edit

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

edit

Postautor: Aizo » niedziela, 3 czerwca 2018, 07:14

edit
Ostatnio zmieniony sobota, 22 czerwca 2019, 19:41 przez Aizo, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: wesley » niedziela, 3 czerwca 2018, 07:27

jak znajdziesz opłacalny coin i się z informacją o nim nie podzielisz to po krótszym czasie pewnie już sam go będziesz kopać a wtedy dopiero twoja opłacalność wzrośnie ;)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: cryptoforcashPL » wtorek, 12 czerwca 2018, 11:55

Panowie,
Sorry, ale wiedza kosztuję, mnie 1 pensję ok. 24600 brutto (część jest uzależniona od wyników), Pani Analityk Systemowa mgr inż informatyk, podyplom cybernetyk, MBA, staż 18 lat w korpo.
Stworzyła własny problem do analizowania algorytmów, dostała od nas 4x8 1080ti tylko do testów.
No i się nie dzielimy wiedzą co kopać, czyli jesteśmy Polaki Cebulaki.
Za to za chwilę zaczniemy skupować moc obliczeniową na marży 6%, reszta trafia do właściciela kopalni.
pozdrawiam
Ojciec Dyrektor

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: tonyxxl » wtorek, 12 czerwca 2018, 12:11

Dodano po 43 sekundach:
Aizo pisze: Jeśli dobrze rozumiem to im większa konkurencja tym trudność wzrasta, więc należałoby siedzieć cicho i kopać samemu, licząc że innym górnikom kopiącym tego samego coina zepsują się koparki
Ci co mają poważne inwestycje to wiedza co kopać (bo z tego żyją) i ich nie zaskoczysz. A z takimi co kopią na domowym PC to się możesz dzielić, zanim się przełączą to spadnie cena albo wzrośnie trudność a najpewniej ich działanie nie będzie miało wpływu na cokolwiek.
Podsumowując: warto się dzielić; więcej kopiących=więcej monet=wzrastająca trudność=coraz wyższe ask'i na giełdach.[/quote]

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: redlumek » wtorek, 12 czerwca 2018, 19:02

Więcej kopiacych to wiesza trudność ale nie więcej monet. Jeśli blok jest co jakiś tam okres czasu - to monet będzie tyle samo - tylko ty ich mniej dostaniesz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: tonyxxl » wtorek, 12 czerwca 2018, 23:41

redlumek pisze: Więcej kopiacych to wiesza trudność ale nie więcej monet. Jeśli blok jest co jakiś tam okres czasu - to monet będzie tyle samo - tylko ty ich mniej dostaniesz.
tak, racja, źle się wyraziłem. Chodziło mi o to że więcej transakcji na giełdzie i ogólnie większe zainteresowanie danym coinem.

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: ekonokomik » środa, 13 czerwca 2018, 00:54

A ja żałuję, że z powodu urlopu nie zauważyłem tego wątku wcześniej i nie przypiep..łem autorowi maksymalnego negatywa (a mam czym dowalić) :evil:
Oczywiście za tytuł. Teraz już opcja reputacji niestety zniknęła.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: Aizo » środa, 13 czerwca 2018, 06:04

ekonokomik pisze: A ja żałuję, że z powodu urlopu nie zauważyłem tego wątku wcześniej i nie przypiep..łem autorowi maksymalnego negatywa (a mam czym dowalić) :evil:
Oczywiście za tytuł. Teraz już opcja reputacji niestety zniknęła.
A co Tobie w tytule nie pasuje ? Czyżbyś się utożsamiał z tym słowem ?

( BTW reputacja poszła w dół a następnie w górę , więc zdania są podzielone. M.in. kolega @esse zamiast napisać coś konstruktywnego to dał negatywa z dopiskiem 'ja nie wiem' i się zawinął z wątku. )

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: shadow » środa, 13 czerwca 2018, 07:39

@ekonokomik, popieram, sam bym dał ale nie mogę :lol:
Aizo pisze: A co Tobie w tytule nie pasuje ? Czyżbyś się utożsamiał z tym słowem ?
Weź chłopie przeczytaj swojego posta i tytuł. Wjechałeś z butem na większość użytkowników forum. Poszukaj tematów gdzie ludzie służą sobie radami i pomocą (całkiem free). Znajdź posty @paprykarza, któremu część forum powinna porządny pomnik wystawić.
Żyjesz jakimiś stereotypami, które serwuje nam mainstream. Ludzie wszędzie są tacy sami, krzywa Gaussa nie kłamie.
Wyjdź z piwnicy, rozglądnij się dookoła a zobaczysz ile jest fajnych ludzi. Będziesz zszokowany, że są to właśnie Polacy.
Dopiero później zacznij tu pisać, może będzie to coś wartościowego.

Weteran
Posty: 1080
Rejestracja: 29 grudnia 2016
Reputacja: 253
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: krystian » środa, 13 czerwca 2018, 09:36

Aizo pisze:
ekonokomik pisze: A ja żałuję, że z powodu urlopu nie zauważyłem tego wątku wcześniej i nie przypiep..łem autorowi maksymalnego negatywa (a mam czym dowalić) :evil:
Oczywiście za tytuł. Teraz już opcja reputacji niestety zniknęła.
A co Tobie w tytule nie pasuje ? Czyżbyś się utożsamiał z tym słowem ?

( BTW reputacja poszła w dół a następnie w górę , więc zdania są podzielone. M.in. kolega @esse zamiast napisać coś konstruktywnego to dał negatywa z dopiskiem 'ja nie wiem' i się zawinął z wątku. )
Temat dobrze nazwałeś, tylko źle zaadresowałeś. Polaczkowo to takie osoby jak Ty, które chciałyby zarobić, ale się nie narobić.

Sam sobie odpowiedziałeś, że im więcej osób kopie, tym mniej przypada na głowę. Teraz, żeby zacząć kopać, wystarczy włączyć poradnik na youtube, ściągnąć kilka programów typu "one-click" i jedziemy, a mimo to ludziom nawet tego się nie chce zrobić. Wyobraź sobie, że dwa lata temu, żeby odpalić minera, zmodować kartę, itp. to się godzinami siedziało, szukało w necie i grzebało w sterownikach.

Spróbuj zapytać prezesa byle jakiej firmy, czy nie podzieliłby się swoim know how, bo chcesz założyć podobną. Wyśle Cie na drzewo, a jak źle trafisz, to Cie w ogrodzie zakopie.

Weteran
Posty: 13343
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Polaczkowo w kopaniu

Postautor: ekonokomik » środa, 13 czerwca 2018, 09:49

Aizo pisze:
ekonokomik pisze: A ja żałuję, że z powodu urlopu nie zauważyłem tego wątku wcześniej i nie przypiep..łem autorowi maksymalnego negatywa (a mam czym dowalić) :evil:
Oczywiście za tytuł. Teraz już opcja reputacji niestety zniknęła.
A co Tobie w tytule nie pasuje ? Czyżbyś się utożsamiał z tym słowem ?
Samo to, że pytasz, świadczy o samoupodleniu naszego narodu.
Słyszałeś kiedyś, a by Żydzi używali słowa "pożydzić", a Niemcy mówili o sobie pogardliwie "niemiaszki", jakkolwiek to brzmi w ich językach?
Za to na polskich forach, co chwila czytam: "polandia", "polaczkowo", "polsza", itp.
Mimo, że zdaję sobie sprawę, że wynika to z długich lat niszczenia naszego poczucia polskości, nie mówiąc już o dumie narodowej, to nie mam litości gdy to widzę.

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości