Checkout konfiguracji sprzętowej

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Checkout konfiguracji sprzętowej

Postautor: AnnaSandalek » niedziela, 15 sierpnia 2021, 13:16

Witam bardzo serdecznie :D :D chcialabym prosic o pomoc w sprawdzeniu nastepujacej konfiguracji do mojej koparki, czy wszystko bedzie dzialac na nalezytym poziome. Scislej mowiac, chodzi mi o wspolprace GPU-MB-zasilacz.

Mysle o zakupie 2x EVGA GeForce RTX 2060 SC OC 6GB GDDR6, podpietych w MSI B450 TOMAHAWK MAX II. Zasilanie to Fractal Design Ion 760W 80 Plus Platinum. Plus inne podstawowe komponenty, tani Ryzen, 120SSD, 8GB, i wszystko w cenie ok 6000zl.
Co sadzicie o takiej konfiguracji? Moze jakie rady, pomysly, zamiany w tej cenie w kontekscie kopania ETH?
Najbardziej mi tu chodzi o to, czy plyta glowna majaca wejscia PCIe 3.0 x16 - 1 szt. PCIe 2.0 x16 - 1 szt. PCIe 2.0 x1 - 3 szt., nie bedzie spowalniac pracy jednej z kart, jesli podepne ja pod PCIe 2.0? Czy to nie bedzie mialo znaczenia?

Wszystko to jest z mysla o przyszlej rozbudowie na kolejna jedna, lub max dwie karty GPU.

Bede mega wdzieczna za wszelkie sugestie!
I nie, budzet jest nieprzekraczalny, wiec prosze powstrzymac sie od sugerowania kupna czegos za 15-50k :lol: :lol:

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości