IOTA - temat ogólny

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 16 grudnia 2017, 19:02

@niven
Co tytaki sceptyk się zrobiłeś
Iota poleciała w kosmos kupowaliśmy po 0.5$
Jest 3.5$ to jest 700% w miesiąc.nawet jak ktoś kupowal w sierpniu to cena też była 0.6$ .
Nawet jak spadnie chwilowo do 2$ to nie ma tragedii .W miare jedzenia apetyt rośnie.
A tak na poważnie iota jest najlepsza jako waluta do płacenia za zakupy internetowe.Wiem coś o tym bo zawodowo sprzedaje przez internet .Opisze pózniej o czym mówie bo choinke ubieramy i mnie tu karcą że na compie siedze
Pozdrowienia wiecej wiary nic nie jest idealne

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6461
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: maxi82 » sobota, 16 grudnia 2017, 19:02

OT pozamiatane. To jest forum dyskusyjne a ne chat na onecie!! :twisted: :twisted:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 16 grudnia 2017, 19:06

@maxi82
Że niby forum zamkniete?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: dr_hash » sobota, 16 grudnia 2017, 19:07

@Niven,
W kodzie jest jeszcze ślad po iocie i nawet logo na serwerze.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 19:12

Lagoon pisze: @niven
Co tytaki sceptyk się zrobiłeś
Iota poleciała w kosmos kupowaliśmy po 0.5$
Jest 3.5$ to jest 700% w miesiąc.nawet jak ktoś kupowal w sierpniu to cena też była 0.6$ .
Nawet jak spadnie chwilowo do 2$ to nie ma tragedii .W miare jedzenia apetyt rośnie.
A tak na poważnie iota jest najlepsza jako waluta do płacenia za zakupy internetowe.Wiem coś o tym bo zawodowo sprzedaje przez internet .Opisze pózniej o czym mówie bo choinke ubieramy i mnie tu karcą że na compie siedze
Pozdrowienia wiecej wiary nic nie jest idealne
ja sceptyk no co ty ja tylko jak zawsze podaje to co znajdę w sieci :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 16 grudnia 2017, 19:15

Ciekawe wykresy i przewidywania czrsto podrzuca @wymazywanie ale nie przypuszczam aby sie udzielił w tym wątku bo mnie nie batdzo lubi

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6461
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: maxi82 » sobota, 16 grudnia 2017, 19:16

Lagoon pisze: Że niby forum zamkniete?
NIE, piszemy merytorycznie zgodne z tematem wątku a nie o "d.. Maryny" Bo ktoś oprócz uczestników dyskusji może ma ochotę coś o iota poczytać wchodząc na ten wątek. A zastaje..... :(
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 19:19

@maxi82, to jak już jesteś to może zrobisz jakieś pod tematy żeby ukierunkować to forum.... poza tym nie ładnie tak usuwać posty to jest wykorzystywanie władzy :D :D
Ostatnio zmieniony sobota, 16 grudnia 2017, 19:21 przez Niven, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 203
Rejestracja: 26 maja 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kuzmin » sobota, 16 grudnia 2017, 19:20

Lagoon pisze:Co byscie powiedzieli na to
https://www.tradingview.com/x/Rdoudul7

Dodano po 24 sekundach:
Co byscie powiedzieli na to
https://www.tradingview.com/x/Rdoudul7

Dodano po 41 sekundach:
Novymivo
Wtedy sprawdzilaby sie moja teoria


Noviemu ja jestep potrzebny do przepowiedni z cena ;) takze niedlugo startujemy na 7-8 ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 16 grudnia 2017, 19:36

Kuzmin wrzuc wykres jak mozesz

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: buddookan » sobota, 16 grudnia 2017, 19:44

Jak tak dalej będziecie gadać to idę do Żabki wpłacać kasę. BitBay dalej ma problem z ETH ? Na razie nic nie wskazuje na wzrosty IOTY :/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Marthu1990 » sobota, 16 grudnia 2017, 19:44

Dla mnie taka analiza to wróżenie z fusów, ponieważ nie ma żadnej podstawy do takiego wystrzału na około 8$. To blisko wzrost o 250%. Może ktos będzie umiał to wytłumaczyć? :D Tym bardziej, że jak widać ludzie tracą wiarę w projekt po opublikowaniu tego artykułu. BTC idzie w górę a market cap IOTY się regularnie kurczy.

Rozmowny
Posty: 122
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Kossa » sobota, 16 grudnia 2017, 19:45

Ciekawie to się ogląda. Jak IOTA wystrzeliła z 1,5$ na 5 dolców to przepowiednie leciały, że za chwilę wykopie BTC. Teraz jak dołuje i na tle innych krypto, które świrują kolejne ATH co 10 minut, wygląda tragicznie to już ma być powrót do dolara ;)
Mam zablokowane wszystkie IOTY i mogę się tylko modlić, że łaskawie twórcy mi je kiedyś oddadzą. I tak nic nie mogę zrobić, ale myślę, że zobaczymy jeszcze 5$ na celowniku w ciągu roku. Potrzeba chwili spokoju na BTC, które przy każdym skoku wysysa soki z IOTY.

Tak BTW to jak wyglądają "natychmiastowe" transakcje w IOCIE:
Wysyłałem 12 grudnia o godzinie 21:17, po 15 re-attachmentach i jakieś 100 rebroadcastów w końcu zatwierdzona - 16 grudnia 19:51.
Szybciej bym wysłał gołębiem pocztowym kartkę z paper walletem niż korzystał z IOTY...
Ostatnio zmieniony sobota, 16 grudnia 2017, 20:04 przez Kossa, łącznie zmieniany 3 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 501
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Lagoon » sobota, 16 grudnia 2017, 19:47

A więc tak iota jest najlepsza do zakupów internetowych dlatego że
jest bezprowizyjna czyli kupujac za 10-50zł nie zapłacimy ani grosza prowizji jako klient (jak w pay you)
Transakcja jest w sekundy jako pending na adresie odbiorcy(może odbiorca ja potwierdzic i kazdy z sieci z full noda alvo za pomoca odpowiwdniej strony podawałem ją wczesniiej )
Kilka set mozliwych transakcji na sekundę( nawet neo tyle nie ma)
Jako sprzedawca intetnetowy tanich rzeczy wybrałbym iote bo po send nadawcy widziałbym momentalnie że moge wysłać towar a jak transakcja dłuzej wisi jako pending to przyspieszam ją reatach .Idealna dla amazon.
Jak cena przebije 7-8 i jakas gielda duza (bitrex ) zacznie trading tokwestia czasu jak amazon lub ali baba zacznie uznawac platnosci w iota .cana ioty wtedy?
Odpowiedz nasówa sie sama.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: LingYao88 » sobota, 16 grudnia 2017, 19:49

@maxi82, to jak już jesteś to może zrobisz jakieś pod tematy żeby ukierunkować to forum.... poza tym nie ładnie tak usuwać posty to jest wykorzystywanie władzy :D :D
No właśnie. Ankieta się skończyła a podforum nie widać https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=13&t=25109 :(

Początkujący
Posty: 332
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 316
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: odoja » sobota, 16 grudnia 2017, 20:00

Co tu taki pesymizm panuje? Chyba nie przez spadki ;) Czy tu są same świeżaki w crypto? Czego się spodziewaliście po wzroście o dobrych kilkaset % w ciągu kilkudziesięciu godzin (bez żadnej dłuższej stabilizacji) bez osobistych weryfikacji każdego info i "już podpisanym projeckie" z większością firm technologicznych...trochę pokory się jednak przyda. To był pierwszy tak poważny wzrost IOTY, pierwsze "fake newsy" ,które jak zwykle zaczęliśmy brać na serio, emocjonować się bez ograniczeń i wyrokować 100 $ w przyszłym tygodniu ;)
Ja sam mam IOTE od czerwca, i nie liczyłem na 1 $ przynajmniej do maja 2018, a tu już lament , że spada... Weźcie pod uwagę, że ,multum pieniędzy ludzie zyskali na IOCIE w ostatnim czasie,naprawdę gruby hajs. i teraz część się wyprzedaje albo przerzuca na inne crypto, stąd pewnie część wzrostów na innych altach i dłuższy minus na IOCIE. Lecz jestem pewien ,że wiele jest osób ,które będą trzymać i nie odpuszczą, bo to mija się z celem, tym bardziej gdy nie podchodzą stricte emocjonalnie do projektu jak co niektórzy co zdążyli się wyprzedać, przez własną winę i ślepotę bo pociągnęli kurs wraz ze stadem....co dzieję się w danej chwili z cardano :) i będzie lament za kilka dni, że spadło o 1,5 centa...(albo i nie:P )

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6461
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: maxi82 » sobota, 16 grudnia 2017, 20:05

LingYao88 pisze: No właśnie. Ankieta się skończyła a podforum nie widać
Admin powiadomiony, skoro ankieta "przeszła" to i podfora będą.

EDIT - no i sprawa załatwiona :)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » sobota, 16 grudnia 2017, 20:27

Linux zainstalowany :D reszta in progres.....

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: sensitize » sobota, 16 grudnia 2017, 20:36

Moim zdaniem przynajmniej raz dziennie jest wybierana jakaś kryptowaluta do spekulacji i widać nagły 60-80% wzrost czegoś o czym wcześniej prawie się nie słyszało. W pewnym momencie padło też pewnie na IOTĘ, a że coraz więcej ludzi się o niej dowiadywało (zwłaszcza po przekroczeniu przez btc magicznych 10k i zainteresowaniem tematem krypto) i sprawdzało jej unikalność, to plotka się rozchodziła że warto w nią inwestować (co było widać po przybywających subskrybentach na reddit) i mieliśmy przykład FOMO. Część osób zarobiła co miała zarobić i teraz sprzedaje IOTĘ, do tego problemy z siecią i te wszystkie fake newsy się nałożyły więc kurs leci w dół. Do tego jest okres przedświąteczny, część inwestorów wycofuje kasę żeby mieć na prezenty ;) Może po nowym roku kurs zacznie odbijać, na razie moim zdaniem nie ma co się spodziewać jakiejś kolejnej szarży jak ostatnio.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: Roki » sobota, 16 grudnia 2017, 20:51

BTW dostał ktos kiedys na tym forum chociaz 0.1 BTC napiwku? :shock: :D

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość