IOTA - temat ogólny

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Lagoon » piątek, 29 grudnia 2017, 16:18

@wrip
tak ale binance rząda nowego adresu przy każdej transakcji i może nie dodać salda ze starego

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
na adresie może być nawet confirmed ale binance może nie dodac do jego portfela

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
Trzeba ją pchnąc aby binance widziało ją na adresie i wtedy pisac prośbe do suportu. Powinni uwzglednic bo i tak z nadwyżką jako firma nie będa mieli co zrobic

Dodano po 6 minutach 14 sekundach:
Dzisiaj przesył iot rewelacja bez reattach w minuty.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
A i na starym portfelu 2.5.4. jeszcze działam nie wiem czemu ludzie na niego narzekają

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: wrip » piątek, 29 grudnia 2017, 16:31

@Lagoon, bez jaj, muszą mieć klucz do starego adresu, niech się nie wygłupiają. Jeśli nie dodadzą automatycznie to ręcznie po interwencji supportu na pewno tak. Kasa na bank nie przepadła.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Lagoon » piątek, 29 grudnia 2017, 16:34

@wrip
sądze że nie przepadła bo na adresie confirmed bedzie i mozna to udowodnić ale to co widzi w porttfelu binance to nie widok adresu ale zaksiegowane cyfry i może system nie dodac . Trzeba bedzie pisac aby dodali to ręcznie byc może

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: raydowiec » piątek, 29 grudnia 2017, 22:10

Dymion pisze: Przelałem trochę monet IOTA na giełdę Binance. Jak się okazało nie wygenerowałem nowego adresu i kasa poszła na stary.
Ktoś wytłumaczy nowemu o co chodzi ? Chce zalożyć portfel,ale zanim tam przeleje mioty chciałabym się upewnić, że nie zabłądzą :D :D

Czytając Wasze posty nasunęły mi się dwa pytanka... Jak się nazywa portfel gdzie trzymacie MIOTY, bo nie doszukałem oraz na tą chwilę on jest jakiś niepewny,że trzymacie IOTY na giełdzie ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kosik1311 » piątek, 29 grudnia 2017, 22:18

moderator
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 sierpnia 2021, 13:21 przez kosik1311, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » piątek, 29 grudnia 2017, 22:25

@raydowiec, portfel https://github.com/iotaledger/wallet/releases i https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=124&t=25533
Obie największe giełdy z IOTĄ (binance i bitfinex) wymagają utworzenia nowego adresu dla każdej wpłaty IOTY. To są ich wewnętrzne dyrektywy, bo jeśli chodzi o portfel, po każdej wypłacie należy stworzyć nowy adres, ale przy wpłatach nie ma takiego wymogu.

A sam portfel jest tak bezpieczny, jak jak Twój seed. Tu raczej chodzi o ludzi wchodzących w IOTE myśląc, że to działa tak samo jak blockchain, a tak do końca nie jest.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: raydowiec » sobota, 30 grudnia 2017, 00:11

kosik1311 pisze:
raydowiec pisze:
Dymion pisze: Przelałem trochę monet IOTA na giełdę Binance. Jak się okazało nie wygenerowałem nowego adresu i kasa poszła na stary.
Ktoś wytłumaczy nowemu o co chodzi ? Chce zalożyć portfel,ale zanim tam przeleje mioty chciałabym się upewnić, że nie zabłądzą :D :D

Czytając Wasze posty nasunęły mi się dwa pytanka... Jak się nazywa portfel gdzie trzymacie MIOTY, bo nie doszukałem oraz na tą chwilę on jest jakiś niepewny,że trzymacie IOTY na giełdzie ?
Chyba najlepiej jest wytlumaczone na tym filmiku

Jak byłby jeszcze problem to z chęcią służę pomocą.


Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Na tym filmiku tylko pod koniec powiedziano,że adres do wpłaty IOTY na binance może być uzywany tylko raz,potem trzeba generować kolejny ( chyba) :D
gunbus pisze: @raydowiec, portfel https://github.com/iotaledger/wallet/releases i https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=124&t=25533
Obie największe giełdy z IOTĄ (binance i bitfinex) wymagają utworzenia nowego adresu dla każdej wpłaty IOTY. To są ich wewnętrzne dyrektywy, bo jeśli chodzi o portfel, po każdej wypłacie należy stworzyć nowy adres, ale przy wpłatach nie ma takiego wymogu.

A sam portfel jest tak bezpieczny, jak jak Twój seed. Tu raczej chodzi o ludzi wchodzących w IOTE myśląc, że to działa tak samo jak blockchain, a tak do końca nie jest.
Czyli jeśli skądś przelewamy IOTE na Binance generujemy za każdym razem nowy adres depozytu ?
I z drugiej strony jeśli coś wpłacamy na portfel,adres jest stały , zaś jeśli coś wypłacamy z niego, jeden adres=jedna wypłata?

Możecie potwierdzić czy dobrze rozumiem?

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gunbus » sobota, 30 grudnia 2017, 00:45

@raydowiec,
1. Tak.
2. Ogólnie najlepiej po dokonaniu wypłaty, nie używać już danego adresu, nawet do wpłat. Wchodzisz w portfelu do RECEIVE -> ATTACH TO TANGLE (i odczekać chwilę, aż komp wykona PoW).

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Lagoon » sobota, 30 grudnia 2017, 08:06

Sprzed 2 godzin

Tokyo Metropolitan Government Selects IOTA for its Accelerator Program
In a bid to revolutionize the local economy, the Tokyo Metropolitan Government runs an accelerator program to help integrate foreign technologies into their industry. In the past, companies like Clare.AI and Shift Technology have been selected for the program, receiving funding and advice from experts on how to implement their services for the benefit of Tokyo’s residents and economy.

This year, it’s IOTA’s turn. The coin will now have the chance to connect with local companies to bolster financial services and better IoT infrastructure. This is an excellent opportunity to get a foothold in the Asian market.


Furthermore, most cryptocurrencies have seen their growth limited to the American and European markets. Asia holds some of the fastest growing economies in the world, and there’s a frenzied urgency with which coins are trying to break into enterprise services in these markets. For two months, the IOTA Foundation will be mentored by local companies to help bring IOTA into the local ecosystem. Partnerships will include Sony, Honda and Toyota.

Tokio Metropolitan Government wybiera IOTA do swojego programu akceleracji
Chcąc zrewolucjonizować lokalną gospodarkę, Tokio Metropolitan Government prowadzi program akceleratorów, aby pomóc zintegrować zagraniczne technologie w swojej branży. W przeszłości do programu wybrano firmy takie jak Clare.AI i Shift Technology, które otrzymywały od ekspertów fundusze i porady dotyczące wdrażania usług na korzyść mieszkańców Tokio i gospodarki.

W tym roku to kolej IOTA. Moneta będzie miała teraz szansę nawiązać kontakt z lokalnymi firmami, aby wzmocnić usługi finansowe i lepszą infrastrukturę Internetu Rzeczy. To doskonała okazja, aby zdobyć przyczółek na rynku azjatyckim.

Co więcej, większość kryptowalut zauważyła, że ​​ich wzrost ogranicza się do rynków amerykańskich i europejskich. Azja posiada jedne z najszybciej rozwijających się gospodarek na świecie, a na rynkach tych usiłuje się włamać do usług dla przedsiębiorstw. Przez dwa miesiące Fundacja IOTA będzie wspierana przez lokalne firmy, aby pomóc wprowadzić IOTA do lokalnego ekosystemu. Partnerami będą Sony, Honda i Toyota.

Dodano po 9 minutach 38 sekundach:
Tak dla nieprzekonanych ze dyrekcja bosh nie wie ze kupila iote

Bosch Invests in IOTA and Has Plans for the Tech
Bosch (also known as Robert Bosch GmBH) is a major player in the industrial world. The company has a revenue of about $87 billion – and IOTA has the backing of its CEO, Volkmar Denner.

Denner has revealed that he has purchased a significant number of MIOTA tokens and has strong conviction about the coin’s potential. This partnership between IOTA and Bosch is perfect for the coin, as Bosch is the world’s largest manufacturer of automotive components. IOTA’s focus on facilitating IoT services and the rise of smart self-driving cars make this a venture both companies stand to gain significantly from. Hongquan Jiang, a partner at Robert Bosch, will join the advisory board of IOTA as a part of this deal.

Jiang has stated that IOTA’s technology could be used for security purposes, among other applications. Whatever the case, by joining an industry giant, IOTA is in a prime position to break into an enterprise section market that has significant influence on the automobile industry.

It’s been a busy week for IOTA, and 2018 is expected to be an even more eventful year. The Internet of Things industry is just beginning to spread across the world and IOTA’s inter-machine communications and transactions will help IoT insiders deliver better services to customers.

The real gem in IOTA’s repertoire is Tangle, their Directed Acyclic Graph system that works differently from traditional blockchain ledgers.There’s a lot of buzz about this technology, as it promises to scale infinitely and offer no cost transactions.

IOTA has taken a clever strategic position by being the only main player in an emerging industry like IoT. It is certainly a coin that is going to see wide-scale adoption and revenue generating partnerships in the upcoming years. For this reason, it remains one of our analysts top cryptocurrencies for 2018.

Bosch inwestuje w IOTA i ma plany dla Tech
Bosch (znany również jako Robert Bosch GmBH) jest ważnym graczem w świecie przemysłowym. Firma ma przychód w wysokości około 87 miliardów dolarów - a IOTA ma poparcie swojego dyrektora generalnego, Volkmara Dennera.

Denner ujawnił, że kupił znaczną liczbę żetonów MIOTA i ma silne przekonanie co do potencjału monety. Ta współpraca między IOTA i Bosch jest idealna dla monety, ponieważ Bosch jest największym na świecie producentem części samochodowych. IOTA koncentruje się na ułatwianiu usług IoT i powstawaniu inteligentnych samochodów z własnym napędem, co sprawia, że ​​jest to przedsięwzięcie, w którym obydwie firmy mogą znacznie zyskać. Hongquan Jiang, partner w firmie Robert Bosch, dołączy do rady doradczej IOTA w ramach tej umowy.

Jiang stwierdził, że technologia IOTA może być wykorzystywana między innymi do celów bezpieczeństwa. Niezależnie od przypadku, przyłączając się do giganta branżowego, IOTA znajduje się w doskonałej pozycji, by wejść na rynek sekcji przedsiębiorstw, który ma znaczący wpływ na przemysł motoryzacyjny.

To był pracowity tydzień dla IOTA, a rok 2018 ma być jeszcze bardziej burzliwym rokiem. Branża Internet of Things dopiero zaczyna rozprzestrzeniać się na całym świecie, a komunikacja i transakcje między maszynami IOTA ułatwią wewnętrznym dostawcom lepsze usługi dla klientów.

Prawdziwym klejnotem w repertuarze IOTA jest Tangle, ich system Directed Acyclic Graph, który działa inaczej niż tradycyjne bloki blockchain. Jest dużo szumu na temat tej technologii, ponieważ obiecuje ona skalować się w nieskończoność i nie oferować żadnych transakcji kosztowych.

IOTA podjęła sprytną strategiczną pozycję, będąc jedynym głównym graczem w rozwijającej się branży, takiej jak IoT. Jest to z pewnością moneta, która w najbliższych latach obejmie partnerstwo na szeroką skalę i generujące dochód. Z tego powodu pozostaje jedną z najlepszych kryptowalut naszych analityków w 2018 roku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » sobota, 30 grudnia 2017, 08:31

No to @Lagoon z pewnościa pocieszysz tym postem szerokie rzesze którzy muszą być smutni widząc jak iota buja sie wokoło 3,5$ gdy taki ripple odleciał tak daleko doskonale pokazując jak szalony to rynek.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Lagoon » sobota, 30 grudnia 2017, 08:44

@ajatoluk
Kilka dni temu odlecial ltc i spadl
Dzis odlecial riple i spadnie
Juto odleci cos innego i tez spadnie taki to rynek .
Jak ktos gra w te karuzele i trafi tego coina w gaszczu 1373 innych i szarpie mu nerwami czy wzrosnie czy spadnie i to lubi to czemu nie probowac.
Ja wole spokojniej i pewnie z mniejszym zyskiem i nie musi byc juz"!!
A w ekran patrze spokojnie i czasem tylko jakiegos posta wyskrobie.
A projekt po prostu mi sie podoba i ma naprawde duze wsparcie.

Dodano po 3 minutach 46 sekundach:
Ja juz nerwowki mam dosc.
Stracilem kase na golemie.Potem odrabialem.
Zarobilem sporo na lisk.
Ale uwazam ze iota ma w tej chwili najwiekszy potencjal.
Ona nie jest notowana przeciez nawet na kilku najwiekszych gieldach teraz.
Zakaz wyplat z binance.
Niemozliwosc utworzenia konta na btfie.
A cena w ciagu 2 miesiecy wzrosla z 0.5 do 3.5 teraz nie mowie o ath.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » sobota, 30 grudnia 2017, 08:50

Lagoon pisze: Ale uwazam ze iota ma w tej chwili najwiekszy potencjal.
Ona nie jest notowana przeciez nawet na kilku najwiekszych gieldach teraz.
Powiedział bym że dopiero będzie miała taki potencjał w 2018 ale lepiej teraz nie wychodzić na dłużej bo można nie zdążyć wsiąść do pociągu. No i właśnie nawet jak by miał przez kryptowalutu przejść armagedon to iota jest jedną z niezbyt wielu która by przetrwała i się umocniła.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Lagoon » sobota, 30 grudnia 2017, 09:07

Maly off top A propo riple to naprwde trzeba uwazac bo oprocz 30 mld w obiegu firma posiada 60 mld swoich coinow.
W zwiazku z tym tak naprwde to riple przekroczyl marcet capem krola btc.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: PiotrC » sobota, 30 grudnia 2017, 09:33

Lagoon pisze: Kilka dni temu odlecial ltc i spadl
Dzis odlecial riple i spadnie
Juto odleci cos innego i tez spadnie taki to rynek .
a ja się nie zgodzę, trudno porównywać skoki o ileśset% IOTY czy LTC gdzie marketcap skoczył z 2-5bln na 15bln (nie mówiąc o mniejszych altach jak chociaż wspominany tutaj RaiBlocks gdzie ATH to koło 2 bln) do tego co dzieje się z ripple tam jest wzrost w ostatnie kilkanaście dni z 10bln do koło 100bln przy utrzymani się całego marketcapu w granicach 600 bln.
Mi się wydaję że obecna sytuacja jest sygnałem większych zmian. Obecna sytuacja z BTC robi się coraz gorsza koszmarnie duże opłaty zapchana sieć "wojna" mięszy Bitcoine i Bitcoin casch o to kto jest tym prawdziwy bitcoinem itd. To mogło spowodować wyjście jakiegośc naprawde dużego gracza(funduszu inwestycyjnego/banku) z BTC i przeniesienie się na Ripple.

Może być dość ciekawe bo pęknięcie bańki na Bitcoinie przy jednoczesnym utrzymaniu marketcapu może nam przynieść stabilizację i nie spowodować większych spadków. Takie moje trzy gorsze a poza tym to i tak trzymam swoją IOTE na long :)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Proctosone208 » sobota, 30 grudnia 2017, 14:08

ja tam trzymam IOTE, prędzęj czy później wystrzeli a świąt który się otwiera mocno na krypto może spowodować, że IOTA jak nabierze tempa o ktorym nikt nawet nie myślał. Dzisiaj na razie skromny trade i 20 sztuk do przodu :D.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Biger » sobota, 30 grudnia 2017, 14:52

Proctosone208 pisze: cut/
Dzisiaj na razie skromny trade i 20 sztuk do przodu :D.
Odnosnie tradingu - co to sie dzialo wczoraj na finexie? Tzn dokonalem/chcialem dokonac zakupu z bandą dzieci na glowie i nie zdazylem doczytac komunikatu, w kazdym razie 60stk nie moglem kupic! Zakup udany powyzej 100stk.
Czy aby te 20% coinow ktore sa w obiegu stopnialo jeszcze bardziej? Wszyscy hodl?

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Proctosone208 » sobota, 30 grudnia 2017, 15:25

ja normalnie dzisiaj kupiłem 67 sztuk nie było żadnego problemu

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Koroniarz » sobota, 30 grudnia 2017, 17:48

Kupowałem po 0.7$ i po 1.7$, teraz jak zleci poniżej 3$ to dokupię jeszcze

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Kulfon » sobota, 30 grudnia 2017, 22:23

Czy jest IOTA na binance?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: kosik1311 » sobota, 30 grudnia 2017, 22:25

Kulfon pisze:Czy jest IOTA na binance?
Tak:)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości