Mini LCD do koparki - gdzie kupić

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Mini LCD do koparki - gdzie kupić

Postautor: carsonix » środa, 20 stycznia 2021, 20:29

Hej.

Panowie (i panie jeśli są), taka krótka sprawa. Czy ma ktoś i wie gdzie kupić te mini monitorki LCD, takie 7-10" które można używać do koparki a czasami nawet zamontować, zależnie od tego jaką mamy ramę.
Szukałem na ebay ale to wynajduje mi jakieś mini telewizorki, a to nie jest chyba to do końca. Chyba że się mylę. Jeśli ktoś zna temat, będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Sławek

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Mini LCD do koparki - gdzie kupić

Postautor: adiqq » środa, 20 stycznia 2021, 20:48

Też o tym kiedyś myślałem, tylko po co? Używasz windowsa?
Jak stawiam nowego riga na HiveOS, to nie podpinam monitora, bo biosy są już wcześniej robione zaraz po zakupie "bazy". Wszystko samo startuje i konfiguruje to potem albo na lapku albo na telefonie.
A monitor nie musi być taki mały, jak jest sporadycznie podłączany.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 października 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Mini LCD do koparki - gdzie kupić

Postautor: carsonix » środa, 20 stycznia 2021, 21:16

Kiedyś był team viewer, teraz myślę o HiveOS, ale z drugiej strony czasami zdarzają mi się problemy z połączeniem z danym rigiem. Albo z różnych powodów nie mogę się na riga zdalnie wbić. Wtedy zabawa z monitorem, podłączanie ... irytuje cholernie. Jakiś może pechowiec jestem, ale różnie bywa, czasami jakaś karta "znika" z systemu. Ostatnio riser 006c przestał funkcjonować i moje śledztwo długo trwało. Nie jest to duży koszt, bo takie monitorki jak do raspberyPI to koszt 30-40 dolarów, a ułatwi mi robotę i podgląd. Więc przyznam się, że też trochę moja fanaberia, ale czemu by nie? :) Są na aliexpress, ale ... długa wysyłka, możliwe cła ... może w Polsce gdzieś można to dostać?

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Mini LCD do koparki - gdzie kupić

Postautor: fetek » środa, 20 stycznia 2021, 23:20

carsonix pisze: środa, 20 stycznia 2021, 21:16może w Polsce gdzieś można to dostać?
na allegro? morele, xkom ?

https://allegro.pl/oferta/przenosny-mon ... 9206886363

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Mini LCD do koparki - gdzie kupić

Postautor: Antrepair » niedziela, 24 stycznia 2021, 01:28

Macie za 225zł z dotykiem. Większość tych lcd do raspberry pi jest na HDMI i działa z kazdym komputerem, koparką etc. https://allegro.pl/oferta/lcd-7-1024x60 ... 9975251295

Wróć do „Kopalnie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości