Kopanie antminer z9

FLT
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie antminer z9

Postautor: FLT » poniedziałek, 30 lipca 2018, 14:19

Czy na antminerze z9 opłaca się kopać BTG? Z tego co wiem to działa na equihashu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kopanie antminer z9

Postautor: OnlyBestMiners » niedziela, 5 sierpnia 2018, 02:30

Nie opłaca, bo nie pokopiesz już BTG po HF, ale pokopiesz ZCL lub ZEN. Polecam ZCL i zapraszam do kupna Z9 na 15.09 w WWA

OnlyBestMiners:
http://fb.com/onlybestminers/

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie antminer z9

Postautor: pwrASIC » sobota, 3 listopada 2018, 16:46

Witam,

Jak ktoś jest zainteresowany firmware które ma otwarte freq, i bardzo stabilnym OC przy 648/ i około średnią 56Ksol/s to proszę napisać na PM, lub poniżej. Możliwość do wyższego podniesienia częstotliwości aczkolwiek, potrzebuje więcej czasu na ustabilizowanie płytki kontrolnej i jej testu.

https://ibb.co/gb4b8L

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kopanie antminer z9

Postautor: OnlyBestMiners » sobota, 3 listopada 2018, 17:24

Już myślalem, że to A9, haha.
No Z9 do 61 lata i OC z tego jak się grzeje i bez wiatraków nic nie zrobisz.
W standardzie zresztą na optymalnych koło tego lata.

OnlyBestMiners:
http://fb.com/onlybestminers/

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kopanie antminer z9

Postautor: pwrASIC » niedziela, 4 listopada 2018, 00:12

Witam,

Nie mam żadnych specjalnych wiatraków, ani nic specjalnego do chłodzenia, multiplier jest przeprogramowana z tego tytułu w trafioną częstotliwość daje mniej ciepła.
W standardzie jest tylko 550(turbo) co daje 44Ksol/s do 46Ksol/s tak jak Bitmain to podaje., miałem podkręcone do 675MHz, co daje około 62Ksol/s, tylko trzeba robić rebot co okołów 20godzin, na tą chwile 643Mhz daje 56Ksol/s ominołem to poprzez "memory dump" raz na 2 godziny co daje stałą średnią.

AH

Dodano po 4 minutach 44 sekundach:
Co moście na stanie w onlybestminers/ i jaka cena, możesz wysłać listę na PM?

Dodano po 1 godzinie 6 minutach 57 sekundach:
OnlyBestMiners pisze: No Z9 do 61 lata i OC z tego jak się grzeje i bez wiatraków nic nie zrobisz.
Ktokolwiek wam pisał Custom Firmware to wie że kluczem do niskiej temperatury jest dobrze napisany "Multiplier" częstotliwośći, i przeprogramowanie controli ciepła.
jesli używacie "Smartass" firmware to za 2 miesiące pokażą się wam krzyżyki na procesorach i błędy się będą pokazywać co chwile,
jesli używacie baze od "efudd" to najlepsza wersja jest .d ale sprawdziłbym protokół wysyłania :) bo koparka kopie 5-6% dla kogoś innego w 24hr.
Mam jedną Z9 co pracuje od 2 dni na 681, co daje 63Ksol/s, i temperatura jest nie większa niż 70c, dodatkowo mogę odseparować kontroler płytek co daje manipulacje każdej z HashBoard osobno, nie tylko pokazują menu tylko przypisując kontroler do każdej z osobna, zabiera trochę więcej CPU i Pamięci ale działa i potwierdza z pool. aby nie restartować koparki zawsze ustawiam "Memory Dump" co 2-3 godziny, program zwalnia całą kolejkę co daje jej płyną prace bez restartowania i łamania "Diff" na pool.


AH

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 104
Rejestracja: 4 sierpnia 2018
Reputacja: -42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Kopanie antminer z9

Postautor: OnlyBestMiners » niedziela, 4 listopada 2018, 04:21

Ok, interesujące.
Mamy praktycznie wszytko na stanie z całej listy ASIC ;)
Napisałem na priv.

OnlyBestMiners:
http://fb.com/onlybestminers/

Wróć do „Kopanie ASIC/FPGA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości