mining , nie potrafię zmienić opcji voltage w rtx 3070 , niestabilna praca , resety

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 października 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

mining , nie potrafię zmienić opcji voltage w rtx 3070 , niestabilna praca , resety

Postautor: maly7485 » wtorek, 26 października 2021, 09:35

Witam, jestem nowy w świecie kopania krypto,
złożyłem koparkę na razie na jedna kartę graficzną - rtx 3070
i mam parę pytań , a nigdzie nie mogłem znaleźć sensownej odpowiedzi,

Kopie na binance koparka Claymore, ustawiłem parametry w msi afterburner tak jak polecili na necie, jednak nie mogę zmienić opcji Voltage, z procentów na W.
zmieniam w ustawieniach i nic się nie dzieje przez co ponoć za dużo prądu ciągnie ok 250W. Wiecie może jak to ustawić żebym mógł zmienić te ustawienia z % na W ?

kolejną sprawą jest to że czasami koparka chodzi normalnie ciągnie ok 55 MH ale za chwilę jest 0, restart programu czy koparki nie pomaga jest tak parę godz. i zaraz wraca wszystko do normy i nie mam zielonego pojęcia o co w tym chodzi.
 ! Wiadomość z: koparki
edytowałem tytuł "pytanie o kopanie" , proszę tworzyć wątki odpowiednio zatytułowane , zwięźle opisać w tytule problem

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

mining , nie potrafię zmienić opcji voltage w rtx 3070 , niestabilna praca , resety

Postautor: adiqq » wtorek, 26 października 2021, 12:39

ustawiasz w% - czyli jak dasz 70, to pobór będzie 0,7*250=175W
możesz spokojnie ustawić niżej, nawet 0.58
Jak urobek nie będzie spadać, to tak możesz zostawić
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Wróć do „Kopalnie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości