Bezpieczny zakup?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczny zakup?

Postautor: ebra90 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 14:02

Witam
Na allegro użytkownik martinpioro sprzedaje antki s9 oraz l3+: https://allegro.pl/uzytkownik/martinpioro?order=m
Pytanie czy ktoś kiedyś kupował u tego gościa i czy jest to bezpieczne?
Cena wychodzi taka sama jak od producenta - przy zamówieniu z bitman płaci się cło/vat
- przy zamówieniu z aukcji płaci się prowizje 20%

Osobiście wolałbym kupić od producenta - ale aukcja kusi krótszym czasem realizacji zamówienia.

Na koniec chciałbym dodać, że to nie jest reklama - wolę się spytać doświadczonych kolegów niż stracić pieniądze.
Nie wiem czy w odpowiednim miejscu założyłem temat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczny zakup?

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 14:10

Mam do sprzedaży most na Wiśle - nowy i nieużywany - dostawa w I kwartale...
Na Alledrogo z jakichś powodów nie można wystawiać ofert rzeczy, których się nie posiada.

bob
Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczny zakup?

Postautor: bob » czwartek, 28 grudnia 2017, 14:20

Cześć, znalazłem taką ofertę na OLX: https://www.olx.pl/oferta/antminer-s9-l ... r0wrX.html , napisałem do nich i jak narazie wszystko wydaję się okej, myślicie żeby zamawiać ? Dobra cena ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczny zakup?

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 28 grudnia 2017, 14:41

"Magazyn znajduję się w Francji i stamtąd bezpośrednio wysyłamy do Polski już bez żadnych opłat, nie zwykłym kurierem gdyż byłaby możliwość zatrzymania koparki na granicy. "

A dlaczegóż to towar z Francji ma być zatrzymany, kiedy będzie przewożony zwykłym kurierem?
Czyli jakimż to "niezwykłym kurierem" dowożą, bo nie doprecyzowali? Może osobiście święty Mikołaj dowozi??

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczny zakup?

Postautor: redlumek » piątek, 29 grudnia 2017, 23:18

Francja jest w UE więc jakim sposobem maja być zatrzymane towary przy sprzedaży wewnątrz unijnej? Przekręt jakich nie mało na tym forum.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bezpieczny zakup?

Postautor: jasiuwolny » sobota, 10 lutego 2018, 20:20

Tak dla informacji, przesyłki wewnątrzwspólnotowe również mogą podlegać kontroli, ale zdarza się to tak rzadko że praktycznie nie zauważalnie dla zwykłego zamawiającego okazjonalnie.
Przy częstych zamówieniach 1 na 100 może podlegać kontroli, ale bym się tym nie przejmował. Jesli chcecie mieć bez kontroli z poza Unii to polecam Anglię która jest najlepsza do sprowadzania różnego rodzaju towarów, od pierdół po podróbki..

Wróć do „Kopanie ASIC/FPGA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości