IOTA - temat ogólny

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:28

tak się kończy pycha na gieldzie gdzie obstawial 10$ jako pewnik...
podobnie swego czasu było na społce EEX gdzie pewnikiem miało być coś co okazało się stekiem bzdur...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: pk456 » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:28

toa pisze:
Myślę, że 3,5 to w miarę optymistyczny scenariusz choć równie dobrze możemy dojść na 3$ jak i na 4$.
Na binance poszła szpilka 0.0041 ETH, a ja miałem koszyczek 0.40 :/

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:29

ogólnie czytam na forach sporo narzekań na tą walutę ...mijemy nadzieje ze sobie z tym wszystki poradzą i wtedy można liczyć na jakiś zdorwy długoterminowy wzrost moim zdaniem...póki co czysta spekuła która będzie napędzana przez inne alty o ile będzie hossa

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kirucha2 » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:30

paprykarz18 pisze: @kirucha2, rozumiem malkontencki ton; z tymi obietnicami chyba coś nie wyszło - ja też liczyłem na to, że będą, grudzień miał być ich pełen, a tu pod koniec listopada coś rzucili i koniec; ten cały meetup to po prostu jedna z wielu prezentacji na spotkaniu firmowym :) co to będzie, co to będzie :) też mam trochę źle kupionej IOTY, w momencie gdy myślałem, że wyjdzie z trójkąta górą, a ona zawróciła

co się dzieje teraz? nie wiem, może ustabilizuje się kurs na 3,5 i tak będzie się bujał? może rysujemy jakąś chorągiewkę?
mi tak na prawde nie chodzi o dzisiejszy kurs( ja nastawaim sie raczej na lata), ale o powage projektu i tych ludzi co to prowadza. Nie wrozy to dobrze na przyszlosc skoro juz na poczatku nie wiedza co mowic. Spojrzcie na takiego dasha lub cardano. Mam nadzieje, ze w IOTA z czasem beda w taki sam sposob przekazywane inforamcje.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Roki » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:31

ogólnie sygnał sprzedaży na macu i wyłamanie średnich kroczących na dniowym więc imo leci na ryj dalej..ale zobaczymy..

toa
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: toa » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:33

Roki pisze: tak się kończy pycha na gieldzie gdzie obstawial 10$ jako pewnik...
podobnie swego czasu było na społce EEX gdzie pewnikiem miało być coś co okazało się stekiem bzdur...
Ja wiele razy pisałem, że wzrosty są za szybkie i byłbym ostrożny. Sam sprzedałem 85% IOT powyżej 5$ więc teraz gram trochę dla zabawy.

A 10 $ może będzie w swoim czasie ale nie w grudniu i nie w styczniu pewnie - ja obstawiam marzec/kwiecień jak realny termin.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: novymivo » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:34

@Roki, ale macd tyg wyglada optymistycznie, tzn moze faktycznie zgra sie to z newsami typu q czy bittrex i polo . No i gdzie te wybicie gora do 8 dolcow, lipa co....
Polskie Forum Bitcoin.pl

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: vandaal91 » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:34

sprzedałem wszystkie ioty, jak dla mnie to te spotkania były beznadziejne, na dzisiejszym spotkaniu powiedział, że z nikim tak na prawdę nie współpracują, zero jakiś konkretów tylko jakieś utopijne wizje. ponadto właściciele wiedzieli o tym, że media wykreowały współpracę z microsoftem a w żaden sposób nie zareagowali. teraz tłumaczą się, że wcale nie mówili o takiej współpracy. przestałem wierzyć w ten projekt, wrócę ewentualnie jak będzie więcej konkretów bo na dzisiaj to za duża niewiadoma. podejrzewam, że rano zejdzie poniżej 3$, a jak tak się stanie to w panice poleci jeszcze bardziej. na tą chwilę po wypowiedzi Johna Mcafee warto wejść w Verge (XVG), albo Zcash (ZEC)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:39

W tym roku będzie już tylko jedno ogłoszenie. Reszta przyjdzie w nowym roku.

Proszę Was wyluzujcie. Tak wygląda rynek krypto jeśli nie masz jaj nie inwestuj.

Cena spada wszyscy wylewają żale jaką to nie dobra Iota jest

Za chwilę może dwie będzie nowe ATH i Ci sami zaczną mówić dobra Iota waruj Iota bo muszę dokupić.

Więcej melisy

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kirucha2 » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:43

i tym ogloszeniem bedzie .......
wesolych swiat :D

toa
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: toa » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:44

Ja tam jestem mega zadowolony - w cholerę zarobiłem na tej walucie. Wkurza mnie tylko, że kurs jest całkowicie sterowany - widać to o wiele bardziej niż na BTC/LTC czy ETH.
A sam projekt jest dobry tylko, że w fazie beta - ale jak ma być po 20-50 $ to musi zacząć działać lepiej.
Na zapowiedziach dużo dalej nie pojedziemy choć nowe giełdy czy usprawnienie sieci dadzą jeszcze trochę paliwa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:46

Meetupy to nie są konferencje ludzie to źle odbierają to są meetup gdzie przedstawiasz produkt danym ludziom i dlatego te meetup wyglądają podobnie W Paryżu było tyłu chętnych że zabrakło wejściówek i pewnie jeszcze nie jeden meetup będzie. Wszystkie newsy są oglaszane na slacku.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: temarco » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:47

kirucha2 pisze:
paprykarz18 pisze: @kirucha2, rozumiem malkontencki ton; z tymi obietnicami chyba coś nie wyszło - ja też liczyłem na to, że będą, grudzień miał być ich pełen, a tu pod koniec listopada coś rzucili i koniec; ten cały meetup to po prostu jedna z wielu prezentacji na spotkaniu firmowym :) co to będzie, co to będzie :) też mam trochę źle kupionej IOTY, w momencie gdy myślałem, że wyjdzie z trójkąta górą, a ona zawróciła

co się dzieje teraz? nie wiem, może ustabilizuje się kurs na 3,5 i tak będzie się bujał? może rysujemy jakąś chorągiewkę?
mi tak na prawde nie chodzi o dzisiejszy kurs( ja nastawaim sie raczej na lata), ale o powage projektu i tych ludzi co to prowadza. Nie wrozy to dobrze na przyszlosc skoro juz na poczatku nie wiedza co mowic. Spojrzcie na takiego dasha lub cardano. Mam nadzieje, ze w IOTA z czasem beda w taki sam sposob przekazywane inforamcje.
To nie tak, IOTA ma strasznie dużo wrogów, tak naprawdę 95% kryptoguys chce żeby ten projekt się nie udał. I został zakopany. Sukces IOTY, to najprawdopodobniej będzie dla nich druzgocąca porażka. Można to porównać do walki między telewizorami plazmowymi czyli blockchain i LCD(LED) Tangle. Jest bardzo dużo fake newsów, wątpliwości zasianych przez ludzi związanych z drugą stroną, niekończące się ataki itp. Przecież Etherowcy nie będą walczyć między sobą bo to broń dwusieczna. Druga sprawa że tak olbrzymi i nagły wzrost popularności, spowodował pełno niekontrolowanych błędów, community rzuciło się na pomoc np. tworząc nody nie mając o tym zielonego pojęcia. Często robią fatalne konfiguracje, nie działające serie węzłów, dlatego to wszystko się sypie. Jest potrzebny czas aby produkt dojrzał :)

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: kantini » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:48

W ogóle nie sądzicie, że od twórców tak poważnego projektu za jaki niewątpliwie uważam IOTĘ, powinno oczekiwać się trochę profesjonalizmu a nie zabawa w spekulację poprzez wypowiedzi typu:
-będzie q ale jeszcze nie powiemy co to
-ci którzy teraz sprzedają będą za chwilę bardzo smutni
-fantastyczne newsy już niedługo, jeszcze w tym roku
Zamiast ogarnąć jak najszybciej sieć oraz portfel, dosyć niepoważne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: prott3 » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:50

ajatoluk pisze:
Nizej jak 3$ nie pójdzie.
8.09 swoją konferencję w Sztokholmie miał KMD, wypadła tam podobna lipa jak tu co skutkowało szybkim spadkiem ceny z 4$ do 2, po czym odbiciem do 3$ i powolnym (trwało to chyba z 10 dni) zejściem do 1$. Dlatego nie bym był taki pewien tych 3usd, powiem więcej, ja liczę na scenariusz z KMD i jeśli kurs BTC pomoże to czekam na zejście poniżej 2$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:51

Zapraszam ponownie do lektury temat dotyczy FUD który jest skierowany w stronę ioty
https://www.psychologytoday.com/blog/mi ... cy-markets

toa
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: toa » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:51

kantini pisze: W ogóle nie sądzicie, że od twórców tak poważnego projektu za jaki niewątpliwie uważam IOTĘ, powinno oczekiwać się trochę profesjonalizmu a nie zabawa w spekulację poprzez wypowiedzi typu:
-będzie q ale jeszcze nie powiemy co to
-ci którzy teraz sprzedają będą za chwilę bardzo smutni
-fantastyczne newsy już niedługo, jeszcze w tym roku
Zamiast ogarnąć jak najszybciej sieć oraz portfel, dosyć niepoważne.
Generalnie z Tobą się zgadzam. Twórcy IOTY to dość młodzi ludzie, niekoniecznie potrafiący się profesjonalnie sprzedać. Sam pomysł i projekt jest niezły ale PR powinien być prowadzony przez profesjonalne firmy - teraz wygląda to lekko garażowo.

Swoją drogą sporo osób pisze, że sieć IOTY działa mega szybko - ciekawe czy to tylko chwilowo czy coś się poprawiło.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 grudnia 2017, 23:59 przez toa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » piątek, 15 grudnia 2017, 00:01

toa pisze:
kantini pisze: W ogóle nie sądzicie, że od twórców tak poważnego projektu za jaki niewątpliwie uważam IOTĘ, powinno oczekiwać się trochę profesjonalizmu a nie zabawa w spekulację poprzez wypowiedzi typu:
-będzie q ale jeszcze nie powiemy co to
-ci którzy teraz sprzedają będą za chwilę bardzo smutni
-fantastyczne newsy już niedługo, jeszcze w tym roku
Zamiast ogarnąć jak najszybciej sieć oraz portfel, dosyć niepoważne.
Generalnie z Tobą się zgadzam. Twórcy IOTY to dość młodzi ludzie, niekoniecznie potrafiący się profesjonalnie sprzedać. Sam pomysł i projekt jest niezły ale PR powinien być prowadzony przez profesjonalne firmy - teraz wygląda to lekko garażowo.
Kto z was jest na slacku od pierwszych kroków Ioty. Dlaczego takie teksty sypią bo był okres jak tematem przewodnim było tylko "kiedy nowy news David" "No dajcie jakiś news bo cena nie rośnie" i tak był ciągle aż się wk....ł David i powiedział koniec. I teraz zamiast newsów mamy zagadki albo literki bo oni mają ubawa z tych ludzi bo 90 % z nich liczy na szybką kasę w miesiąc.

Dodano po 3 minutach 52 sekundach:
Oczywiście mogliby trochę się ogarnąć bo jak czasem David coś walnie to ludzie różnie reagują ale pamietajcie że Ci ludzie są trochę dziwni oni są jak Sheldon z serialu. Mają swój świat. Popatrzcie na gościa od eth.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 1 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: sensitize » piątek, 15 grudnia 2017, 00:04

@Niven, z jednej strony tak, ale z drugiej ostatnie poczynania Davida na twitterze nie niosą zbytnio dobrego PRu. O ile jeszcze wymiana tweetów pomiędzy CEO LTC i Davida była ciekawa bo faktycznie pokazała że gość od LTC obawia się ioty bo zniżył się do niskich lotów tweetów, tak np takie teksty Davida w stronę ludzi sprzed paru godzin nie wyglądają dobrze. Niektóre zagrywki trzeba po prostu ignorować, bo haterzy zawsze będą, ale nie można dać się wciągać w ich grę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 633
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA

Postautor: Niven » piątek, 15 grudnia 2017, 00:08

Piszecie że mogą ogarnąć sieć ulepszyć coś tam. Masz widzę jak to zrobić chcesz pomóc zgłoś się do nich robią teraz rekrutację na 30 programistów. Zdrugiej strony myślicie że to takie proste. Dajcie Czas niech projekt się rozwija.

Wróć do „IOTA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości