hashflare.io ETHASH (ETH) czy się opłaca oraz ile trzeba zakupić

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

hashflare.io ETHASH (ETH) czy się opłaca oraz ile trzeba zakupić

Postautor: Kolega » piątek, 19 stycznia 2018, 01:09

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu hashflare podniosło ceny o 50% na kopanie SHA-256 ale to juz pewnie wiecie.
Obserwując ETH ładnie się wzbija a więc moje pytanie ile trzeba zainwestować w ETHASH (ETH) , ile zakupić MH/s żeby to się opłacało a mam tu na myśli reinvestycję.

Może najpierw zacznijmy od tego pytania :)

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

hashflare.io ETHASH (ETH) czy się opłaca oraz ile trzeba zakupić

Postautor: jj_abrams » wtorek, 23 stycznia 2018, 21:38

Jeśli chodzi o mnie, Hasflare.io jest liderem tanich złóż kopalnianych. możesz zacząć od kilku dolarów, ale za poważne inwestycje w pracę muszą być znacznie wyższe (1000 $ +) HashFlare zmniejsza ich min. Wycofanie, z powodu dużych aktualizacji sprzętu i są one jednym z solidnych kompilacji cloud computing, więc teraz mogą sobie na to pozwolić. Byłem z nimi ponad rok. Nawet różnica. zwiększa się co 2 tygodnie, zawsze będzie zrównoważyć.

Added in 1 minute 10 seconds:
Jeśli chodzi o mnie, Hasflare.io jest liderem tanich złóż kopalnianych. możesz zacząć od kilku dolarów, ale za poważne inwestycje w pracę muszą być znacznie wyższe (1000 $ +) HashFlare zmniejsza ich min. Wycofanie, z powodu dużych aktualizacji sprzętu i są one jednym z solidnych kompilacji cloud computing, więc teraz mogą sobie na to pozwolić. Byłem z nimi ponad rok. Nawet różnica. zwiększa się co 2 tygodnie, zawsze będzie zrównoważyć.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 46
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

hashflare.io ETHASH (ETH) czy się opłaca oraz ile trzeba zakupić

Postautor: Travelt » piątek, 2 marca 2018, 09:14

jakoś mi nie pasuje

Wróć do „Kopalnie kryptowalut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość