?
Próbowałem od instalować aplikację i ponownie zainstalować lecz cały czas prosi o hasło.
Na starym seed nie ma żadnych środków więc jeśli nie odzyskam hasła chciałbym utworzyć nowy seed portfela z nowym hasłem.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » niedziela, 9 września 2018, 23:18

@Janusz157, może to znak, żebyś sobie odpuścił, bo możesz równie dobrze zapomnieć hasła do konta z tokenami. Jasne, że to było tylko hasło do pustego seeda, ale nawet takiego powinno się pilnować.
To tylko sugestia i nic złego nie mam na myśli (zakładam, że przynajmniej seed zabezpieczyłeś), to tylko uczciwe ostrzeżenie. Krypto to realne pieniądze, a hasła nie odzyskuje się prze email.

Wracając do meritum. Faktycznie nie widzę opcji usunięcia konta, bez użycia hasła. Możesz spróbować odinstalować jeszcze raz, ale tym razem po odinstalowaniu poszukać w systemie wszystkich folderów tinity i je usunąć ręcznie (jeśli jakieś zostają) oraz pousuwać wpisy dotyczące trinity w rejestrze (ale jak to z rejestrem, trzeba zachować ostrożność i zrobić backup).
Lub możesz dołączyć do discorda ( https://discord.gg/GTpg8Bx) i na kanale #trinity uzyskać info od osób bardziej kompetentnych, albo zajrzeć na polski kanał - poprzez wpisanie !rank pl na kanale #rank-yourself by uzyskać do niego dostęp.

Początkujący
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: wantwrite2014 » czwartek, 18 października 2018, 17:59

https://base58.de/iota-statt-ico-smart- ... sypEIYEfBo
IOTA pracuje nad rozwiązaniem umożliwiającym finansowanie projektów wykorzystujących natywny token IOTA zamiast ICO. Szczegóły właśnie wprowadziły firmę.

Jak dotąd wiele wstępnych ofert monet (ICO) ma duży problem. Regulatorzy zazwyczaj postrzegają ICO jako papiery wartościowe. Powodem jest publikacja własnego tokena. Alternatywą użycie Ethereum łańcucha bloku pomaga jak mało dla US Securities and Exchange Commission stanowi to niezarejestrowany papierów wartościowych. Ponieważ wyniki można zobaczyć na przykładzie Blockvest-ICO. Zostały one wystawione na fałszywe obietnice w kampanii crowdfundingowej.

Co zatem mogą zrobić projektodawcy, jeśli chcą ominąć ICO? IOTA chce teraz stworzyć możliwość w oparciu o macierzysty token IOTA.

Na pracowników średnich IOTA TomTom stwierdził, że potrzebują alternatywy jest przekonany: " Jako Fundacja IOTA wspiera różne projekty, musimy przyznać, że alternatywne źródła finansowania dla wielu projektów w oparciu o Tangle (IOTA) są konieczne. "

IOTA-ISO jako hybryda ICO i Kickstarter
Według TomTom istnieje rosnące zainteresowanie począwszy bazę projektów IOTA i nowe programowanie Abra. W perspektywie średnioterminowej, hybryda ICO i Kickstarter ma być zbudowany, który nazywa IOTA ISO.

Podstawą tego powinien być macierzysty token IOTA. To sprawi, że problemy regulacyjne ze specjalnie stworzonymi tokenami będą przestarzałe. " Ludzie i firmy, które chcą korzystać z naszej platformy finansowania, zobowiązać się do budowy systemów i usług z technologią IOTA. Ponadto rodzimy IOTA żeton jako paliwo do ich przyszłych usług lub innych funkcji, które muszą być stosowane wymagają Wartość tokena. "

Według TomTom, powodem tego jest bezpieczeństwo systemu, a także lepsza kontrola wydawania funduszy. Cały projekt może być kontrolowany poprzez inteligentne kontrakty. Właściciele i uczestnicy projektu potrzebują portfeli IOTA, aby wysyłać i odbierać tokeny IOTA. Ponadto wymagany jest portfel dla wszystkich tokenów paragonów, w których rejestrowane są wszystkie prawa do projektu. " Nie jesteśmy częścią tych transakcji, zezwalamy tylko na bezpieczną transakcję i ponosimy niewielką opłatę za korzystanie z naszej technologii " - powiedział TomTom.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » sobota, 3 listopada 2018, 14:38

Widzę, że jeszcze nikt nie wrzucał:
https://twitter.com/iotatoken/status/10 ... 5098931201
Iota dostępna na Ledger Nano S.

Początkujący
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: OlafCrypto » sobota, 3 listopada 2018, 16:54

gunbus pisze:Przejdź do cytowanego posta Widzę, że jeszcze nikt nie wrzucał:
https://twitter.com/iotatoken/status/10 ... 5098931201
Iota dostępna na Ledger Nano S.

Czy ktoś już testował czy to działa?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » sobota, 3 listopada 2018, 22:46

@OlafCrypto, pare postów wyżej w moim poście jest link do oficjalnego discorda IOTY. Z tego co widziałem, ktoś z rodaków już używa, a obcokrajowców pewnie dużo więcej.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: piotr97300 » niedziela, 4 listopada 2018, 18:09

Hej :-) Dziś właśnie testowałem Ledger Nano S z portfelem Trinity na małych wartościach. Problem jaki zauważyłem był taki, że przesłałem sobie 1x10i oraz 2x5i z innego portfela, a wyświetliło się w portfelu Trinity, że przyszło 10i i 5i (a powinno jeszcze kolejne 5i). Natomiast potem mogłem operować na 20i i przesłać dalej. Screenshot: https://ibb.co/jK5EF0
Dajcie znać jakie macie doświadczenia. Pozdrawiam!

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 51
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » niedziela, 25 listopada 2018, 18:38

Jak tam samopoczucie starych kryptowalutowych wyjadaczy, pampersy zmienione ;)

Początkujący
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: termitek12 » niedziela, 25 listopada 2018, 20:09

@ajatoluk jeszcze nigdy tyle ioty nie mialem :) Martwi mnie tylko gorszy kontakt w sprawach technicznych - nie mowia nad czym pracuja, jakie maja pomysly itp. Szkoda bo wszedl bym za wiecej.

DNL
Początkujący
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: DNL » środa, 28 listopada 2018, 09:13

piotr97300 pisze:Przejdź do cytowanego posta Dziś właśnie testowałem Ledger Nano S z portfelem Trinity

W jaki sposób zainstalować aplikację IOTA na Ledgerze ?
Na managerze Ledger live nie ma tego.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » środa, 28 listopada 2018, 11:17

Wróć do „IOTA”