Dag Creation Time - od czego zależy ? Dlaczego dla jednej z kart mam bardzo wysoki ?

m.m
Początkujący
Posty: 963
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dag Creation Time - od czego zależy ? Dlaczego dla jednej z kart mam bardzo wysoki ?

Postautor: m.m » piątek, 23 marca 2018, 20:11

eh te chinole.. na forum krzyczą kupować risery z ledami... kupiłem i co ? na 20 sztuk w 4 ledy nie chodzą.. a riser działa poprawnie.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dag Creation Time - od czego zależy ? Dlaczego dla jednej z kart mam bardzo wysoki ?

Postautor: visera » sobota, 24 marca 2018, 05:43

U mnie na 7 riserów 4 działały z prędkością PCIE Link Speed - Gen 1 a 3 pozostałe nie. Mimo, że są to te same modele. Stąd nie mogłem rozgryźć problemu - czemu tak się dzieje. Wymieniłem 3 risery i za każdym razem to samo. A w tym tygodniu dostałem risery od innego sprzedawcy i tak próbnie podłączyłem - i chodzi, karta pracuje z prędkością 5.0 Gt/s również mogę ją bardziej podkręcić bez żadnego problemu i nie mam komunikatu incorect share.

Muszę przyznać, że mimo że też kupiłem riser 008c to widać, że jest solidniej wykonany jakościowo. Gdyby nie to, że poprzednie mam kupione na fakturę i nie przysługuje mi prawo zwrotu to bym je wszystkie oddał.

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości