IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: igrek » niedziela, 17 grudnia 2017, 23:23

Ja wpadłem zdać raport, że moje próbne transfery z Bitfinexa puszczone 10 dni temu (6 Mi + 6 Mi + 2 Mi na 3 osobne portfele) dotarły do miejsca przeznaczenia :) Nie robiłem żadnych reattach, cały czas było "Processing". Przez kilka dni zapominałem sprawdzać status transakcji na giełdzie - dziś to zrobiłem, widzę "Completed" - zalogowałem się do portfeli i voila, jest.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Marthu1990 » niedziela, 17 grudnia 2017, 23:26

Szykuje się większa pompa czy ten skok na ponad 4$ to zwykłe chwilowe wybicie poza trend spadkowy?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: revo » niedziela, 17 grudnia 2017, 23:27

Czy ktoś będzie tak uprzejmy i powie mi czy darmowe transakcje działają tylko na IOTA i neo czy to już jest powszechne w coinach?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: agieh » niedziela, 17 grudnia 2017, 23:29

przepraszam , że nie w temacie ale tutaj sie sporo znacie :) słyszał ktoś o tym YOYOW? kupiłem parę sztukasów po 0,30 ale za bardzo nic nie mogę o tej krypto znaleźć przynajmniej w Polsce?

luc
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 207
Rejestracja: 6 listopada 2013
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: luc » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 00:08

Niven pisze: ok fullnode ruszył i jest w pełni synchro :D jeszcze tylko muszę znaleźć paru sąsiadów do pełnego szcześcia

adres http://109.91.86.21:14265
Portfel zalogowany - działa :-)

+1, bo łapki nie mogę coś przyznać...

Tylko musiałem jeszcze raz ostatni z moich adresów przyłączyć do tangle'a... dziwne...
Pomogłem? Kliknij na odpowiednią łapkę...

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: buddookan » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 01:11

Panowie . Wiecie o co chodzi z tą stroną i jak działa ? https://www.plus500.pl/Instruments/IOTU ... hTerm=iota

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

IOTA - temat ogólny

Postautor: FuraTeściowej » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 06:10

buddookan pisze: Panowie . Wiecie o co chodzi z tą stroną i jak działa ? https://www.plus500.pl/Instruments/IOTU ... hTerm=iota
Wydaje mi się ,że to coś jak iforex. Masz tam do kupienia akcje , indeksy itd i widać ,że giełda jest regulowana czyli "bezpieczna" :idea:
Jak coś to mnie poprawcie .

Nawet IOTA jest tam do kupienia :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: novymivo » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 09:57

@Niven, ten sposob generuje slabego seeda. niby kolega nad tym dalej pracuje. jak opanuje to sam ogarne i napisze instrukcje po pl jak to zrobic na ledger nano s. dzieki

Dodano po 52 sekundach:
@FuraTeściowej, a jaki kraj pochodzenia tej gieldy z kontraktami ?
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 24 lutego 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: nobik » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:00

Plus500 to nie giełda tylko broker i to jeszcze nie najlepszy. Brokerzy oferują kontrakty na różne instrumenty, niczego tam fizycznie nie kupujesz a zysk wypłacasz we fiatach. Zaleta taka że zazwyczaj można korzystać z wysokiej dźwigni i kwestia rozliczenia podatków jest klarowna.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Wicherek » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:05

Walcze z tym portfelem (zielony totalnie w tym temacie) - na YouTube znalazlem filmik gdzie gosciu kaze uzywac czegos takiego :
https://raylin.wordpress.com/downloads/ ... m-utility/

czy tak mam wlasnie robic ?? a sposob zakladania portfela przedstawia On tutaj:


znalazlem jeszcze jeden tutorial gdzie gosciu w notatniku za pomoca kodu html tworzy jakis plik i cos tam generuje - ale to juz totalnie czarna magia...masakra pomozcie prosze , bo chce zalozyc i im wiecej ogladam tym wiekszy metlik sobie robie :)



ps... przy instalacji nie wiem czy mam wybrac opcje Light Node czy Full Node

Wygadany
Posty: 563
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: S.O.S » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:21

@novymivo, @FuraTeściowej, plus500 to firma założona na Cyprze. Typowy forex i na rybnku są sporo czasu. Pamiętam początki forexowe w Polsce i jak się okazało, że rynek "załapał" to szybko w miejsce ciężko dostępnych dla przeciętnego śmiertelnika giełd pojawiły się takie pokroju XTB i właśnie plus500. Są na rynku kawał czasu, co do wiarygodności to się nie wypowiem, po nie korzystałem nigdy, ale istnieją do dzisiaj i biorąc pod uwagę to, że ich działalność polega na strzyżeniu naiwnych(tych nigdy nie brakuje) na prowizji to nic nie zapowiada by mieli się zwijać z powodu wprowadzenia pochodnych krypto. U nich nie handlujesz, u nich spekulujesz ceną ceną. Nie ważne czego, ważne, żeby się "kręcilo".

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

IOTA - temat ogólny

Postautor: FuraTeściowej » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:32

S.O.S pisze: @novymivo, @FuraTeściowej, plus500 to firma założona na Cyprze. Typowy forex i na rybnku są sporo czasu. Pamiętam początki forexowe w Polsce i jak się okazało, że rynek "załapał" to szybko w miejsce ciężko dostępnych dla przeciętnego śmiertelnika giełd pojawiły się takie pokroju XTB i właśnie plus500. Są na rynku kawał czasu, co do wiarygodności to się nie wypowiem, po nie korzystałem nigdy, ale istnieją do dzisiaj i biorąc pod uwagę to, że ich działalność polega na strzyżeniu naiwnych(tych nigdy nie brakuje) na prowizji to nic nie zapowiada by mieli się zwijać z powodu wprowadzenia pochodnych krypto. U nich nie handlujesz, u nich spekulujesz ceną ceną. Nie ważne czego, ważne, żeby się "kręcilo".

Przez takie coś ceny idą w dół. Przykład - złoto którym handluje się na papierze a niedługo i bitcoin . Ktoś kto nie posiada ani jednej monety BTC bedzie spekulował ceną 8-) śmieszne kontrakty .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Niven » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:35

Wicherek pisze: Walcze z tym portfelem (zielony totalnie w tym temacie) - na YouTube znalazlem filmik gdzie gosciu kaze uzywac czegos takiego :
https://raylin.wordpress.com/downloads/ ... m-utility/

czy tak mam wlasnie robic ?? a sposob zakladania portfela przedstawia On tutaj:


znalazlem jeszcze jeden tutorial gdzie gosciu w notatniku za pomoca kodu html tworzy jakis plik i cos tam generuje - ale to juz totalnie czarna magia...masakra pomozcie prosze , bo chce zalozyc i im wiecej ogladam tym wiekszy metlik sobie robie :)



ps... przy instalacji nie wiem czy mam wybrac opcje Light Node czy Full Node
Po co to komplikujsz podałem Ci na priv co masz zrobić i jak masz pytania to pisz człowiek oferuje Ci pomoc a ty masz to w D... :)

Jeśli chodzi o portfel wybierasz Light node

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Wicherek » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:03

Niven pisze:
Wicherek pisze: Walcze z tym portfelem (zielony totalnie w tym temacie) - na YouTube znalazlem filmik gdzie gosciu kaze uzywac czegos takiego :
https://raylin.wordpress.com/downloads/ ... m-utility/

czy tak mam wlasnie robic ?? a sposob zakladania portfela przedstawia On tutaj:


znalazlem jeszcze jeden tutorial gdzie gosciu w notatniku za pomoca kodu html tworzy jakis plik i cos tam generuje - ale to juz totalnie czarna magia...masakra pomozcie prosze , bo chce zalozyc i im wiecej ogladam tym wiekszy metlik sobie robie :)



ps... przy instalacji nie wiem czy mam wybrac opcje Light Node czy Full Node
Po co to komplikujsz podałem Ci na priv co masz zrobić i jak masz pytania to pisz człowiek oferuje Ci pomoc a ty masz to w D... :)

Jeśli chodzi o portfel wybierasz Light node

Nie no jestem wdzieczny za pomoc :)) ale wlasnie nie wiedzialem jaka opcje wybrac ..odpisalem CI 2 wiadomosci ,ale nie odpisywales wiec stwierdzilem ,ze moze nie masz czasu czy cos - nie bede trul tylka :)) w kazdym badz razie odpisalem na priv i jestem wdzieczny za pomoc dotychczasowa ;) a ze jestem tempa strzala , to trzeba mi bardziej lopatologicznie :)

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: wojt5 » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:31

Wicherek pisze:
Niven pisze:
Wicherek pisze: Walcze z tym portfelem (zielony totalnie w tym temacie) - na YouTube znalazlem filmik gdzie gosciu kaze uzywac czegos takiego :
https://raylin.wordpress.com/downloads/ ... m-utility/

czy tak mam wlasnie robic ?? a sposob zakladania portfela przedstawia On tutaj:


znalazlem jeszcze jeden tutorial gdzie gosciu w notatniku za pomoca kodu html tworzy jakis plik i cos tam generuje - ale to juz totalnie czarna magia...masakra pomozcie prosze , bo chce zalozyc i im wiecej ogladam tym wiekszy metlik sobie robie :)



ps... przy instalacji nie wiem czy mam wybrac opcje Light Node czy Full Node
Po co to komplikujsz podałem Ci na priv co masz zrobić i jak masz pytania to pisz człowiek oferuje Ci pomoc a ty masz to w D... :)

Jeśli chodzi o portfel wybierasz Light node

Nie no jestem wdzieczny za pomoc :)) ale wlasnie nie wiedzialem jaka opcje wybrac ..odpisalem CI 2 wiadomosci ,ale nie odpisywales wiec stwierdzilem ,ze moze nie masz czasu czy cos - nie bede trul tylka :)) w kazdym badz razie odpisalem na priv i jestem wdzieczny za pomoc dotychczasowa ;) a ze jestem tempa strzala , to trzeba mi bardziej lopatologicznie :)

A wystarczyłoby żeby jakis mod zedytował pierwsza strone tematu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Niven » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:42

@wojt5, wszystko w swoim czasie jak narazie mamy nowy kanał do spekulacji :)

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: wojt5 » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 11:57

Akurat jak miałem kupować iote za 3.5 to BM zablokował mi przesyłanie LTC (Weryfikacja AML) a na bitfinexie reszte miałem zablokowane spadkiem innej krypto.
I teraz dylemat czy czekać czy wsiadać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Niven » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 12:05

wojt5 pisze: Akurat jak miałem kupować iote za 3.5 to BM zablokował mi przesyłanie LTC (Weryfikacja AML) a na bitfinexie reszte miałem zablokowane spadkiem innej krypto.
I teraz dylemat czy czekać czy wsiadać.
Jeśli długo terminowo to wsiadaj i nie patrz i zapomnij tylko pamiętaj za 5-10lat seeda gdzie schowałeś :)

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: gieerka » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 12:06

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym binance i podzielnością IOTY?
Kupiłem powiedzmy za całość ETH jakie miałem i do portfela IOTY wpadło np. 14.9 IOTA więc skoro jest ona tam nie podziela czemu nie kupiło pełnej liczby 15?
Gdzieś to w którymś temacie ioty czytałem, ale nie mogę teraz znaleźć.
Jeszcze jedno pytanie przy okazji może nie bardzo na temat. Czemu binance zostawia resztki po przecinku, nie kupując za wszystko? Przelałem z bb na binance LTC i zamieniłem docelowo na ETH. Nie dość, że zostało mi 0.0001 LTC to po kupnie IOTy zostało 0.03 ETH.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Niven » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 12:08

gieerka pisze: Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym binance i podzielnością IOTY?
Kupiłem powiedzmy za całość ETH jakie miałem i do portfela IOTY wpadło np. 14.9 IOTA więc skoro jest ona tam nie podziela czemu nie kupiło pełnej liczby 15?
Gdzieś to w którymś temacie ioty czytałem, ale nie mogę teraz znaleźć.
Jeszcze jedno pytanie przy okazji może nie bardzo na temat. Czemu binance zostawia resztki po przecinku, nie kupując za wszystko? Przelałem z bb na binance LTC i zamieniłem docelowo na ETH. Nie dość, że zostało mi 0.0001 LTC to po kupnie IOTy zostało 0.03 ETH.
Na binance kupujesz Mioty a nie ioty

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości