Ustawienia i temperatury 3070

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 czerwca 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ustawienia i temperatury 3070

Postautor: loop1982 » piątek, 19 marca 2021, 13:49

Czy to temp. kart głownie wpływa na ich zywotnosc i osiagi ? Czy jesli mam slabo wentylowane pomieszczenie co za tym idzie wyzsze temp kart, nie bede mogl podkrecic kart Mam karty 3070 i kopie 59.98mh. Koparki stoja u znajomego ,zajmuje sie nimi. Ustawienia fan 50,core -502,mem 2100,pl 125. Karty maja temp od 50 do 70st.. Widze filmiki ze kopia po 62mh. Jestem jeszcze laikiem ale wydaje mi sie ze przez to ze pomieszczenie jest male i za goraco znajomy nie chce ich podkrecac ze wzgledu na obawe przed przegrzewaniem. Czy moze to normalne optymalne ustawienia. Czy jesli np centralnie mial bym klimatyzacje ktora je chlodzi idealnie mozna by bylo podkrecic na max bez szkody w zywotnosci... przy zalozeniu ze prad jest za darmo ,hipotetycznie i mozna dac im prad na max.jesli to wplynie na wieksza wydajnosc. Czy ograniczenia mocy wentyatoròw chlodzacych karty wynikaja z oszczednosci pradu czy rowniez ich zywotnosci. dzieki

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość